czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pero1983 jak można było przegrać z Juve i Psg u siebie w takim stylu? Sezon do zapomnienia.
0
@Przystankers problem ze statystyka Ter Stegena to, ze 6 celnych strzałów na nasza bramkę to 3 gole dla przeciwnika. Gdyby takie statystyki mieli bramkarze po drugiej stronie boiska to mielibyśmy w każdym meczu po 5 bramek. Ty masz jakieś różowe okulary co to naszej drużyny. Mam nadzieje, ze Laporta ich nie ma. Barcelona jest na fali wznoszącej jak obecnie Polska gospodarka. Zbyt dużo zobowiązań i emerytów na polu gry.
0
@Przystankers w zasadzie każda, przecież to taki kozak:)
0
@Donio lepsi trenerzy serio? Lepsi trenerzy to się nie chcieli z Barcelona związać bo zawodnicy maja władze i był ten czubek w roli prezydenta, który robił kilka transferów na ta sama pozycje pomijając bieżące potrzeby. Setien i Valverde może byli lepsi od Koemana, ale z pewnością to nie były właściwe osoby na ławce Barcelony. Spełniały jedyne wymaganie - przeszłość w trampkarzach Barcelony. Pilnie potrzebna zmiana trenera oraz wprowadzenie rywalizacji, aby nawet Leo siadał na ławce. Obrona po 30 i Umtiti do sprzedania. Niech grają piłkarze Barcy B gorzej nie będzie.
0
@Przystankers to Ty trollujesz każda wypowiedz. A Ter Stegena po prostu obciążają ważne mecze... nasz Herkules nawet średniaków pod presja nie potrafi zatrzymać. Za rok przyjdzie trudny mecz w LM i znów będzie bezradny jak z Live, Psg czy Bayernem. Mam nadzieje, ze Laporta spakuje go razem z Koemanen i dobrze sprzeda
0
@Tomek54321 sorry Allegri jest jedynym dostępnym trenerem z topu poza Mou. Koeman wczoraj przegiął i nic nie wskazuje na poprawę w defensywie przez cały sezon. Xavi tak, ale Katar go nie puści:)
0
@Donio trener nie ma pomysłu na defensywę. Skład defensywy po 30 dlatego mówię o konieczności wymiany starych ogniw. Ktoś po Bartku musi posprzątać. Koeman od grudnia był dla mnie wątpliwym wyborem. Wczorajsze zachowanie w meczu z ogórkami mnie przerosło. Pognać go i tak nic tu nie ugra. Coroczny wyjazdowy blamaż w LM zamienił w podwójny na własnym podwórku. Pozbyć się go byle szybko i dawać Allegriego.
0
@rafalmroz pewnie brakowałoby go nam jak Suareza. Czyli w sumie rezultaty bez zmian. Jak widać wczoraj i innych trudnych spotkaniach punktów nam nie przynosi. W LM jest nijaki. Neto pewnie za 1/3 $$$ grałby to samo, a młodzi bramkarze chcieliby go wygryźć. Dlatego uważam, ze przyspawanego do pierwszej 11 zawodnika powinnismy się pozbyć. Aby nie blokować młodych. Nie mamy 9 bo nikt nie chciał grać ogonów Suareza. Z TS będzie to samo.
0
@Coutinho007 wyciąganie wniosków, cierpienia itd. Tu jest Barca i nie ma 5 letnich okresów przejściowych. Laporta mam nadzieje zacznie rewolucje od Trenera. Potem na odstrzał powinna iść stara gwardia z przerośniętymi pensjami. Pique, Busi, Alba, Umtiti i Ter Stegen dziękujemy! Zrobiliście swoje, możecie odejść. Tylko zmiana trenera i kompletna przebudowa defensywy może coś poprawić.
0
@Przystankers miał tyle do zrobienia co Navas przy drugiej. A miał wczoraj jakaś udana interwencje ? bo około 15 minut nie oglądałem. Po prostu wczoraj Koeman i TS nie stanęli na wysokości zadania. Mingeza musi się jeszcze wiele nauczyć.
0
@Przystankers no to skomentuj interwencje Ter Stegena... ups... nawet interwencji nie miał... gdzie ten nasz boski bramkarz, który nawet z Granda w ważnym momencie sezonu nie potrafi zabłysnąć. I ten wynik 2:1 określany mianem fatalnego, pewnie pozbawi nas mistrzostwa.
0
@Przystankers co do fatalnego wyniku... 2:1 do odrobienia, bo 4:0 lub 4:1 trudniej, a co dopiero mówić o 8:2 i to w 90 minut. TS jest tak przydatny w LM jak L. Suarez. Nie ma go i nie ma różnicy.
