Chyba nie ma nic gorszego jak praca przez pośrednika i przedłużanie umowy, co miesiąc. Zastanawiam się jak takie agencje mogą być dopuszczalne, przecież oni żerują na ludziach.
Przykro mi z powodu Diego Maradony. Najlepszy piłkarz swoich czasów. Biorąc pod uwagę to jaki tryb życia prowadził, to i tak dobrze, że dożył tych 60 lat, niby ludzie żyją dużo dłużej, ale wiele przypadków jest gdzie narkotyki, alkohol wykańczały dużo młodszych, a raczej sami się wykańczali, bo nikt im nie kazał tego brać, każdy ma swój rozum.
@Coutinho007 Lenglet raczej nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy. Będzie bardzo dobry, ale nigdy wybitny, tak jak Umtiti przed kontuzjami czy Pique kiedyś. On potrzebuje partnera, który będzie zasłaniał jego braki. Nawet gdyby Pique był młodszy, to by ten duet wyglądał niewiele lepiej, bo to są zawodnicy o podobnej charakterystyce.
Widzę, że Borussia już 16 letnich zawodników wystawia i bardzo dobrze. Jak przerasta zawodników starszych niż on, to jest +. W Polskiej piłce zawodnik, który ma 20 lat jest uważany za młody talent i ma jeszcze czas.
Messi, Alba, Pique za Valverde>>>>>> Messi, Alba, Pique za Koemana. Wystarczy zobaczyć jak grali tamci zawodnicy u Hiszpana, a jak to wygląda u Holendra. Sezony 2017 2018 i 2018 2019 w wykonaniu Messiego były genialne, kreowanie gry, niesamowite rzuty wolne (dublety z wolnych czy seria trafień z rzędu, bramkarze i obrońcy mieli kupę w gaciach przed oddawaniem strzału Leo) świetne asysty i mnóstwo udanych dryblingów i goli. Alba również świetne dwa sezony, mnóstwo asyst i świetne rozumienie się z Messim. Pique ostoja obrony i najlepszy stoper, a obecnie to wygląda masakrycznie słabo. Zawodnicy wymienieni niczym nie przypominają tych zawodników z tamtego czasu.
@urbie999 A może nie zarobić taki pieniędzy, bo celowo się wykluczył. @ObiektywnyKibic121 jak wyjdzie, że stawiał u buka taki rezultat, to jeszcze zapłaci karę za to.
@ObiektywnyKibic121 Wydaje mi się, że więcej niż 100 tys za taki cyrk nie zarobi. Tym bardziej, że to są walki amatorskie. Co innego KSW i MMA, a co innego pseudogala jak oglądalność, to w ponad 90% nastolatkowie.
Najman i tak za zrobienie z siebie idioty zarobi więcej niż przeciętny "Kowalski" przez 3 lata ciężkiej pracy. Widać, że gość ma łeb do zarabiania i gdzieś własną godność.
@DaPi Ja raczej rzadko wklejam postów polityków o moich poglądach, bo nie chcę wywoływać zamieszania, a ten użytkownik robi to dla poklasku i dla robienia niepotrzebnego zamieszania.
@Chakalaka Kolejny raz robisz gownoburzę i uciekasz od niej przez brak argumentów. Polecam mniej twetów rudego i może przejrzysz na oczy, ale wątpię, bo jak ktoś od kilku miesięcy praktycznie codziennie wrzuca jego twetty, to już nie ma ratunku. Tusk niedługo napisze, że Hitler nie wiedział o mordowaniu Żydów, to też napiszesz, że punkt?
@Chakalaka Nawet Ciebie w planach nie było jak to się działo. Skąd możesz wiedzieć, co na ten temat powiedział Jan Paweł 2? Nie, lepiej żeby wizytówką był Donald Tusk- zakłamany polityk, złodziej i oszust. W dodatku rudy.
@Janiama Gdyby Eder nie strzelił byłyby z Francją karne. Gdybać teraz możemy. Nawałka to najlepszy trener naszej kadry ostatnich 25-30 lat i nic tego nie zmieni
@Barca1992 Nawet jeśli Xavi byłby w rewanżu z Liverpoolem w swoim pirme, 10 lat młodszy i zagrał za Rakitica, to i tak byśmy dostali od Liverpoolu. W tamtym rewanżu brakowało drużyny szczególnie w drugiej połowie.
0
@Kz1234 Z Ramosem, to od 2-3 lat są jaja. Gość już nie gra, tak jak kiedyś i go zawsze muszą gdzieś dać.
5
Chyba nie ma nic gorszego jak praca przez pośrednika i przedłużanie umowy, co miesiąc. Zastanawiam się jak takie agencje mogą być dopuszczalne, przecież oni żerują na ludziach.
0
@kamillek88 A co ma jakiś tam COVID do krążenia?
5
Przykro mi z powodu Diego Maradony. Najlepszy piłkarz swoich czasów. Biorąc pod uwagę to jaki tryb życia prowadził, to i tak dobrze, że dożył tych 60 lat, niby ludzie żyją dużo dłużej, ale wiele przypadków jest gdzie narkotyki, alkohol wykańczały dużo młodszych, a raczej sami się wykańczali, bo nikt im nie kazał tego brać, każdy ma swój rozum.
