1

@Ojciec5tkidzieci Zobaczyłbyś taką jedną u mnie w robocie, to aż zatesknilbyś za tymi "brzydkimi" Niemkami. Najgorsze jest, że się do mnie zalecała. 35 lat młoda kobieta, a wyglądała jakby była przed 60. Ja rozmawiałem z kolegami o niej i mówię, że ona gdzieś w wieku mojego ojca 57-58 lat i bym się bardzo pomylił. Grzecznie podziękowałem i wcisnąłem kit, że ja już zaręczony, chyba przez 3 miesiące mi nie dawała spokoju. Tak, jak kobiety potrafią ocenić, że mężczyzna jest brzydki czy ładny, to działa tak samo odwrotnie.

0

@Dembouz1899 Ciężko 10 pkt roztrwonić. Szczególnie, że Inter teraz praktycznie cały czas wygrywa, a Juve traci, co chwilę pkt.

0

@Kurkmen Już w 2017 Monaco ich zatrzymało.

9

@Gall Wydaję mi się, że nie zna Polskiego i nawet jak widzi, co piszą o nim Hiszpańscy kibice, to też na to zlewa i robi swoje :D

8

Niech się rozwija tak dalej, to będzie PO na miarę Alvesa. Chłopak ma 20 lat i cały czas się rozwija. Szkoda, że wczoraj, że nie strzelił tej bramki, bo ta bramka by była wisienką na torcie jego wczorajszej dobrej gry.

0

@ViscaBarca123 Tylko, żeby go na boisku nie zmiażdżyli, bo jednak 15 latek to jeszcze dziecko, a będzie grać z 2 razy starszymi zawodnikami.

4

@BarcaInfo Niech się chłopak nie spieszy z powrotem. Spokojnie się wykurować i wrócić.

1

@NaFazieHitman No i być może wróci. Po sezonie są wakacje i może tam uda się na odpoczynek. Barcelona to piękne miasto i tam wakacje to dobry pomysł.

2

@KacperVEB Zobaczymy Koeman już zaskakiwał. Może zagra młody.

0

@clyde Lepszy Antek niż Pjanic.

9

@KapiFCB Czytaj ze zrozumieniem.

0

@lukas10 To chyba rzadko oglądasz dwumecze. 2-0 to nie jest ciężki wynik do odrobienia. Wystarczy szybka bramka, żeby Sevilla się odsłoniła. Na pewno przy 1-0 się odsłonią i będą próbowali nam coś wcisnąć. Poza tym bronienie się przez cały rewanż nie jest najlepszym pomysłem.

0

@LS Jeśli strzelą szybkiego gola w pierwszych 10-15 minutach, to Sevilla będzie musiała się odsłonić.

0

@Jakchcesz Pewnie zamiast trafić ją w rękę, to by wycelowali w łeb i zabili na miejscu...

0

@DonMatteo901 Kobieta naćpana albo coś, a Policjanci słabi. Na miejscu nagrywającego bym uciekał, bo Policjant by strzelił tam gdzie nie trzeba, wysadził by siebie i przy okazji innych.

1

@mekston Rok temu też byli faworytem do 1/4 czy 2 lata temu do Półfinału przeciwko Ajaxowi.

0

@MaziFCB Tylko, że Barca mu pewnie dała conajmniej 2 razy tyle, co miał w Arsenalu.

19

Szkoda, że w derbach Madrytu obie ekipy nie mogą przegrać.

1

@LeoMessiah Ich najlepszym zawodnikiem jest 36 letni zawodnik. Przydomek Stara Dama na pewno nie jest z znikąd.

6

@LeoMessiah Niech na takie rzeczy uważa. Bardzo dobrze, że jest ambitny, ale mógł rzeczywiście sobie coś zrobić. Kolega na orliku z złości też kopnął w ławkę i miał pęknięcie kości w stopie... Niby między zawodowcem i amatorem jest różnica, ale zawodowiec nie jest niezniszczalny.

1

@jeyx77x Lewy by musiał wypaść na 5 kolejek, a Messi by musiał w tych 5 kolejkach strzelić przynajmniej 8 bramek, żeby móc jeszcze powalczyć. Polak jest nie do zatrzymania w tym sezonie.

0

@Quavosk Ja bym na miejscu Griezmanna siedział cicho, bo demonem szybkości nie jest i tyle, a Duńczyk jest jednak szybszy.

0

@Huberc1kk Na YouTube czasami czekam na skróty kilka godzin, bo częstą są clickbaity lub pokazują jakiś z***ów co opowiadają o meczu...

0

@takisobiektos O Umtitim zgadzam się, bo sam tak pisałem, ale Lenglet? Chyba sobie to ubzdurałeś xd

0

No i odrobienie strat z rewanżu drastycznie wzrosły.

1

@Janiama Faktycznie. Chłopaczek gra, tak jakby grał tutaj 4-5 sezon, a ma dopiero 18 lat.

0

@mientusek1407 Chyba przestał to wreszcie pić. Ja kiedyś wypiłem jednego i czegoś tak paskudnego nie piłem nigdy. Gorsze jest chyba tylko ciepłe piwo.

7

Dobry weekend dla Polskiego kibica Barcelony, bardzo dobry :))

0

@Quavosk Dobrze. Niech gra młody dzieciak.

0

@Kielakowy Jak Granerud słabo skacze, to ma słabe warunki i w ogóle powinni powtórzyć ten konkurs, żeby wygrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?