Można sugerować, że w naszej sytuacji Atalanta kontynuowała by akcje i jeszcze sędzia by zagwizdał rzut rożny, gdyby Włosi go wywalczyli, a tu przerwał w takim momencie...
@Pogba LM to są ulubione rozgrywki Realu. Fakt. W ostatnich sezonach odpadali w 1/8, ale wiecznie na 1/8 nie będą kończyć. Tak, jak my pierwszy raz od kilkunastu lat odpadliśmy w 1/8 i nie jest powiedziane, że będziemy mieli zawsze pewne miejsce w 1/4.
@BorzyKrzys Dla niej to tylko dobry psycholog. Pamiętam, co wypisywała w przeszłości i mogę stwierdzić, że coś z psychiką nie tak. Nie lubię oceniać nikogo przez internet, ale w tym wypadku należy współczuć :)
@MeMyselfAndI Zapraszam do ostatniego wydrukowanego Mistrzostwa i do tego z 2016 2017. Nie powinniście o sędziach się wypowiadać przez najbliższe 10 lat, bo dużo sukcesów im zawdzięczacie 2 Mistrzostwa i przynajmniej 1 LM.
@Coutinho007 W sumie może stracił trochę na szybkości i dynamice, bo gra praktycznie wszystko od dechy do dechy i ma dopiero 18 lat. Przykładowo dla takiego De Jonga, który jest 5 lat starszy, to już jest normalka, że gra cały czas. Myślę, że się przyzwyczai.
@Coutinho007@arasz1819@Chakalaka Po co wy z takim użytkownikiem wchodzicie w dyskusję? :D Przecież na kilometr czuć, że to troll lub coś innego, a dokładnie nie będę pisał, co bo nie chcę bana.
@amanter Szkoda chłopa. W Chelsea można policzyć na palcach 1 ręki jego kontuzje, a od kiedy gra w Realu, to kontuzja na kontuzji. Prawdopodobnie przegapi Mistrzostwa Europy jak przejdzie tą operację, a dla zawodnika to dramat.
@bobobob22 Za to Modric, Benzema czy Casemiro to przystojniacy. Jeden wygląda jak mutant z Drogi bez powrotu, drugi jak terrorysta, a trzeci jak bałwanek.
Już pewien sędzia z zakolami nas okradł i to można powiedzieć w samym Finale Ligi Hiszpańskiej z Atletico Madryt w 2014. To był mecz o Mistrzostwo Hiszpanii młodsi kibice być może nie pamiętają, ale tak było i przez to nie było tytułu. Gość powinien za to zostać cofnięty do 4 ligi lub mieć zakaz wykonywania zawodu na przynajmniej 3 lata, a obyło się bez żadnych konsekwencji. To jest tak jakbym ja w pracy zniszczył projekt warty 80 tyś i kierownik (Tebas) by mnie poklepał po plecach i pozwolił dalej pracować.
0
@ObiektywnyKibic121 Nadają się, że ma po 10-12 bramek na sezon. Ciul z tego, że 6-8 goli z tych bramek to karne...
0
@barcelonaLM No i wtedy Real był mocniejszy.
0
@hank_moody Tak, od razu do Finału niech dojdą...
1
Można sugerować, że w naszej sytuacji Atalanta kontynuowała by akcje i jeszcze sędzia by zagwizdał rzut rożny, gdyby Włosi go wywalczyli, a tu przerwał w takim momencie...
0
@Pogba LM to są ulubione rozgrywki Realu. Fakt. W ostatnich sezonach odpadali w 1/8, ale wiecznie na 1/8 nie będą kończyć. Tak, jak my pierwszy raz od kilkunastu lat odpadliśmy w 1/8 i nie jest powiedziane, że będziemy mieli zawsze pewne miejsce w 1/4.
1
Już nie przesadzajmy Atalanta, to nie jest drużyna, żeby się postawić nawet, tak słabemu Realowi.
0
@BulaKG Wątpię.
