czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@[Oli] gdyby FDJ grał cały mecz to nie jestem pewien czy cokolwiek by to poprawiło. Liczę po cichu, że jakieś PSG, czy Chelsea coś w nim dostrzeże:)
0
@Rarenzio nie rozumiem krytyki - sytuacje były, zawiodła skuteczność. Wynik jest jaki jest, ale ogólnie gra i taktyka były dobre. To nie FIFA, a prawdziwa gra. Na tym stadionie gra rzadko przypomina piłkę nożną, a super, że udało się przetrwać mecz bez urazu. Nie da się wygrywać wszystkiego. Ławkę na wszystkie fronty mamy za krótka. Osobiście wolę 3 miejsce i zgarnięcie wszystkich możliwych pucharów, niż 2 miejsce i zostanie z Superpucharem i może PK. LM to tam musimy odbudować swoją pozycję. Osobiście chciałbym aby Barca zgarnęła LM i oby RM nie wygrał nic.
0
@Rupert_Haubica życzę mu podobnej kariery
10
@korn234 pewnie, generalnie pozbądźmy się najlepszego strzelca i bądźmy 1-wymiarowi… Lewy jest jednym z lepszych transferów ostatnich lat, mimo wieku daje liczby i całkiem niezłą regularność w obecnym sezonie. Fakt miał słabszy grudzień jak cały zespół, ale to nie FDJ czy Fati, którzy nie wnoszą nic do drużyny
2
@AxelF 100% racji, ale właśnie takich zawodników nam brakuje. W ostatnich latach było za dużo osób z przerośniętym ego
0
@Inmessionate10 no nie ma i co im zrobisz?
1
@arni72 tak może powiedzieć ten co nie oglądał
8
@DonAndres*8 w meczach z RM spory są rozwiązywane na korzyść prześcieradeł - niezależnie od rozgrywek. Poza tym tok rozumowania słuszny gdyby grała Celta z Leganes. Nam wypada ująć, żeby im dodać.
1
@Inmessionate10 oczywiście, ale z Valverde był olbrzymi problem, że nie rotował składem
0
@Roni988 sądzisz, że 20 lat temu dostawali kontrakty lepsze niż oferowałby im np. Abramowicz? To dopiero era Bartomeu rozdmuchała zarobki, po wygraniu wszystkiego wszędzie. Przypomnę, że dokładnie po tryplecie Xavi udał uczyć się trenerki i amatorsko kopać w Katarze. Iniesta i Messi walczyli jak mogli, ale zarządzanie klubem siadło, a to ile znaczył Busi pokazał ubiegły sezon. Pique chyba nawet jako kapitan zrzekł się zaległej kasy.
0
@Sebolinho tylko Messi generował zyski. To nie był jakiś gwiazdor jak R10, Iker czy Totti. To był najlepszy piłkarz wszechczasów generujący turystów w muzeach, kibiców na stadionie i liczby w mediach. Tak on nakręcił swoją osobą to, że klub miał takie przychody i tyle w temacie. Co do obecnej sytuacji szybko o niej zapomnimy, bo takie sytuacje jak nasza czy degradacja Juventusu pokazują, którzy piłkarze są gotowi umrzeć za klub. Najemników znajdziemy zawsze, a kapitanem nie powinien być najemnik
2
@Sebolinho jakoś Xavi, Messi, Busi czy Iniesta nie flirtowali ze wszystkimi dookoła, gdzie wchodzili do gry w pierwszym zespole w trudnych momentach. Odchodzili gdy nie można ich było zarejestrować lub nie byli w stanie walczyć na odpowiednim poziomie. A obecnie 2 naszych kapitanów zamiast być wzorem to sabotuje drużynę…
0
Jeśli weźmie ze soba Fatiego i FDJ to oddałbym całą trójkę za darmo…
0
Pozbycie się FDJ jest pilniejsze i trudniejsze.
0
@Nightraider Am zapłaci za niego pewnie 1 Ville… nigdy dobrego dealu z nimi nie zrobiliśmy
0
@novy1899 bez umiejętności był reprezentantem Francji przepełnionej gwiazdami ciekawe… umiejętności pokazał w pierwszym sezonie u nas, w Sevilli i Am. Po prostu potrzebuje trenera, a nie Setiena czy RK, którzy dobili ten klub po erze bezsensownych transferów Bartłomeu
0
@dzefrej234 Zgadzam sie, niestety podobnie jak Dembele częściej był kontuzjowany lub odbudowywał się po kontuzji w ostatnich latach. Analogia z kombinowaniem przy przedłużeniu umowy też nie wzmaga zaufania do niego. Jak gra to bardzo wysoki odsetek spotkań na plus i nie skreślam go ze względu na pojedyncze wpadki.
0
Umiejętności na tak, ale dyspozycyjność przemawia, aby go spieniężyć. Reus, Thiago, Verma podobnie byli zawsze na wysokim poziomie, ale nie dało się na nich budować zespołu ze wzgledu na zdrowie - tu sytuacja analogiczna. Sprzedać i szukać stopera nadal lub w końcu spróbować Clementa, który nie przez przypadek do nas trafił podobnie jak Kounde
0
@suszini granie wysoka linia obrony ma ten minus, że jak ktoś wychodzi z kontra to jest groźna. Jak Xavi zamykał zespół i przepychał mecze 1:0 to tez było źle. Patrzmy obiektywnie gra za Hansiego może się podobać, wypracowanie i dopracowanie elementów wymaga czasu. Ale cieszmy się stylem, bo ogólnie wyglądamy najlepiej od sezonu 2014/2015. Wesołych!
