0

@slayer szkoda słów, sprowadzisz rozmowę do twojego poziomu i pokonasz mnie doświadczeniem..,

11

@Luciano99 ponieważ sport i polityka to 2 oddzielne sfery… A to, że przez całe życie media uświadamiają nas, że antysemityzm to jedyny niepoprawny przypadek dyskryminacji ze względu na obywatelstwo jest potwierdzone w twojej wypowiedzi.
Gość nie zrobił nic złego, zawsze dawał w naszej koszulce z siebie wszystko i zrozumiał to, że nie chce być częścią Barcelony a’la Dudek w Realu czy pijawką a’la Umtiti obecnie. Ja mam do niego szacunek.

0

Już po nim… będzie szklany, a jednak jego obecność na boisku gwarantuje, że będzie się wyłącznie płatał pod nogami przeciwników. Nic nie wnosi

0

@La Pulgaa Bo TS przez 2,5 roku kopał się po czole i wpuszczał każda mocniejsza piłkę lecąca w światło bramki, która przez przypadek w niego nie leciała… umowny się, że TS nie miał dobrego czasu i dlatego jego wartość zjechała. Mnie najbardziej interesuje Fede i 100 mln… nawet Bartek by tyle nie dał

4

Dał nam więcej niż Dembele… i Fati…

0

@KlonaZepan oby udało się go spieniężyć

2

@xavi890 grubo pojechałeś, ale masz rację

0

@Melek4515 w ostatnim sezonie wykręcił liczby lepsze niż wszyscy nasi skrzydłowi razem wzięci… @Patry10 i tutaj się zgadzam

0

@adi7adi8 jak widać top trener na ligę - wolę punktowanie jedna bramka niż żałosne narzekanie Koemana. Ale nazwanie go top po blamażach w Europie - nie, nie, nie. W Europie powinnismy być conajmniej na poziomie Interu czy Milanu… a jesteśmy na poziomie klubów z Europy wschodniej:(

3

@Borneo No to mówię - Xaviemu tez mecz z Napoli wyszedł - a reszta to klapa…ale patent na RM mają co cieszy xD

2

@Borneo No nie przesadzajmy - wEuropie te ważne to jednak wychodzą mu jak Xaviemu jako trenerowi… ale z Realem zwykle daje radę i oby tak dalej. Wartościowy zapchaj-dziura

0

@galix22 nawet Roberto jest od nich groźniejszy xD

0

@rafa324 chyba nie pamiętasz ery Mou w Realu. Ale młodość może nieść nieświadomość

0

@rafa324 symulki, protesty, łokcie… jednak cR7 oprócz pięknej gry był symulantem jak Vini i Ney. Był od nich lepszy pilkarsko, ale wiele zachowań na podobnym poziomie Z Masche się zgodzę.

1

@Saimon4 @rafa324 gdyby w tych meczach kartkowali prawidłowo to 3 na 10 kończyłaby przed czasem… Pepe, Ramos, Busi, Gavi, CR7, Marcelo, Pique, Vini, Ney i zwlasza Casemiro wylatywali regularnie. Dobrze, że oszczędzają kartki

22

@rafa324 akurat Vini to jeszcze bardziej prowokująca i narzekającą wersja Neymara. Za same symulki powinien wylatywać z boiska..,

0

@Krzysiek872 @Chunjae najlepiej byłoby go dać w wyjściowej, jak będzie się potykał o własne nogi jak ostatnio to po 30 minutach wpuścić Ferrana chociaż w pressingu coś wniesie.

2

@xavi890 nie tylko liczby się liczą. Jednak stwarza on przewagę i przyciąga na siebie obrońców. Ansu i Ferran bez liczb się nie bronią, ale podważanie gry Pedriego to absurd. Jednak nie ta pozycja.

0

@Tasak88 defraudacje rzecz powszechna. Daj podmiot znajdziemy coś na niego i obrzucimy błotem. Ta bitewka a CVC i superlige będzie właśnie takie smrody wyciągała.

23

@Dzieniu chętnie obejrzalbym taka kompilacje, jak RM tracił tytuły przez sędziów xD

0

@Tasak88 w tak dużych instytucjach wyprowadzane są miliony i zarząd nie musi o tym wiedzieć. Popracuj w korporacjach zobaczysz jak można wywalać kasę na „trefne projekty”. A samo oskarżenie to bardziej robienie smrodu, bo dowodów na razie brak. Nikt nie znalazł pół ustawionego meczu

0

@require ale on ma poukładane finanse i nic mu zrobić nie mogą. A nam wystarczy położyć przeszkodę i już leżymy.

0

@koozzi myśle, że te wszelkie problemy z rejestracja Gaviego są pokłosiem CVC oraz superligi. A sędziowie pchną RM z jakiegoś powodu i nie powiedziałem, że to korupcja, a sadze, że sympatia

0

@itsmylife nic nam nie udowodnili, po decyzjach sędziowskich ciężko tez to potwierdzić… zwykle mamy pod górkę

18

Superliga i walka z Tebasem w sprawie CVC odbija się czkawka na każdym froncie. Mając pusta kasę i trupy w szafie po nieudacznikach długo będziemy z tym walczyli.
Do Realu Tebas się nie przyczepi i to nas różni, No może i to, że gwiżdżą pod nich, a korupcję zarzucają nam. To zupełnie jak PiS krzyczący „łapać złodzieja”

0

@Wiatrak odejdą kibice, zawodnicy i sponsorzy. Długi zostaną a ponad mld euro to nie jest kwota, która udźwignie jakikolwiek klub bez gry o najwyższe cele. Jeśli ta afera to prawda to nasz klub po prostu przestanie istnieć.
Myśle, że smród będzie się ciągnął jak przy transferze Neymara i nic z tego nie wyjdzie

1

@rafa324 akurat jesteśmy mistrzami przepłacania xD

0

@Qaz123 mundual w trakcie sezonu rozregulował celownik - wróci do siebie, tylko ile to jeszcze potrwa?

0

Nie widziałem części z nich, ale wyglada to rozsądnie. Każdy wrzuciłbym tam kogoś, ale nie ma chyba nikogo przypadkowego. Co do pozycji bramkarza ciężko odnieść, a Beckenbauer podobno był bardzo dobry, Pele raczej nie budzi kontrowersji.

4

Sprzedać jak będzie sensowna oferta. Pewnie pensja niczym kapitanowie, a jednak Lewy w pół roku zrobił jego statystyki z 4 sezonów i do tego od 2 miesięcy potyka się o własne nogi - pewnie gdyby nie mundial i głupie zachowanie związane z zawieszeniem to utrzymując tempo miałby już ze 30 goli. To nie będzie kolejny złoty chłopak. Jak szybko stał się gwiazda, tak szybko stracił zdolności. Kontuzje, presja - nie udźwignął tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?