4

@TheNekro94 I tak wygra Barcainfo. Tutaj się nie liczy swoje autorstwo, a kopiuj-wklej i nie ważne, że poza składami, statystykami 90% to nieprawdziwe lub fejkowe informacje. Rok temu miał wygrać Shima i nie wygrał, a przerastał merytorycznie/inteligencja conajmniej o kilka poziomów zwycięzcę. Już nawet bym dał tą ZP dla jaj Luisowi bo przynajmniej można się pośmiać jak coś nieraz napisze.

0

Jak Ronaldo miał kitkę to mieliście bekę i że gej, a jak Griezmann ma damskie warkocze jak pewna niewiasta spotkana przeze mnie na imprezie w klubie 2 lata temu, to piszecie, że ma jakiś dystans. Gdzie tu logika? :))

1

@don'T.R.I.P.e Dystans dystansem. Ja gdybym był piłkarzem, to wolałbym, żeby mówili o mojej dobrej grze niż o fryzurach. Chociaż dzisiaj, jakby załadował z 2-3 bramki, to by pewnie pisali o świetnym spotkaniu :)

0

@BarcaInfo O Bożeee... @don'T.R.I.P.e Ja bym na jego miejscu powiedział "Córciu, kocham Cię, ale nie będę z siebie robił pajaca w TV."

0

@KapiFCB Jest różnica, bo u Francuza wymagania są zdecydowanie większe, a oni razem nie zarabiają połowy jego pensji i szczególnie jak jest już 3 sezon podstawowym stoperem, a popełnia gorsze błedy niż taki młokos.

0

@Encore To tak jak inni spożywają nałogowo alkohol czy inne używki.

2

@KapiFCB Co innego jak nowicjusze popełniają błędy jak nowicjusze, a co innego jak robi to dużo bardziej doświadczony zawodnik i to więcej razy.

0

@Azi Busquets od ponad 2-3 lat nie zabezpiecza środka pola, więc nie wiem o jakim zabezpieczaniu piszesz.

0

@Yosemite Atalanta udowodniła już w tamtym sezonie w LM, że potrafią walczyć. Real będzie miał ciężki dwumecz szczególnie, że Atalanta nie gra radosnego futbolu, a nadrabiają pewne braki walką. Wiadomo jak ostatnio sobie Real z takimi ekipami średnio radzi.

0

@Coutinho007 Akurat Rosell to był przedsmak rządów Bartomeu, który kontynuował niszczenie klubu i nie wierzę, że gdyby ten drań został na swoim stanowisku, to zrobiłby coś lepiej niż Bartomeu.

1

@Yosemite Chyba jedyny wielki minus tych moich nocek :(

4

@Fawrf Wiadomo, że nie powinni. Moim zdaniem zepsuli ten puchar, ale cytując klasyk "Kasa misiu, kasa."

6

W Realu przynajmniej strzelają z dystansu. Nie wiem czy u nas nikt tego nie potrafi czy jak? Praktycznie każdy zawodnik musi umieć oddać strzał na bramke, a tym bardziej na takim poziomie. Nawet jak są zasieki przed polem karnym, to lepiej oddać strzał, który możliwe, że przejdzie przez obronę lub zaskoczy bramkarza drużyny przeciwnej jakimś rykoszetem od własnego obrońcy niż wciskać, tą piłkę tam gdzie nie ma miejsca lub próbować dryblować i po prostu wchodzić w ten mur obronny.

5

@leonek160 Chyba kibla.

1

@Janiama Nic nie pozamykają, a jak to zrobią to będzie dramat. Ten wirus jest cały czas i nie ma, co go dzielić na 3,4,5,6,7,8 fale. Ja nie będę w okresie Stycznia-Lutego siedział w domu, bo pracować trzeba.

2

@D10SLEO To pewnie początek Covida w serialu. Ja też na początku Marca trochę się bałem, ale teraz nie ma czego.

1

Dlaczego nie można nominować siebie?

0

@IronSanHybrid Jakoś bardziej mi się podoba Ewa Mendes.

0

@marcin62 No, niestety tak mam w przyszłym tygodniu i nawet niech mnie nie błagają, żebym w sobotę przyszedł na popołudniu, bo już byłem 2 tyg temu. Praktycznie zero weekendu i ogólnie nic nie można zalatwic.

0

@pt9 Po transferze do Realu można powiedzieć, że skończył z grą na wysokim poziomie. On w Realu nie był nawet w połowie, tak dobry jak w United.

0

@msmsms Za Yen nigdy nie przepadałem. Była niby tą jedyną miłością Geralta, ale za bardzo była chamska i traktowała Wiedźmina jak jakiegoś służącego, a ja takich kobiet nie cierpię. Dużo bardziej przypadła mi do gustu Triss, bo była słodka, romantyczna (hot, tak jak napisałeś) w przeciwieństwie do Yennefer i tym bardziej takiej Filippy. Może też z racji tego, że była młodą czarodziejka, a tamte to były stare zrzędy, a szczególnie Fillippa, która miała około 200 lat.

0

@Kapitan_SW Może byłby jeszcze z sezon lub dwa, ale wydaje mi się , że LM sezonie 2014 2015 byśmy nie wygrali, a tym bardziej trypletu. Tiki Taka już w ostatnim sezonie Guardioli to był przeżytek. Nawet ligi się nie udało wygrać, bo było wiele głupich strat punktów.

5

Jak dobrze wrócić z nocki do domu. Teraz 4-5 godzinny sen i cały dzień dla siebie. Jestem jedną z niewielu w mojej pracy osób, która lubi nocki.

1

@4drian0 Nie wrócą do swojego poprzedniego poziomu, bo będą jeszcze wyżej. Poprawią Cyberpunka i wciągu 2 lat ogłoszą premierę nowego Wiedźmina i ich akcje pójdą drastycznie w górę.

0

Wam też nie działa YouTube?

0

@masq A Lyon wygrał wczoraj z PSG na wyjeździe.

0

@BarcaInfo Strzał Alby z połowy boiska czy próby z wolnego Messiego by obronił praktycznie każdy bramkarz w Ekstraklasie.

36

@Pawel1980 A mnie wkurza że jak ktoś umiera, to musi umrzeć na koronę. Machalica miał poważną operację serca i to nie jest powiedziane, że akurat wirus go wykończył.

0

@Transu96 Jeszcze jak ktoś się bierze za analizy i nie ma o tym bladego pojęcia. Nie potrafi zachować się w jakimś stopniu neutralnie, co do zawodników i u jednego czeka na błędy, a drugiemu bagatelizuje każde złe zagranie. @tbas Moim zdaniem i tak się tutaj bardziej obrywa Holendrowi niż Hiszpanowi, bo jak Hiszpan nie popełni jakiś koszmarnych zagrań, to według niektórych rozgrywa dobry mecz, a jak Holender zagra też bez błędów, to gra przeciętne spotkanie.

0

Nie żyje Piotr Machalica syn słynnego aktora Henryka Machalicy. Aktor miał 65 lat. Ten rok jest najgorszy pod względem umieralności znanych ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?