1

Jóźwiak ma dobry motorek w dupie.

0

@IronSanHybrid Podobna jest do babci mojego kolegi...

0

@tommyVERceti Ja mam 22, a ona 18.

0

@tommyVERceti A dzięki jak coś będę wiedział to się odezwę następna domówka w piątek i obie znowu zostały zaproszone. No, może być ciekawie...

1

@Fawrf Też nie powiedziała mi wprost, że mi daje kosza, ale latałem wokół niej i odpuściłem, bo mi się już nie chciało.

6

@tommyVERceti Coś w stylu "Nie jesteś w moim typie, ale nie pozwolę Ci być z inną dziewczyną." Była ostatnio domówka i dziewczyna, która dała mi kosza miała pretensje, że firtowałem i tańczyłem z inną dziewczyną. Specjalnie oblała tą dziewczynę drinkiem, a niby przypadkowo. Ja tego nie widziałem, bo byłem w toalecie, ale mi kolega powiedział, że nie zrobiła tego przypadkowo. Takie sytuacje są denerwujące.

6

Czasami się zastanawiam jak zrozumieć kobiety i czy to w ogóle możliwe. Niektóre się zachowują, tak jakby miały rozdwojenie jaźni lub inne choroby psychiczne.

1

Pamiętam że przez ten mecz zaspało się do roboty, ale warto było :D

2

@Geble Loew akurat powinien się pożegnać z kadrą po ostatnich Mistrzostwach. Nie wiem dlaczego go dalej trzymają. Sukcesu na EURO im nie wróżę nawet bez tego lania z Hiszpanią.

0

@VamosRakieta Na tej stronie jest coraz gorzej. Kiedyś tu było dużo lepiej. Pamiętam czasy innych użytkowników, co mieli swoje 5 minut, ale nie robili takiego syfu i nie pisali takich głupot jak teraz. Pewnie za rok czy dwa o tych się zapomni i pojawią się kolejni.

7

Komentarz usunięty

0

@Zip Ja nawet nie znam tych ludzi i nigdy o nich nie słyszałem. Fabiański to bramkarz naszej Reprezentacji i tyle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@LuisSalvano A pisałeś coś o rozwolnieniu?

3

@Fawrf Ale pod warunkiem jak jest nietrzeźwy, bo wtedy jest wyluzowanym gościem. Jak jest trzeźwy to jest strasznym cwaniakiem i sztywniakiem.

0

Nawet po wczorajszym meczu nie było kaca, bo człowiek jedynie wiedział, a jednak się łudził, że będzie inaczej. Niestety od czasów Brzęczka tak, to wszystko wygląda wracamy do czasów 2010-2013 z jedyną różnicą, że teraz jeździmy na turnieje, a w tamtym czasie nie.

1

Ciekawe kiedy zrobią GTA 6? Od czasów ostatniej części minęło 7 lat, a oni dalej jadą na 5, która już nie powinna wychodzić na PS5 czy nowego Xboxa, bo to tylko odgrzewany kotlet.

0

@sendesara No, właśnie. Między nimi jest tylko niecałe 5 lat różnicy. Gdyby było z 10, to można by było o tym mówić. Messi i Ronaldo zakończą karierę w wieku 38-39 lat, to Neymar będzie miał w wieku 33+ zająć ich miejsce? Wątpię, bo Brazylijczycy szybko się kończą, a Neymar w takim wieku zakończy karierę lub wróci do Brazylii.

9

@jeyx77x Nie stoimy obok Walijczyków? Drużyny, która w całej swojej historii grała tylko raz na MŚ i to ponad 60 lat temu? Czy dopiero w ostatnich latach zaczęła jeździć na turnieje...

1

@blaugrana100 Akurat Lewandowski kilka razy ruszał do pressingu i namawiał do tego innych, ale zwykle wychodził sam lub wychodził jeszcze 1 zawodnik, a taki pressing jest bezsensu, bo jak Włosi rozgrywali w 4-5, to szkoda marnować siły na bezskuteczne "latanie" za piłką w pojedynkę.

28

@Janiama Graliśmy z najsłabszymi Włochami od lat. Z Holandią która straciła trenera, który dopiero ich odbudowywał i z Portugalią, która była jednak gorsza niż w 2016 roku. Brzęczek to trener amator i nikt więcej. Nic nie osiągnął w karierze trenerskiej i jeszcze zarabia 300 tys Euro za nic.

1

@Coutinho007 Wystarczy się nie znać kompletnie na piłce żeby gadać takie bzdury.

0

Brzęczka jedynym sukcesem w karierze trenerskiej jest, to że jest wujkiem Błaszczykowskiego, a to też w sumie nie jego sukces, tylko Ś.P jego siostry. Taki ktoś nie może być trenerem Reprezentacji Azerbejdżanu, a co dopiero Polski.

1

@Wossi61FCB Nawet zapomniałem o tym, że będzie taki Finał.

6

Według mnie Brzęczek ma porównywalną kadrę do Nawałki i zdecydowanie lepszą niż poprzednicy, ale jest słabym trenerem i nie wciśnie nawet 30% potencjału.

0

@ObiektywnyKibic121 Góralski chyba, bo znów dostanie czerwo.

2

Komentarz usunięty

0

@Janiama Salah 67m 41g. Świetne liczby.

2

@Transu96 Nie zdąży zapuścić nawet jak ma 6-7 cm. Żeby zapuścić takie włosy, to trzeba conajmniej 8-9 miesięcy.

2

@nitey Na szczęście to prawda. Dobrze pamiętam tamten mecz. Ronaldo robił, co mógł i nawet mi go było żal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?