@lucas/catalan Ta w czerwonym ma czym oddychać. Dość podobna do koleżanki z technikum. Tyle, że koleżanka z klasy trochę szczuplejsza. Musiała na W-f w bluzie ćwiczyć :D Niezła była, ale niestety mówiła, że nie chce chłopaka mieć z szkoły, a szkoda...
Nie, no ludzie mam nadzieję, że to ironia z tą ZP dla Ronaldo... Odpadnięcie z LM, prawdopodobne nie zdobycie Mistrzostwa przekreślają jego szanse na TOP 5. No, chyba że na EURO by strzelał bramki i jego Portugalia zaszła by do Półfinału i miałby dobrą Jesień, ale to by był maksymalnie TOP 5.
@Encore Messi się w ostatnich 5 latach zmienił. Oddawał karne Neymarowi czy Suarezowi. Gdyby dalej miał taką pazerność na gole, to oddawałby po 10 strzałów na bramkę na mecz, tak jak Ronaldo.
@FCBparasiempre Dziwię się jak Laporta mógł mieć w swoich szeregach kogoś takiego jak Rosell i dziwię się jak taki gość mógł zostać prezydentem klubu kiedykolwiek. To przez tego gościa Guardiola opuścił klub.
@clyde Pytasz się czy La Rambla woli kobietę, która dobrze gotuje czy taką, która jest dobra w łóżku. Ty się chwalisz, że jesteś dobra w tym i w tym :D
@Volcano Gdzieś około 40 godz. Miałem zwidy i dziwne rzeczy widziałem, jakbym się ostro nachlał, później jak się położyłem to spałem przez ponad 20 godz. Położyłem się o 9 rano, a wstałem gdzieś przed 7 rano następnego dnia. Dziwne, że się nie budziłem, żeby coś zjeść, odlać się czy się napić. Nigdy, tak długo bez przerwy nie spałem.
Atletico zaczyna chyba dostawać zadyszki 8 spotkań i tylko 3 wygrane. Musimy postarać się wygrać wszystkie spotkania do końca i na pewno wykluczyć Real z walki o Mistrza wygrywając El Clasico.
@Avernand Te jeszcze z sezonu 17/18 uszły, ale 19/20 i te co podobno mają być w przyszłym sezonie to przegięcie. Nike to robi, ale to Barca (poprzedni zarząd z Bartkiem) zaakceptowała ten projekt.
Vinicius nie nadaje się na środkowego napastnika. Gość nie ma strzału. Ponad połowa niewielu goli jakich strzelił dla Realu, to rykoszety lub praktycznie bramki samobójcze. Lepiej sobie radził na skrzydle.
@Majkel12 Barcelona to przede wszystkim musi się ich pozbyć i skończyć być krową do dojenia, tak jak to wyglądało za rządów Bartka. Mam nadzieję, że Laporta jakoś temu zaradzi i drabinka płacowa się zmieni. Takie legendy jak Puyol, Xavi, Iniesta, Busquets, Alba czy Pique nawet połowy nie zarabiali tego, co zarabia Griezmann... Chłop miał być TOP zawodnikiem klasy światowej u nas jak Suarez, a nie jednym z wielu jak jakiś Gudjonsen. Zresztą nawet Suarez przy pierwszym kontakcie nie zarabiał tyle ile zarabiał Francuz, a przychodził jako gwiazda Ligi Angielskiej i Holenderskiej.
@MateuszQ Zamienisz pierwszą cyfry zarobków Griezmanna z 3 na 6, a u Coutinho z 1 na 5 i wartość by się zgadzała. U Umtitiego i Pjanica nic nie trzeba zmieniać, bo na nich nic nie zarobimy...
2
@lucas/catalan Ta w czerwonym ma czym oddychać. Dość podobna do koleżanki z technikum. Tyle, że koleżanka z klasy trochę szczuplejsza. Musiała na W-f w bluzie ćwiczyć :D Niezła była, ale niestety mówiła, że nie chce chłopaka mieć z szkoły, a szkoda...
0
@Encore Nie wygra, bo nic dwa razy się nie zdarza, a są mocniejsze Reprezentację niż Portugalia.
1
Nie, no ludzie mam nadzieję, że to ironia z tą ZP dla Ronaldo... Odpadnięcie z LM, prawdopodobne nie zdobycie Mistrzostwa przekreślają jego szanse na TOP 5. No, chyba że na EURO by strzelał bramki i jego Portugalia zaszła by do Półfinału i miałby dobrą Jesień, ale to by był maksymalnie TOP 5.
1
@Encore Messi się w ostatnich 5 latach zmienił. Oddawał karne Neymarowi czy Suarezowi. Gdyby dalej miał taką pazerność na gole, to oddawałby po 10 strzałów na bramkę na mecz, tak jak Ronaldo.
0
@Encore Ale z wczorajszym hat trickiem mogła być jeszcze większa przepaść. Trzeba też widzieć, że ma te kilka spotkań mniej.
