0

@Oster273727 chyba jeszcze 2,5 sezonu po ponad 20 mln €

1

Może po prostu rozłoży pensje na 2 lata i spróbuje się u nas odbudować

0

Roczny ban na puchary europejskie i bydło się opanuję

0

@Ramon_Villaverde to dopiero byłaby halucynacja. Gdyby jeszcze naczytała się komentarzy w internetach:p

0

@th@les bardzo dobrze może FDJ się w końcu spienięży xD oby TS i RA również i wtedy można wybierać nowych kapitanów

0

W ankiecie 3 obecni nie zdobyli w sumie nawet 1%. Czyli widać, że w hierarchii klubu coś jest nie tak

0

@OTX o tej porze w zeszłym roku Flick był już po kryzysie, a LE był zwalniany z PSG. Ale wiadomo jak jest pismaki muszą mieć o czym pisać

0

Całe szczęście Real się rozpadł po sprowadzeniu nadmiaru ego do drużyny. Historia lubi się powtarzać, niestety oni nie mają problemów finansowych, nie przepłacali za piłkarzy i nawet jak wypchną ich z klubu to pewnie jeszcze na tym dobrze zarobią… a jak już się oczyszcza to będą mocni…

0

@Ronad10 ZZ, del Bosque jednak dali radę, więcej nie pamiętam. Alonso może też pociągnie ten wózek. O tej porze w Flick-a i LE (też piłkarz RM) strzelano, a wiosnę mieli wspaniałą

0

@Michal1975 jakby nie patrzeć to jednak dla wszystkich trenerów i piłkarzy Olimp Real i Barcelona… jest ciężko, ale wyżej nie podskoczysz

1

@Rupert_Haubica Arabia chętnie sypnie każdej ze stron i po temacie

2

@Gacu95 aby popełnić babola

0

Wspaniały pomysł, musi się ograć

4

On i Pedri powinni być po prostu nie na handel - tyle w temacie. Dojrzali sprawdzeni i wierni.

0

@Bernard777 nie ukrywam, że byłoby dobrze. Nie ma przesuniętego ego, jego drużyna też nie jest nie do pokonania - oby został

2

@ZwyklyKibicBarcy04 TS, RA, FDJ i ich dyspozycja w ważnych to jest to co łączy nasz klub z większością problemów na przestrzeni conajmniej 7 lat… budujemy drużynę na bardzo niepewnych gościach z wątpliwym zdrowiem i zaangażowaniem, a za staż maja opaski kapitańskie. Żaden z nich nie daje się spieniężyć, czasem mam wrażenie, że to dywersja z Madrytu…

0

@Derean łatwe spotkania i baraże, które przyniosą wpływy z biletów. PSG w zeszłym roku kończyło fazę pucharową na 15 miejscu z 13 pkt. Do baraży potrzebne było 11pkt, a do awansu bezpośredniego 16pkt

0

Rok temu na tym etapie zwalniano LE z PSG. Sezon długi i mamy autostradę do awansu… poza tym może gramy na baraże? W każdym razie NASZ KAPITAN dał kolejny argument, że trzeba go po prostu spieniężyć. Co do Lewego i Ferrana - to są zawodnicy, którzy potrzebują gry kombinacyjnej - u nas nie dojechał środek pola, czego skutkiem była autostrada do naszej bramki i odcięcie napastników. The blues mają klasowych obrońców i czyścili naszych wzorowo, bo nie mieliśmy komu odegrać. Po czerwonej RA mecz był przegrany. To nie Girona czy Valencia, gdzie można nadrobić coś grając bez pomocy. Raphinha, Pedri, Casado, Bernal i Kounde muszą zbudować formę. Gavi też wróci doładować nam pewności siebie - tak mamy kim uszczelnić ten skład - grunt to nie przegrać sezonu w grudniu.

