0

@MrPGG w pierwszym meczu to przed manitą uratował nas Neto.

0

@tristan87 Neymar może piłkarsko jet genialny, ale ma "urodziny siostry", "sejf zamiast mózgu" oraz "fochy nastolatki". W dodatku napluł na nasz klub. Klub jest dla mnie większą wartością niż jakiś MoNey$$$. Podatny na kontuzje, rozkapryszony zdrajca.

0

@AmigoBlancos mówimy o Navasie, z którego się tutaj na stronie wielokrotnie śmiano. On jednak w LM kolejny sezon z rzędu pokazuję, że potrafi zagrać w kluczowym meczu sezonu to co Ter Stegen tylko w spotkaniach z ogórkami.

0

@Mroziu Gdyby nie on, byłoby pewnie z 8:2. W tamtym pamiętnym meczu TS chyba nic nie wyjął. Potrzebny nam jest bramkarz z taką mentalnością jak Navas.
PS: Z resztą Barcę Koemana też zgasił jak peta w Paryżu.

0

@Przystankers zdejmij różowe okulary. Tutaj roi się od fanboy-ów. Koeaman wybitnym piłkarzem był, a trenerem jest marnym. Setien pewnie podobne liczby by kręcił. W ważnych meczach dno do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni przez ostatnie lata. LE, Pep potrafili wnieść świeżość i jakość, a nawet ostatni mecz pokazuje nijakość...

1

Po dzisiejszym meczu PSG proszę wszystkich, którzy umniejszali wielkości Navasa o zabranie głosu... po raz kolejny pokazał, ze TS i belgijski następca mogą mu buty wiązać.

0

@catalanian09 sportowo się sprawdził

0

@Barca1922 Dembele w rewanżu z PSG pokazał, że na leszczy ma sposób, ale na solidnych przeciwników nie. Co do przyjścia Neymara - stanowcze nie za to co zrobił w przyszłości. Honor to jest coś czego kupić się nie da. Griezmann ma końskie zdrowie i jest planem B, gdy Leo nas jednak opuści.

0

@Greenalley chce załatwić intratne kontrakty swoim rodakom. Co do staruszków przypominam, że Paulinho przyszedł, zrobił swoje i odszedł z zyskiem:D może historia się powtórzy.

0

@Przystankers naginanie faktów to pozytywna ocena obecnej postawy zespołu. Ogólnie graczy mamy wybitnych, a sezon w Europie przegrany z dwoma upokorzeniami na Camp Nou. Mam nadzieję, że Laporta będzie w stanie to ułożyć, bo w Koeamana wiarę straciłem do reszty po pierwszym meczu z PSG. Pewnie w poniedziałek też przypominały Ci się demony z jesieni. Gość powinien trenować jakieś Levante czy Getafe, a nie nasz klub. Ale dajmy mu jeszcze czas do końca sezonu, mam nadzieję, że chociaż ligę uda mu się godnie zakończyć, bo AM ma zadyszkę, więc jest szansa. Mam nadzieję na brak upokorzeń z Realem oraz Atletico.

0

@Przystankers to gość, który nawet pozycji w klubie nie ma przypisanej... A od niego mają uczyć się tiki taki przyszłe pokolenia. Wyjdzie jak z budową polskich autobusów elektrycznych w tureckich fabrykach ursusa w lublinie...

1

@patry295

masz instrukcje wyjęcia kluczyka

0

@TheNekro94 ja z pilota mam możliwość wyjęcia kluczyka i awaryjnego wejścia do samochodu.

1

@ElKamil DNA Barcy to Yeti, nie ma zawodnika przed 30, który pamięta co to takiego. System szkolenia, który produkował piłkarzy z DNA Barcy nie wyrzuca lawiny talentów - pewnie zmienili się ludzie i nie potrafimy tego odtworzyć. Trzeba rzucić wszystkie siły na tego dzika pola karnego, bo jako przeciwnik będzie groźniejszy. Jesteśmy na uprzywilejowanej pozycji bo u nas z miejsca ma 100% na boisku - nawet najmniejszej konkurencji.

2

@Rust_Cohle jest po urodzinach siostry, więc pora skończyć z L4:D ??

0

J. Löw - takiego kalibru trenera brakuje u nas od kilku lat...
Trzymam kciuki, że Laporta przestanie zatrudniać ludzi z przypadku (bo byli piłkarzami lub trampkarzami Barcelony) , a oceną dla zawodników i trenerów będą trofea. Mając taką pakę jaką mamy każdy trener sprawiłby pranie Levante... Nam jest potrzebny ktoś kto przywróci nam godność w Europie, bo jak na razie Koeaman zamienił jedno upokorzenie w sezonie na obcym stadionie na 2 u siebie.. Może chociaż w końcówce sezonu pokaże, że potrafią grać o cokolwiek... Jeśli nie to Allegri moim faworytem.

