Ja również Życzę wam Wesołych Świąt i mam nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy niż obecny i że zrobią coś z tym wirusem. Oczywiście też Życzę sobie i wam, żeby przyszły rok był dla Barcelony lepszy.
@IronSanHybrid Ta w 2 lata w Amerykańskim klubie strzelił ponad 400 goli... Szkoda, że w jego czasach nie rozliczali z goli, tak jak teraz, bo wątpię, że znalazło by się w jego dorobku 700 goli, a co dopiero ponad 1200. Messiemu też można policzyć gole na treningach i pęknie 2 tys.
@barcelonaLM Może taki, że nie dla wszystkich jest wygodna i dodaje lat. Dla mnie sam zarost jest nie wygodny, a co dopiero broda. W czas upałów bym z taką brodą w lato czy w ciepłą część wiosny przy 30+ stopniach bym nie wytrzymał, a szczególnie teraz gdy trzeba nosić maseczki, a ta broda wychodzi wręcz z tej maseczki. Dla niektórych broda to symbol atrakcyjności, a ja uważam to za symbol straty czasu na pielęgnację.
Widocznie ostatnie nieźle spotkanie Busquetsa, to był taki przebłysk. No, cóż szkoda. Facet powinien zrobić to, co Xavi czy Iniesta. Chociaż tamci odchodzili na wysokim poziomie i tak nieosiągalnym dla wielu.
Często się zastanawiam jak to jest czy młody człowiek nie może być zmęczony po pracy? Zawsze słyszę gadke "Skoro Ty w tym wieku jesteś zmęczony, to co będzie jak będziesz miał 60 lat?" Akurat uważam, że wiek nie ma nic tutaj do rzeczy, bo jest też różnica w robocie jaką się wykonuje jak człowiek jest 8 godz w pracy i 7.30 odliczając przerwy na nogach to ma prawo być zmęczony.
Busquets sobie przypomniał na jakim grał kiedyś poziomie. Może nie grał, tak jak za czasów swojej świetności, ale dzisiaj zagrał naprawdę dobry mecz. Mam nadzieję, że będzie grał, tak dalej.
@Bykunn Niestety takie czasy, ale w latach 70 też to było Denis Rusoss też śpiewał z Playbacku w Polsce. Artysta który porusza kilka razy gębą nie powinien być brany pod uwagę. Taki Playback można wyczuć z kilometra. Coraz więcej artystów w to brnie i to mnie boli.
@Bykunn Muniek Staszczyk z T Love w 2014 lub 2015 na dniach mojego miasta był naprany jak Pekaes i prawie zleciał z sceny. Również śpiewał z Playbacku, a szkoda, bo do tej pory ma taką samą barwę głosu jak przed laty. No, ale był na***any.
Jak ja nienawidzę jak jest jakiś koncert, a piosenkarz/piosenkarka śpiewa z playbacku... Dla mnie to jest oszustwo. Pamiętam jaki w****ony byłem jak ten od Despatico śpiewał z Playbacku na sylwestrze, a dostał za to gruby szmal. Były też takie sytuacje jak playback leciał, a piosenkarz się chyba zapomniał i śpiewał razem z playbackiem. Niby jednak trochę lepiej to wyglądało, ale jak ktoś dostaje za występ kasę, to powinien śpiewać na żywo. Tak robił np Freddie Mercury w 1985 i dał jeden z najlepszych koncertów w życiu, a miał podobno problemy z gardłem.
@norbi77 Ja akurat nigdy nie byłem zwolennikiem Neto. Dla mnie to nijaki bramkarz, który zaliczył tylko dobry mecz z Realem. Lenglet, Roberto, Pique, czy Alba nie zagrali tylko jednego gorszego meczu, to się wszystko kumulowało przez ostatni sezon.
Co uważacie o firmie Amazon? Teraz to dosyć słynna firma i robotę tam można dostać łatwo. Jednak rozmawiałem z przynajmniej 15 osobami, co tam pracowała i żadna z nich nic pozytywnego o tej firmie nie powiedziała.
