0

+ dla Griezmanna jedynie za asystę i za wychodzenie do tych sytuacji. Mi Francuz twarzy nie zamknął, bo strzelił z czegoś, co każdy musiałby wykorzystać, nawet bramkarz. Dalej mam nadzieję, że się przełamie, bo na razie to tylko się przełamał Messi.

0

@PsychoFanBlaugrana2 Po raz pierwszy od wielu lat, uważam podobnie. Messi nie ma tej formy,co kiedyś ma przebłyski tej dawnej formy jak np z Dynamem (gdzie zaliczył kilka akcji na swoim poziomie) ale mnóstwo złych zagrań, których kiedyś miał mniej, ale teraz jeszcze bardziej to irytuje.

1

@jedrek7000 Zmiennik z płacą wyższą niż niektórzy podstawowi zawodnicy TOP klubów? Raczej nie.

5

"Messi gra, źle bo Koeman nie ma jaj go posadzić. Messi nie gra, źle bo będzie musiał wchodzić i ratować wynik." Pewnym osobą nie dogodzisz, a to piszą te same osoby i są jak chorągiewki, aż mi się nie chce robić screenów, bo bym sobie dał palca uciąć, że to te same osoby.

0

@tomaszek40 Bo Ty tak piszesz? Proszę Cię...

1

@pikass14 Pewnie wyda, bo PS5 będzie słaba jak PS4 i zrobią PS5 Pro.

0

@clyde Za dużo palisz fajek. Pal te kilka papierosów mniej lub w ogóle.

10

@pax Trump to jest najlepszy prezydent od czasów Regana.

0

@clyde Jakby to mój Ś.P dziadek powiedział "Za moich czasów, to się zęby kombinerkami wyrywało, a teraz młodzież jest za wrażliwa." Chociaż sam miałem noce nie przespane i tylko Ketanol mi pomagał jak miałem zęba zepsutego obok kła.

1

@clyde To Ci ludzie nie wiedzą, co piszą

0

@clyde Są tacy?

2

@Prezes_sycylijczyk A jak nie? Wyciąga z rozporka małego i jazda :D

2

@clyde Bardziej niż Ciebie, lubię siebie. A w sumie to starszych użytkowników, których już tutaj nie ma jak Destro, Michel Corleone czy @MESSIah16 się tutaj kiedyś udzielał. Kiedyś to tutaj był poziom.

1

Ten Bednarek wygląda jak Valdes i broni podobnie...

0

@Rewolucja123 Akurat to jest bardzo słabe i nie da się bronić Messiego w sytuacji, gdzie zawodnik przebiega obok niego 4 metry. Przecież dobrze go widział i powinien ruszyć dupsko, żeby go zatrzymać.

2

Nie wiem co dziennikarze Marki biorą, ale niech biorą połowę.

8

@RomanHoffer Rura Xd...

2

@Chakalaka Widzę, że ban Ciebie nic nie nauczył.

0

@Janiama Trzeba podziękować tym, co tak ostatnio protestowali na ulicach. Te liczby zakażeń nie powiększyły się bez powodu.

0

@nitey Jeśli byś takie coś publicznie powiedział, to na pewno dostałbyś po gębie. Ty nie masz mózgu, skoro piszesz takie rzeczy.

3

Trump musi wygrać.

0

@SinMistico Sanchez był za dobry na rezerwowego, a Pedro akurat był w sam raz.

1

Co jak co. Może Alexis nie miał jakiejś super kariery u nas na miarę Neymara, ale Realowi potrafił strzelić i to nie raz.

1

Bayern ma przebogaty skład, ale Perisica mogli wykupić.

0

@Elosek Akurat to nie ma nic gorszego, grać dla Reprezentacji Niemiec i Realu. Do Portugali nic nie mam, no może poza tym, że nas właśnie 4 lata temu pozbawili Półfinału ME.

1

@DLFCB Magiczna liczba w tej LM!

0

@Zip I to takie dziadostwo przebija Despacito? Nigdy tej piosenki nawet nie słyszałem.

33

@NaFazieHitman A może wystarczy nie gadać głupot o jakiś krowach, czy nie powtarzać za każdym razem, że praca z Messim to marzenie i nie wchodzić mu w d*pę?

2

@Encore Gdzie tam 7 letnie dziecko może mieć rzeźbę? Ja tu widzę skórę i kości.

1

@Adamski69 Na tym zdjęciu Junior wygląda jakby był głodzony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?