3
@amanter Ronaldo nic nie zgarnie będą mecze z mocniejszymi zespołami niż Calgiari.
1
@BartqRKO Lewy wczoraj miał szansę strzelić conajmniej hat tricka. Sam jest sobie winien, bo byłby poza zasięgiem.
1
@Encore Raczej inaczej. Jak Juve przegrywa, to przegrywa drużyna, a jak Juve wygrywa, to dzięki Ronaldo.
2
Teraz pewnie Ronaldo zostanie.
0
@FCBparasiempre Dziwię się jak Laporta mógł mieć w swoich szeregach kogoś takiego jak Rosell i dziwię się jak taki gość mógł zostać prezydentem klubu kiedykolwiek. To przez tego gościa Guardiola opuścił klub.
0
@clyde ponad 21 tyś herbów? Gdybyś zaczęła dodawać miałabyś 40 tyś :D
0
@clyde Pytasz się czy La Rambla woli kobietę, która dobrze gotuje czy taką, która jest dobra w łóżku. Ty się chwalisz, że jesteś dobra w tym i w tym :D
0
@clyde No, bo jesteś kobietą i piszesz świńskie posty, a tutaj jest więcej płci przeciwnej i to lubią :D
2
@Volcano Gdzieś około 40 godz. Miałem zwidy i dziwne rzeczy widziałem, jakbym się ostro nachlał, później jak się położyłem to spałem przez ponad 20 godz. Położyłem się o 9 rano, a wstałem gdzieś przed 7 rano następnego dnia. Dziwne, że się nie budziłem, żeby coś zjeść, odlać się czy się napić. Nigdy, tak długo bez przerwy nie spałem.
2
Atletico zaczyna chyba dostawać zadyszki 8 spotkań i tylko 3 wygrane. Musimy postarać się wygrać wszystkie spotkania do końca i na pewno wykluczyć Real z walki o Mistrza wygrywając El Clasico.
2
@Volcano A to pewnie Ty jesteś tą dziewczyną z Tindera, co miała opis "Możesz być brzydki jak noc, ale zadawalaj mnie, co noc." :D
2
Człowiek sobie zrobił miesięczną abscynecję, a w telewizji jak na złość reklamy piwa i jakiś drinków...
1
@Avernand Te jeszcze z sezonu 17/18 uszły, ale 19/20 i te co podobno mają być w przyszłym sezonie to przegięcie. Nike to robi, ale to Barca (poprzedni zarząd z Bartkiem) zaakceptowała ten projekt.
1
@FCBparasiempre Zaorał Sevillę w dwumeczu 4 gole+ asysta i ogólnie świetne liczby w Europejskich pucharach. Samo to przekonuje.
0
Wspominany faul na Ramosie, a faul na zawodniku drużyny przeciwnej już nie... Hahaha nowe nie znałem.
0
Kurde dziecko Raula i Gutiego mogło upokorzyć Real...
1
@norbi77 Ale udało mu się uciec ręką, bo wiedział jak to się mogło skończyć.
2
Jeszcze z 5 takich sytuacji na niekorzyść Realu i spłacą swój dług z sezonu poprzedniego.
2
@Oskar00 Nie jest zły, ale bardzo dobry to nadużycie. Gość powinien grać na skrzydle, bo jest dość szybki i ma dobre podanie.
2
Lewandowski mógłby już mieć przynajmniej hat tricka...
2
Vinicius nie nadaje się na środkowego napastnika. Gość nie ma strzału. Ponad połowa niewielu goli jakich strzelił dla Realu, to rykoszety lub praktycznie bramki samobójcze. Lepiej sobie radził na skrzydle.
0
Jeśli Real dzisiaj nie wygra tą są poza walką o La Liga.
1
@Majkel12 Barcelona to przede wszystkim musi się ich pozbyć i skończyć być krową do dojenia, tak jak to wyglądało za rządów Bartka. Mam nadzieję, że Laporta jakoś temu zaradzi i drabinka płacowa się zmieni. Takie legendy jak Puyol, Xavi, Iniesta, Busquets, Alba czy Pique nawet połowy nie zarabiali tego, co zarabia Griezmann... Chłop miał być TOP zawodnikiem klasy światowej u nas jak Suarez, a nie jednym z wielu jak jakiś Gudjonsen. Zresztą nawet Suarez przy pierwszym kontakcie nie zarabiał tyle ile zarabiał Francuz, a przychodził jako gwiazda Ligi Angielskiej i Holenderskiej.
0
@MateuszQ Zamienisz pierwszą cyfry zarobków Griezmanna z 3 na 6, a u Coutinho z 1 na 5 i wartość by się zgadzała. U Umtitiego i Pjanica nic nie trzeba zmieniać, bo na nich nic nie zarobimy...
1
@Senyer Wtedy oczekiwałem, że zrobi o wiele większą karierę niż zrobił. Edit Już ma prawie 32 lata...