0

@Kazragore z tym, że socios znają obietnice Laporty. Powrót Messiego po prostu sfinansuje te marzenia

3

@Gacu95 nawet nie porównuj. Ts od 2016 jest synonimem porażki w Europie. W LaLiga dał nam wiele, ale każdy Europejski blamaż to nie był jego dzień i wywiad zaczynający się „cierpieliśmy…”. Sam wypchnął Bravo, a w podobnej sytuacji położył L4 - wielki kapitan. Od 2018 roku miał jeden super sezon na poziomie LaLiga, a tak to grał z kontuzją, miał kontuzje lub dochodził do siebie po kontuzji. TS miał potencjał, aby być stawiany wśród najlepszych, ale VV, Nevas czy TC nawet jak nie są równie efektywni potrafili utrzymać koncentrację do końca, a Marc na tym poległ z Roma, Juve, Liverpoolem, Bayernem itd. Umiejętności i to co finalnie dowoził to dwie zupełnie inne rzeczy. Gdyby kochał ten klub poszedłby na ugodę jak Suarez czy Pique. Także sorry, ale pokłonie mu nie ma co oddawać - niezły najemnik z pechowym zdrowiem.

0

@Gacu95 Ter Stegen miał lepsze i gorsze chwile od Wojtka - charakter zawsze poniżej…

0

@Kazragore dlatego sądzę, że Leo ma granat w ręku i pewnie będzie chciał go użyć.

0

@Kazragore Laporta jest człowiekiem, któremu można dużo zarzucić - wiarygodność nijaka. W swój pokręcony sposób prostuje klub drugi raz na przestrzeni 20 lat. Ma jakiś pomysł na to. Osobowość śliską jak przystało na polityka

0

@Kazragore moim zdaniem Leo zmieni ten zarząd - ma autorytet. Czy to będzie dobra zmiana - nie wiem. 2 lata temu cieszyłem się, że kończy się bezprawie i propaganda płynąca z prawicy, dziś zalewa mnie głupota lewicy. Zmiany są pewne, niestety jak zwykle część rzeczy się zmienia na lepsze a inne na tym cierpią. Przyjście Leo wyciągnęłoby nas jednak z finansowego bagna

1

@Kazragore a ja uważam, że uwzględniając jego grę w mniej wymagającej lidze przez kilka lat możesz być w błędzie. Leo często lepiej kończył pokonując odległość mniejsza od bramkarza niż zespoły np. Koemana biegając za piłką. To trochę jakby to powiedzieć - on jest piłką nożną. Uważam, że przy zachowaniu rozsądnego zarządzania czasem mógłby być naszym asem w rękawie. Chociażby wolne, kreacja w ataku. Nie wspomnę już o koszulkach i marketingu, który poniósłby Barcelonę bardziej niż te wszystkie dźwignie. Jest to ruch, który bardzo opłaciłby się każdemu

2

@Zieliniak tak. Cubrasi przy nim też błyszczał. A mając taką parę stoperów to i boczni obrońcy błyszczeli bo czuli się pewnie

0

@Bogan ja uważam, że krótka kadra przetrzebiona kontuzjami po prostu zajechała się w ubiegłym sezonie. Potrzebujemy powiewu energii. Nas potrafią zaskoczyć nie tylko z kontrataku, co martwi

0

6. Olmo nie dojeżdża, Casado totalnie bez formy. FDJ gra głownie do tyłu i spowalnia akcję… tyle na temat pomocy
7. Obrona powinna składać się z zawodników Barcy B - obecnie ta formacja nie ma świeżości, niby mają umiejętności, ale gubią się z piłką przy nodze i przy podziałach kto kogo ma kryć

2

Nie ma się co oszukiwać, że mecz przegrany w środku pola FDJ i Olmo zawalili po całości. Bez środka pola nic nie dociera do napastników, a obrona tylko spogląda na rozpędzonych przeciwników. Zimny prysznic na tym etapie sezonu się przyda. Krótka ławka i brak jakości Lamine, Raphinhi, Fermina czy Gaviego daje się we znaki. Mam wrażenie, że tylko Christensen może grać na pozycji lewego stopera…

0

@malypuzon tylko problemem Mbappe jest jego egoizm - z nim drużyna idzie w dół zespołowo przez jego ego. Bez niego PSG gra lepiej, Real z nim gorzej. On może funkcjonować tylko i wyłącznie jako nr 1 i wszyscy muszą grać na niego. Nawet CR7 nie miał takiego ego. Piłka to gra drużynowa, a on i Neymar średnio to ogarniali (no może u nas Neymar liczył się z kumplami, bo w Paryżu to wieczne przeciągania liny z Mbappe).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?