@Rewolucja123 Twoje argumenty znam. Już kiedyś dałeś popis analiz. De Jong zagrywa fajną prostopadłą piłkę do zawodnika "A", który traci tą piłkę. Błąd Holendra, bo mógł zagrać do zawodnika "B". Tyle warte są te twoje analizy.
@Rewolucja123 To nie są fakty, tylko twoja opinia wyssana z palca. Dobrze to on zagrał z Juve na wyjeździe i był widoczny. Statystycznie blado to wygląda, bo mecz powinien zakończyć z 2 golami. Gość nie sprawdza się jako główny strzelec i to jest fakt. Pewnie wczoraj będąc na miejscu Dembele w tych sytuacjach zobaczylibyśmy tą samą skuteczność. Dla przykładu De Jong nie przyszedł za taką kwotę, gra bardzo dobrze, a i tak wypisujesz o nim bzdury. 4 gole w 2 sezonach LM to jest kpina coś jak skuteczność Suareza w meczach wyjazdowych LM.
@Coutinho007 Niestety nadzieję były ogromne, to nie ich wina, że wszyscy przyszli za chore kwoty, ale żaden z nich się nie spłacił nawet w połowie. Bardzo dobra gra Dembele w 2 sezonie, przebłyski Griezmanna i kilka miesięcy dobrego poziomu Coutinho oraz pięknych goli to zdecydowanie za mało. Największe szanse jeszcze ma Dembele z racji tego, że jest o 5-6 lat młodszy od nich. Może gdyby zebrać ich wszystkich razem do kupy i byłby to gra 1 zawodnika, to jakoś by to wyglądało, ale też nie, bo ten 1 zawodnik by kosztował około 350 mln Euro...
@Colon Alice DJ- Better off Alone. Kiedyś to lubiłem ten kawałek, ale kolega z roboty mi go obrzydził, bo go puszczał w robocie po 5 razy na dniówkę. Teraz przez najbliższe 2-3 lata nie chcę tej piosenki słyszeć, a kolega ma zakaz puszczania muzyki w pracy od kierownika i brygadzistów (na szczęście)
@BarcaInfo Ronaldo już 2 lub 3 rok z rzędu odchodzi z Juve jak tylko odpadają z LM. Wydaje mi się, że dołoży króla strzelców ligi Włoskiej/ Puchar Włoch i zostanie.
Mascherano nadrabiał wszystkie braki charakterem. Jego gra na wślizg to było mistrzostwo świata. Trochę szkoda Puyola, ale jego kontuzje uratowały Argentyńczyka karierę u nas, bo na ŚPD w prime Busquetsa by nie pograł, a o grze na ŚO przy zdrowym Kapitanie nie byłoby mowy, chyba, że jako 3 ŚO.
Z Suarezem była podobna gadka czy się sprawdzi, bo recydywista i bandzior na boisku (Aguero lepszy dla Barcy, bo bardziej pasuje do stylu gry itp), a to była najlepsza 9 w historii Barcelony i nie piszcie mi tu o Ronaldo, który u nas grał tylko sezon, bo to prehistoria czy o Eto o, bo Kameruńczyk może i miał równiejszą formę niż Urus, ale Pistolero potrafił strzelić gola z d*py i do tego kapitalny sezon 2015 2016 o którym Samuel mógł pomarzyć. Haaland jeśli by do nas trafił i by dalej, tak strzelał, to by był kolejną 9, która by się zapisała w historii klubu.
@fart Jak wali praktycznie piłkę w bramkarza lub w trybuny, to nawet z słabszymi rywalami za dużo nie zdziała. Wykończenie ma lepsze niż Vinicius, ale to w tym przypadku, to nie jest komplement, bo Brazylijczyk nie potrafi strzelać.
@BarcaInfo Nie uważam, że 12 bramek w 38 meczach zawodnika, który kosztował tyle pieniędzy to są jakieś dobre liczby. Bardziej te asysty, bo 11 asyst to sporo. Gdyby Lewy lub Haaland strzelili tyle bramek w tylu spotkaniach, to by rozgrywali przeciętny, a nawet słaby sezon.
@socha Ja nie pisze o Minguezie... On gra za ostro, a i tak jest pewniejszy w obronie niż Lenglet. Musi tylko opanować się w trakcie meczu i mniej faulować.
14
@Rewolucja123 Twoje argumenty znam. Już kiedyś dałeś popis analiz. De Jong zagrywa fajną prostopadłą piłkę do zawodnika "A", który traci tą piłkę. Błąd Holendra, bo mógł zagrać do zawodnika "B". Tyle warte są te twoje analizy.
6
@Rewolucja123 To nie są fakty, tylko twoja opinia wyssana z palca. Dobrze to on zagrał z Juve na wyjeździe i był widoczny. Statystycznie blado to wygląda, bo mecz powinien zakończyć z 2 golami. Gość nie sprawdza się jako główny strzelec i to jest fakt. Pewnie wczoraj będąc na miejscu Dembele w tych sytuacjach zobaczylibyśmy tą samą skuteczność. Dla przykładu De Jong nie przyszedł za taką kwotę, gra bardzo dobrze, a i tak wypisujesz o nim bzdury. 4 gole w 2 sezonach LM to jest kpina coś jak skuteczność Suareza w meczach wyjazdowych LM.