1
@kinioo zgadzam się. Liga wygrana przez Xaviego trochę fart. Przegrane mecze w ostatnim czasie w połowie przypadków powinny się skończyć manitami - pech. Okazji mamy dużo, celności brak. Bramek tracimy „w normie”. Językiem u wagi jest skuteczność pod bramką bo do sytuacji dochodzimy, a za Xaviego było klepanie bez celu. Za Koemana wrzutki, które nie działały
0
@Moxley na tle 2 ostatnich trenerów w Europie bym chciał zobaczyć porównanie …
2
@binczekoladen klub popadł w ruinę bo odszedł xavi, nie byliśmy w stanie utrzymać walki w środku pola, potem odszedł Ney. Klub kupował pomocników-skrzydłowych, a każdy trener zamiast dostosować taktykę do składu grał sriki-takę będącą parodią tiki taki w wykonaniu zawodników nie pasujących do tej filozofii. Potem odchodzi Dani Alaves i mamy zespół bez 6, lewego skrzydłowego i prawego obrońcy i co może pójść nie tak. Kupujemy największe gwiazdy i karzemy im grać tiki takę…
8
Rozumiem Zlatana i jego ego, gdy Leo był wschodzącą gwiazdą, a on się nie godził na bycie numerem 2. Ale ojciec zdrajcy mówiący, że jego syn odszedł, żeby nie wygryźć najlepszego piłkarza w historii to już nieśmieszny żart. Myślę, że Zlatan to dobre porównanie, odszedł by odnieść sukces w każdym klubie, który wybrał. Ney, który po odejściu tylko kasował $$$ i nigdy już nie był w stanie utrzymać się kilka tygodni na szczycie, oczekiwania VS rzeczywistość w PSG jak z FDJ u nas.. po czym poszedł do ogórkowej ligi zamiast podgryzać podium złotej piłki
0
@Andrzej_Majonez czas na FDJ, Ansu i Gaviego. Najbliższe 3 miesiące pokażą na co ich stać. Jeśli chcesz sprzedać konia to na pokazach musisz go zareklamować. Gavi stanowczo nie na sprzedaż, ale na Ls już pokazywał klasę w przeszłości.
0
@Andrzej_Majonez młody zespół bez rotacji w obronie po prostu siadł. Obrona się odbuduje to i będzie się lepiej z przodu grało. Mamy zawodników, którzy po kontuzji wniosą jakość, jak Gavi odpali to jeszcze wrócą zachwyty.
2
Obiektywnie to powinno być z 4:1, a ta nieskuteczność to już jakaś klątwa. To nie jest brak okazji, tu mamy celownik jak Milik w reprezentacji…
4
@Arekvip po prostu największe ekipy go chcą tyle w temacie. Carlo czy Klopp też nie pójdą do Girony.
1
@Messiankaramessi oczywiście w składzie gladiatorów niewielu. Ale postęp w tym wszystkim widać i to cieszy. Hansi ma moje zaufanie. Każdy dostaje szanse, bez względu na wszystko próbuje odbudować FDJ, Ansu czy Ferrana. Po kontuzji powoli wprowadza Frankiego i Gaviego. Widzę w tym metodyczność. Jedynie Wojtka mi szkoda, bo uważam, że podniósłby poziom drużyny.
12
@Swistus172 spokojnie, piłkarzy trzeba zbudować na wiosnę, a teraz trzeba utrzymać się w grze o wszystko. Grunt to nie odpuścić i być na granicy celu. Nikt w listopadzie ligi nie wygrał. Nie sięgając daleko na tym etapie sezonu byliśmy poza LM, mając w składzie jednych z najlepszych piłkarzy świata… Real w 2019 przegrał wszystko w lutym.
Podsumowując trzymamy jakiś poziom, ale zgodnie z naszymi oczekiwaniami grupa młodziaków jak i 33+ nie jest w stanie zagrać na pełnym skupieniu i intensywności 60 spotkań co 3-4 dni. Dobrze, że czkawka przychodzi teraz, a nie w lutym/marcu. Trzymajmy kciuki to może być piękny sezon. Ostudźmy emocje - czy wy też w pracy każdego dnia jesteście lepsi od współpracowników?
0
@catalanian09 Valdes miał 9 na 10 meczy dobrych, od czasu Bravo nie mamy tak stabilnego bramkarza i tyle. Faktycznie trafiały mu się 2-3 wpadki grube na sezon. Ale Ter Stegen i Pena grają w podstawie jak są zdrowi jak mają kilka słabych meczy z rzędu. Ter Stegen ma potencjał, ale z jego stabilnością formy jest trochę lepiej niż u FDJ, a ze zdrowiem jeszcze gorzej. Pena miał dobre mecze, ale 5 ostatnich powinno dać szanse Wojtkowi.