czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hadim z tym, że w taktyce Flicka każdy ma bronić - dlatego Marcus słabo się sprawdzał bo za mało naciskał. Jeśli skrzydłowy będzie naciskał to zrobi miejsce dla Pedriego i Olmo na ich magię
0
@Hadim skoro Flick go chciał, trzymali to przed wszystkimi w tajemnicy to znaczy, że jest jakiś plan. Rakitic robił robotę właśnie pracowitością może i tutaj o to chodzi, żeby mieć kogoś z żelaznymi płucami.
1
@Lokusekpl patrząc przez pryzmat jak wymusił odejście Bravo powinien rozumieć kiedy opuścić klub tym bardziej, że od 2019 roku miał 1 dobry sezon
0
@Hadim zapisz sobie w kalendarzu :) jest pracowity i konkretny - moim zdaniem w sam raz aby zabiegać przeciwnika
0
@Rupert_Haubica KAPITAN
1
Gdyby trafił do nas zamiast przepłacania za Alvareza jestem na tak. Chociaż gdyby Alvarez miał do nas trafić na wypożyczenie jak Felix też bym nie płakał. Płacenie za niego 80+ to frajerstwo i chęć pokazania światu, że mamy pieniążki
0
@Cule1797 tylko Vini strzela bramki ważne dla tytułów, a Neymar strzelał więcej bo długo grał w lidze brazylijskiej, francuskiej i w najmocniejszej Barcelonie. Vini w bardzo młodym wieku dołączył do Realu i był powoli wprowadzany do pierwszego składu.
1
@Hadim to angielskie drewno da nam dużo radości
0
@panczo potwierdzam! Nam jest potrzebny egzekutor i np. Pirat z Mallorki był okazją za bezcen - gwarantowałby bramki i wnosił fizyczność. Alvarez jest jak Dybala i FDJ równie uzdolniony co nieprzewidywalny w swojej bezproduktywności.
1
@Patryk1982 między Luisem i Lewym jest różnica - Lewy kosztował 50 mln wniósł profesjonalizm i odbudował naszą markę w Europie. Suarez przyszedł uwzględniając inflację za 2x większą kasę i na arenie Europejskiej zawiódł - na wyjazdach LM strzelał, a właściwie marnował jak Milik w reprezentacji. Różnica między Lewym, który wniósł profesjonalizm do słabego zespołu vs Suarez, który był egzekutorem w świetnym zespole, ale zawodził w trudnych sprawdzianach - jest kluczowa Lewy odbudował wiarę zespołu, Suarez nie pomógł w tym po co przyszedł. Ja wiem efektowny, dużo bramek, ale ważniejsza jest bramka na 4:0 w LaLiga czy na 1:2 na wyjeździe fazy pucharowej LM.
0
@Cule1797 Vini jednak w każdym sezonie jest stabilnie TOP10 na świecie. Neymar tylko u nas był prawdziwą gwiazdą w PSG to już urodziny siostry były ważniejsze od LM. Nie dbał o siebie i talent się zmarnował
2
@ferdas_rawa Ney też był toksyczny… Vini jest lepszy piłkarsko i stabilniejszy pod względem zdrowia fizycznego, ale psychicznie to „wariat”.
