@Bykunn Wątpię, że żyjesz normalnie, bo po tym, co wypisujesz tutaj z kilkoma innymi osobami od Marca, to myślę, że strach jest u was ogromny i siejecie tutaj panikę, ale teraz to już wam nie wychodzi, bo Marzec/Kwiecień 2020 już dawno za nami i już się tak mało kto da przestraszyć. Przesyłanie statystyk zgonów czy zakażeń też już nie robi wrażenia. Jakby ktoś uważał, tak jak Ty na innych? Czyli siedzenie w domu od 10 miesięcy i tylko kontakty telefoniczne? Jestem ciekaw czy jak Media napiszą, że przez telefon też się można zarazić to ludzie uwierzą?
@mkord Strzał był tak perfekcyjny, że Iker by tego nie obronił będąc metr bliżej prawej strony. Mógł lepiej ustawić mur, ale Del Piero był wtedy w niezłym gazie i mógłby i tak zdecydować się na jeszcze lepsze uderzenie.
@Dalhi Covidoza nie minie. Ten wirus już można zaliczać do tych, co są od wielu lat. Nie ma takiej opcji, żeby nikt z 9 Miliardów ludzi nie złapał tego gówna. Co najwyżej pandemia się powinna skończyć i ten strach na świecie, bo naprawdę są dużo groźniejsze choroby od tej.
@IronSanHybrid Niedługo ludzie nie będą mieli jak wracać do swoich biznesów. Niektórzy to już nie mają, bo są zgliszcza. Jak, tak dalej pójdzie to reszta będzie w ciemnej d***e. To się tyczy nie tylko naszego kraju, ale innych podobnie. Można powiedzieć, że nasz rząd sobie nie radzi z pandemią, ale jak sobie radzą inne niby dużo lepsze w innych krajach? Po tym cyrku, który nie wiadomo kiedy się skończy będą się podnosić przez lata.
@MESSIah16 Uważaj na lincz, bo uważają są dalej ludzie, co uważają Małysza za lepszego od Stocha, bo oglądali go jak mieli kilka lat i z czystej sympatii.
@tobiasson92 Z całym szacunkiem dla Ahonena, ale Małysz w pirme był poza jego zasięgiem. Dopiero jak był w słabszej formie, to Fin zdobył Kryształowe kule.
@Janiama Tutaj akurat Koeman jest dużo mniej krytykowany, bo ciężko się do niego przyczepić o cokolwiek, a jadą po nim tylko te płaczki, co płakały i zwalniały trenera po 3 spotkaniach, więc ich zdanie się nie liczy. Jedynie powinien dać jakąś szansę Puigowi, bo z dwojga złego, to lepiej stawiać na niego niż na Alene.
Niema skoczka na dzisiaj, który mógłby się zbliżyć do Kamila, a co dopiero mu dorównać. Żadne Granulaty, Geigery czy Krafty. Tutaj nawet Kobayashi z 2018 2019 czy Prevc 2015 2016 by z nim nie wygrali.
3
Stoch! Mistrzu coś Ty zrobił!
4
Sympatia do Einsenbichlera? Chyba Babiarza pogrzało, to typowy Szwab.
1
@ToshyFCB Ogólnie ta grafika PESa jest paskudna.
3
@Bykunn Wątpię, że żyjesz normalnie, bo po tym, co wypisujesz tutaj z kilkoma innymi osobami od Marca, to myślę, że strach jest u was ogromny i siejecie tutaj panikę, ale teraz to już wam nie wychodzi, bo Marzec/Kwiecień 2020 już dawno za nami i już się tak mało kto da przestraszyć. Przesyłanie statystyk zgonów czy zakażeń też już nie robi wrażenia. Jakby ktoś uważał, tak jak Ty na innych? Czyli siedzenie w domu od 10 miesięcy i tylko kontakty telefoniczne? Jestem ciekaw czy jak Media napiszą, że przez telefon też się można zarazić to ludzie uwierzą?
2
@Bykunn 10 metrów pod ziemią w schronie masz dobry internet? Mam nadzieję, że kiedyś go opuścisz :D
7
@ShinobiQWE Media, media i jeszcze raz media zrobiły panikę.
