czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor śmiem twierdzić, że dużo płacą zawodnikom, którzy przychodzą z kartą zawodniczą w ręku. A są magnesem dla dobrych zawodników bo my nie jesteśmy w stanie nawet ogarnąć finansowania na pensje i tu pies pogrzebany. A wiadomo, że zawodnicy Barcelony i Realu mają największe szanse na kontrakty reklamowe, złote piłki i inne bajery
0
My praktycznie nie mamy udanych interesów z wielomilionowymi transferami. No może Neymar, ale to nie potoczyło się po niczyjej myśli
0
@Murazor zobacz jak przedłużani byli Modrić, KROSS czy Ramos w ostatnich latach. U nas każdy ma kontrakt na lata i potem męczymy się rozkładając pensje TS na 10 lat
2
Pajac z niego, ale trzyma Real w ryzach od ponad 20 lat. Zazdroszczę tego jak potrafi sprzedawać piłkarzy i zarządzać wynagrodzeniami oraz długościami kontraktów - Hazard tak wiem. Ale piłkarze mają krótkie i niezbyt wysokie kontrakty - nikt mu nie podskoczył za wysoko nawet CR7. U nas CR dostałby niesprzedawalny kontrakt - Real go po prostu po chyba 9 sezonach dobrze sprzedał. Odklejeniem mnie odrzuca, ale dobrze prowadzi ten cyrk
0
@fazzzi przyjdzie Mou i wdroży to na boisko xD
3
@Qaz123 PSG podobnie jak RM są przepychane delikatnie do sukcesów, z Realem Bayern wygrał w meczu, który delikatnie mówiąc był kolorowany. Żeby wygrać trzeba być lepszym uwzględniając czynnik sędziów i Bayern z Realem dał radę z PSG nie. My z AM też byliśmy wypychani, ale podobnie jak wczoraj Bayern mogliśmy być skuteczniejsi bo okazję były :( trzymam kciuki za Arsenał
3
@Chudini123 FDJ i RA - no i stara gwardia byłaby przewietrzona
4
@Tom_Sta poważnie? Gość zagrał 1200 min to 13 z około 45-50 w sezonie. Tak gra mniej niż 30% minut w Monako to u nas z pewnością będzie się łapał na trybunę l4 razem z grupką kapitanów z długimi i grubymi kontraktami xD odcinać się od przeszłości. Tak serio to lepiej Rashforda zostawić - liczby chociaż dowozi, a na mocnych rywali podobnie jak Fati się nie nadaje.
0
Raz na wozie raz pod wozem. Z nami mieli trochę z górki, a z Arsenałem pod górkę. Kończyc powinni w 10:)
2
@dziku77 bez wielomilionowych transferów, po okresie wielu lat zaniedbań w przygotowaniu fizycznym i mentalnym przychodzi on - układa niekwestionowanego lidera laLigi i godnie walczącego w fazie pucharowej LM potwora, tak naszych nastolatków rozwinął Hansi. Kontuzje, krótka ławka to przyczyny czemu się nie udało. Gdyby Inigo został i mielibyśmy $$$ na utrzymanie głębi składu pewnie byłoby lepiej, ale poniżanie osiągnięć Niemca i obrażanie go to przesada. Chyba nie pamiętamy jak ciężko było przez 9 lat nieumiejętnego zarządzania klubem na wszystkich płaszczyznach płakaliśmy w Europie mając dużo silniejszy na papierze zespół.
0
@Murazor 2013 Ribery okradziony wprost, 2021 Robert okradziony (chyba nawet Leo dał to do zrozumienia na gali). Inne sezony dyskusyjne, ale nie tak kontrowersyjne. Mbappe po dobrym mundialu może zgarnąć tą nagrodę od tak bo ma za sobą szerokie grono sympatyków Realu - tak Real i Barca po prostu polaryzuje świat i mają poza nieistotną Azja najwięcej kibiców i siłę w socjal mediach, co faworyzuje zawodników w plebiscytach. ManUtd nie zagraża duopolowi bo gra padakę od blisko 15 lat.