0
@BorzyKrzys Dla niej to tylko dobry psycholog. Pamiętam, co wypisywała w przeszłości i mogę stwierdzić, że coś z psychiką nie tak. Nie lubię oceniać nikogo przez internet, ale w tym wypadku należy współczuć :)
1
@nitey Nawet nie znasz znaczenia tego słowa :)
0
@zadafcb Pytanie jest jedno... Gdzie on miał kask?
0
@Rewolucja123 No i 1 gol z Hueską niczego nie zmienia.
3
@KyngPyng Messi w tym sezonie miał sytuację sam na sam wypracowane przez kolegów i je psuł.
0
@MeMyselfAndI Zapraszam do ostatniego wydrukowanego Mistrzostwa i do tego z 2016 2017. Nie powinniście o sędziach się wypowiadać przez najbliższe 10 lat, bo dużo sukcesów im zawdzięczacie 2 Mistrzostwa i przynajmniej 1 LM.
33
@PatrychoO Pomyśleć, że fani robią lepsze projekty za darmo, a tamci dostają gruby szmal za tandetę.
0
@Coutinho007 W sumie może stracił trochę na szybkości i dynamice, bo gra praktycznie wszystko od dechy do dechy i ma dopiero 18 lat. Przykładowo dla takiego De Jonga, który jest 5 lat starszy, to już jest normalka, że gra cały czas. Myślę, że się przyzwyczai.
1
@Coutinho007 @arasz1819 @Chakalaka Po co wy z takim użytkownikiem wchodzicie w dyskusję? :D Przecież na kilometr czuć, że to troll lub coś innego, a dokładnie nie będę pisał, co bo nie chcę bana.
0
@amanter Szkoda chłopa. W Chelsea można policzyć na palcach 1 ręki jego kontuzje, a od kiedy gra w Realu, to kontuzja na kontuzji. Prawdopodobnie przegapi Mistrzostwa Europy jak przejdzie tą operację, a dla zawodnika to dramat.
11
@BarcaInfo Szkoda, że dzisiejszego meczu nie ukoronował Hat trickiem, bo i Pedri miałby 2 asysty.
19
Pedri nie tylko pojedzie na EURO, ale i będzie podstawowym zawodnikiem.
1
@PatriBarca Znasz lepiej jego organizm niż sam zawodnik sztab/trener?
0
Busquets bez De Jonga gra jak kiedyś bez Xaviego czy Iniesty bardzo niepewnie.
1
@bobobob22 Za to Modric, Benzema czy Casemiro to przystojniacy. Jeden wygląda jak mutant z Drogi bez powrotu, drugi jak terrorysta, a trzeci jak bałwanek.
2
Gdybym był napastnikiem drużyny przeciwnej bałbym się grać przeciwko Araujo i natychmiast bym odgrywał piłki kolegom, niech ich miażdży, a nie mnie.
0
@TheNekro94 Może to ustawienie mu pasuje. Jest taka opcja.
1
Już pewien sędzia z zakolami nas okradł i to można powiedzieć w samym Finale Ligi Hiszpańskiej z Atletico Madryt w 2014. To był mecz o Mistrzostwo Hiszpanii młodsi kibice być może nie pamiętają, ale tak było i przez to nie było tytułu. Gość powinien za to zostać cofnięty do 4 ligi lub mieć zakaz wykonywania zawodu na przynajmniej 3 lata, a obyło się bez żadnych konsekwencji. To jest tak jakbym ja w pracy zniszczył projekt warty 80 tyś i kierownik (Tebas) by mnie poklepał po plecach i pozwolił dalej pracować.
0
@Virusk3 Pedri tego nie potrzebuje. Iniesta i Xavi do atletów też nigdy nie należeli.
1
Griezmann zostaje w Barcelonie. Do przyszłego meczu na pewno.
1
@Rewolucja123 Skup się na ataku od obrony są zawodnicy.
3
De Jong z automatu -2 do oceny. Powinien mieć bardziej zdecydowany krok.
0
@marcin62 Ostatnio szedł 8 latek i słuchał Cypisa... Gdzie rodzice ja się pytam. chłopczyk góra 8 lat, a szedł sam i to przed 23...