0

@Wiatrak odejdą kibice, zawodnicy i sponsorzy. Długi zostaną a ponad mld euro to nie jest kwota, która udźwignie jakikolwiek klub bez gry o najwyższe cele. Jeśli ta afera to prawda to nasz klub po prostu przestanie istnieć.
Myśle, że smród będzie się ciągnął jak przy transferze Neymara i nic z tego nie wyjdzie

1

@rafa324 akurat jesteśmy mistrzami przepłacania xD

0

@Qaz123 mundual w trakcie sezonu rozregulował celownik - wróci do siebie, tylko ile to jeszcze potrwa?

0

Nie widziałem części z nich, ale wyglada to rozsądnie. Każdy wrzuciłbym tam kogoś, ale nie ma chyba nikogo przypadkowego. Co do pozycji bramkarza ciężko odnieść, a Beckenbauer podobno był bardzo dobry, Pele raczej nie budzi kontrowersji.

4

Sprzedać jak będzie sensowna oferta. Pewnie pensja niczym kapitanowie, a jednak Lewy w pół roku zrobił jego statystyki z 4 sezonów i do tego od 2 miesięcy potyka się o własne nogi - pewnie gdyby nie mundial i głupie zachowanie związane z zawieszeniem to utrzymując tempo miałby już ze 30 goli. To nie będzie kolejny złoty chłopak. Jak szybko stał się gwiazda, tak szybko stracił zdolności. Kontuzje, presja - nie udźwignął tego.

4

Jednak bardziej bym podejrzewał korupcję na stronę realu, jednak u nas w lidze to chyba moglibyśmy dochodzić do tego nie jak zdobyliśmy mistrzostwa, a jak je nam kradziono patrz np. 2014 rok decydujące mecz z AM

0

@SinMistico to jest pomysł, który przychodził mi do głowy bo jednak dobry w wyprowadzeniu jest. Ale Xavi na to nie wpadł, wiec pewnie nie będzie takich prób.

1

@FC4BARCA złoty chłopak zagrał jeszcze gorzej… Bayern można pokonać tylko grając na kontratak - dlatego my mamy z nimi tak ciężko. Oni grają bardzo dobrze w obronie i jeśli nie wyciągnie się ich do przodu to każda kolejna drużyna się o tym przekonuje, może nie maja paki, aby grać na wszystkie fronty, ale skupienie na Europie widać.

0

Wziąć się w garść i pracować, aby być jednym z 2 najlepszych stoperów w drużynie:D minuty przyjdą :)

0

Nie potrafił odnaleźć się na boisku, którym zarządza Xavi - dobrze dla każdej ze stron ze odszedł

0

@PatrykBarca Ale to nikogo wina, że Xavi gra żelazna 11 i ze składu zmęczony np. Pedri wylatuje z powodów mięśniowych. Gdyby nie męczył ogórków 1:0 tylko zamknąłby szybko mecz to byłyby rotacje

2

@PatrykBarca Koeman to było totalne dno, dostał za nazwisko stołek. Xavi musi udowodnić, że tak nie jest, bo punktowanie niżej planowanych rywali 1:0 mu wychodzi, patent na Real ma, ale w Europie jednak dodaje regularne bęcki… skład jednak jest spoko, a Eintracht, Inter czy ManUtd powinien zostać przepchnięty - jednak się nie udało i to daje do myślenia.

0

Xavi promuje młodzież ?? Serkazm niezły… gra żelazna jedenastka jak Valverde i tylko kontuzje wprowadzają zmiany…

0

@JacaBarca wygrali zasłużenie, a my wczoraj zagraliśmy żałośnie i pewnie Live w gazie też mógłoby nas trochę sprawdzić…

0

@Puziol ta trójka tez nie gra na miarę Barcelony… Dembele, Raphinha w kratkę, a na Lewego w listopadzie ktoś urok rzucił… Robert miał jak Cou - dobre wejście i mam nadzieje, że nie skończy tak samo…

1

Za mała kasę - uniwersalny zapychacz w tym momencie. W ostatnich tygodniach pokazał, że może coś uzupełnić.