0
@RumbleDelivery to zależy od MŚ - może nawet w tym roku… akurat ten plebiscyt to określiłbym jako mało miarodajny bo popularność i medialność wygrywa. Umówmy się że zarówno Leo jak i Cristiano mieli tych piłek za dużo… Na wiele z nich oczywiście zasłużyli, ale było kilka ewidentnych szopek
0
@RumbleDelivery Chętni się znajdą - piłkarz idealnie pasujący do klubów grających defensywnie jak Chealse z Drogba. Tak nie pasuje taktycznie do Realu i dubluje się z Vinim
0
@misterio pewnie byłby zdrowszy i miał więcej bramek niż Dembele. Bądź co bądź jeden i drugi mają za wysokie ego, ale i nieziemskie umiejętności top5. Ciekawe czy Yamal, Fermin i Pedri udźwigną swój talent czy skończą jak wspomniani wyżej z wyjątkowym talentem i gra pod siebie
0
@kch wtedy to mieliśmy problem z rejestracją kogokolwiek…
0
To tutaj powinna być kuźnia i balans miedzie 2, a 3 poziomem rozgrywkowym. Bez zaplecza się nie dojedzie daleko. Inna sprawa, że trzon drużyny A stanowią zawodnicy, którzy mogliby ze względu na wiek grać spokojnie rezerwach:) szkółka dała nam ostatnio dużo dobrego, a nie łatwo takie perełki łowić
2
@gohan77 no i bardzo dobrze - nie stać nas na transfer za 100mln, a Alvarez mimo fajnego profilu nie zwróci nam się w koszulach. W obecnej sytuacji marketingowo pociągnie nas Yamal. Trzeba szukać tańszych alternatyw i młodych talentów.
0
@MrJanKo pewnie Raphini by nie było :(
11
U nas nie miał trenera i fizjoterapeuty, aby się ogarnąć - przydałby się na lewe skrzydło
1
@rrradziowy Muriqi powinien do nas trafić - tylko na niego nas stać. Gość jest conajmniej solidny i nie zarządza 20 melonów za sezon
1
@David_Martin tylko Raphinha, Yamal i Fati są podatni na kontuzje - nikt z nich nie ma końskiego zdrowia
0
@AnalizaTV utrzymanie tak niewielkiej różnicy do Leo i CR7 przez wiele lat świadczy o jego profesjonalnym podejściu - tak możesz mu wytykać coś, ale profesjonalizm to ogarnął do perfekcji. W innym przypadku skończyłby jak Ney czy R10 po kilku latach na szczycie.
1
Bardzo udana przygoda, na kontynuację nas po prostu nie stać. Lewy zrobił swoje w 4 lata. Pora szukać kolejnego profesjonalisty do kierowania z boiska tą zdolną grupą młodzików
0
@AnalizaTV można Lewemu zarzucić brak finezji, ale technika, zwinność i skuteczność oraz profesjonalizm to wizytówka 15 lat kariery na szczycie. Robert nie był jak Leo i Cristiano, ale też wiele legend przebił ilością bramek i rekordami, więc przemyśl swoje słowa… gdyby był Brazylijczykiem skończyłby się po 3-4 sezonach on mimo wieku pchał nam ten wózek
0
@AnalizaTV zwykły dobijacz bez techniki w podeszłym wieku strzelił w LM dla nas 23 gole w 26 meczach w trakcie sezonów przejściowych. Suarez w szczycie 25 bramek w 55 z plejada najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie - tyle w temacie Lewego. Tak Robert wniósł profesjonalizm i gole, wiek go wyeliminował.
0
Valencia, Girona lub Villareal niech sobie pogra i wróci - ma w sobie coś co budzi sympatię
3
@AnalizaTV śmiem twierdzić, że nie masz racji. Zobacz jak na obronę wpływała obecność Inigo lub skutecznego Lewego na ilość strzelonych bramek. Zabrakło nam w tym sezonie solidnego napastnika (akcje są ale skuteczności brak) oraz obrońcy (każdy nam szybkimi akcjami bramki wsadza) - ktoś kto rozwiązałby jeden z tych problemów przepychałby nas dalej xD
1
@Almighty no jednak uznając bramkę po faulu i dając wolnego z kapelusza (trzeba umieć strzelić i im się to udało) to jednak chciał pomóc. Nie kartkował ich przez 70 minut tam gdzie my mielibyśmy cała drużynę na żółto xD po prostu nie przedrukował tego jak Marciniak 2 lata temu:p
2
@RumbleDelivery oby Twoje słowa się spełniły
0
Super postawa i walka do końca - w dwumeczu daliśmy z siebie wszystko. Pomimo odpadnięcia w ćwierćfinale lepsze to niż kompromitacje sprzed kilku lat. Zawodnicy walczą, nie mają doświadczenia, ale Hansi buduje potwora na solidnych fundamentach ze szkółki - kiedyś to już się udało xD trzymajmy kciuki:) Bernal, Cubrasi, Pedr, Fermin, Gavi i oczywiście Yamal mają 10+ sezonów, aby wygrać LM niech cierpliwość i zdrowie będą z nimi, a będziemy się cieszyć z pełnej gabloty