@Kapitan_SW To były pozostałości po Pepie i doskonale pokazało, że świetny asystent nie zawsze będzie świetnym trenerem (Tito). Choroba chorobą, ale on chciał grać, to co Barca Guardioli. Zdobył 100 pkt, ale wspólnie z Roura zajechali skład i nie było siły na LM.
@dawidw4 Tak, jak kolega napisał mecz meczowi nie równy, ale myślę, że teraz bylibyśmy wstanie ich ograć. Może nie, tak jak oni nas, ale 2-1 przy wyrównanym meczu.
Do tej pory zastanawiam się jak mogliśmy z takim Juve przegrać 3-0 i to u siebie? Oglądam mecz z Spezią i nie potrafią zdominować takiej drużyny u siebie. Najsłabszy Juventus od lat ich najlepszym zawodnikiem jest 36 letni zawodnik. My też nie jesteśmy Barcą za Guardioli czy Enrique, ale nie jesteśmy Barcą Van Gaala z 2003 roku.
@Ojciec5tkidzieci Zobaczyłbyś taką jedną u mnie w robocie, to aż zatesknilbyś za tymi "brzydkimi" Niemkami. Najgorsze jest, że się do mnie zalecała. 35 lat młoda kobieta, a wyglądała jakby była przed 60. Ja rozmawiałem z kolegami o niej i mówię, że ona gdzieś w wieku mojego ojca 57-58 lat i bym się bardzo pomylił. Grzecznie podziękowałem i wcisnąłem kit, że ja już zaręczony, chyba przez 3 miesiące mi nie dawała spokoju. Tak, jak kobiety potrafią ocenić, że mężczyzna jest brzydki czy ładny, to działa tak samo odwrotnie.
Niech się rozwija tak dalej, to będzie PO na miarę Alvesa. Chłopak ma 20 lat i cały czas się rozwija. Szkoda, że wczoraj, że nie strzelił tej bramki, bo ta bramka by była wisienką na torcie jego wczorajszej dobrej gry.
2
@clyde To bardziej podchodzi pod problemy 3 świata :D
2
@Janas11224 Musieli by sprzedać pół kadry, żeby kupić ich obu.
1
@Rewolucja123 Czyli odpadnięcie z LM Realu w 2019 roku można zaliczyć Zidane, a nie Solariemu?
2
@Yosemite Przynajmniej o te 2 sezony za późno do nas trafił.
2
@VamosRakieta Jestem też wstanie uwierzyć, że od nas ktoś też głosował na Freixe.
0
@clyde I tak jeszcze przez najbliższe 20 lat.
0
@MesQueUnClub_87 Obczaj sobie ją, ładna jest :D
3
@kuz Przynajmniej ładniejsza niż obiekt westchnień La Rambli niejaka Ester Eksportivo czy jak jej tam.
0
@neeed Nie poleci.
1
@BarcaInfo Ciężko żeby opuścił jak ma dopiero 18 lat. Fatiego nie liczę, bo miał pecha.
0
@Cobra303 Nie pierwsza . Już miał na Jesieni i teraz ostatnio przed rozegraniem tych 15 minut z Sevilla.
0
@Bruttal Pedri nie ma żadnej kontuzji jeśli został powołany i na 90% dzisiaj zagra w wyjściowym składzie.
0
@Cobra303 Nie pierwsza, a 3.
1
@Dembouz1899 Młody zdolny stoper, ale strasznie szklany. Niech częściej kopie w krzesełka...
0
@dasouzar11 Najłatwiejsza LM mieli raz w 2016 z zespołami, które by męczyły się w LE. Wałki były w 2018. Z 2014 i 2017, to LM zasłużone
4
@Kapitan_SW To były pozostałości po Pepie i doskonale pokazało, że świetny asystent nie zawsze będzie świetnym trenerem (Tito). Choroba chorobą, ale on chciał grać, to co Barca Guardioli. Zdobył 100 pkt, ale wspólnie z Roura zajechali skład i nie było siły na LM.
0
@Bykunn Nikt nie jest Święty. Ty też masz swoje za uszami.
10
@pt9 Dembele przy Semedo, to mózg drużyny.
2
@MESSIah16 A co z tymi kobietami, co obrażały religie robiąc jakieś waginy Matki Boskiej?
1
@cchesterr43 Szczerze wątpię i niechciałbym stać w murze gdyby strzelał.
0
To co Ronaldo leje tą partnerkę, że wraca do domu niezadowolony jak w meczu nie strzeli gola? Przecież nie zawsze się strzelą. :D
0
@dawidw4 Tak, jak kolega napisał mecz meczowi nie równy, ale myślę, że teraz bylibyśmy wstanie ich ograć. Może nie, tak jak oni nas, ale 2-1 przy wyrównanym meczu.
0
@Quavosk 6-8 godzin. Jak śpię mniej, to zwykle jestem niewyspany, a jak więcej, to też nie jest za dobrze.
0
@bartekvisca Hiszpanie są głupsi widocznie niż my.
2
Do tej pory zastanawiam się jak mogliśmy z takim Juve przegrać 3-0 i to u siebie? Oglądam mecz z Spezią i nie potrafią zdominować takiej drużyny u siebie. Najsłabszy Juventus od lat ich najlepszym zawodnikiem jest 36 letni zawodnik. My też nie jesteśmy Barcą za Guardioli czy Enrique, ale nie jesteśmy Barcą Van Gaala z 2003 roku.
1
@Ojciec5tkidzieci Zobaczyłbyś taką jedną u mnie w robocie, to aż zatesknilbyś za tymi "brzydkimi" Niemkami. Najgorsze jest, że się do mnie zalecała. 35 lat młoda kobieta, a wyglądała jakby była przed 60. Ja rozmawiałem z kolegami o niej i mówię, że ona gdzieś w wieku mojego ojca 57-58 lat i bym się bardzo pomylił. Grzecznie podziękowałem i wcisnąłem kit, że ja już zaręczony, chyba przez 3 miesiące mi nie dawała spokoju. Tak, jak kobiety potrafią ocenić, że mężczyzna jest brzydki czy ładny, to działa tak samo odwrotnie.
0
@Dembouz1899 Ciężko 10 pkt roztrwonić. Szczególnie, że Inter teraz praktycznie cały czas wygrywa, a Juve traci, co chwilę pkt.
0
@Kurkmen Już w 2017 Monaco ich zatrzymało.
9
@Gall Wydaję mi się, że nie zna Polskiego i nawet jak widzi, co piszą o nim Hiszpańscy kibice, to też na to zlewa i robi swoje :D
8
Niech się rozwija tak dalej, to będzie PO na miarę Alvesa. Chłopak ma 20 lat i cały czas się rozwija. Szkoda, że wczoraj, że nie strzelił tej bramki, bo ta bramka by była wisienką na torcie jego wczorajszej dobrej gry.