Prevc w 2015 2016 i Kobayashi w 2018 2019 też byli wielkimi kozakami. Obaj zamiatali, a teraz Kobayashi skacze dobrze, ale nic więcej, a dla Petera bycie w 10 to jest sukces, to pokazuje, że ciężko utrzymywać, tak świetny poziom. Granerud wygra KK i to na pewno, ale czy utrzyma tą formę na przyszłe lata? Wątpię.
Mi się przypomina ręka tego starego brutala Gabiego w meczu z Barcą z 2016, co nas sędzia okradł z Półfinału LM. Ręka za linią pola karnego, a ten gwiżdże wolnego...
@4drian0 Wolę kogokolwiek na ŚO niż Lengleta. On sam nie radzi sobie z przeciwnikami z niższej półki, a nagle zrobi ogromny skok jakościowy dużo lepszym rywalem i schowa do kieszeni Neymara czy Mbappe? Wątpię.
Tutaj zastanawia mnie jedno, to oczywiście jest nie tylko tu. Jak jedna strona gardzi kimś i nie trawi, to dlaczego ta druga strona wkleja jego wypociny z portalu społecznościowego i prowokuje tamtą stronę próbując wmówić jaka ta osoba jest za***sta i w ogóle, a wie równie dobrze, że nie przekona, co do tej osoby za Chiny Ludowe. Zaraz mi ktoś wejdzie z hasłem "Nie podoba się, to nie czytaj." Ale to jest problem, bo to jest po prostu prowokacja, a poza tym jak się komuś coś nie podoba, to może się na ten temat wypowiedzieć.
@LionelM95 To śmierdzi jak na wysypisku śmieci. Teraz mam nocki i porozmawiam o tym nawet z kierownikiem jeśli będzie taka potrzeba od tego smrodu mnie głowa boli. Nie wiem jak się można nie myć??? Teraz jestem po nocce i spać normalnie nie mogę, a już jest prawie 9. Nigdy nie byłem pedantem, ale są jakieś granice. W pracy trzeba być czysty.
@Yoshi94 Myślę, że gdyby miał setki Benzemy, to by mial goli conajmniej tyle samo, co on. Francuz nigdy goleadorem typu Lewy, Ronaldo, Messi czy Suarez nigdy nie był.
@LS Nie jest bezdomny, bo ma dom. Chałupa 150 metrów kwadratowych i w dodatku z piętrem. Mieszka trochę na przedmieściach, trochę wiocha, ale to nic nie tłumaczy. Stereotypy o zaniedbanych ludziach z prowincji już upadły dawno temu. Niektórzy są dużo bardziej zadbani niż Ci z Miasta.
@LionelM95 Młodszy ode mnie ma 21 lat... A jebie od niego bardziej niż od niejednego żulika z pod sklepu. Nie wiem jak można określić jego brodę, ale ma tłuste włosy na niej i na głowie. Nic tylko do frytkownicy wyciskać i frytki smażyć. Nawet w szatni o nim gadali, a ten się śmiał, chyba nie wiedział, że o nim gadają.
@LionelM95 To nie buty robocze. Buty robocze przy tym to pikuś. @kulka No, właśnie nie. Około te ponad 2 miesiące i mi nie wypada, bo z natury jestem grzeczny. Musiałbym nie wiem jak być zdenerwowany, żeby go z**ać o ten smród. @Colon Żeby tylko to było z ust, to by się taśmę wzięło i po kłopocie.
Zastanawiam się jak dyskretnie zwrócić uwagę koledze w pracy, że od niego cuchnie. Ta sytuacja jest od prawie 2 miesięcy. Zastanawiałem się nieraz, co tak w szatni śmierdzi. Dopiero mi koledzy powiedzieli, że od kolegi śmierdzi starym kozłem i że jak tak dalej pójdzie to mu wrzucą szafkę pod prysznic. Ostatnio też się zorientowałem, bo jak się przebieraliśmy, to od niego czułem, ja zwykle przychodzę te 7 min przed nim więc jak on się przebiera, to ja już robię sobie kawę, ale ostatnio się przebieraliśmy razem. Tak, mi było niedobrze, że nawet nie miałem ochoty na drugie śniadanie. Nie wiem czy pójść z tym do przełożonego, żeby on się z nim użerał , ale się zastanawiam jak się można nie myć i ile czasu, żeby tak od kogoś j***ło?
