+ dla Griezmanna jedynie za asystę i za wychodzenie do tych sytuacji. Mi Francuz twarzy nie zamknął, bo strzelił z czegoś, co każdy musiałby wykorzystać, nawet bramkarz. Dalej mam nadzieję, że się przełamie, bo na razie to tylko się przełamał Messi.
@PsychoFanBlaugrana2 Po raz pierwszy od wielu lat, uważam podobnie. Messi nie ma tej formy,co kiedyś ma przebłyski tej dawnej formy jak np z Dynamem (gdzie zaliczył kilka akcji na swoim poziomie) ale mnóstwo złych zagrań, których kiedyś miał mniej, ale teraz jeszcze bardziej to irytuje.
"Messi gra, źle bo Koeman nie ma jaj go posadzić. Messi nie gra, źle bo będzie musiał wchodzić i ratować wynik." Pewnym osobą nie dogodzisz, a to piszą te same osoby i są jak chorągiewki, aż mi się nie chce robić screenów, bo bym sobie dał palca uciąć, że to te same osoby.
@clyde Jakby to mój Ś.P dziadek powiedział "Za moich czasów, to się zęby kombinerkami wyrywało, a teraz młodzież jest za wrażliwa." Chociaż sam miałem noce nie przespane i tylko Ketanol mi pomagał jak miałem zęba zepsutego obok kła.
@clyde Bardziej niż Ciebie, lubię siebie. A w sumie to starszych użytkowników, których już tutaj nie ma jak Destro, Michel Corleone czy @MESSIah16 się tutaj kiedyś udzielał. Kiedyś to tutaj był poziom.
@Rewolucja123 Akurat to jest bardzo słabe i nie da się bronić Messiego w sytuacji, gdzie zawodnik przebiega obok niego 4 metry. Przecież dobrze go widział i powinien ruszyć dupsko, żeby go zatrzymać.
@Elosek Akurat to nie ma nic gorszego, grać dla Reprezentacji Niemiec i Realu. Do Portugali nic nie mam, no może poza tym, że nas właśnie 4 lata temu pozbawili Półfinału ME.
@NaFazieHitman A może wystarczy nie gadać głupot o jakiś krowach, czy nie powtarzać za każdym razem, że praca z Messim to marzenie i nie wchodzić mu w d*pę?
0
+ dla Griezmanna jedynie za asystę i za wychodzenie do tych sytuacji. Mi Francuz twarzy nie zamknął, bo strzelił z czegoś, co każdy musiałby wykorzystać, nawet bramkarz. Dalej mam nadzieję, że się przełamie, bo na razie to tylko się przełamał Messi.
0
@PsychoFanBlaugrana2 Po raz pierwszy od wielu lat, uważam podobnie. Messi nie ma tej formy,co kiedyś ma przebłyski tej dawnej formy jak np z Dynamem (gdzie zaliczył kilka akcji na swoim poziomie) ale mnóstwo złych zagrań, których kiedyś miał mniej, ale teraz jeszcze bardziej to irytuje.
1
@jedrek7000 Zmiennik z płacą wyższą niż niektórzy podstawowi zawodnicy TOP klubów? Raczej nie.
5
"Messi gra, źle bo Koeman nie ma jaj go posadzić. Messi nie gra, źle bo będzie musiał wchodzić i ratować wynik." Pewnym osobą nie dogodzisz, a to piszą te same osoby i są jak chorągiewki, aż mi się nie chce robić screenów, bo bym sobie dał palca uciąć, że to te same osoby.
0
@tomaszek40 Bo Ty tak piszesz? Proszę Cię...
1
@pikass14 Pewnie wyda, bo PS5 będzie słaba jak PS4 i zrobią PS5 Pro.
0
@clyde Za dużo palisz fajek. Pal te kilka papierosów mniej lub w ogóle.
10
@pax Trump to jest najlepszy prezydent od czasów Regana.
0
@clyde Jakby to mój Ś.P dziadek powiedział "Za moich czasów, to się zęby kombinerkami wyrywało, a teraz młodzież jest za wrażliwa." Chociaż sam miałem noce nie przespane i tylko Ketanol mi pomagał jak miałem zęba zepsutego obok kła.
1
@clyde To Ci ludzie nie wiedzą, co piszą
0
@clyde Są tacy?
2
@Prezes_sycylijczyk A jak nie? Wyciąga z rozporka małego i jazda :D
2
@clyde Bardziej niż Ciebie, lubię siebie. A w sumie to starszych użytkowników, których już tutaj nie ma jak Destro, Michel Corleone czy @MESSIah16 się tutaj kiedyś udzielał. Kiedyś to tutaj był poziom.
1
Ten Bednarek wygląda jak Valdes i broni podobnie...
0
@Rewolucja123 Akurat to jest bardzo słabe i nie da się bronić Messiego w sytuacji, gdzie zawodnik przebiega obok niego 4 metry. Przecież dobrze go widział i powinien ruszyć dupsko, żeby go zatrzymać.
2
Nie wiem co dziennikarze Marki biorą, ale niech biorą połowę.
8
@RomanHoffer Rura Xd...
2
@Chakalaka Widzę, że ban Ciebie nic nie nauczył.
0
@Janiama Trzeba podziękować tym, co tak ostatnio protestowali na ulicach. Te liczby zakażeń nie powiększyły się bez powodu.
0
@nitey Jeśli byś takie coś publicznie powiedział, to na pewno dostałbyś po gębie. Ty nie masz mózgu, skoro piszesz takie rzeczy.
3
Trump musi wygrać.
0
@SinMistico Sanchez był za dobry na rezerwowego, a Pedro akurat był w sam raz.
1
Co jak co. Może Alexis nie miał jakiejś super kariery u nas na miarę Neymara, ale Realowi potrafił strzelić i to nie raz.
1
Bayern ma przebogaty skład, ale Perisica mogli wykupić.
0
@Elosek Akurat to nie ma nic gorszego, grać dla Reprezentacji Niemiec i Realu. Do Portugali nic nie mam, no może poza tym, że nas właśnie 4 lata temu pozbawili Półfinału ME.
1
@DLFCB Magiczna liczba w tej LM!
0
@Zip I to takie dziadostwo przebija Despacito? Nigdy tej piosenki nawet nie słyszałem.
33
@NaFazieHitman A może wystarczy nie gadać głupot o jakiś krowach, czy nie powtarzać za każdym razem, że praca z Messim to marzenie i nie wchodzić mu w d*pę?
2
@Encore Gdzie tam 7 letnie dziecko może mieć rzeźbę? Ja tu widzę skórę i kości.
1
@Adamski69 Na tym zdjęciu Junior wygląda jakby był głodzony.