PS. Bartek to chyba robił transfery opierając się na lajkach na FB, żeby generować ruch sieciowy - fakt to przynosi może dużo $$$, ale sukcesy pewnie przyniosłyby nam dumę i również $$$.

0

@Patry10 Może po prostu Laporta lepiej prowadzi negocjacje... Aguero do nas nie przyjdzie bo "nie mamy kasy". Ale mając w składzie staruszków Aguero/Suarez odstraszalibyśmy młodych. Umówmy się, że Suarez powiniec z Paco dzielić się minutami przez wiele lat. A tak to zostaliśmy z marnym zamiennikiem. Inna sprawa, że Martin na początku sezonu był jednym z nielicznych, u których było widać, że mu się chce. Mając wakat na 9 jesteśmy atrakcyjni dla mam nadzieję Haalanda. Szczerze mówiąc dobrze byłoby oddać Leo, Busiego i Cou. Moment odejścia Leo i tak niebawem nadejdzie, więc pora przekazać pałeczkę. Przeżyliśmy odejście Eto, Deco i R10, a teraz trzeba zakończyć etap Leo, Xavi, Iniesta. Mam nadzieję, że Pedri, Fati i Haaland będą straszyli naszych przeciwników za 2 lata.

0

@Patry10 Suarez tam gdzie mamy problem (w LM) był wart tyle co Martin, a kasy na pensje nie było, Rzeczywistość to nie fifa. Suarez odszedł bo brakowało $$$ - ktoś musiał, a jego transfer się zamortyzował. Uważam, że dobrze bo gdyby był u nas to znów żaden perspektywiczny grajek by nieprzyszedł, żeby nie grzać ławki... Teraz przynajmniej jesteśmy atrakcyjni bo mamy wakat w pierwszym składzie.

1

@Murazor po odejści z Barcelony podobnie jak Cesc pokazał wybitną solidność. Umówmy się, że jeżeli chcemy nastawić się na sukcesy z obecną kadrą to trzeba nam wysokiego napastnika, bo szybkich skrzydłowych już mamy. Wyciągać przeciwników i grać "na kontry", brakuje nam zawodników do stylu Guardioli i o ile Levane wyklepiemy to takie PSG lub Bayern to grochem o ścianę - oczywiście Leo coś strzeli, ale musi strzelić więcej niż przeciwnik...

0

@Murazor porównanie do Pedro - bardzo solidnego zmiennika do głównego motoru napędowego mistrzów świata to trochę umniejszające. Z całym szacunkiem Pedro był bardzo dobry, ale do Griezmanna, który rywalizował z Leo i CR7 to mu daleko. Uważam Griezmanna podobnie jak Salaha, Mullera, Iniestę i Xaviego za najbardziej niedocenianych indywidualnie piłkarzy ostatnich lat. Nie wspominając o bramkarzach Navas, Oblak i obrońcach jak choćby Alaves, Maicon, Puyol, Ramos, VVD... Każdy z nich zasłużył na złotą piłkę, dlatego uważam, że powinna być rozdawana nagroda dla najlepszych na swoich pozycjach:
-bramkarz
-boczny obrońca
-stoper
-pomocnik defensywny
-pomocnik ofensywny
-środkowy pomocnik
-skrzydłowy
-napastnik
Wtedy byłoby sprawiedliwiej bo bez takiego podziału Iniesta nigdy nie dostał ZP pomimo tego, że prawie w pojedynkę wygrał Euro 2012.. Co on wtedy robił to tylko starsi pamiętają:D

0

@Murazor Griezmann nie miał skuteczności... Nie mam więcej pytań. Grając jako cofnięty napastnik w AM kręcił bardzo dobre liczby, może nie jak na 9, ale przecież nie grał na tej pozycji. Do tego zawsze dokładał masę asyst i miewał wielkie mecze, zawłaszcza w reprezentacji. Nie porównujmy go z Suarezem, czy Eto... Bardziej powinniśmy go porównywać z R10. U nas nie kręci liczb bo nie ma swojego miejsca na boisku. Z drugiej strony tyle są warte twoje bramki ile przynoszą tytułów. Spójrzmy na Suareza, który strzelał ich masę, a znikał w LM. Teraz spójrzmy na hejtowanego na tej stronie Benzemę, który wytrwał w Realu wiele lat i pewnie Perez nadal nie wie jak go zastąpić. Griezmann podobnie jak Leo nie powinien strzelać karnych, ale w ważnych meczach Atletico czy repry potrafił stawać na wysokości zadania i brać na siebie ciężar gry.