@Przemek2323 No, też mnie to trochę śmieszy, no jednak nasz rodak jest w podobnym wieku do tamtych gigantów. Jak oni skończą kariery, to pogra jeszcze 2-3 sezony i skończy praktycznie zaraz po nich.
@Mario96w Chyba nie za bardzo pamiętasz jak ta pomoc wyglądała u Lucho 34-35 letni Xavi w swoim ostatnim sezonie nie był podstawowym zawodnikiem i miał najlepsze lata za sobą. Oczywiście miał swój udział w tryplecie, ale to Ivan był podstawowym zawodnikiem i tak jak pisze był tylko sezon u Enrique. Iniesta, który nie grał już, tak dobrze i zaliczał masakryczne zjazdy formy, była tutaj duża krytyka na niego. Jedynie Busquets potrafił wejść na najwyższy swój poziom. Praktycznie MSN robiło za pomoc i atak. Wyglądało to u nas, tak... Dobra obrona, słaba lub czasami średnia pomoc i bardzo dobry atak. Pomocnicy praktycznie nic nie kreowali. Oczywiście zdarzały się świetne asysty/spotkania, tak jak Iniesty z PSG czy Realem, ale tego było bardzo mało w porównaniu z czasami Pepa czy Tito, gdzie jeden pomocnik miał około 20 asyst jak Xavi czy później Fabregas. To właśnie tamci trenerzy mieli Legendarną Hiszpańską pomoc w swoim prime. Pomoc u Enrique nie miała, tak dużego znaczenia jak u Pepa.
@Elosek Akurat Messi powinien mieć cierpliwość ponieważ przez ostatnie 2 sezony grał z Suarezem w ataku, który miał problem z prostym przyjęciem piłki i mnóstwo razy przepuszczał. Większe pretensje miałbym o to niż do Fatiego, Martina lub kogokolwiek z ataku. No, może do Griezmanna, ale jedynie o to wykończenie.
@Zoker To dlaczego Dembele został zjebany za setkę z Liverpoolem z pierwszego i to po rewanżu na Anfield? Do ideału mu daleko do średniego wykańczania akcji również. Zawsze mamy się bać o wynik, bo Griezmann spieprzy okazję na 3,4-1 a jest cały czas 2-1?
@FCB24 Griezmann na pierwszym miejscu, a na drugim Mingueza za ten błąd. Griezmann musiał tą sytuację wykorzystać, a gdyby młody popełnił ten błąd na 3-2, to by tragedii nie było.
@TheNekro94 I tak wygra Barcainfo. Tutaj się nie liczy swoje autorstwo, a kopiuj-wklej i nie ważne, że poza składami, statystykami 90% to nieprawdziwe lub fejkowe informacje. Rok temu miał wygrać Shima i nie wygrał, a przerastał merytorycznie/inteligencja conajmniej o kilka poziomów zwycięzcę. Już nawet bym dał tą ZP dla jaj Luisowi bo przynajmniej można się pośmiać jak coś nieraz napisze.
0
@avexavi Żeby było sprawiedliwie, to zabronili by mu strzelać z lewej nogi, tak żeby chociaż minimalnie wyrównać szanse :D
1
Ja również Życzę wam Wesołych Świąt i mam nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy niż obecny i że zrobią coś z tym wirusem. Oczywiście też Życzę sobie i wam, żeby przyszły rok był dla Barcelony lepszy.
8
@IronSanHybrid Ta w 2 lata w Amerykańskim klubie strzelił ponad 400 goli... Szkoda, że w jego czasach nie rozliczali z goli, tak jak teraz, bo wątpię, że znalazło by się w jego dorobku 700 goli, a co dopiero ponad 1200. Messiemu też można policzyć gole na treningach i pęknie 2 tys.