1
To CR zagra w wieku 45 lat
0
@LukaszFan moim zdaniem Miriqui na zmiany był dobry i do wyciągnięcia. Do tego Gyokeres lub Sesko i nie ma opcji, żeby skuteczność nie była lepsza niż Alvareza…
0
@_Synapsy_ jest jak FDJ loteria czy trafi się jego dzień. Kilka dobrych występów z rzędu to już anomalia… My potrzebujemy gościa, który ma być egzekutorem
0
@krycha2201 pewnie byłby skuteczniejszy
0
@Malcom on sobie może chcieć - jak chce przejść w obrębie Hiszpanii to za grubą $$. A po ostatnim sezonie nikt za niego tyle nie zaplaci
0
@addept żeby był transfer. Gość jest przepłacony i nie rozwiązuje problemu 9. 9 strzela, a taka co lepiej od niego strzela mamy. My potrzebujemy lepszą od Ferrana
0
@Mak200 bardzo długo tam biegał - niech tak zostanie, że schodzi z tronu jako król. Lewy od nas odszedł w dobrym momencie, a gdyby kolejny sezon byłby fatalny byłby wypychany. Cieszmy się ostatnimi momentami
8
@Mak200 ta przygoda była najpiękniejsza i dobiega końca - trzeba się z tym pogodzić. 43 lata i dyspozycja na mundial - nie ma szans Modric i CR7 ledwo biegają na tle zmotywowanych młodzików, Leo nie powinien tego ciągnąć. Oby nastrzelał bramek i zgarnął kolejne mistrzostwo - zamknie usta każdemu krytykowi
0
@th@les ja uważam gościa za grajka jak FDJ, Dybala - niby magia i umiejętności są to jednak zagranie kilku spotkań z rzędu na wysokim poziomie to przypadek. Gość za kasę jak Gordon do łyknięcia - powyżej 100 to przepalanie nadwyrężonego budżetu
0
@masik86 ale zachowuje się wobec Utd jak nasi kapitanowie wobec nas. Nie odejdę, nie zwolnię budżetu i nie wniosę nic pozytywnego do drużyny…
0
Wymiana na Rashforda to uczciwy deal.
0
@Faro nadal jak na swój status w zespole i wiek to dobra stawka. Alvarez wyrwałby więcej, w premier league Raphinha też dostałby więcej. W zeszłym sezonie był z pewnością top3 na świecie!
0
@derus ma też liczby, pensje na poziomie średniaka (w premier league nie łapałby się do zarobków kandydatów złotej piłki). FDJ czy TS mają wyzsza pensję, a nawet grać im się nie chce. Najlepiej strzelić sobie w kolano i sprowadzić Alvareza, dać mu kontrakt na poziomie Lewy FDJ i eksperymentować czy się sprawdzi.
0
@derus tylko jest pracowitym wzorem na kapitana
2
@derus przeciętny na poziomie Barcelony to wystarczający na większość klubów w top5 ligach. Przeszedł jednak wszystkie stopnie akademii, a miał solidne mecze będąc wychowankiem. Ja oceniam go na poziomie darmowego FDJ. + nic nie kosztował +nie miał tak chorej pensji +zawalil nam mniej meczy - był za długo w drużynie - miał mniej wyróżniających się meczy - miał równie nierówną formę co FDJ
Taki dobry grajek bez wow z wahaniami formy. Nie kosztował 80mln to nikt nie oczekiwał cudów. Zbudowanie drużyny w oparciu o same gwiazdy kończyło się źle w Realu, Barcelonie, City, PSG, Utd. Tak drużyny potrzebują takich normalsów
1
@RC28 dobry zmiennik, nie pasuje do drużyny i trochę zawalił nam kluczowy moment sezonu. Wolałbym MR za 30 niż Alvareza za 150. Żaden z nich nie rozwiązuje nam problemu braku konkretnego killera. Ogólnie się sprawdził patrząc na liczby, ale nie jest to transfer konieczny bo Gordon na którego postawiliśmy dubluje pozycję podobnie jak Raphinha. Kupować trzeba tam, gdzie mamy braki. Lewonożny stoper.
1
FDJ powinni wziąć za 100 melonów, ozłocić go i oni po raz kolejny przepaliliby kasę, a nam by się sporo problemów rozwiązało
0
@Laminedependencia tak zgodził się grać za darmo, że podpisał kwity z innym klubem. Dani Alaves zgodził się grać za darmo w trudnym momencie klubu. Zdarzały się poświęcenia, ale u nas niestety drabinka jest wysoka.