0

@majaczek tylko Allegri jest dostępny. On ma Cv godne Barcy

0

@johny11 podobnie zazwyczaj Lenglet, TS, Busi i Dest... Alba tylko w grze do przodu się odnajduje, ale ma chociaż jakiś plus...

1

@mikokarla oby, od 99r nie pamietam gorszej gry tego zespołu...

0

@TridenteMSN potrzebujemy Allegriego na już. Dałby jakość bo Koeman daje nam nadzieję, ze jakoś to będzie. Sorry, ale każdy piłkarz na własnej połowie to sabotażysta. Gracze rezerw nie zagraliby gorzej. Mecze pod presja pokazały kunszt Koemana. Nawet Setien by tego tak nie skończył. Sezon gorszy od 8:2... Najgorsze jest to, ze defensywa od meczu z Bayernem ma regres... a niżej myślałem, ze upaść się nie da

0

@TridenteMSN no i przypomnij sobie po meczu co mówiłem o naszej defensywie. W ustawieniu na własnej połowie sami sabotażyści. Serio chcesz to oglądać kolejny sezon... mnie oczy bolą. Nie wiem co jeszcze można o nich powiedzieć?

0

@KrwawiaceoczyVEB bo Bartek zostawił nam Koemana jako partyzanta.

0

@TridenteMSN popatrz na stałe fragmenty gry i defensywę w tym sezonie. Na poziomie segunda... Gdyby Leo nie obudził w sobie dzika to pewnie byśmy oglądali plecy Sevilli. Real 2x się po nas przejechał, aż wstyd. W pierwszym meczu gdyby nie Neto to byśmy mieli manitę, ale niewłaściwą stronę... Wszystkie zespoły mają braki kadrowe i jest ciężko, ale ja mówię o stylu z PSG, Realem i Juve. Na Barcelonę trzeba patrzeć przez pryzmat takich spotkań. Gdyby Koeaman miał takie wyniki w Valencia to pewnie byłby sukces. Tutaj miał FDJ, Leo, Antka, Albę, Busiego, Ter Stegena, którzy mają potencjał na najlepszych grajków na świecie. Leo uratował koniec sezonu. Alba w defensywie to dziura po atomówce... Antek stara się, ale gra w kratę - podobnie FDJ. Busi kolejny sezon z przebłyskami na tle ogólnie tragicznej postawy... Ter Stegen to już nawet własnego cienia nie przypomina. O kontuzjowanych Cou, Pique, Fatim nie ma co rozmawiać. Pjanić, Umtiti, Lenglet, Dembele, Dest, Puig mimo potencjału utopieni. Mamy skład, którego nie umie ułożyć trener. Jedynym plusem, że na tle ludzi z których nie potrafi nic wykrzesać udaje mu się wyciagnąć Mingezę, Moribę i Pedriego do dorosłej piłki. Dalej klepiemy pod bramką przeciwnika strzały dla statystyk i cofamy piłkę przed autobusem, a gdy ktoś z autobusu wysiądzie i otrzyma piłkę to biegnie przez pustą połowę do naszego pola karnego, gdzie nawet bramkarz nie zdąży wrócić. Obraz po reformie Koeamana jest straszny, nie osiągnął zamierzonego celu. Dostał szansę, ale szybko ją zmarnował. Nie potrafił odbudować TS, Lengleta, Busiego i Alby (mówię w kontekście defensywy, bo w ofensywie jest dobrze) co jest największą bolączką tego sezonu. Mam nadzieję na reformy, bo skład nie jest taki zły. Przynajmniej ja nie widzę wielu mocniejszych klubów w Europie, a żaden nie ma Leo i oby tak pozostało.

0

@TridenteMSN to niech kompletują skład LO, bo mamy wahadłowego, którym nie możemy zagrać 4-3-3, bo zapomina, że nie jest wahadłowym. Gość już lepszy nie będzie - out.

