5

@izabella Messi zostanie tutaj do końca kariery, bo to Legenda tego klubu. Najlepszy zawodnik w historii Barcelony i piłki nożnej.

0

@Barca_Big_Moment Ich poziom weryfikują słabsze drużyny niż Bayern. Monaco, Lyon czy Tottenham.

1

@Barca_Big_Moment No, gdyby nie grało 8 zawodników z wyjściowego składu Bayernu, to mogłoby tak być.

0

@Niemka Ja też znam z roboty. Są bardzo mili jak nie wejdziemy w tematy religijne ich się nie da przegadać. Są w pracy osoby, które podchodzą do nich z lekką pogardą i się z nich nabijają. Ja akurat się z nich aż tak nie nabijam, ale irytuje mnie w nich, to że chcą narzucać swoje poglądy religijne i dlatego jak już są tematy religijne to nie słucham lub zmieniam temat.

0

@Khajio Ramos czy Modric coś wspominali o wieku, że się im go wypomina, ale fakty są takie, że zawodnik może w wieku 35 lat grać na najwyższym poziomie, ale i tak wieku nie oszuka. Kondycja u zawodnika 27-28 jest inna niż u 35 letniego. Messi czy Lewandowski też nie grają tyle, co kiedyś i muszą więcej odpoczywać. Haaland jest młody/jurny i on może biegać przez cały czas i grać wszystko od dechy do dechy i nie można go porównywać do zawodników, którzy jak mieli tyle lat, co on, to Norweg chodził do podstawówki.

2

@pluszek Kto nie wierzy w potęgę Ligi Hiszpańskiej nie zna się na piłce nożnej.

1

A tak w ogóle to miałem się was zapytać, co uważacie o świadkach Jehowy. Sekta czy nie?

0

@Khajio Cała obrona Realu by musiała zagrać najlepszy mecz z ostatnich 2 lat. 1 błąd i w LM może ich nie być. Poza tym Real dalej liczy na starych weteranów, którzy w starciu z ekipą, która potrafi trochę więcej niż Atalanta nie istnieją. Trzon ich zespołu to Modric 35 lat, Ramos 35, Benzema 33, Kroos 31. Są jeszcze trochę młodsi jak Casemiro czy Varane. Trzeba patrzyć realistycznie, a nie przez różowe okulary. Real z tymi zawodnikami i tak osiągnął za dużo.

2

@LeoMessiah Ja tam na nich już nie stawiam, bo Monaco, Liverpool, Tottenham czy Lyon pokazywało im miejsce w szeregu.

1

@Adamski69 Atletico nie powinno dopuścić do dogrywki, a wygrać w 90 minutach.

0

@Khajio 3-1 to by było dla Realu gdyby nie zagrało 3/4 podstawowego składu Borussi.

0

@barteggg08 I bardzo by było dobrze, gdyby wylosowali BVB. Nie mógłbym się doczekać pojedynków Wikinga z Ramosem czy Varanem. Oni by po tym dwumeczu mieli dość. @Encore No, jeszcze twój nowy pupil Sancho robił by wiatrak z Vazqueza czy Mendy.

1

@Coutinho007 25 spotkań 0 goli. Pół gol z United zaliczony jako bramka samobójcza... Niektórzy się zachowują jakby Suarez w ogóle nie miał okazji w meczach wyjazdowych. Lewandowski go w tych rozgrywkach zjada. Praktycznie każdy napastnik z TOP go zjada.

1

@Coutinho007 Dziwię się mu trochę. Już nie mówię o Fazie Pucharowej, bo tam są często wymagający przeciwnicy, ale w Fazie Grupowej od ponad 5 lat nic nie strzelić na wyjeździe? Świetny napastnik, ale te liczby w LM ma bardzo przeciętne.

3

@MARCEPAN05 Nie w meczach wyjazdowych LM.

3

@RobiS Przedmiot, którego nie da się wykuć na blachę, a czego go zrozumieć... Mój brat był dobry z matmy, bo bardzo lubił liczyć. Ja tam lubiłem liczyć pieniądze.

5

@Thomas99PL Prędzej Atletico zgubi 10 pkt niż Barca 6. Materace przez 8 kolejek, tylko 3 wygrali, a my poza wpadką z Cadizem cały czas punktujemy. Atletico nic nie musi oddawać przegra z nami i zremisuje kilka spotkań i Mistrzostwo wraca do prawowitego właściciela.

3

@DonAndrzejos Akurat my jesteśmy dużo bliżej Mistrzostwa niż oni LM. W LM wystarczy 1 słabszy dzień i Cię nie ma. Poza tym oni są dopiero w 1/4.

0

@PatrychoO Wreszcie wrócił do normalnych włosów.

0

@Coutinho007 Huesca grała wtedy w 3 lidze i my byliśmy na dużo wyższym poziomie.

0

@Pogba Na którym leci?

0

@Mat_Cat Nawet Pedro.

0

@PrinceDamon I jak odchodzi to banda kolegów stulejarzy mówi, że fajną masz mamuśkę :D

42

Ja bym chciał, żeby Atletico przeszło jutro Chelsea i zameldowało się w 1/4. Znowu by przelali większość sił na LM i tradycyjnie by jej nie ugrali i stracili by siły na Ligę.

0

@tristan87 Do Raula mu bramka została i może się jeszcze pokusi o nią w tej edycji LM, ale Lewego już raczej nie wyprzedzi. Polak jutro jakiś dublet na 100% załaduje.

1

@Sulimo Ja tam wolę śmierć na własnych zasadach.

2

@BoreekxD Messi akurat też zrobił żenującą cieszynkę jak się okładał po głowie. Niby dla syna z jakiejś bajki, ale też idiotyczna.

0

@AmigoBlancos Bez wykończenia nigdy nie będzie bardzo dobrym zawodnikiem. Aktualnie mu daleko choćby do Pedro, który marnował u nas również mnóstwo okazji, a i tak miał 99 goli i przyczynił się do wielu trofeów.

8

Zastanawiam się jak można porównywać Viniciusa do Fatiego, to obraza dla Hiszpana. Chłopak jest tyle czasu kontuzjowany, a i tak ma więcej goli niż Brazylijczyk. Pod względem umiejętności bardziej by można było porównywać Rodrygo do Ansu.

0

@amanter A kim ten Ramos jest? Zwykły wypalony, stary obrońca. Z nim Real gra w obronie i tak kiepsko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?