0

@lukas10 gra spoko, dominujemy rywala wysokim pressingiem, ale chciałbym zobaczyć ten pressing przeciwko City lub Bayernowi... Skoro Juve i PSG nas rozjechało to sądzę, że Bayern w gazie mógłby powtórzyć hokejowy wynik... Oceńmy Koemana po trudnych meczach tego sezonu, jeśli utrzymają intensywność i narzucą swój styl gry w finale PK oraz w spotkaniach z Atletico lub Realem to mamy o czym myśleć. Jeśli znów nie zdamy egzaminu w tych 3 meczach to sprawa jasna - znów mamy trenera na poziom leszczy, ale za krótkiego na LM. Oceńmy go po zakończeniu sezonu, ale mi nie dał argumentów, aby myśleć pozytywnie w przyszłość. Valverde miał lepsze statystyki, a musiał sobie radzić z odbudową drużyny po odejściu Xaviego, Neya, Iniesty - gdzie każdy mówi, że teraz odszedł Suarez... Mamy ostatnie lata kariery Leo - pora, żeby zagrał o LM w kolejnym sezonie. Moje zdanie jest takie, że końcówka sezonu powinna określić czy kolejny sezon Koeaman-a powinien być na ławce Barcelony. Obecnie udowodnił, że potrafi grać z leszczami. Ale musi udowodnić, że potrafi sobie radzić z presją, czego jeszcze nie udowodnił.

0

@xoran nic nie powiedziełem o zatrudnieniu Xaviego. Do mundialu to nie jest realne... Ale taki Allegri już czemu nie.

0

@blablak liczę na to, że się w końcu uda... Jestem zmęczony tymi eksperymentami Bartka i obym się mylił w tym wypadku.

0

@lukas10 jest wynalazkiem, bo rozegrał 50 meczy, a z decydujących udało mu się wygrać tylko z Sevillą... Wielcy powinni rywalizować z wielkimi, a wielcy nas rozbili na Camp Nou. Czekam na mecze z Atletico i Realem to będą wyznaczniki. Ogrywanie ogórków w lidze nic nie znaczy.

0

@FutbolToMagia tak tylko Koeaman już oblał test na trenera w wielu klubach przed Barceloną... Xavi ma zobowiązania związane z mundialem i zapomnijcie o nim na jakiś czas. Koeman nic wielkiego jeszcze nie osiągnął, ale jestem za tym, żeby dać mu czas do końca sezonu.

1

@blablak nie musi wygrywać wszystkiego, ale niech przegrywa po walce w dobrym stylu...

1

@Turio Spoko, ale nie szukając daleko EV musiał ułożyć zespół po odejściu Iniesty, Xaviego, Neymara. Koeaman po odejściu Suareza, który pół ostatniego sezonu spędził w szpitalu, a w LM bawił się przez ostatnie lata w strusia... Rakitić i Vidal musieli zostać zastąpieni, ale nie byli równie kluczowi co np. Xavi. Zawsze jest milion wymówek. Ja mam żal - miałem nadzieję na pierwszy sezon bez blamarzu w LM, a niestety były 2. Uważam, że przegrywać powinniśmy po walce, czego w meczach z Juve i PSG na Camp Nou nie było. Gdybyśmy przegrali 2x 1:0 lub 2:1 to by tak nie bolało jak podwójne rozdrapanie starej rany...

1

@kuczyniak żadnego mocnego przeciwnika walcem jeszcze nie rozjechała, zespół w pierwszym meczu z PSG, Sevillą, Juve (na Camp Nou) wyglądał równie słabo psychicznie co w kolejnych blamażach LM z poprzenich sezonów. Busi, Alba i Messi co sezon mają lepsze okresy, ale przypomnij sobie pierwsze 4 miesiące pewnie sam trzymałeś kciuki, aby Alba i Busi zeszli z boiska... Jesteśmy nastawienia mega ofensywnie, ale dziury w defensywie z silniejszymi rywalami są widoczne patrz pierwszy mecz ze zmotywowanym PSG. Proszę wstrzymajmy się z oceną do końca sezonu, bo są jeszcze batalie do wygrania i zobaczymy jak wszystko się potoczy. Duda w kampanii mówił, że nie będzie podpisywał nowych podatków, a sam widziesz jak to się skończyło... Nie pij Pepsi, albo płać.. Nie wszystko co się nieźle zapowiada to się dobrze kończy.

0

@Dani13 Trochę więcej szacunku do Realu, ale cieszę się, że ktoś potrafi spojrzeć na chłodno. Zawodników mamy bardzo dobrych, budżet na pensje jeden z największych w Europie. Stadion pusty jak u wszystkich. Każdy ma podobną sytuację. PS. W Chelsea lub PSG Koeaman nie siedziałby na ławce trenerskiej pół roku. Dajmy mu kredyt zaufania i mam nadzieję, że do końca sezonu pokażę coś na co czekamy - stabilizację, zapał i perspektywy. Jeśli mu się nie uda w tym sezonie to nie ma się co łudzić i trzeba szukać dalej. Jedyny, który mi przychodzi do głowy to Allegri - może Laporta zatrudni kogoś kto nie był trampkarzem Barcelony:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?