czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 w zeszłym sezonie był chyba inny obraz tego o czym piszesz, a przedłużenie kontraktu jeszcze sprawdzimy jak się potoczy
0
Nie umiemy sprzedawać i musimy sprzedawać. Nikt nie przyjdzie po TS, FDJ czy RA bo każdy wie na co ich stać. Od nas warto wyciągać młodych, perspektywicznych Casado, Fermin bo są warci po 80-100mln, gdybyśmy chcieli ich kupić, a każdy chce wykorzystać sytuację i wziąć ich za ułamek
0
@4Fabregas4 FDJ jest tak mocny, że nawet żadne oferty się za niego nie pojawiają… w każdym sezonie miał miesiąc lub 2 przerwy, ostatnie 2 trochę więcej. Przez 6 sezonów nie potrafi ustabilizować formy, przedłużyć kontraktu. Generalnie jest problematyczny. Zgodzę się, że występ Casado w ostatni weekend nie był najlepszy, ale taki na poziomie średniej FDJ z 6 sezonów - nijaki. Ogólnie cała drużyna ciężko wchodziła w mecz. Kontuzja Casado nie wynikała bezpośrednio z wejścia Griezmanna?
2
@4Fabregas4 myśle, że Casado bez kontuzji nie pozwoliłby mu wstać z ławki swoją regularnością. FDJ to taki kolejny typ, którym ciężko grać i ciężko sprzedać, a jeszcze ciężej przedłużyć kontrakt
4
@Kubsoleon podobnie FDJ leci na L4 i potencjale. Niby przebłyski są, ale z regularną grą jest trochę jak z przedłużeniem kontraktu… ja mam wrażenie, że tych dwóch różni tylko długość włosów i kolor skóry. Miłość do klubowych barw mają identyczną
0
@tomasz.s94 pozbyć się za 30 FDJ zanim pójdzie za free
2
On miał regularność w ubiegłym sezonie jakiej FDJ nie miał u nas nigdy
0
@DIPENSE wysoce prawdopodobne
0
Swoje zrobił. Bez wątpliwości przyszedł i zrobił to na co wszyscy liczyli l. Szkoda, że nie przyszedł lata temu zamiast Clementa, Songa i innych wynalazków.
1
@Iniesta19820815 jak mamy płacić to niech siedzi i chodzi na treningi jako podawacz piłek. Nie powinniśmy darować mu ani jednego dnia
2
@Ronad10 to tylko pokaże, że można zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko. Kaska wpadnie, a karta w ręku i można podpisać drugi kontrakt
1
@daniel32778 po raz pierwszy od 2015 nie sfrajerzyliśmy w Europie. Sommer miał dwumecz życia i odpadliśmy po walce - ja się cieszę, że się przełamaliśmy.
1
@Jaan11 Carvajal też często był tak oceniany ;) jak skończył dobrze wiemy, Fati był wyniesiony na olimp, a poza kosmiczną pensją nic nie ugrał. Bojan, Pedro, Paulinho też nie byli najlepsi na świecie na swoich pozycjach, a dawali to coś ekstra bez przerośniętego ego. Ferran, Fermin, Martin, Casado - to są te osoby, które są i w poprzednim sezonie dały nam niespodziewane impulsy ważniejsze od Olmo, RA, TS czy FDJ. Real ma kolejny gwiazdozbiór, który się rozpadł po przyjściu ego Mbappe. Przyjście jednego z najlepszych miało ich ponieść, a tylko rozregulowało dobrze funkcjonującą maszynę
8
Oby się odnalazł, niech Monaco go wykupi już w styczniu, a my będziemy mieli go z głowy
2
Pena nigdy nie sprawiał problemów, więc liczę, że teraz będzie podobnie. Oby w Vigo odniósł sukces
0
@prodigy ważnych bramek!
