@horang Gdzie, tak napisałeś, że to chodzi o Milczenie owiec? Piszesz, że Hopkins jest aktorem jednej roli, to chyba filmów z nim żadnych nie widziałeś.
@horang Choćby Milczenie owiec czy Lekcja przetrwania. Albo jesteś bardzo młody i nie możesz znać jego filmów lub po prostu nie oglądasz filmów. "Nie znam się, ale się wypowiem."
@AmigoBlancos Wygląda na to że gdybyś miał 40 lat więcej, to ta twoja statystyka źle by nie wyglądała, ale Ci co się urodzili w latach 80 i 90 mają przerąbane łącznie ze mną.
@clyde Jeśli to jest normalny zakład bukmacherski, to panna za to powinna już szukać nowej pracy, bo nic innego jak zwolnienie nie powinno wchodzić w grę.
Trincao się wczoraj nie popisał. Ładna tą akcję zrobił, ale ma słabszą nogę jak jakiś junior. Wiadomo, że nie każdy piłkarz to Dembele, co ma obie nogi jednakowe, ale jednak takie coś powinien Portugalczyk wykorzystać, a on prędzej by się połamał niż strzelił gola gorszą nogą.
@itmustbejoke Sam sobie na to odpowiedziałeś. Pół roku temu był Suarez (może nie taki jak za czasów świetności, ale dalej lepszy niż Braitwhaite) i Messi w lepszej formie i w ogóle grał.
Braitwhaite irytujący uśmieszek jak Pedro po zmarnowanej okazji, ale wkładu obu tych panów nie ma, co porównywać, bo Pedrito to praktycznie Legenda tego klubu.
@zmiter912576 Z odpowiedzialności zaszczepienia się? Nie wiem według mnie jeśli szczepionka okaże się nieszkodliwa dla zdrowia i skuteczna, to powinna być obowiązkowa.
@GadulkiGembulki Z pozoru miłe zwierzątko, ale pamiętam, co odwalał rok temu na sylwestrze u kolegi. Wstał gdzieś po 22 i zaczął hałasować i piszczeć. Kolega mówił, że jego chomiczek prawie cały dzień śpi i w nocy zaczyna akcje. Nam to nie przeszkadzało, bo był sylwester, ale on zawsze w nocy zaczyna hałasować i przez niego wstawał wiele razy niewyspany do roboty :D
@ProMILs 15+ to bardziej nastolatki, ale z punktu prawnego dalej dzieci do 18 urodzin. No, można powiedzieć, że do 17, bo 17 latek jest sądzony jako dorosły.
Dla mnie Pique może i grać do czterdziestki, ale nie widzę go przez następne 3-4 lata jako podstawowego zawodnika Barcelony. Oczywiście to dalej jeden z lepszych ŚO w naszej kadrze, ale ma masakryczne zjazdy formy i w wieku 37-38 lat nie będzie się dało go oglądać jako podstawowego ŚO. No, chyba że będzie przeżywał 3 młodość coś jak Maldini czy Terry, co jest bardzo wątpliwe.
@th@les Irytujący typ z tego Stanowskiego. Bardziej mnie wkurzał na Hejt parku niż Najman, a to już jest jakieś osiągnięcie. Typowa dziennikarzyna, która myśli, że jak ma IQ na poziomie ciut wyższym niż przeciętne, to zna się na wszystkim.
@RomanHoffer Dużo chlania, dużo ru""Ania i pieniędzy Życzy Roman Hoffer. Takie coś bym wysłał. No, ale jak masz szefa bez poczucia humoru, to wyślij normalne życzenia.
0
@LionelM95 A mi się wydaję, że ten to będzie lepszy niż 2017, gorszy niż 2018, lepszy niż 2019, 2020. Najgorszy był 2016.
4
@horang Gdzie, tak napisałeś, że to chodzi o Milczenie owiec? Piszesz, że Hopkins jest aktorem jednej roli, to chyba filmów z nim żadnych nie widziałeś.
4
@horang Choćby Milczenie owiec czy Lekcja przetrwania. Albo jesteś bardzo młody i nie możesz znać jego filmów lub po prostu nie oglądasz filmów. "Nie znam się, ale się wypowiem."
0
@AmigoBlancos Wygląda na to że gdybyś miał 40 lat więcej, to ta twoja statystyka źle by nie wyglądała, ale Ci co się urodzili w latach 80 i 90 mają przerąbane łącznie ze mną.
4
@Trepyveb Raczej jest na wylocie z Realu. Jeden z najsłabszych zawodników w kadrze Realu. Według mnie zrobił masakryczny zjazd.