0

@Przystankers punktowany to jest Ter Stegen w prawie każdym spotkaniu, ale jesteś zbyt ślepy, żeby to dostrzec. Dlatego nie mam ochoty z Tobą rozmawiać. Przywołałem Cię do wątku, aby wskazać Ci, że cały świat ma beke z naszego GK, którego bronisz:D Pewnie dlatego jesteś trenerem w 3 ligowym klubie. Zgłoś się do Koemana - nadasz się, poziom ten sam (warto gdybyś kiedyś w trampkarzach Barcelony kopał), jakby co dam Ci referencję - "wiara w ten projekt bez granic", możesz na mnie liczyć. Ja nie obserwuję Cię w ogóle, ale jak nie masz lepszych rzeczy do robienia w życiu to zapraszam, wolno kapujesz, ale może się kiedyś zorientujesz, że twoje wnioski były błędne. Mimo różnic w postrzeganiu tego bałaganu szanuję za ślepą wiarę. Ja kibicuje tej samej, ale moje ogólne chłodne postrzeganie świata każe kierować mi się rozumem. Nie potrafię czego innego myśleć, czego innego mówić. Będziemy kilka lat w dołku jak ManUtd, ale taki jest ten świat. Kibicem się jest, a nie bywa. Ty pragniesz, aby zaczęli grać na miarę tego jakie mają nazwiska i jak im płacą. Ja marzę o reformach, które poprowadzą do pozbycia się Pique, Busiego, Ter Stegena i Alby, którzy (może TS najmniej) dla tej drużyny zrobili. To jest ostatni moment, aby wziąć za nich jakieś pieniądze. Na pytanie kto ma grać odpowiem - gracze rezerw, lub młodzi kupieni z innych klubów - nasza defensywa gorzej nigdy nie grała, więc możemy odmłodzić kadrę i zmniejszyć wydatki na pensję. Najwyżej zostaniemy w sytuacji wyjściowej. To tak jak z Semedo (sprzedaliśmy go niewiele taniej, ale w czasie, gdy za nikogo nie płacili po 40 mln) i Digne transfery na którym stracić się nie dało. Trzeba próbować, bo nasze Asy są w stanie zbudować formę na 2 z 10 miesięcy sezonu... niewielu potrafi oszukać metrykę.

0

@TridenteMSN a tutaj w lidze mistrzów wyłożyli się 2 razy. Żaden z tych 3 trenerów nigdy Barcelony nie powinien prowadzić. Słaby Juve nas rozjechał... potem Psg, ale akurat byli w gazie

0

@Przystankers Ty o piłce nie wiesz nic. Pewnie nic oprócz Barcelony nie oglądasz i dlatego masz spaczone spojrzenie. Mam nadzieję, ze nie do usłyszenia, bo już nie mam ochoty z Tobą dyskutować. Sezon pokazał słabość trenera, defensywy i Ter Stegena. Trzymam kciuki za zmiany, aby uniknąć wstydu w kolejnych sezonach.

0

@TridenteMSN Alba obecnie nie powinien być rozpatrywany jako obrońca w tym sezonie na tej pozycji w pierwszej połowie sezonu zawinił przy większej ilości bramek niż Clement.

1

@Bagsik88 jakiś sezonowy gimb z @Greenalley - za dużo nagrał się w Fifę i zgrywa mądrale. Nie wygrać tej ligi to kolejny cios dla Leo. Łatwiejszego sezonu nie będzie

0

@Greenalley chciał odejść i go rozumiem. Patrząc jakich patalachów sadzają nam na ławce i patrząc na durny zarząd. Messi maskuje problemy drużyny kolejny sezon z rzędu. Gra w obronie na poziomie segunda... Koeman to kolejny śmieć zostawiony przez nieudolność Bartka... mam nadzieje, ze Laporta posprząta ta stajnie Augiasza.

0

@Przystankers nie pamiętasz warunków jakie stawiał, które wywaliły z Barcelony Bravo? W sumie pewnie nie pamiętasz bo mecze były po bajkach... Te pyskówki odnośnie gry w reprezentacji tez nie na miejscu. Dla mnie ten gość powinien skończyć jak De Gea. Może i potencjał ma olbrzymi, ale Pjanic tez ma... nie we wszystkich meczach popełniał błędy... bronić Ter Stegena może bronić tylko wypompowane medialnie nazwisko od roku to zwykły średniak.

1

@TridenteMSN mecze z Juve i Psg u nas to po prostu blamaż. Koeman ciagle ma głupie wypowiedzi i czerwona kartkę za coś dostał. Mecz jak z Granada to typowy mecz, gdzie bez sensu cała drużyna klepiemy na połowie rywala olewając defensywę za co płacimy srogo.

0

@TridenteMSN Alba jest tak użyteczny w obronie jak Junior. Obrońca powinien bronić, a to z defensywa trzeba problemy rozwiązać w pierwszej kolejnosci

0

@TridenteMSN Koeman gość który zrobił punktobranie prZeciwnikow na CN. Pojedyncza wyjazdowa wtopę w LM zamienił na podwójny blamaż na własnym podwórku. Decydujące mecze oglądał z trybun na swoją pyskuwe. Nie umie utrZymac formy zawodników, a jego braki jak poprzednich tuszuje Leo.

