@Ojciec5tkidzieci Zobaczyłbyś taką jedną u mnie w robocie, to aż zatesknilbyś za tymi "brzydkimi" Niemkami. Najgorsze jest, że się do mnie zalecała. 35 lat młoda kobieta, a wyglądała jakby była przed 60. Ja rozmawiałem z kolegami o niej i mówię, że ona gdzieś w wieku mojego ojca 57-58 lat i bym się bardzo pomylił. Grzecznie podziękowałem i wcisnąłem kit, że ja już zaręczony, chyba przez 3 miesiące mi nie dawała spokoju. Tak, jak kobiety potrafią ocenić, że mężczyzna jest brzydki czy ładny, to działa tak samo odwrotnie.
Niech się rozwija tak dalej, to będzie PO na miarę Alvesa. Chłopak ma 20 lat i cały czas się rozwija. Szkoda, że wczoraj, że nie strzelił tej bramki, bo ta bramka by była wisienką na torcie jego wczorajszej dobrej gry.
@lukas10 To chyba rzadko oglądasz dwumecze. 2-0 to nie jest ciężki wynik do odrobienia. Wystarczy szybka bramka, żeby Sevilla się odsłoniła. Na pewno przy 1-0 się odsłonią i będą próbowali nam coś wcisnąć. Poza tym bronienie się przez cały rewanż nie jest najlepszym pomysłem.
@DonMatteo901 Kobieta naćpana albo coś, a Policjanci słabi. Na miejscu nagrywającego bym uciekał, bo Policjant by strzelił tam gdzie nie trzeba, wysadził by siebie i przy okazji innych.
@LeoMessiah Niech na takie rzeczy uważa. Bardzo dobrze, że jest ambitny, ale mógł rzeczywiście sobie coś zrobić. Kolega na orliku z złości też kopnął w ławkę i miał pęknięcie kości w stopie... Niby między zawodowcem i amatorem jest różnica, ale zawodowiec nie jest niezniszczalny.
@jeyx77x Lewy by musiał wypaść na 5 kolejek, a Messi by musiał w tych 5 kolejkach strzelić przynajmniej 8 bramek, żeby móc jeszcze powalczyć. Polak jest nie do zatrzymania w tym sezonie.
1
@Ojciec5tkidzieci Zobaczyłbyś taką jedną u mnie w robocie, to aż zatesknilbyś za tymi "brzydkimi" Niemkami. Najgorsze jest, że się do mnie zalecała. 35 lat młoda kobieta, a wyglądała jakby była przed 60. Ja rozmawiałem z kolegami o niej i mówię, że ona gdzieś w wieku mojego ojca 57-58 lat i bym się bardzo pomylił. Grzecznie podziękowałem i wcisnąłem kit, że ja już zaręczony, chyba przez 3 miesiące mi nie dawała spokoju. Tak, jak kobiety potrafią ocenić, że mężczyzna jest brzydki czy ładny, to działa tak samo odwrotnie.
0
@Dembouz1899 Ciężko 10 pkt roztrwonić. Szczególnie, że Inter teraz praktycznie cały czas wygrywa, a Juve traci, co chwilę pkt.
0
@Kurkmen Już w 2017 Monaco ich zatrzymało.
9
@Gall Wydaję mi się, że nie zna Polskiego i nawet jak widzi, co piszą o nim Hiszpańscy kibice, to też na to zlewa i robi swoje :D
8
Niech się rozwija tak dalej, to będzie PO na miarę Alvesa. Chłopak ma 20 lat i cały czas się rozwija. Szkoda, że wczoraj, że nie strzelił tej bramki, bo ta bramka by była wisienką na torcie jego wczorajszej dobrej gry.
0
@ViscaBarca123 Tylko, żeby go na boisku nie zmiażdżyli, bo jednak 15 latek to jeszcze dziecko, a będzie grać z 2 razy starszymi zawodnikami.
4
@BarcaInfo Niech się chłopak nie spieszy z powrotem. Spokojnie się wykurować i wrócić.
1
@NaFazieHitman No i być może wróci. Po sezonie są wakacje i może tam uda się na odpoczynek. Barcelona to piękne miasto i tam wakacje to dobry pomysł.
2
@KacperVEB Zobaczymy Koeman już zaskakiwał. Może zagra młody.
0
@clyde Lepszy Antek niż Pjanic.
9
@KapiFCB Czytaj ze zrozumieniem.
0
@lukas10 To chyba rzadko oglądasz dwumecze. 2-0 to nie jest ciężki wynik do odrobienia. Wystarczy szybka bramka, żeby Sevilla się odsłoniła. Na pewno przy 1-0 się odsłonią i będą próbowali nam coś wcisnąć. Poza tym bronienie się przez cały rewanż nie jest najlepszym pomysłem.
0
@LS Jeśli strzelą szybkiego gola w pierwszych 10-15 minutach, to Sevilla będzie musiała się odsłonić.
0
@Jakchcesz Pewnie zamiast trafić ją w rękę, to by wycelowali w łeb i zabili na miejscu...
0
@DonMatteo901 Kobieta naćpana albo coś, a Policjanci słabi. Na miejscu nagrywającego bym uciekał, bo Policjant by strzelił tam gdzie nie trzeba, wysadził by siebie i przy okazji innych.
1
@mekston Rok temu też byli faworytem do 1/4 czy 2 lata temu do Półfinału przeciwko Ajaxowi.
0
@MaziFCB Tylko, że Barca mu pewnie dała conajmniej 2 razy tyle, co miał w Arsenalu.
19
Szkoda, że w derbach Madrytu obie ekipy nie mogą przegrać.
1
@LeoMessiah Ich najlepszym zawodnikiem jest 36 letni zawodnik. Przydomek Stara Dama na pewno nie jest z znikąd.
6
@LeoMessiah Niech na takie rzeczy uważa. Bardzo dobrze, że jest ambitny, ale mógł rzeczywiście sobie coś zrobić. Kolega na orliku z złości też kopnął w ławkę i miał pęknięcie kości w stopie... Niby między zawodowcem i amatorem jest różnica, ale zawodowiec nie jest niezniszczalny.
1
@jeyx77x Lewy by musiał wypaść na 5 kolejek, a Messi by musiał w tych 5 kolejkach strzelić przynajmniej 8 bramek, żeby móc jeszcze powalczyć. Polak jest nie do zatrzymania w tym sezonie.
0
@Quavosk Ja bym na miejscu Griezmanna siedział cicho, bo demonem szybkości nie jest i tyle, a Duńczyk jest jednak szybszy.
0
@Huberc1kk Na YouTube czasami czekam na skróty kilka godzin, bo częstą są clickbaity lub pokazują jakiś z***ów co opowiadają o meczu...
0
@takisobiektos O Umtitim zgadzam się, bo sam tak pisałem, ale Lenglet? Chyba sobie to ubzdurałeś xd
0
No i odrobienie strat z rewanżu drastycznie wzrosły.
1
@Janiama Faktycznie. Chłopaczek gra, tak jakby grał tutaj 4-5 sezon, a ma dopiero 18 lat.
0
@mientusek1407 Chyba przestał to wreszcie pić. Ja kiedyś wypiłem jednego i czegoś tak paskudnego nie piłem nigdy. Gorsze jest chyba tylko ciepłe piwo.
7
Dobry weekend dla Polskiego kibica Barcelony, bardzo dobry :))
0
@Quavosk Dobrze. Niech gra młody dzieciak.
0
@Kielakowy Jak Granerud słabo skacze, to ma słabe warunki i w ogóle powinni powtórzyć ten konkurs, żeby wygrał.