0
@Przystankers nikt nie jest nieomylny, przynajmniej do półfinału wciągnął swoją drużynę, ale fakt wczoraj zagrał na poziomie TS z LM. Chociaż jestem pewien, ze TS puściłby więcej. W dwumeczu może jeszcze nas zaskoczyć, ale trzymam kciuki za Pepa. Należy mu się LM. Co do Navasa miał 2 bardzo dobre interwencje i 2 błędy. TS w takich meczach daje sobie wbić 3, 4, 8... także długo poczekamy aż ktoś się zbłaźni w LM jak Ter Stegen. No ale Navas wczoraj popełnił błąd. Strata 2 bramek z czego druga bez szans na obronę to nie tragedia. Przypomnij sobie mecz z nami lub mecze z Bayernem, wciągnął ich do półfinału. Ter Stegen w dwumeczu z PSG po raz kolejny pokazał, ze w LM nie ma co na niego liczyć. Ale i tak będziesz go bronił.
0
@marcinjozek potrafią się bronić. Mają problem z przodu, ale bronią się skutecznie. My zawsze przegrywamy LM z tyłu. Żaden Neymar nam nie pomoże jak nie zmienimy naszej defensywy. Swoją drogą Courtois wczoraj klasa. Trzymam kciuki za niebieskich lub 0:0 w Londynie:)
0
@yoli TS, Busi, Clement, Koeaman, Pique, Alba oni doprowadza Barce do kolejnych kompromitacji w Europie. W poprzednich edycjach byliśmy ośmieszani raz w tej 2 razy - widzę postęp. Szkoda, ze w złym kierunku. Ligę chciałbym ja wygrać, ale umówmy się, ze za czasów CR7 vs Messi to bilibysmy się z taka gra o 3 miejsce, a obecna sytuacje zawdzięczamy zadyszce w Madrycie. Pozbycie się Suareza, Rakiticia, Semedo i Vidala to za mało. Czekam na kolejne porządki, bo złomu za wiele w tej drużynie. Barca ma obowiązek bić się o LM, a z tym zestawem to mamy problem się z nią pożegnać bez obciachu.,,
0
@Przystankers za rok pewnie znów przyjedzie jakiś Zenit, Roma czy PSG skompromitują naszą drużynę, a TS wyjdzie i powie "cierpieliśmy". Dla mnie 8 bramek i ten żałosny występ przelał czarę goryczy. Alba, Busi, TS, Pique powinni tego samego dnia rozstać się z klubem. Drużyna potrzebuje nowych fundamentów. Pewnie nie rozumiałeś jak odchodził Deco, R10. Czasem trzeba. Chelsea pozbyła się Hazarda i Kepy, ale drużynowo zobacz co grają. Można dawać szansę 2-3 lata, ale ta stara gwardia jest pod płaszczem mediów i dalej niszczy nasz klub od środka.
0
@Przystankers jakoś w drugim meczu zgasił całą maszynkę Keoamana jak kiepa w popielniczce. Kilka dni później zatrzymał Bayern, nie sądzę, że to przypadek. Ter Stegen nie jest wybitny w niczym i w żadnych rozgrywkach. Pismaki kreują go na "Boga rękawic", a po prostu trzeba mieć temat zastępczy jak Leo nie idzie. Może popatrz też na jego mecze w reprezentacji... Neto mógłby go zastąpić bez straty jakości.
0
@Przystankers a ja Ci przypomnę 2 występy w tym sezonie... Dwumecz w PSG, gdzie Navas zjadł naszego GK. Z Bayernem też pokazał klasę, a TS puszczał 1,2...6,7,8.
0
Skoro już tu przyszedł to niech pokaże swój potencjał:)
0
@krzywy ja o tą sytuacje mam małe pretensje, bardziej podkreślam fakt, że nawet gdy gra słabo to ma dobrą prasę. Moim zdaniem jest równie rozdmuchany przez media jak De Gea i Wojtek Szczęsny. Bardzo dobre mecze zdarzają się, ale nie regularnie. Gra nogami i jego długie podania w tym sezonie to nie jest coś za co go powinni chwalić, bo po długich podaniach mamy notorycznie straty... Nie rozumiem czemu wszyscy go tak chwalą. Rok w rok w kluczowych meczach LM ma marną dyspozycję i akurat wtedy nie ma tego bardzo dobrego meczu, na który liczymy. Oczywiście to i tak wina Leo, bo powinien w pojedynkę zdobyć więcej bramek niż przeciwnik w dwumeczu.