1
@Zip No i tym co obstawiają wyniki.
5
@Coutinho007 Już widzę po komentarzach, że gorzała lub piwo weszły za mocno :D
2
@Coutinho007 Lenglet raczej nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy. Będzie bardzo dobry, ale nigdy wybitny, tak jak Umtiti przed kontuzjami czy Pique kiedyś. On potrzebuje partnera, który będzie zasłaniał jego braki. Nawet gdyby Pique był młodszy, to by ten duet wyglądał niewiele lepiej, bo to są zawodnicy o podobnej charakterystyce.
0
@xBoMBoWiECx No. Arnold wkurzył tym, że zachował trzeźwość umysłu i wykorzystał nieudolność naszych zawodników asystując na 4-0.
3
Widzę, że Borussia już 16 letnich zawodników wystawia i bardzo dobrze. Jak przerasta zawodników starszych niż on, to jest +. W Polskiej piłce zawodnik, który ma 20 lat jest uważany za młody talent i ma jeszcze czas.
4
@BorzyKrzys A tak ogólnie, to Guziec to taka świnia z Afryki :D
0
Messi, Alba, Pique za Valverde>>>>>> Messi, Alba, Pique za Koemana. Wystarczy zobaczyć jak grali tamci zawodnicy u Hiszpana, a jak to wygląda u Holendra. Sezony 2017 2018 i 2018 2019 w wykonaniu Messiego były genialne, kreowanie gry, niesamowite rzuty wolne (dublety z wolnych czy seria trafień z rzędu, bramkarze i obrońcy mieli kupę w gaciach przed oddawaniem strzału Leo) świetne asysty i mnóstwo udanych dryblingów i goli. Alba również świetne dwa sezony, mnóstwo asyst i świetne rozumienie się z Messim. Pique ostoja obrony i najlepszy stoper, a obecnie to wygląda masakrycznie słabo. Zawodnicy wymienieni niczym nie przypominają tych zawodników z tamtego czasu.
0
@urbie999 A może nie zarobić taki pieniędzy, bo celowo się wykluczył. @ObiektywnyKibic121 jak wyjdzie, że stawiał u buka taki rezultat, to jeszcze zapłaci karę za to.
0
@ObiektywnyKibic121 Wydaje mi się, że więcej niż 100 tys za taki cyrk nie zarobi. Tym bardziej, że to są walki amatorskie. Co innego KSW i MMA, a co innego pseudogala jak oglądalność, to w ponad 90% nastolatkowie.
0
Najman i tak za zrobienie z siebie idioty zarobi więcej niż przeciętny "Kowalski" przez 3 lata ciężkiej pracy. Widać, że gość ma łeb do zarabiania i gdzieś własną godność.
0
@fejkenq Na pewno nie zagramy, tak z Atleti, tak jak zagrała nasza kadra z Włochami.
0
@DaPi Ja raczej rzadko wklejam postów polityków o moich poglądach, bo nie chcę wywoływać zamieszania, a ten użytkownik robi to dla poklasku i dla robienia niepotrzebnego zamieszania.
0
@Chakalaka Dlatego, że Ty wklejasz bzdurne posty jakiś pseudodziennikarzy i Tuska.
23
@Chakalaka Kolejny raz robisz gownoburzę i uciekasz od niej przez brak argumentów. Polecam mniej twetów rudego i może przejrzysz na oczy, ale wątpię, bo jak ktoś od kilku miesięcy praktycznie codziennie wrzuca jego twetty, to już nie ma ratunku. Tusk niedługo napisze, że Hitler nie wiedział o mordowaniu Żydów, to też napiszesz, że punkt?
71
@Chakalaka Nawet Ciebie w planach nie było jak to się działo. Skąd możesz wiedzieć, co na ten temat powiedział Jan Paweł 2? Nie, lepiej żeby wizytówką był Donald Tusk- zakłamany polityk, złodziej i oszust. W dodatku rudy.
0
@Kwasiak98 Jednak Rakitic bez formy
8
@Janiama Gdyby Eder nie strzelił byłyby z Francją karne. Gdybać teraz możemy. Nawałka to najlepszy trener naszej kadry ostatnich 25-30 lat i nic tego nie zmieni
0
@ShinobiQWE Akurat i tak City stać, żeby mu wypłacić odszkodowanie przy rozwiązaniu umowy nawet za 3 sezony :D
0
@Barca1992 Nawet jeśli Xavi byłby w rewanżu z Liverpoolem w swoim pirme, 10 lat młodszy i zagrał za Rakitica, to i tak byśmy dostali od Liverpoolu. W tamtym rewanżu brakowało drużyny szczególnie w drugiej połowie.
4
@toretto724 No, nasza też mogło być 2-0.
1
@VirtuoZ A Argentyna MŚ za 2 lata.
0
@don'T.R.I.P.e My podobnie.
0
Może na Włochów trzeba było wystawić skrzydła? W ataku pozycyjnym sobie nie pogramy, bo nie mamy za bardzo kim.
0
@kuz No, my też mieliśmy świetną okazję.
0
@SinMistico No i fryzura podobna.
0
Wijnaldum to taka lepsza wersja Paulinho. Niby pomocnik, a potrafi się znaleźć w sytuacji i wykończyć lepiej jak nie jeden napastnik.