1
@Coutinho007 Niestety nadzieję były ogromne, to nie ich wina, że wszyscy przyszli za chore kwoty, ale żaden z nich się nie spłacił nawet w połowie. Bardzo dobra gra Dembele w 2 sezonie, przebłyski Griezmanna i kilka miesięcy dobrego poziomu Coutinho oraz pięknych goli to zdecydowanie za mało. Największe szanse jeszcze ma Dembele z racji tego, że jest o 5-6 lat młodszy od nich. Może gdyby zebrać ich wszystkich razem do kupy i byłby to gra 1 zawodnika, to jakoś by to wyglądało, ale też nie, bo ten 1 zawodnik by kosztował około 350 mln Euro...
2
@Ciule123 Końcówka mnie rozwaliła hahahaha.
0
@Pietraszko Nic nie należy reformować. Jak są na tyle słabi, że nie mogą się tam dostać, to nie mają prawa tam być.
0
@AmigoBlancos Francja na początku lat 90 do czasów pokolenia Zidane i reszty była słaba.
0
@Colon Alice DJ- Better off Alone. Kiedyś to lubiłem ten kawałek, ale kolega z roboty mi go obrzydził, bo go puszczał w robocie po 5 razy na dniówkę. Teraz przez najbliższe 2-3 lata nie chcę tej piosenki słyszeć, a kolega ma zakaz puszczania muzyki w pracy od kierownika i brygadzistów (na szczęście)
0
@BarcaInfo Ronaldo już 2 lub 3 rok z rzędu odchodzi z Juve jak tylko odpadają z LM. Wydaje mi się, że dołoży króla strzelców ligi Włoskiej/ Puchar Włoch i zostanie.
17
Mascherano nadrabiał wszystkie braki charakterem. Jego gra na wślizg to było mistrzostwo świata. Trochę szkoda Puyola, ale jego kontuzje uratowały Argentyńczyka karierę u nas, bo na ŚPD w prime Busquetsa by nie pograł, a o grze na ŚO przy zdrowym Kapitanie nie byłoby mowy, chyba, że jako 3 ŚO.
3
@marcin000019 Gdyby Maurycy nie zmienił Kurzawy, to tamten by pewnie zarobił czerwo i puścił pawia, taką mu wczoraj Dest karuzele zrobił.
7
Z Suarezem była podobna gadka czy się sprawdzi, bo recydywista i bandzior na boisku (Aguero lepszy dla Barcy, bo bardziej pasuje do stylu gry itp), a to była najlepsza 9 w historii Barcelony i nie piszcie mi tu o Ronaldo, który u nas grał tylko sezon, bo to prehistoria czy o Eto o, bo Kameruńczyk może i miał równiejszą formę niż Urus, ale Pistolero potrafił strzelić gola z d*py i do tego kapitalny sezon 2015 2016 o którym Samuel mógł pomarzyć. Haaland jeśli by do nas trafił i by dalej, tak strzelał, to by był kolejną 9, która by się zapisała w historii klubu.
1
@FC1899Barca Mam rozumieć, że PSG w tamtych latach, co są te zdjęcia wygrywało za każdym razem LM lub grało conajmniej w Finale...
0
@fart Większy atut to są jego podania, bo miałby liczby takie jak w Borussi gdyby grał Fati lub Griezmann nie kaleczył by wykończenia akcji.
1
@fart Jak wali praktycznie piłkę w bramkarza lub w trybuny, to nawet z słabszymi rywalami za dużo nie zdziała. Wykończenie ma lepsze niż Vinicius, ale to w tym przypadku, to nie jest komplement, bo Brazylijczyk nie potrafi strzelać.
0
@BarcaInfo Nie uważam, że 12 bramek w 38 meczach zawodnika, który kosztował tyle pieniędzy to są jakieś dobre liczby. Bardziej te asysty, bo 11 asyst to sporo. Gdyby Lewy lub Haaland strzelili tyle bramek w tylu spotkaniach, to by rozgrywali przeciętny, a nawet słaby sezon.
0
@socha Ja nie pisze o Minguezie... On gra za ostro, a i tak jest pewniejszy w obronie niż Lenglet. Musi tylko opanować się w trakcie meczu i mniej faulować.
6
Z rewanżu wnioski są dziwne. Nie dobrze się dzieje jeśli ŚP czy LO grają na obronie lepiej niż nominalny ŚO.
1
@xBoMBoWiECx Pique w 2011, 2012, 2015. Umtiti 2017. Popraw to, bo brak takich zawodników kłuje w oczy.
0
@capm 6 goli w 24 meczach ligowych... 2 więcej niż Fati, którego nie ma od 4 miesięcy. Super liczby... Edit
0
Jeśli chcemy sprowadzić zawodnika TOP, to ktoś z trójki Dembele, Coutinho lub Griezmann będzie musiał odejść. Wydaje mi się, że nawet dwóch z nich.
0
@Comentateiro 1-6 ale dla Barcelony? Może być :D
2
@rocky5 A skąd Ty to możesz wiedzieć? Może zagra takie partidazo jak z Juve.
0
@Volcano Snoker.
0
Komentarz usunięty
0
@fart Chociaż Messi się nie kompromitował z Liverpoolem był jednym z najlepszych na boisku, a z Romą zagrał, tak jak Ronaldo z Porto.
3
@KORTIS Ja tam liczę na Live YNWA!
2
@AmigoBlancos No, niech będzie wybaczam, ale żeby mi to było poraz przedostatni :D
0
@Kondziu_FCB Karma zawsze wraca. Jak nie dzisiaj, to i tak w przyszłości wróci, ale oby, tak jak piszesz dzisiaj!
0
@bodzio10 W ostatnich latach też, tak myślałem, ale teraz czuję tą dziecięca ekscytację.
1
@Janas11224 @Ghazul3293 Wy swoje ja swoje... Gdyby to było takie proste, to PSG 4 lata temu wzięło by walkowera...