czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Almighty no jednak uznając bramkę po faulu i dając wolnego z kapelusza (trzeba umieć strzelić i im się to udało) to jednak chciał pomóc. Nie kartkował ich przez 70 minut tam gdzie my mielibyśmy cała drużynę na żółto xD po prostu nie przedrukował tego jak Marciniak 2 lata temu:p
2
@RumbleDelivery oby Twoje słowa się spełniły
0
Super postawa i walka do końca - w dwumeczu daliśmy z siebie wszystko. Pomimo odpadnięcia w ćwierćfinale lepsze to niż kompromitacje sprzed kilku lat. Zawodnicy walczą, nie mają doświadczenia, ale Hansi buduje potwora na solidnych fundamentach ze szkółki - kiedyś to już się udało xD trzymajmy kciuki:) Bernal, Cubrasi, Pedr, Fermin, Gavi i oczywiście Yamal mają 10+ sezonów, aby wygrać LM niech cierpliwość i zdrowie będą z nimi, a będziemy się cieszyć z pełnej gabloty
0
@Cules69 zagrali swoje i wygrali. Sędziowie nie byli dla nas przychylni, ale AM to klub który wiele razy został obrabowany w LM, nawet w finałach… mieliśmy szanse na wiele bramek w tym dwumeczu strzeliliśmy tylko 2, a oni 3. Jak oni grali w jednym z ostatnich meczy w 10 (chyba w lidze hiszpańskiej) to potrzebowaliśmy całej drugiej połowy, żeby coś jeszcze wsadzić, a sytuacji było wiele. Oni po prostu potrafią się bronić i są skuteczni (mają jakość w ofensywie, a my Yamala i kontuzje oraz napastników szukających formy Ferran, Lewy i Rashford). Po prostu im się należał awans, ale my zostawiliśmy po sobie wspaniałe wrażenie.
0
Zasłużyli na wygraną i szczerze im kibicuję w starciu z PSG. Zasłużyli na LM i oby wygrali tę rozgrywki a nie P$G czy prześcieradła.
0
@nosiu95 Lewy najgorszy - on poza główką przez 30 minut nie istniał. Graliśmy w 9, a uwzględniając Rashforda w w8,5.
3
@nosiu95 ja bym tego dwumeczu kompromitacją nie nazwał. To jeden z lepszych dwumeczy w Europie. Styl stwarza okazje dla nas i przeciwników, ale trzeba powiedzieć jasno - brak SKUTECZNOŚCI, konsekwencji i Brazylijczyka dał się we znaki. Z Marcusem i Robertem bez formy w dwumeczu nie działa strzelanie bramek i pressing. Raphinha zagrałby lepiej nikt nie ma wątpliwości. Trzeba sobie powiedzieć jasno Rash powinien wrócić do Anglii, a Robert udowodnił w tym sezonie, że nie jest w stanie utrzymać formy i ma tylko zrywy - wiele bramek i radości nam dał, ale Europa obnażyła jego gotowość do przejścia na emeryturę
0
Ferran na początek, Lewy na 20 minut plus dogrywka
1
@Kaisuj od swojego przyjścia łączy go indolencja w kluczowych meczach sezonu - razem z TS i RA powinni spakować walizki co odcięłoby nas od demonów przeszłości. Bernal, Pedri, Fermin i zwlasza Gavi mają inną mentalność i uwzględniając FDJ nie zaakceptuje on roli rezerwowego i będzie psuł nam dalej kolejne sezony
0
Holender jak dostanie decydujące minuty to znów „załatwi nam sezon”
2
Może w końcu zaczniemy jak Real dawać seniorom roczne kontrakty i skończy się utrzymywanie niezbywalnych kontraktów (patrz np. TS). Co do samej postawy - to jest przykład kogoś kto powinien być stawiany jako przykład zaangażowania, oby kontuzje go omijały i niech zostawia serducho jak najdłużej
0
Ja uważam, że za 30 mln to podpisać i niech będzie jakaś alternatywa. To co najważniejsze go broni.
