- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1472 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1472 Culés
1
Jak myślicie, Messi wyprzedzi Cristiano w liczbie goli podczas całej kariery?
7
@Kz1234 na ten moment niewiele na to wskazuje - niby 2,5 roku Leo młodszy, ale jednak Ronaldo gra cały czas bliżej bramki i wcale nie jest powiedziane, że Messi będzie grał o te 2,5 roku dłużej od Cra. (możliwe, że jednak CR bardziej wydłuży swoją karierę)
Dodatkowo szczególnie, że sam Messi mówi o zmianie sposobu podejścia, mniejszej obsesji bramek itp.
0
@Kz1234 Moim zdaniem nie da rady na 80%. Moim zdaniem czas/wiek jest bardziej nieubłagalny dla Leo niż CR. Obstawiam, że CR zaa 3 lata będzie niewiele gorszy niż teraz, a Leo duużo gorszy niż teraz.
2
@Kz1234 myślę, że nie. Ronaldo robi wszystko żeby mieć najwięcej goli, a Messi nie
4
@puyol_presidend5 Może być za 3 lata gorszy pod względem statystyk, ale piłkarsko cały czas na wysokim poziomie.
0
@Naturopata I jeden i drugi robi wszystko by mieć goli jak najwięcej. Inaczej regularnie przy wysokich wynikach schodziliby z boiska, by odpocząć.
3
@Kz1234 Bramki Leo w La Lidze zaczynają ,,ważyć". Po wczorajszym meczu Realu myślałem o Hazardzie, chłop wciągał PL a w Realu strzelił kilka goli.. Nawet nie chcę myśleć co Messi zrobiłby w swoim prime z tą ligą. Nie wiem jak teraz odnalazłby się w City ale w PSG czy takim Juve dogoniłby Ronaldo bez problemu. Z tym że Messi przeistacza się w pomocnika Ronaldo typową 9 wątpię że Leo go dogoni chyba że w Argentynie nastuka liczby.