1

@Eto'opiryna oby zespoły z Madytu przegrały po razie, a my musimy wszystko wygrać.

0

@normasubiektywna niech w odwecie kupi Cou i Dembele;)

0

@4Fabregas4 bo z Koemanem gramy niewiadomo co.

0

@JarekS dzięki za szersze spojrzenie myślałem, ze to troszkę inaczej we Francji wyglada. Warto czegoś się dowiedzieć! Nie spodziewałem się takiego wsparcia dla OM

0

@4Fabregas4 czy oglądałeś jego grę? Akurat Antek pracuje dla drużyny, nawet jak nie ma statystyk.

4

@4Fabregas4 Lautaro ma gorsze statystyki od Antka, który ciężko pracuje w defensywie. Widziałem chyba ze 3 mecze w tym sezonie i jak dla mnie to nie jest gość za 80-100 melonów. Przepłaconych eksperymentów mamy za dużo. Potrzebny jest nam młody Francuz lub Norweg. Tylko oni przyniosą wartość marketingową, a o to chodzi przy tak dużych transferach. Cou oraz Dembele muszą odejść, aby zwolnić budżet na pensje. Co do oczyszczenia obrony ze szrotu to sprawa oczywista.

0

@qbarca Nie pomijaj Martina Walecznego:D

1

Jeśli zgodzi się na roczny kontrakt z przeciętną płacą podstawową (+ bonusy za wyniki) to czemu nie. A w przyszłym sezonie dalej zbierajmy pieniądze, jakie trzeba zanieść do BVB.

0

@JarekS Zgadzam się, ale PSG, akurat w zeszłym sezonie doszła do finału, a w tym do półfinału wyrzucając Bayern i Barcelonę - bardzo medialne dwumecze. Francja w dodatku jest krajem, gdzie piłkę po prostu się ogląda. Ma mnóstwo mieszkańców, a za tym idzie mnóstwo kibiców PSG. Nie lubię Neymara i tego zespołu, ale matematyka finansowa jest po ich stronie - zawsze.

0

@Przystankers jakby nie patrzeć - Ederson zagrał dobrze, ale się nie napracował. Navas pierwszą bramkę mógł wyciągnąć, ale z drugą chyba nie miał nic do powiedzenia. W dwumeczu Ederson pokazał wyższość. PS. Myślę, że TS i tak zagrałby gorzej niż Navas:P Jednak Navas cokolwiek wyciąga... Nasz wirtuoz rękawic w ogóle jest bez formy.

0

@Przystankers w tej chwili mógłby się uczyć tego Oblak:) przydałoby się kilka strzelić bo pewnie kilka wpadnie...

0

@Przystankers ja twierdze, ze Navas w lidze mistrzów powinien być wzorem dla TS.

0

@Przystankers to zacznij oglądać jego mecze. W zeszłym sezonie wciągnął Psg do finału i w finale tez długo powstrzymywał Bayern, który rozstrzelal TS. Faktycznie na bramce nie grałem.

0

@equwesta Levante jesienią, 2 ostatnie mecze z Sevillą, RSSS w superpucharze i pewnie jeszcze jakiś jeden by się znalazł. No to 4-5 bardzo dobrych spotkań na przestrzeni 39 to trochę mało jak na "naszego herosa". Ale Koeman nie ma jaj, żeby go posadzić na ławce bo szatnia się obrazi. Neto do gafy z Alaves grał bardzo dobrze, dlatego uważam, że powinien dostawać szansę. Powinno zadziać się to co Davidem w United. Zmiennik podczas kontuzji się sprawdził - zmiennik stał się podstawowym bramkarzem, a De Gea na puchary.

0

@equwesta zaraz przyjdzie @Przystankers i będzie Ci wyciągał statystyki sprzed 2 lat... Neto powinien dawno temu dostać szanse. Niemiec od roku bez formy a bardzo dobre mecze to możemy policzyć na palcach 1 ręki.

0

@Przystankers Navas udowadnia swoją wielkość w niemal każdym meczu LM. TS odwrotnie. Uważam, ze Navas to najlepszy bramkarz tych rozgrywek w ostatnich latach

0

@Przystankers praktycznie w każdym meczu bramkarze rywali maja więcej skutecznych interwencji niż nasz GK. Połowa strzałów w światło bramki Barcelony to gol dla przeciwnika. Gość jest wybitnie bez formy od ponad roku i powinien usiąść na ławce. Z czego robić zagadnienie na dyskusje. TS to De Gea v. 2.0. Byłem jego fanem, ale od lipca gra za nazwisko. Porównywać to go możemy do Szczesnego czy De Gea. Podjazdu do Navasa, Valdesa, Neuera, Buffona czy Ikera to z jego wyczynami w LM nie powinnismy. Nie rozumiem bronienia przez Ciebie gościa bez formy, ale rób co chcesz.

0

@Przystankers masz kolejna osobę, która możesz spamować po każdej wiadomości. Nie masz za co dziękować. Miłego!

