5

@itmustbejoke Busquets akurat u Enrique grał bardzo dobrze do obecnej formy nie ma porównania. Jedynie @Rewolucja123 próbuje manipulować Busquetsa spotkaniami i wmawiać, że jest jednym z najlepszych pomocników obecnej kadry i na siłę go próbuje stawiać w superlatywach przytaczając jego dokładne podania na 10-15 metrów lub jego mityczna kontrola gry, której nie ma od ponad 3 lat.

5

Stoch nie tylko wygra ten turniej, ale i jutrzejszy konkurs.

2

@marcin000019 Mnie tam już dupsko nie boli po tym gwałcie od Liverpoolu, który się odbył ponad półtora roku temu. Tobie chyba nie przeszło.

1

@Herato Jaki hejt? To co mówisz to jest prawda i żadne sympatię do zawodników nie przysłonią tego. Wszyscy wymienieni zawodnicy w wieku 33-35 już nie byli światową Topką Ronaldo i Ronaldinho dużo wcześniej zeszli z tego poziomu, a Messi i Ronaldo dalej są w TOP.

1

@ranger3120 Kolega miał stań przed zawałowy jak, tak kiedyś grał. Skutecznie się wyleczył z takiego trybu grania. Pamiętam, że prawie się zesrał ze strachu, czuć było, bo bąka "strzelił". Gra to tylko gra, ale jednak się czegoś bardzo przestraszył :D

0

@clyde Gra to tylko gra, ale czuć taki dreszczyk na plecach jak Ci wyskoczy jakiś brzydal, a Ty możesz tylko przed nim uciekać. Coś jak w Resident Evil 7 bałem się tej baby, co pluła owadami i karmiła mnie tym obiadem. Niby tylko gra, ale jednak muszę przyznać, że niejeden horror się przy tym chowa.

0

@Klaudix Wydawało mi się, że pisałem dosyć sporo, ponad 20 tys w rok, to jest kosmos, ale masz rację, jeszcze dodam, że nie liczy się ilość, ale jakość :D

0

Ponad 6 lat w serwisie i jeszcze 18 tys komentarzy nie mam, a wy tutaj piszecie ponad 20 tys w rok? :D

1

@DaPi Jeszcze przyjemniejsze bez znieczulenia.

1

@Rust_Cohle On mówi o Niemcach.

0

@socha Boli Cię Wielki Trincao lub Griezmann?

0

@VenoM Tak, będzie wyliczał dokładne podania na 5-10 metrów + kapitalny pass do Ter Stegena, który gdyby miał kilka centymetrów mniej to by miał z tym problem. @mr_robot A co Ty gra super, najlepszy defensywny pomocnik tego meczu z 88 rocznika znajdujący się na boisku.

6

To był naprawdę świetny wolny. Jeśli następny będzie w takim stylu, to będzie gol.

0

@Trepyveb Uruchamiał Alvesa prawą stroną i Alves jego.

1

Akurat tutaj Messi musiał grać na prawo do Desta. Niepotrzebnie się kiwał. Chyba zapomniał, że to nie Semedo czy Roberto, żeby to zepsuć.

0

@Patrykl145 Ta bo Pique od razu po kontuzji będzie grał...

0

@Ratamahatta Obrońcy Busquetsa jedyny argument jaki mają, żeby go bronić, to taki że inni go krytykują, bo jednak na siłę muszą mieć inne zdanie.

0

No Busi, ale tak się nie bawimy...

1

@MesQueUnClub96 Chyba w tym sezonie nikt mu tego nie odbierze.

2

@sergio5 "Kamil Stoch: Ale to nie do mnie tak. Do mnie nie." Tak mu powinien odpowiedzieć lub po prostu mu odpowie na skoczni, tak jak zwykle to robi.

2

@Chwytliwy Chwilo trwaj! Milan po mistrza!

0

@robsesh Chyba nie pamiętasz jakie psy były wieszane na Paco czy Munirze.

0

@HolyGoalie97 A zaskoczony jesteś? Bo ja nie. Kilka konkursów wygrał i już sodówka mu uderzyła. Nie zajmie miejsca na podium w przyszłych i dostanie kubeł zimnej wody. Stoch wraca do formy, Kobayashi również i Norweg będzie mógł pomarzyć kolejnych zwycięstwach.

0

@Azi Wątpię, że jak Xavi przykładowo przyjdzie za rok, to będzie chciał mieć w kadrze 33-34 letniego piłkarskiego trupa. Nawet jeśli to dawny kolega z drużyny.

1

@Kondziubarca Kobayashi zjadł wszystkich, tak jak robili to Kamil, Adam, Gregor, Kraft czy Ahonen i zawsze w nich była jakaś pokora, a ten porównaniu do nich jeszcze nic nie osiągnął, a już gwiazdorzy.

5

Granerud to powinien naprawdę nabrać pokory, bo już nie tacy zawodnicy byli jak on, choćby jego rodak Tande, co się palił psychicznie w kluczowych momentach i tyle, a był lepszy od niego. Niemcy, Norwegowie czy Austriacy często byli traktowani przez sędziów pobłażliwie, a ten płacze.

1

@SonBarcaGoku Jeszcze w kolejnym sezonie coś tam w tej LM strzelił, a później to już było cieniutko.

0

@socha Nie zdziwię się jak spadną.

0

@Triv44 No, raczej nie, ale niech Ci będzie.

0

@Triv44 To mało wiesz o skokach Złoto Olimpijskie to jak MŚ w piłce nożnej, a PŚ to jak mistrzostwo ligowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?