0
@Rewolucja123 Ter Stegen to święta krowa i pupilek mediów. Tyle w temacie.
2
@El dominatore mało jest tak uniwersalnych i godzących się z rolą w drużynie zawodników. Czasem potrafi zrobić coś wow, ale generalnie jest to dobry grajek na wielu pozycjach, ale na każdej bez fajerwerków. Nie narzeka, nie ma przerośniętego ego. Mi akurat jego postawa bardzo się podoba i uważam, że to idealny zmiennik. Lepiej sobie radzi na wielu pozycjach niż 400 mln ulokowane w odblokowanie LS:)
0
@yoli Dembele jest za cienki na Barcę. Szybko biega, coś tam strzela, ale z leszczami. przychodzi czas prawdy jak dwumecz z PSG i okazuję się, że Ter Stegen, Alba, Busi, Dest, Lenglet i Dembele to nadają się na średniaków La Liga... Wszyscy mają potencjał, ale jak rywal się postawi to żaden z nich nie zrobi niczego WOW. Dest może jeszcze się wyciągnie, ale reszta udowodniła swoją bezużyteczność w LM wielokrotnie. Zlinczują mnie za te nazwiska, ale ja przez "ostatnie 8 lat..." (6 sezonów) obserwuję naszą dziurę defensywną i nawet na bramce nie widzę w kluczowych spotkaniach fajerwerków (Ter Stegen powinien bronić jak w amoku (jak Navas w LM), jeśli chce kiedyś być podstawowym bramkarzem repry oraz uważany za najlepszego na świecie, bo ego ma wysokie, ale efekty jak u De Gea czy Wojtka Szczęsnego). Nawet jak z przodu coś kopiemy to z tyłu dziura i po prostu trzeba tym dobrze opłacanym gentlemanom podziękować za wszystko i życzyć powodzenia. Roberto to solidny zmiennik, ale PO jest w zastępstwie, dzięki mu za posłuszeństwo i to, że zawsze godzi się, ze swoją rolą w drużynie - takich żołnierzy nam trzeba. Bo piłkarz zamiast fikać powinien wykonywać wykonywać polecenia trenera - nawet Leo.
1
@normasubiektywna wypadki przy pracy każdej drużynie się zdarzają. Niestety z tymi silnymi drużynami mamy pod górkę, całe szczęście, że Madryt gubi punkty niczym my jesienią - oby tak dalej:)
1
@sedziaoxford tego im życzę, obok tego, żeby przypadkiem LM nie wygrali...
0
@Marko121 Umówmy się, że problemem Antka jest brak jego pozycji. Zawsze zaangażowany i nawet jak pudłuje to chociaż w defensywie nadrobi. Końskie zdrowie. Ale posiadanie jego, Pedriego, Cou i Leo jednocześnie to o 2 za dużo.
0
@JASIUFCB1000 Real nas ograł, ale pamiętajmy, że Atletico nadal nas może ograć...
3
Mamy więcej szczęścia niż umiejętności, ale trzymam dalej kciuki za potknięcia drużyn z Madrytu:D może to nie jest rywalizacja Pep vs Mou oraz Leo vs CR7, ale mistrzostwo wybitnie by się nam przydało...
2
Może Real przestanie mieć z górki w LM:) naszej sytuacji nie da się bardziej popsuć, więc represji ze strony UEFA się nie spodziewam. My odpadamy na własne życzenie.
0
@Marcel_proo czemu uważasz, że superliga jest chora? Ja uważam, że pomysł jak każdy inny tylko UEFA i FIFA mają wizję straconych $$$. Prawda jest taka, że mamy trochę monopol organizacji. UEFA nic ciekawego w rozgrywkach nie wprowadza, poziom sędziowania się nie podnosi, turnieju dla drużyn średniego szczebla nie ma. Polska jest tu idealnym przykładem jesteśmy za słabi na LE i przydałyby się niższe rangą rozgrywki dla dofinansowania tych słabszych zespołów. Więcej pucharów = więcej kasy do podziału, dlatego dodanie nowych rozgrywek ma sens. Obecnie kluby spoza Hiszpanii, Anglii, Włoch, Francji, Portugalii, Niemiec to rodzynki w fazie pucharowej. Jeśli nie damy im możliwości na zarobek w nowych pucharach to brak funduszy i dysproporcja będzie tylko rosła. Chętnie zobaczyłbym Polską drużynę, która zajmie 3 miejsce w grupie LM, albo zagra w 1/4 LE. Obecnie nie ma szans.