czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Litman ciężko o dobrego młodego bramkarza w tej cenie. Garcia nie potrzebuje nauki języka, przeprowadzki itd. Co to TS przez kontuzje od 2019 roku jest po prostu średniakiem z niepewnym zdrowiem. Tak wiem, że miał jakiś sezon w La Liga przebłysku, ale 1 na 6 sezonów to można odpalić w Villareal…
18
A gdy trzeba prześcieradła nadmuchać wchodzi ON…
17
Boję się, że psychika nie udźwignie 10. Leo był spokojnym nastolatkiem, CR7 tyranem dla samego siebie. A Yamal bardziej przypomina Neymara i to mnie martwi.
0
@addept pamiętam dobre mecze Gaviego na LS. Mecze 2:0 w 60 minucie powinny kończyć się rotacją naszych skrzydłowych
2
@Ignareks nie robiąc transferów zwiększamy szanse na szanse dla kandydatów ze szkółki. Ogólnie dobrze na tym wychodzimy, a Gavi, Ferran już na LS grali. Na odciążenie mogą wchodzić, a transfer na siłę jest bez sensu. Transferem medialnym w tym roku jest 10 dla Yamala, więc nie potrzebujemy sztucznego transferu
0
@sokot trybuny są do niego przyzwyczajone…
0
@TheKlucha jest już przyzwyczajony, a na wyjazdy nawet nie chce mu się jeździć…
0
@Maker0 nie każdy odpala jako 18 latek. Z jakiegoś powodu kopie w reprezentacji. Inna sprawa jest to, że wielu zawodników po prostu nie czuje się dobrze „w naszym stylu gry” i nawet pomimo jakości piłkarskiej po prostu tu nie pasuje
0
Grając o wszystko ciężko ogrywać młodych. A niektóre zespoły są nastawione na rozwój talentów i sprzedaż ukształtowanych zawodników
4
Oby Pep pomógł i Olmo zgarnął do City.
1
@Nefir mieliśmy kolonię Hiszpanów, którą i u nas i w reprezentacji wygrywała wszystko. Bardziej szkodliwe dla nas były inne kolonie np. Holenderska czy Francuska, które pięknie niezgrywały się z resztą.
2
@Nefir Eric w ciągu 2 sezonów udowodnił, że potrafi prezentować bardzo dobry poziom na swoich pozycjach w obronie i z tego go rozliczajmy. Jak ściągniemy kogoś na poziomie klasa światowa to będzie oczekiwał miejsca w wyjściowej 11. Oprócz umiejętności trzeba popatrzeć jak ruch transferowy wpłynie na zespół. Spójrzmy na RM i uśmiechnijmy się pod nosem, że pewien Francuz swoim ego rozmontował fantastyczny zespół i ciii… Jeszcze kilka gwiazd z dużym ego bym im chętnie wsadził. Tymczasem u nas wszystko idzie w dobrym kierunku. Wygląda wręcz na to, że chcemy nadmiar ego wypchnąć.
3
@dzefrej234 nawet na wyjazdy nie chciało mi się jeździć xD
0
@Kulakula podkreślmy 2 no może 3 na 11
0
@mkl87 nie musi wygrywać, ale musi dawać to coś ekstra - na wyjazdach on i Luis Suarez grali zupełnie w niezrozumiałym trybie. Inny piłkarz w lidze na tle średniaków, lepszy rywal europejski u siebie zdarzało się zagrać na niezłym poziomie pamiętam mecz z Lyon czy Liverpoolem. Na wyjazdach 4:0 w Paryżu, Roma, Liverpool no i Bayern Monachium, który od 2020 do 2021 go po prostu podsumował w Europie no i Benfica, którą w 2021 pokazała, że to nie poziom na ten klub. Rok temu nie było kasy na pensję pewnie dlatego to trwało. Teraz jest okazja i jesteśmy obiecującym projektem - dlatego po 4 latach zmieniamy bramkarza. Dostał już swoje szanse tyle razy co nikt inny.
0
@mkl87 tak na krajowym podwórku, a gdzie był w Europejskich pucharach? Na wyjazdy znów nie dojechał. Do tego jego „teksty o cierpieniu” już trochę się utarły. W Europie na wyjazdach nie dojeżdżał przez 9 sezonów, a każdy bronił go, że gra z kontuzją, wraca po kontuzji itd. Klub tego formatu potrzebuje solidnego zmiennika, który nie psuje atmosfery i solidnego bramkarza na lata. Garcia i Tek to dobry duet. Chociaż Pena na zmiennika też dawał radę.