0

@Przystankers ja nie uważam Navasa za najlepszego bramkarza świata. Ale w LM jest najbardziej niedocenianym. A zrobił w tych rozgrywkach najwiecej ze wszystkich. Ter Stegen w tych rozgrywkach gra poprostu mizernie. Więcej marnych niż bardzo dobrych spotkań. Podobnie jak w tym sezonie ja umiem sobie przypomnieć tylko 5 bardzo dobrych spotkań TS. Neto miał ich więcej w 10 czy 11 meczach na początku sezonu i tylko 1 błąd. U Koemana gra się za nazwisko, bo jest leszczem pomimo, ze zgrywa kozaka.

0

@TridenteMSN skład mamy oprócz 9 kompletny. Tylko trener d...a. Chelsea czy Inter nie maja podjazdu. Sprzedawać trzeba stary „trzon drużyny”. Tak jak za Pepa. Koeman posyła wszystkich do ataku i mamy dziurę w obronie oraz cała drużynę przeciwnika ustawiona jakobautobus z gotowością do kontry. A my dalej klepiemy bez skutku.

0

@Przystankers Barcelona w tych sezonach tez słaba nie była... a jednak efekt bramkarza i trenera przyniósł mizerny skutek.

0

@Przystankers Navas swoje już udowodnił, a Ter Stegen raz wygrał LM w sezonie, gdzie nawet Pinto dałby rade. Resztę sezonów po prostu robił nic. Podobnie jak w tym sezonie

0

@pero1983 bo odkąd Bartek wybierał trenerów i piłkarzy przestało się to trzymać kupy.

0

@Sccaner chce żeby przyszedł ktoś z CV typu Jurgen lub Allegri. Ktoś na kogo jest nas stać i kto jest nam bardziej potrzebny niż Neymar. Rudy gbur przez swoje zachowanie nie mógł prowadzić zespołu w kluczowym meczu sezonu. Oblał trudne spotkania i jako kolejny udowodnił to co było wiadome - 20 lat trenerki i zero spektakularnych sezonów, a jedyny warunek jaki spełniał to przeszłość w Barcelonie. Jedyne czego nie spaprał to PK choć było blisko... gdyby nie Messi to drużyna biłaby się o awans do LM i trafilibyśmy do rozgrywek na naszym obecnym poziomie. Trener i projekt sportowy potrzebny na już. PS. Powinien zabrać ze sobą stara gwardię.

0

@Shroud Allegri

0

Faktycznie udało się nie spaprać PK, a już było blisko...

1

@kakusus Może właśnie potrzebujemy trenera bez przeszłości w trampkarzach, a z CV na miarę tego klubu. Dna o co chodzi? To jakiś Yeti tej drużyny?

2

@Greenalley oby z Koemanem były tylko 2 mecze, a nie lata...

0

Zdziwiło mnie to ze nic nie wpadło, ale faktycznie masz czelność wytykać każdy mecz, w którym cokolwiek zrobi dla drużyny:) jak dla mnie niech się razem z gburem z ławki pakuje i zabierze, ze sobą Albę, Busiego, Cou i Pique. Kolejny sezon stracony, a jak zostaną dłużej to kolejny tez nam przeleci. Stara gwardia zrobiła swoje i powinna zejść ze sceny. Xavi i Iniesta wiedzieli kiedy zejść. Wyżej wymienieni tez powinni dla dobra klubu odejść! Koeman zawalił sezon na całej linii podobnie jak Ter Stegen. Zostawiajac bezużytecznych grajków, których wymieniłem znów będziemy bez obrony. I nie mówcie, ze coś zaczęli grać bo każdy z nich miał miesiąc dobrej gry w sezonie. Gdyby Leo nie odpalił lub złapał kontuzje to pewnie bylibyśmy na pozycji dającej LE. Ale może byśmy się nie zbłaźnili w kolejnej LM.

0

@4Fabregas4 bez wdrożenia w szkółce tiki taki nie da się wrócić do gry kombinacyjnej. Obecnie nie jesteśmy w stanie na starych zasadach awansować z 3 ligi... pod Koemana to nie ma co $$$ wydawać. Depay zero ryzyka można sprzedać z zyskiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?