1
@barcelonaLM Może taki, że nie dla wszystkich jest wygodna i dodaje lat. Dla mnie sam zarost jest nie wygodny, a co dopiero broda. W czas upałów bym z taką brodą w lato czy w ciepłą część wiosny przy 30+ stopniach bym nie wytrzymał, a szczególnie teraz gdy trzeba nosić maseczki, a ta broda wychodzi wręcz z tej maseczki. Dla niektórych broda to symbol atrakcyjności, a ja uważam to za symbol straty czasu na pielęgnację.
1
@Muszynianka Sprawdzałem i nic nie leci.
2
@Rewolucja123 Zacznij oglądać mecze przez telewizor, a nie flashscore.
4
Widocznie ostatnie nieźle spotkanie Busquetsa, to był taki przebłysk. No, cóż szkoda. Facet powinien zrobić to, co Xavi czy Iniesta. Chociaż tamci odchodzili na wysokim poziomie i tak nieosiągalnym dla wielu.
3
Często się zastanawiam jak to jest czy młody człowiek nie może być zmęczony po pracy? Zawsze słyszę gadke "Skoro Ty w tym wieku jesteś zmęczony, to co będzie jak będziesz miał 60 lat?" Akurat uważam, że wiek nie ma nic tutaj do rzeczy, bo jest też różnica w robocie jaką się wykonuje jak człowiek jest 8 godz w pracy i 7.30 odliczając przerwy na nogach to ma prawo być zmęczony.
0
@kuz Wątpię, bo Alcacer u Enrique grał tyle, co kot napłakał, ale też Suarez był bezkonkurencyjny i dużo lepszej formie niż później.
2
Busquets sobie przypomniał na jakim grał kiedyś poziomie. Może nie grał, tak jak za czasów swojej świetności, ale dzisiaj zagrał naprawdę dobry mecz. Mam nadzieję, że będzie grał, tak dalej.
1
@Bykunn Niestety takie czasy, ale w latach 70 też to było Denis Rusoss też śpiewał z Playbacku w Polsce. Artysta który porusza kilka razy gębą nie powinien być brany pod uwagę. Taki Playback można wyczuć z kilometra. Coraz więcej artystów w to brnie i to mnie boli.
1
@Bykunn Muniek Staszczyk z T Love w 2014 lub 2015 na dniach mojego miasta był naprany jak Pekaes i prawie zleciał z sceny. Również śpiewał z Playbacku, a szkoda, bo do tej pory ma taką samą barwę głosu jak przed laty. No, ale był na***any.
6
Jak ja nienawidzę jak jest jakiś koncert, a piosenkarz/piosenkarka śpiewa z playbacku... Dla mnie to jest oszustwo. Pamiętam jaki w****ony byłem jak ten od Despatico śpiewał z Playbacku na sylwestrze, a dostał za to gruby szmal. Były też takie sytuacje jak playback leciał, a piosenkarz się chyba zapomniał i śpiewał razem z playbackiem. Niby jednak trochę lepiej to wyglądało, ale jak ktoś dostaje za występ kasę, to powinien śpiewać na żywo. Tak robił np Freddie Mercury w 1985 i dał jeden z najlepszych koncertów w życiu, a miał podobno problemy z gardłem.
8
Komentarz usunięty
2
@Derean Nie. Czasami robił świetne zmiany, ale miał też dużo bardzo słabych i wręcz absurdalnych.
1
@norbi77 Ja akurat nigdy nie byłem zwolennikiem Neto. Dla mnie to nijaki bramkarz, który zaliczył tylko dobry mecz z Realem. Lenglet, Roberto, Pique, czy Alba nie zagrali tylko jednego gorszego meczu, to się wszystko kumulowało przez ostatni sezon.
0
@bartekvisca Nie chcę rzucać pewnej spokojnej pracy dla firmy, która ma wiele negatywnych opinii.