1
@clyde Jeśli to jest normalny zakład bukmacherski, to panna za to powinna już szukać nowej pracy, bo nic innego jak zwolnienie nie powinno wchodzić w grę.
2
Trincao się wczoraj nie popisał. Ładna tą akcję zrobił, ale ma słabszą nogę jak jakiś junior. Wiadomo, że nie każdy piłkarz to Dembele, co ma obie nogi jednakowe, ale jednak takie coś powinien Portugalczyk wykorzystać, a on prędzej by się połamał niż strzelił gola gorszą nogą.
0
@IronSanHybrid Nie lubię gościa, ale się z nim zgadzam feministki to jest najgorszy typ kobiety jaki chodzi po ziemi.
1
@itmustbejoke Sam sobie na to odpowiedziałeś. Pół roku temu był Suarez (może nie taki jak za czasów świetności, ale dalej lepszy niż Braitwhaite) i Messi w lepszej formie i w ogóle grał.
1
Busquets to chyba na dobicie...
7
Braitwhaite irytujący uśmieszek jak Pedro po zmarnowanej okazji, ale wkładu obu tych panów nie ma, co porównywać, bo Pedrito to praktycznie Legenda tego klubu.
3
@LuisSalvano Dobić? Raczej objąć prowadzenie. Dobić, to można na 3,4-1.
1
@MesQueUnClub96 A nie wiem jakaś aktorka z jakiegoś Hiszpańskiego chłamu. Walą sobie do tego, bo wrzuca na Twitterze zdjęcia w bikini.
1
Jeszcze by nas wykończył krewny tej Exposito, co stulejarze tutaj wrzucają, to by był w ogóle dramat...
0
Kije 0-1... Niech Dembele i inni napastnicy z Barcy obejrzą tego gola w domu na powtórce, tak się wykańcza akcje.
0
Pedri gra świetnie, a Dembele psuje setki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bartunek I tak już gorszy nie może być.
0
Nota 19? Pytanie za co?
2
Babiarz Ty się na temat matematyki nie wypowiadaj :D
0
@zmiter912576 Z odpowiedzialności zaszczepienia się? Nie wiem według mnie jeśli szczepionka okaże się nieszkodliwa dla zdrowia i skuteczna, to powinna być obowiązkowa.
0
@Xwowrak Mówisz mu, tak jak uważasz i niczym się nie przejmujesz. On zrobi jak chce.
4
Ja tu daje zielonego, a tu najsłynniejszy okrzyk Ronaldo Suuuu! Aż się przestraszyłem, bo mam słuchawki...
0
@GadulkiGembulki Z pozoru miłe zwierzątko, ale pamiętam, co odwalał rok temu na sylwestrze u kolegi. Wstał gdzieś po 22 i zaczął hałasować i piszczeć. Kolega mówił, że jego chomiczek prawie cały dzień śpi i w nocy zaczyna akcje. Nam to nie przeszkadzało, bo był sylwester, ale on zawsze w nocy zaczyna hałasować i przez niego wstawał wiele razy niewyspany do roboty :D
4
@Barwindg Ta, ja to samo miałem. Niedożywiony, a skąd te około 15 kg nadwagi? :D
0
@ProMILs 15+ to bardziej nastolatki, ale z punktu prawnego dalej dzieci do 18 urodzin. No, można powiedzieć, że do 17, bo 17 latek jest sądzony jako dorosły.
0
Dla mnie Pique może i grać do czterdziestki, ale nie widzę go przez następne 3-4 lata jako podstawowego zawodnika Barcelony. Oczywiście to dalej jeden z lepszych ŚO w naszej kadrze, ale ma masakryczne zjazdy formy i w wieku 37-38 lat nie będzie się dało go oglądać jako podstawowego ŚO. No, chyba że będzie przeżywał 3 młodość coś jak Maldini czy Terry, co jest bardzo wątpliwe.
2
@IronSanHybrid Koleżanki w pracy ładniejsze.
1
@th@les Irytujący typ z tego Stanowskiego. Bardziej mnie wkurzał na Hejt parku niż Najman, a to już jest jakieś osiągnięcie. Typowa dziennikarzyna, która myśli, że jak ma IQ na poziomie ciut wyższym niż przeciętne, to zna się na wszystkim.
1
@RomanHoffer Dużo chlania, dużo ru""Ania i pieniędzy Życzy Roman Hoffer. Takie coś bym wysłał. No, ale jak masz szefa bez poczucia humoru, to wyślij normalne życzenia.