Laporta jest jaki jest, ale nie wierzę, że zostawił by klub po kadencji 2015-2020, tak jak Bartomeu. Zgubił go tylko brak sensownego progrsmu. Tryplet zamydlił oczy nie tyle nam, bo my raczej mamy g.... do gadania w przeciwieństwie do socios klubu którzy mieli dużo więcej do powiedzenia, bo tamci jednak mogli głosować.
@Bobo25 Wreszcie żeś coś mądrego zaproponował. Zwykle to Ty szukasz prowokacji, ale tu się z Tobą zgadzam. Niestety, ja sobie nie mogę pozwolić, bo nocka :((( Meczu w środę też nie zobaczę. No, chyba, że coś wymyślę :))
0
@Rastafarnianin Nie musi mieć matury.
0
Gdybym był prezesem La Liga to Lahoz miałby szczęście, jakby mógł sędziować w 3 lidze.
0
@4drian0 Myślisz, że oni naprawdę byli skłóceni?
96
Umtiti w formie zjada Lengleta w formie na śniadanie i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.
0
@neeed Jakby odpalił Fifę to pewnie tak.
1
@MesQueUnClub96 Mam nadzieje, że ten pan się zbliża końca kariery.
0
@lukaszbarca15 W WTA w Melbourne.
0
Będzie gdzieś w telewizji Świątek? Bo sprawdzam i wydaję mi się, że nie.
1
@clyde Wiek to liczba. Ja uważam, że moja przyszła żona się jeszcze nie urodziła.
3
Prevc w 2015 2016 i Kobayashi w 2018 2019 też byli wielkimi kozakami. Obaj zamiatali, a teraz Kobayashi skacze dobrze, ale nic więcej, a dla Petera bycie w 10 to jest sukces, to pokazuje, że ciężko utrzymywać, tak świetny poziom. Granerud wygra KK i to na pewno, ale czy utrzyma tą formę na przyszłe lata? Wątpię.
1
@Barca_Big_Moment Nic nie zaczyna nabierać sensu. Stoch jest w dużo gorszej formie niż był miesiąc temu.
3
Babiarz Ty się już odczep od tych dzieci. Sam sobie zrób.
0
Niech Snopek nie kracze, bo i tak będzie druga seria. Niemcy nie dopuszcza, żeby żadnego ich skoczka nie było na podium.
2
Mi się przypomina ręka tego starego brutala Gabiego w meczu z Barcą z 2016, co nas sędzia okradł z Półfinału LM. Ręka za linią pola karnego, a ten gwiżdże wolnego...
0
@DanielOOL Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. Jego prime jest dawno za nim i obecnie to skoczek trup.
0
@4drian0 Wolę kogokolwiek na ŚO niż Lengleta. On sam nie radzi sobie z przeciwnikami z niższej półki, a nagle zrobi ogromny skok jakościowy dużo lepszym rywalem i schowa do kieszeni Neymara czy Mbappe? Wątpię.
0
Tutaj zastanawia mnie jedno, to oczywiście jest nie tylko tu. Jak jedna strona gardzi kimś i nie trawi, to dlaczego ta druga strona wkleja jego wypociny z portalu społecznościowego i prowokuje tamtą stronę próbując wmówić jaka ta osoba jest za***sta i w ogóle, a wie równie dobrze, że nie przekona, co do tej osoby za Chiny Ludowe. Zaraz mi ktoś wejdzie z hasłem "Nie podoba się, to nie czytaj." Ale to jest problem, bo to jest po prostu prowokacja, a poza tym jak się komuś coś nie podoba, to może się na ten temat wypowiedzieć.
6
@masq Spróbuj przetłumaczyć ciemnemu ludowi.