0
Co uważacie o firmie Amazon? Teraz to dosyć słynna firma i robotę tam można dostać łatwo. Jednak rozmawiałem z przynajmniej 15 osobami, co tam pracowała i żadna z nich nic pozytywnego o tej firmie nie powiedziała.
2
@killingjoker101 Sony to niech się zajmą swoją PS5, bo znowu będzie za słaba i będzie trzeba robić Pro.
7
@Przemek2323 No, też mnie to trochę śmieszy, no jednak nasz rodak jest w podobnym wieku do tamtych gigantów. Jak oni skończą kariery, to pogra jeszcze 2-3 sezony i skończy praktycznie zaraz po nich.
0
@Mario96w Chyba nie za bardzo pamiętasz jak ta pomoc wyglądała u Lucho 34-35 letni Xavi w swoim ostatnim sezonie nie był podstawowym zawodnikiem i miał najlepsze lata za sobą. Oczywiście miał swój udział w tryplecie, ale to Ivan był podstawowym zawodnikiem i tak jak pisze był tylko sezon u Enrique. Iniesta, który nie grał już, tak dobrze i zaliczał masakryczne zjazdy formy, była tutaj duża krytyka na niego. Jedynie Busquets potrafił wejść na najwyższy swój poziom. Praktycznie MSN robiło za pomoc i atak. Wyglądało to u nas, tak... Dobra obrona, słaba lub czasami średnia pomoc i bardzo dobry atak. Pomocnicy praktycznie nic nie kreowali. Oczywiście zdarzały się świetne asysty/spotkania, tak jak Iniesty z PSG czy Realem, ale tego było bardzo mało w porównaniu z czasami Pepa czy Tito, gdzie jeden pomocnik miał około 20 asyst jak Xavi czy później Fabregas. To właśnie tamci trenerzy mieli Legendarną Hiszpańską pomoc w swoim prime. Pomoc u Enrique nie miała, tak dużego znaczenia jak u Pepa.
3
@clyde No, to tak dla urozmaicenia i zmiany tematu, to pokaż jakieś foty, bo trzeba zweryfikować czy jesteś dziewczyną :D
5
@Guffi Dużo można zarobić kasy na szyciu maseczek?
3
@matiz1514 Tak.
5
@MarFan Wielu państw strategia na walkę z pandemią jest zła, ale krytycy decyzji rządów tych państw nie potrafią przedstawić lepszych strategi.
0
@Elosek Akurat Messi powinien mieć cierpliwość ponieważ przez ostatnie 2 sezony grał z Suarezem w ataku, który miał problem z prostym przyjęciem piłki i mnóstwo razy przepuszczał. Większe pretensje miałbym o to niż do Fatiego, Martina lub kogokolwiek z ataku. No, może do Griezmanna, ale jedynie o to wykończenie.
0
@DonMatteo901 Przez chwilę miałem Flashbacki? O___O
0
@Zoker To dlaczego Dembele został zjebany za setkę z Liverpoolem z pierwszego i to po rewanżu na Anfield? Do ideału mu daleko do średniego wykańczania akcji również. Zawsze mamy się bać o wynik, bo Griezmann spieprzy okazję na 3,4-1 a jest cały czas 2-1?
0
@FCB24 Griezmann na pierwszym miejscu, a na drugim Mingueza za ten błąd. Griezmann musiał tą sytuację wykorzystać, a gdyby młody popełnił ten błąd na 3-2, to by tragedii nie było.
4
@TheNekro94 I tak wygra Barcainfo. Tutaj się nie liczy swoje autorstwo, a kopiuj-wklej i nie ważne, że poza składami, statystykami 90% to nieprawdziwe lub fejkowe informacje. Rok temu miał wygrać Shima i nie wygrał, a przerastał merytorycznie/inteligencja conajmniej o kilka poziomów zwycięzcę. Już nawet bym dał tą ZP dla jaj Luisowi bo przynajmniej można się pośmiać jak coś nieraz napisze.