La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1473 Culés

0

Messi, Alba, Pique za Valverde>>>>>> Messi, Alba, Pique za Koemana. Wystarczy zobaczyć jak grali tamci zawodnicy u Hiszpana, a jak to wygląda u Holendra. Sezony 2017 2018 i 2018 2019 w wykonaniu Messiego były genialne, kreowanie gry, niesamowite rzuty wolne (dublety z wolnych czy seria trafień z rzędu, bramkarze i obrońcy mieli kupę w gaciach przed oddawaniem strzału Leo) świetne asysty i mnóstwo udanych dryblingów i goli. Alba również świetne dwa sezony, mnóstwo asyst i świetne rozumienie się z Messim. Pique ostoja obrony i najlepszy stoper, a obecnie to wygląda masakrycznie słabo. Zawodnicy wymienieni niczym nie przypominają tych zawodników z tamtego czasu.

0

@daniel32778 Wtedy byli młodsi i nie tak Wypaleni jak obecnie, za Valverde również był Suarez, który ładował potrzebne bramki, był Umtiti skała i Rakitić w Prime, oraz Andres. Teraz porównaj ich z obecnymi piłkarzami i obecnym stanem wypalenia Amigosów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?