Taki skoczek musi mieć przerąbane. Nie może jeść tyle ile chce, zero alkoholu i wszystkiego, żeby tylko utrzymać formę i prawidłową wagę. Piłkarz ma pod tym względem zdecydowanie większe możliwości i ma lepiej.
@masq Ja bym zaproponował McDonalda i to na mój koszt lub jakiegoś kebaba, żeby trochę przybrała, bo nie popieram anoreksji. @lukaszbarca15 Gdyby nie La Rambla to bym nawet nie wiedział o jej istnieniu, a Ty coś piszesz o sikaniu w majtki... Podaj mi 1 argument dlaczego miałbym się posikać w majtki na jej widok.
@Rudi35 Przecież właśnie dzięki kierowcy skończyło się tylko na potłuczeniach i na tym złamanym obojczyku. Gdyby jechał szybciej to z tego idioty by nic nie zostało. Poza tym dlaczego on odpalał to na ulicy? Chciał zaimponować dziewczynie czy był pijany?
@sebasek99 Na Ciebie takie argumenty wystarczą. Ty nie masz żadnych. "Petardy, fajerwerki powinny być zakazane w całym kraju, bo kilku kretynów nie potrafi się nimi obsługiwać lub robi to po pijaku." Skoro miałeś przez to wypadek z własnej głupoty, to nie broń tego innym i nie wrzucaj do jednego worka.
@sebasek99 Z roku na rok jest coraz więcej czepiania się o wszystko. Wpisz "Samochód wypadek" i tego też jest sporo, może będzie trzeba zakazać jeździć? Samochód? Na co to komu? Przecież to tylko smród i można zrobić wypadek, zero pożytku.
TVP i Polsat odwalili dziadostwo idę chyba spać, bo nie ma co oglądać. Jedynie na d*py sobie można popatrzeć jak wywijają. Najgorszy sylwester w życiu. Znajomi siedzą w domach i zero imprezowania.
0
@FCBMati10 Bardzo dobrze, bo lepiej skończyć w formie niż będąc cieniem swojego cienia.
13
Małysz w wieku Stocha kończył karierę, a Kamil dalej wygrywa.
15
Ktoś ostatnio pisał pierdoły, że Kamil nie potrafi odlatywać rywalom. Wybaczam tej osobie, bo pewnie była na kacu sylwestrowym.
1
Taki skoczek musi mieć przerąbane. Nie może jeść tyle ile chce, zero alkoholu i wszystkiego, żeby tylko utrzymać formę i prawidłową wagę. Piłkarz ma pod tym względem zdecydowanie większe możliwości i ma lepiej.
0
@Janiama Mam Ci przytaczać twoje wszystkie komentarze? Obiecuję że następnym razem będę robił screeny jak mi się będzie chciało.
1
@Janiama To strzelaj dalej, bo zawsze jest na odwrót jak piszesz.
0
Einsenbichlera to nie lubię i nawet nie potrafię określić dlaczego.
0
@clyde Tylko w kilku krajach.
0
@Ascend Nie o to chodzi. Tylko, że śmieją się z Polski, a Niemcy, Francuzi czy Włosi też to mają podpisane.
0
@mekston Oczywiście niech się nim jarają, a w przyszłym sezonie będą płakać jak go w TOP 10 nie będzie.
0
Jarają się tym Granerudem jak to jest skoczek 1 sezonu, tak jak Kobayashi.
0
Są tu w ogóle jacyś fani Rocka czy Metalu?
17
@masq Ja bym zaproponował McDonalda i to na mój koszt lub jakiegoś kebaba, żeby trochę przybrała, bo nie popieram anoreksji. @lukaszbarca15 Gdyby nie La Rambla to bym nawet nie wiedział o jej istnieniu, a Ty coś piszesz o sikaniu w majtki... Podaj mi 1 argument dlaczego miałbym się posikać w majtki na jej widok.
29
@ddanioofcb Będę komentował, bo popierasz anoreksję i brzydotę.
1
@Rudi35 Przecież właśnie dzięki kierowcy skończyło się tylko na potłuczeniach i na tym złamanym obojczyku. Gdyby jechał szybciej to z tego idioty by nic nie zostało. Poza tym dlaczego on odpalał to na ulicy? Chciał zaimponować dziewczynie czy był pijany?
10
@sebasek99 Na Ciebie takie argumenty wystarczą. Ty nie masz żadnych. "Petardy, fajerwerki powinny być zakazane w całym kraju, bo kilku kretynów nie potrafi się nimi obsługiwać lub robi to po pijaku." Skoro miałeś przez to wypadek z własnej głupoty, to nie broń tego innym i nie wrzucaj do jednego worka.
32
@sebasek99 No, to ich nie używaj jak możesz sobie nimi zrobić krzywdę, a nie decyduj za innych.
5
@sebasek99 Z roku na rok jest coraz więcej czepiania się o wszystko. Wpisz "Samochód wypadek" i tego też jest sporo, może będzie trzeba zakazać jeździć? Samochód? Na co to komu? Przecież to tylko smród i można zrobić wypadek, zero pożytku.
0
Nowy rok, stary ja. Jak ja to wszystko ogarnę.
4
TVP i Polsat odwalili dziadostwo idę chyba spać, bo nie ma co oglądać. Jedynie na d*py sobie można popatrzeć jak wywijają. Najgorszy sylwester w życiu. Znajomi siedzą w domach i zero imprezowania.
0
@PanZagadka Nie jest nawet godna, żeby jej zdjęcia pojawiały się na La Rambli.
1
@Unikatowy O taki plastik jak Ekspostio to ciężko.
0
@Witam Zapytaj tutejszych stulejarzy, co zobaczą dziewczynę w majtkach i brudzą wersalkę nasieniem.
25
Z Roksany Węgiel za 3-4 lata może być niezła kobitka i może być dużo lepsza niż ta Ekspostio co się nią stulejarze jarają. Przynajmniej Polka.
2
@bafi Chciałbym tego nigdy w życiu nie usłyszeć.
0
@krissu8 A jak przecież ona nie potrafi śpiewać.
6
Boże Mandaryna... Koszmar z dzieciństwa powraca i jeszcze to ewry Najt...
0
@clyde Mów za siebie.
0
@pele1282 Wygrałeś.
3
@Zip A gdzie Marcelo, Karwahal, Modric. No i jak jest Ramos, to Varane powinien być obowiązkowo.