@Janiama Odezwał się ten, co kilka razy kopnął piłkę i robi z siebie wielkiego eksperta, a nie ma pojęcia o czym pisze. Nie próbuj być bardziej bystry niż Hajto, bo Ci to nie wychodzi.
@DaPi Nie, ale u 18 latka inaczej wygląda regeneracja niż 33 latka. No, chyba że przed grą w piłkę pracował ciężko fizycznie. Obawiałbym się bardziej, gdyby był Valverde ze swoim sztabem, a tutaj nie ma co się bać.
+ dla Griezmanna jedynie za asystę i za wychodzenie do tych sytuacji. Mi Francuz twarzy nie zamknął, bo strzelił z czegoś, co każdy musiałby wykorzystać, nawet bramkarz. Dalej mam nadzieję, że się przełamie, bo na razie to tylko się przełamał Messi.
@PsychoFanBlaugrana2 Po raz pierwszy od wielu lat, uważam podobnie. Messi nie ma tej formy,co kiedyś ma przebłyski tej dawnej formy jak np z Dynamem (gdzie zaliczył kilka akcji na swoim poziomie) ale mnóstwo złych zagrań, których kiedyś miał mniej, ale teraz jeszcze bardziej to irytuje.
4
Wieki upadek duetu Mistrza Świata. Jeden z nich praktycznie nie gra od 2 lat, a drugi gra na poziomie stopera Ekstraklasy i to też gdzieś od 2 lat.
0
@Messibestplayerintheworld W poprzednim sezonie 1600 minut, co jak co, ale podstawowym zawodnikiem to on nie jest już od ponad 2 lat.
1
Isco to chyba pierwszy raz widzę od prawie 2 lat w wyjściowym skladzie. On naprawdę bardzo rzadko gra lub przegapiłem te mecze w których grał.
3
Fajnie, że Suarez strzelił.
1
@Janiama Odezwał się ten, co kilka razy kopnął piłkę i robi z siebie wielkiego eksperta, a nie ma pojęcia o czym pisze. Nie próbuj być bardziej bystry niż Hajto, bo Ci to nie wychodzi.
0
@DaPi Nie, ale u 18 latka inaczej wygląda regeneracja niż 33 latka. No, chyba że przed grą w piłkę pracował ciężko fizycznie. Obawiałbym się bardziej, gdyby był Valverde ze swoim sztabem, a tutaj nie ma co się bać.
1
@MESSIah16 Zobaczymy za kilka lat. Jest jeszcze Mbappe, Haland, Sancho i może do tego grona dojdzie Fati lub Dembele.
1
@kkbarca Spokojnie, wróci jeszcze lepszy. Ja w jego wieku oprócz tego miałem pęknięcie i czuję się lepiej niż przed kontuzją
0
Felix 1-0! Jeszcze niech Luisito coś dołoży.
0
@cchesterr43 Ci co go oglądali na żywo, to jeszcze żyją?
1
Biden wygrał, to wygrał. Pozostaje mu życzyć, żeby dożył całą kadencję.
0
@clyde Ja się zastanawiam jak on zrobił syna w takim wieku, a sprawa wzrostu jego syna to inna sprawa.
2
@Abominacja Jego szamani nie będą leczyć i nie będzie się bał zabiegu.
0
@ROBSSSON No, jak mu zrobią operacje, a są wiadomości, że tak będzie to wróci dopiero pod koniec stycznia lub w Lutym.
3
To nie są lata 70, żeby pół roku lub dłużej leczyć zawodnika z powodu łąkotki. Jeśli to jest to, to Fati wróci jeszcze do gry przed świętami.
0
@kkbarca Haaland go w ogóle zna?
2
@Kluivert_P Lepszy był Suarez, który i tak po sezonie odszedł...
2
@Kamilos84 W zimnej wodzie kąpać i dawać kurczaka ze szpinakiem i ryżem.
0
@NeroTFP A ja dodatkowo bym banował osoby szukające atencji czy tych, co chcą wywołać gownoburzę.
7
Komentarz usunięty
12
Komentarz usunięty
0
@justfootball To będzie jedyny + dla zwolenników Bidena, no więcej + nie ma.
6
Ładny rzut wolny Alaby. Może trzeba u nas pomyśleć nad takim rozegraniem wolnego.
0
Neuer trzymał łapy w górze po golu Reusa,bo się zawiesił czy znowu coś mu się nie podobało?
0
@kkbarca Był w dużo gorszym miejscu i ciężko by było mu strzelić. Bardzo dobrze, że przepuścił.
1
Kimmich na złego zawodnika się porwał. Haland to kawał chłopa i Niemiec sam sobie zrobił krzywdę, mógł sobie na nim nogi połamać.
0
6 cm spalony? :D
0
@arasz1819 Ciebie to boli, że innych boli :D
0
+ dla Griezmanna jedynie za asystę i za wychodzenie do tych sytuacji. Mi Francuz twarzy nie zamknął, bo strzelił z czegoś, co każdy musiałby wykorzystać, nawet bramkarz. Dalej mam nadzieję, że się przełamie, bo na razie to tylko się przełamał Messi.
0
@PsychoFanBlaugrana2 Po raz pierwszy od wielu lat, uważam podobnie. Messi nie ma tej formy,co kiedyś ma przebłyski tej dawnej formy jak np z Dynamem (gdzie zaliczył kilka akcji na swoim poziomie) ale mnóstwo złych zagrań, których kiedyś miał mniej, ale teraz jeszcze bardziej to irytuje.