0

@Joopiter na bramce mamy Neto - warto spróbować. Obronę wyciągnąłbym z rezerw - niech się ogrywają, chyba gorzej grać nie będą...
Polecam zerknąć na tweet, z którym się utożsamiam:


0

@Sortello uwierz, że Covid potrafi być ciężki i pozostawić wielomiesięczne skutki w organizmie. Tylko diagnostyka i paraliż (już wcześniej sparaliżowanej służby zdrowia) są jeszcze cięższe. Dlaczego prywatnie normalnie mogłem leczyć się z dnia na dzień, a państwowo jest problem? Dlaczego lekarze prywatnie nie traktują pacjentów jak trędowatych. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Dlaczego PZU wchodzi w branżę fitness - bo sprowadzili ją do parteru i zbudują sieci za ułamek wartości. Pewnie nasz cudowny kraj dotknie niewidzialna ręka skupująca wszystko co pada za przysłowiową złotówkę. Dlaczego Pani Jadzia ze spożywczego i Edzio listonosz żyją skoro spotykają tysiące osób dziennie? Ograniczenia są wyssane z palca, aby nie zarzucić rządzącym, że nic nie robią, a oni właśnie realizują swój plan. Nie chcą przejąć sklepów spożywczych, a poczty są ich. Teraz przyszła kolej na siłownie, zaraz będą restauracje, domy weselne, hotele, fabryki itd. Covid i jego obecność to fakt, musimy nauczyć się z nim żyć, ale problemem jest to, że ktoś perfidnie chce na tym zrealizować swoje cele, a dobro ogółu ma w nosie.

1

@tomono tam gdzie raport Macierewicza??

0

@Hopner15 Covid to bardzo ciężka choroba, ale każdy przechodzi ją inaczej. Ja miałem smak, ale przez 12 dni gorączka 38,5-40 i problemy ze skupieniem, brak apetytu, drgawki, straszny ból kręgosłupa i 4 miesiące utrzymujących się powikłań - dostałem azitrolek i już po 2 dniach przyjmowania czułem się lepiej wszystko wracało do normy. Mi szybko pomógł dostępny antybiotyk, który przepisał mi lekarz na prywatnej teleporadzie, bo teleporadę z NFZ przekładali mi 2 razy do 11 dnia od rozpoczęcia dolegliwości. Po pół roku od zachorowania mam nadal 480 jednostek przeciwciał. Nie wiem czy to dużo i czy szczepionka mi zwiększy ich ilość. Uważam, że gdybym był starszy i bardziej schorowany mógłbym mieć problem dotrwać do teleporady! To jest problem, teraz testy chociaż są łatwiej dostępne, wcześniej lekarze NFZ zbywali wszystkich! Paraliż służby zdrowia to jakaś paranoja! Uważam, że powinni badać wiele środków równolegle, aby mieć możliwości leczenia. Ale to wszystko bez szybkiej diagnostyki jest o kant ty..ka... Narracja, że tylko szczepienia ocalą ludzkość są bez sensu, gdyż znam kilka osób, które ciężko chorowały pomimo szczepienia dwoma dawkami, dlatego uważam, że jak mamy grupy chętnych do "eksperymentowania na sobie lekarstw" to powinniśmy z tego korzystać i dokumentować działanie, bo szczepionki nie ochronią wszystkich! Pomimo szczepień świat powinien nauczyć się skutecznie diagnozować i leczyć to ustrojstwo, ale wszystko wygląda na to, że nie jest robione nic poza promocją szczepień i sianiem propagandy.

0

@Przystankers znalazłem coś takiego, co bardzo Ci się spodoba:


0

@Pawlak1992 polemizowałbym z defensywa. Ale nie ma się o co licytować, żaden z nich nigdy nie powinien zostać trenerem naszego klubu.

0

@Pawlak1992 w tym sezonie Bayern w takim gazie przejechały się po nas tylko bardziej... tak słabej defensywy nie mieliśmy od dawna.

0

@JarekS jego mierny poziom przykryty jest bramkami Leo i przebłyskami indywidualnymi. Jest wiele do posprzątania w tym zespole, ale zacząć trzeba od trenera. Zachowanie w ostatnim meczu, które usunęło go z ławki na kluczowe mecze sezonu to jakaś parodia. Niech idzie wydurniać się gdzieś indziej.

0

@Pawlak1992 nie, nie była gorsza.

0

@Hadim Allegri, ten Hag czy ktoś, kto coś osiągnął. Jak dla mnie nie musi mieć wpisanego w Cv kopania piłki w trampkarzach Barcelony. Koeman to 5 z rzedu trener bez papierów na prowadzenie Barcelony (sprawdził się tylko LE). Czy my nie możemy sięgnąć po kogoś poważnego chociaż raz?

0

@robsons23 Messi miał wzlot formy i już każdy chwali trenera. Rywal się postawi i obstawi Leo i tutaj jest problem. Zachowanie Koemana w ostatnim meczu adekwatne do jego poziomu trenerskiego.

0

@pero1983 jak można było przegrać z Juve i Psg u siebie w takim stylu? Sezon do zapomnienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?