0
@Ojciec5tkidzieci Nawet zapomniałem, że jest ktoś taki, miał swoje 5 minut w muzyce, a od ładnych paru lat o nim nie słyszałem. Już ma 50 lat?
0
@mkord Strzał był tak perfekcyjny, że Iker by tego nie obronił będąc metr bliżej prawej strony. Mógł lepiej ustawić mur, ale Del Piero był wtedy w niezłym gazie i mógłby i tak zdecydować się na jeszcze lepsze uderzenie.
2
@Dalhi Covidoza nie minie. Ten wirus już można zaliczać do tych, co są od wielu lat. Nie ma takiej opcji, żeby nikt z 9 Miliardów ludzi nie złapał tego gówna. Co najwyżej pandemia się powinna skończyć i ten strach na świecie, bo naprawdę są dużo groźniejsze choroby od tej.
1
@IronSanHybrid Niedługo ludzie nie będą mieli jak wracać do swoich biznesów. Niektórzy to już nie mają, bo są zgliszcza. Jak, tak dalej pójdzie to reszta będzie w ciemnej d***e. To się tyczy nie tylko naszego kraju, ale innych podobnie. Można powiedzieć, że nasz rząd sobie nie radzi z pandemią, ale jak sobie radzą inne niby dużo lepsze w innych krajach? Po tym cyrku, który nie wiadomo kiedy się skończy będą się podnosić przez lata.
0
@MESSIah16 Uważaj na lincz, bo uważają są dalej ludzie, co uważają Małysza za lepszego od Stocha, bo oglądali go jak mieli kilka lat i z czystej sympatii.
5
@tobiasson92 Z całym szacunkiem dla Ahonena, ale Małysz w pirme był poza jego zasięgiem. Dopiero jak był w słabszej formie, to Fin zdobył Kryształowe kule.
2
@FCB24 Busquets dużo bardziej nie zasługuje.
3
@ranger3120 Trochę prawdziwej zimy jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Ja jestem za, bo w ostatnich latach nie było żadnej zimy. Przynajmniej u mnie.
1
@MESSIah16 Dałby nam swoją niewielką część i bylibyśmy najbogatszym klubem na świecie.
0
@Kurkmen Za ile lat?
15
@BorzyKrzys No i to jest kobieta, a nie jakaś tam Eksportivo.
0
@Janiama Tutaj akurat Koeman jest dużo mniej krytykowany, bo ciężko się do niego przyczepić o cokolwiek, a jadą po nim tylko te płaczki, co płakały i zwalniały trenera po 3 spotkaniach, więc ich zdanie się nie liczy. Jedynie powinien dać jakąś szansę Puigowi, bo z dwojga złego, to lepiej stawiać na niego niż na Alene.
2
Rośnie nowy faworyt do nagrody Golden boy 2021.
0
@marcin62 Hahahaha xd
0
@MESSIah16 Nie tacy byli jak on. Choćby Tande.
1
@xVENUMx Dzisiaj jest dobra okazja. Do nocek i tak wytrzeźwieje.
2
@RomanHoffer Może i masz, ale to że nie znasz się na skokach, to już inna sprawa.
0
Hahaha Piotrek jest super, ale gdybym się zachowywał w pracy, tak jak on to by mi zrobili narkotesty jakieś :D
1
@DonMatteo901 Chyba barszczyk :D.
0
Można oszaleć ze szczęścia!! Brawo Kamil!!
1
Co oni myśleli, że Granerud skoczy 140 metrów?
0
@JohnA Wydaje mi się, że musiał by oddać najlepsze skoki z tamtego sezonu.
8
Babiarz zazdrosci dziecka Kubackiemu, że bez przerwy o tym wspomina? Niech sam sobie zrobi, a Zuzi niech już da spokój.
2
Niema skoczka na dzisiaj, który mógłby się zbliżyć do Kamila, a co dopiero mu dorównać. Żadne Granulaty, Geigery czy Krafty. Tutaj nawet Kobayashi z 2018 2019 czy Prevc 2015 2016 by z nim nie wygrali.