2
@bartulek98 nie wiem, czy te 8 sezonów było bardzo dobre, ja część z nich oceniam poniżej poziomu bramkarza barcy. Zwlasza wyjazdy LM
0
@Arekvip uważam, że Valdes był porównywalny i Ikerem, ale PR miał gorszy. Jeśli chodzi o nasz nowy nabytek mam nadzieję, że dojedzie z dyspozycją. Wojtek w razie czego daje poziom
0
@Arekvip Valdes miał straszne wtopy, ale takie 1-2 w sezonie. 90% meczy grał na mega skupieniu, a w pucharowych spotkaniach był przynajmniej dobry. TS w lidze radzi sobie super, ale wyjazdy w Europie to jakieś fatum, niemal nigdy nie miał dobrego dnia. Nikt w tym klubie nie dostał 10-letniego okresu próbnego, no z tym 1 wyjątkiem
1
@PW27 To można im pokazać jego mecze w LM na wyjazdach… klub miałby ciaśniej w gablotach bez tego gościa w bramce. Romy, Bayernu, Liverpool itd. to te mecze kiedy można było sobie wspomnieć VV i powiedzieć - z nim by się udało
0
@Pustelnik gość przez 9 lat w Europie nie pokazał swojej pozycji. Na ligowym podwórku klasa w 70% sezonów w LM nigdy nie dał tego czegoś co miał np. Valdes.
0
@Kilotopy 10 lat temu zmusił
1
@Mattems w tym wieku VV, Bravo byli lepsi, Zubi pewnie i z 10 innych z każdego dziesięciolecia. Tak był spektakularny, ale w tych trudnych meczach nie dojeżdżał. Średniak z niego z przerośniętym ego. Claudio odszedł bo się stawiał… przez 10 sezonów w LM nie udowodnił swojego poziomu. Może jak Gołota nie dojeżdżał psychicznie
6
@Comentateiro myślę, że ma szansę na szybkie MŚ i nie będzie to na nim ciążyło całą karierę. Czy psychika i zdrowie pozwolą mu ciągnąć to 15 lat - tutaj trzeba być wytrwałym, profesjonalnym i mieć szczęście, bo kontuzja może przyjść z zewnątrz i nie ma się na nią wpływu…
0
@Coveta bycie lepszym od tych dwóch to mało prawdopodobny scenariusz dla kogokolwiek, ale trzymam kciuki. Jednak musiałby być w gazie do 2040, a tutaj oprócz talentu dochodzą zupełnie inne aspekty - drużyna, trener, profesjonalizm. Olbrzymi ciężar spada na barki młodziutkiego Yamala i oprócz ciężaru fizycznego musi udźwignąć presję. Neymar też miał talent, 10 lat temu chciał go cały świat, a w wieku 27 lat stał się balastem.
0
@Xelio inaczej gra się mając skalę z tyłu, a Marc nie dojeżdżał już w 2016 z Roma, PSG i 4:0 przed 6:1, 4:0 w Liverpoolu… potem tylko gorzej
0
@Ibunk a ile pucharów europejskich nam przepuścił to nie nasze. To z nim w bramce mieliśmy serię europejskich upokorzeń. Dosłownie serie. Na wyjazdach LM po prostu był zwykłym średniakiem.
1
@Greenalley jeszcze pięknie Juda B. wyłączył w prześcieradłach
1
@waletpl nie jestem sympatykiem żadnego, ale Mbappe jest milion razy bardziej profesjonalny. Jeśli chodzi o talent to chyba Dembele ma to coś „brazylijskiego” - talent, przerośnięte ego i brak szacunku do klubu, w którym gra. Jednak Mbappe pomimo tego co daje (bramki i asysty) , to dezorganizuje drużyny, w których gra. Dzięki niemu Vini, Jude i Rodrygo nie potrafili się odnaleźć i jestem mu za to niezmiernie wdzięczny
9
@overhead w ważnych europejskich meczach wyjazdowych od 2016 roku nie był pewnym punktem. Na naszym boisku sobie radził, ale na wyjazdach po prostu był niepewny. W lidze do 2019 roku zgodzę się klasa sama w sobie, ale od pandemii miał jeden bardzo dobry sezon ligowy i reszta mizernych, gdzie mówiono wraca po kontuzji, gra z kontuzją lub miał kontuzje. Sam po porażkach opowiada jak „cierpieliśmy”. Po 9 latach blamaży w Europie (od 2016, nie liczę tego sezonu) i 3 pełnych bardzo średnich sezonach, 1 gdzie był kontuzjowany i 1 bardzo dobrym w lidze - nie widzę logicznych argumentów na zostawienie go. Gość mentalnie nie miał bata, aby w Europie być naszym „Game changer-em”, bo bardzo brzydko wygryzł Bravo. Po tym nie miał bata nad sobą. Podsumowując od Pandemii przez 5 lat nie dał nam powodów, aby na nim opierać drużynę, a obecnie mamy co opierać. To nie okres, gdzie walczymy o jakiś puchar - mamy pakę i mentalność, aby walczyć o wszystko.