2
Może Olmo w tej cenie ??:) oni lubią przepłacić
0
@KibicBarcy84 obecny Kontrakt pochodzi z 2020
1
@siael z tym, że my potrzebujemy €€. A FDJ jest niesprzedawalny jeszcze bardziej niż użyteczny. RA, FDJ i TS ostatnie tłuste koty Bartka…
0
@Pablozeusz niestety to jedna z jego nielicznych sytuacji, w której potrafi zachować się dla dobra klubu…
0
@Dawiddd1213 nie każdy musi kręcić liczby na poziomie Leo czy CR7. Wystarczy, że potrafi wyprowadzić obrońców i zrobić miejsce dla kolegów - w tym aspekcie jest bardzo dobry. Gość nie osiągnie poziomu Benzemy, ale takim Pedro może być
0
@Dawiddd1213 jakoś w reprezentacji pokazuje swój potencjał i ostatni sezon bardzo dobry w jego wykonaniu.
1. Nie mamy kasy, aby kogoś kupić w jego miejsce
2. Przepełnienie składu gwiazdami w PSG, Barcelonie czy Realu nie przekładało się na sukcesy - zawodnicy z mniejszym ego i nie posiadający statusu gwiazdy są potrzebni. Nadmiar gwiazdorstwa szkodził i będzie szkodził
3. Nie ma co ryzykować, że wydany na kogoś kapustę, a go nie zarejestrujemy
2
@Litman jeszcze FDJ kontraktu nie przedłużył spokojnie, nasze lwiątka znajdą chętnych - problem leży w leniwych kocurach FDJ, RA, TS
1
@th@les niech siedzi na trybunach. To w reprezentacji też nie pogra
0
@Cikaldinho10 najtrudniejszych chwil dzięki niemu w kluczowych meczach LM nieśliśmy za dużo w ostatnich 10 sezonach. Legenda budowana przez prasę, podobnie jak FDJ nie potrafi utrzymać dobrej dyspozycji… żadna legenda
2
@MessiForeverTheBest szkoda, że nie uczą się od Pereza, że warto stawiać na krótkie kontrakty. Grać powinno się dla barw, a u nas w klubie każdy przeciąga odejście, żeby zgarnąć €€€ lub odejść za czapkę gruszek. Niewielu zawodników godnie i uczciwie się z nami rozstaje, więc klub gra w ich grę. Co świadczy o wysokim poziomie najemników zarobkowych w składzie. R10, Zlatan, Eto, Pedro czy Cesc potrafili dogadać się z klubem i wykonać ruchy, które były trudne, ale dobre dla obu stron. Potem Villa, Suarez, Umtiti, Fati i cała lista cwaniaków niemyślących o klubie i swoim rozwoju.
2
@Kasy bądź co bądź, ale jednak Krycha był najlepszy w kilku sezonach XXI wieku. Nikt mu tego nie odbierze. Leo podobnie, ale ujmowanie im przeczy logice. Od 5 lat nikt nawet nie potrafi się zbliżyć do ich poziomu - nie umniejszajmy. To że rocznik ich pokonał to normalne
0
@Litman ja podczas wielu lat jego gry u nas nie widziałem miesiąca gry na gwiazdorskim poziomie. Gość jest nieregularny, ale ma potencjał…
10
@kaamil1910
-dobrze sprzedają
-po 30 nie dają kontraktów na kilka lat
-regularnie oczyszczają skład
-mają drabinkę płacową, nawet CR7 jej nie przeskoczył
My:
-dajemy kontrakty życia każdemu
-nie potrafimy sprzedawać
-dajemy kontrakty za zasługi
Jesteśmy niewolnikami kontraktów sprzed pandemii, które jak np. u FDJ czy Fatiego nie były odzwierciedlane występami, a oczekiwaniami. No i mamy zgniłe jaja, których 5 lat później nie potrafimy się pozbyć.
Real miał Hazarda, ale taki Bale przyniósł puchary zanim stał się zgniłym jajem.
0
@Michas_13 Nico za rok xD temat będzie grzany