1
@Goalski podróże mecza
2
Mamy przewietrzony skład, z tak grającym rywalem zawsze jest ciężko. Niestety Raphinha i Lewy nie grali w pressingu i to powodowało, że 3 naszych pomocników i Yamal walczyli z 6 w środku pola. Co do obrony to gdyby nie kapitan to byłoby nienajgorzej. Mamy długą listę nieobecności z dolegliwościami, ale ofensywa w ogóle nie dojeżdża. Na 9 powinien być Fermin bo Lewy i Ferran to myślami są gdzie indziej. Na lewe skrzydło nie ma nikogo w formie, Gavi to brakujący element?
0
Suarez w Europie grał nic i to go ciągnie w dol. Jego nieskuteczność w LM nie różniła się od firmy naszego rekina obecnie….
8
No i wyszedł mecz bez FDJ xD
1
No i GIT nie będziemy grali z sabotażystą w środku pola przypominam ostatnia porażkę z AM i wszystkie katastrofy ostatnich lat w LM można połączyć. Gość jest wybitny na tle słabszych i bez presji pod presją jest bezużyteczny. Nie mogę się doczekać pożegnania naszych 3 kapitanów xD
1
@Litman Ja tam się cieszę w końcu Polak w FCB i worek bramek na poziome legend :) ogólnie to Lewy wykonał zadanie - kropka!
2
@Aequlibre FDJ jest potrzebny, a przepraszam to z nim w pomocy były wszelkie katastrofy ostatniego 10 lecia. Gavi to gość który wnosi coś do zespołu nawet jak nie idzie za dobrze - czekam z utęsknieniem na powrót.
1
@BKSChemik ten manewr był testowany 5 lat z rzędu i jest niesprzedawalny…
0
Dembele ?? Paulinho?
0
@Maslo patrząc jaki mają budżet i gablotę w tym wieku to powiedziałbym słabo uwzględniając trofea LM i LE średnio hiszpańskie drużyny wygrywają 2 razy częściej. To nie polemika, a fakty. City czy Live miało szansy na więcej, ale zawsze im czegoś brakuje. Jednak u nas Sevilla, Villareal, Valencia, AM, RM i Barcelona to całkiem sporo triumfatorów. Obecne problemy finansowe nie wynikają z braku umiejętności i mentalności, a nieudolności i korupcji w federacji. A co do pojedynczych meczy Real wygrywał LM po manitach, my odpadaliśmy po „wygranych dwumeczach” i „wygrywaliśmy przegrane”. Pojedyncze mecze nie decydują o sezonie. W grudniu w PSG kwestionowali LE i tęsknili że Mbappe, a w czerwcu narracja się zmieniła. Nikt nie gra wszystkich sezonów na równym poziomie, zadyszki przychodzą, wtopy również - dobrze, że w PK.
1
@zalo88 PL zawsze takie mocne, a na międzynarodowych boiskach od zawsze jakieś problemy mają…
0
Niestety naszą defensywa nie załatała problemów w środku pola. FDJ po raz kolejnym pokazał, że w obronie, gdy rywal doskakuje jest po prostu cienki. Casado też bardzo słabo. W środku pola tylko Fermin dojechał (nawet w ataku grał najlepiej i stwarzał zagrożenie). AM miało autostradę do bramki i to wykorzystało
0
@Pedri16Future Benzema więcej wygrał
3
@Deadier tak właśnie rozegrał to z Bravo i chciał rozgrywać dalej
0
@PietrasCoelho Haaland jest bardziej na wykończenie nastawiony. Ale jednak nie widać innych wyróżniających się zawodników na 9. Lewy i Harry jeszcze grają w TOP po 30. Niżej Lautaro itd odstają od wspomnianych bardzo - tylko Haaland jest wybitny jak wspomniana 4 po 30.
1
@Prorokk nikt nie ma takiej 9 na ławce. Ogólnie to już nie ma takich 9 jak RL, Suarez czy Benzema. Tylko Hochland reprezentuje ten poziom przed 30
0
@Oster273727 chyba jeszcze 2,5 sezonu po ponad 20 mln €
1
Może po prostu rozłoży pensje na 2 lata i spróbuje się u nas odbudować