0
@LionelM95 To śmierdzi jak na wysypisku śmieci. Teraz mam nocki i porozmawiam o tym nawet z kierownikiem jeśli będzie taka potrzeba od tego smrodu mnie głowa boli. Nie wiem jak się można nie myć??? Teraz jestem po nocce i spać normalnie nie mogę, a już jest prawie 9. Nigdy nie byłem pedantem, ale są jakieś granice. W pracy trzeba być czysty.
0
@Yoshi94 Myślę, że gdyby miał setki Benzemy, to by mial goli conajmniej tyle samo, co on. Francuz nigdy goleadorem typu Lewy, Ronaldo, Messi czy Suarez nigdy nie był.
0
@LionelM95 Jakbyś czuł ten smród to miałbyś podobne zdanie do mnie.
0
@LS Nie jest bezdomny, bo ma dom. Chałupa 150 metrów kwadratowych i w dodatku z piętrem. Mieszka trochę na przedmieściach, trochę wiocha, ale to nic nie tłumaczy. Stereotypy o zaniedbanych ludziach z prowincji już upadły dawno temu. Niektórzy są dużo bardziej zadbani niż Ci z Miasta.
6
@Naturopata Jeden z pierwszych kroków, to zaprzestania oglądania mediów, bo one ogłupiają.
1
@LionelM95 Młodszy ode mnie ma 21 lat... A jebie od niego bardziej niż od niejednego żulika z pod sklepu. Nie wiem jak można określić jego brodę, ale ma tłuste włosy na niej i na głowie. Nic tylko do frytkownicy wyciskać i frytki smażyć. Nawet w szatni o nim gadali, a ten się śmiał, chyba nie wiedział, że o nim gadają.
0
@LionelM95 To nie buty robocze. Buty robocze przy tym to pikuś. @kulka No, właśnie nie. Około te ponad 2 miesiące i mi nie wypada, bo z natury jestem grzeczny. Musiałbym nie wiem jak być zdenerwowany, żeby go z**ać o ten smród. @Colon Żeby tylko to było z ust, to by się taśmę wzięło i po kłopocie.
5
Zastanawiam się jak dyskretnie zwrócić uwagę koledze w pracy, że od niego cuchnie. Ta sytuacja jest od prawie 2 miesięcy. Zastanawiałem się nieraz, co tak w szatni śmierdzi. Dopiero mi koledzy powiedzieli, że od kolegi śmierdzi starym kozłem i że jak tak dalej pójdzie to mu wrzucą szafkę pod prysznic. Ostatnio też się zorientowałem, bo jak się przebieraliśmy, to od niego czułem, ja zwykle przychodzę te 7 min przed nim więc jak on się przebiera, to ja już robię sobie kawę, ale ostatnio się przebieraliśmy razem. Tak, mi było niedobrze, że nawet nie miałem ochoty na drugie śniadanie. Nie wiem czy pójść z tym do przełożonego, żeby on się z nim użerał , ale się zastanawiam jak się można nie myć i ile czasu, żeby tak od kogoś j***ło?
4
Laporta jest jaki jest, ale nie wierzę, że zostawił by klub po kadencji 2015-2020, tak jak Bartomeu. Zgubił go tylko brak sensownego progrsmu. Tryplet zamydlił oczy nie tyle nam, bo my raczej mamy g.... do gadania w przeciwieństwie do socios klubu którzy mieli dużo więcej do powiedzenia, bo tamci jednak mogli głosować.
1
@BartqRKO Coś jak Ronaldo lub Ibra.
1
@klopx Tak i dodatkowo LM mogli by już nam wręczyć przed 1/8, bo raczej nie było by sensu grać, jak wiadomo kto by wygrał ,:D
0
@Bobo25 Wreszcie żeś coś mądrego zaproponował. Zwykle to Ty szukasz prowokacji, ale tu się z Tobą zgadzam. Niestety, ja sobie nie mogę pozwolić, bo nocka :((( Meczu w środę też nie zobaczę. No, chyba, że coś wymyślę :))