0

Znamy gościa, który po sukcesie w tym stylu został zwolniony z reprezentacji. Moim zdaniem awans po 30 latach był lepszy niż blamaż w pierwszych 2 spotkaniach i powrot po zwycięstwie w meczu o honor. Podobne mam zdanie na temat wczorajszego meczu!

0

@adukla pewnie wykształcone lub z dobrym fachem w ręku? Maja dzieci? Próbowali zapewnić im studia?
Argumenty za PL:
- brak terroryzmu
- dostęp do nieprzetworzonej żywności;w stanach kosztuje to majątek
-jak komuś w PL uratują życie i nie ma ubezpieczenia to poplisty wychodzi ze szpitala, a w stanach jest bankrutem - tam podstawowe badania krwi kosztują w setkach dolarów, a duża cześć w ogóle nie ma ubezpieczenia zdrowotnego
- dostęp do edukacji; mój znajomy jest dyrektorem IT w jednej z największych firm farmaceutycznych firm świata; jego trzecie dziecko poszło do wojska, bo nie stać go było na opłacenie trzeciego czesnego (studiujące dzieci mieszkają z nim w NY)
- brak obowiązku posiadania karty kredytowej;
-system emerytalny u nas jest po prostu jakiś tam wszystko wyglada jak krzyżówka ofe i ppk. Średnio na emeryturę decydują się ponad 12 lat później niż Polacy, tak gdzieś czytałem.
Oczywiście jak ktoś wyjeżdża na kontrakt do doliny krzemowej ma inne podejście. Przez 3 lata pracowałem na kontrakcie dla USA i z rozmów wcale nie wyglądało to jak kraina mlekiem i miodem płynąca. Skandynawowie maja o wiele lepsze warunki do życia moim zdaniem i są bardziej zadowoleni.

Nie w Polsce nie jest idealnie, ale jest bezpiecznie, a gdy chcemy kształcić dzieci, czy nie jeść śmieci „globalnych trucicieli” mamy taką możliwość i za jedzenie na bazarku nie zostawimy majatku w porównaniu do paczkowanych hermetycznie śmieci.
Jak trafi nam się ciężka choroba lub wypadek bez ubezpieczenia w większości przypadków mamy zapewnione mnóstwo świadczeń. Trochę optymizmu i nie narzekajmy. To, że będę na Toyote pracował 2 razy dłużej - ok, ale nie boje się jak moje dziecko wsiada do samolotu czy metra. Jest to dla mnie ważne

0

@adukla chętnie Cię wysłucham :) opowiedz o tym dlaczego?

0

@Barcelonista94 w 100% się zgadzam i jeszcze duet Kounde Alonso nie był elektryczny czego się obawiałem po pierwszym meczu z ManU

2

@Gallaret Real tak wygrał finał LM w ubiegłym roku…

1

@Krzysztof1987 bramka była szczęśliwa, ale w destrukcji super - należą się pochwały.

0

@Barca1922 to, że zespół nie jest przygotowany na mecze we wrześniu i październiku to wina sztabu… jednak to okres po pełnym presezonie. Długo Xaviego broniłem, ale mecze w Europie go obnażyły i jedyne co może zmienić moje zdanie to solidny przyszły sezon w Europie - nie mówię o zdobyciu LM, ale godne odpadniecie np. W ćwierćfinale i po zajeciu pierwszego miejsca w grupie. Seria blamaży w przyszłym sezonie powinna skończyć się bezwględnie zwolnieniem a’la Koeman.
Jednak Inter był do ogrania i już nie zwalajmy na szpital bo tez byli osłabieni, ale nasza durna taktyka się nie sprawdziła dokładnie jak w pierwszym meczu z ManU.

0

@Krzysztof1987 dziś mamy dużo szczęścia - oby jeszcze 45 minut

0

@Barca1922 Modric po mundialu nie był w formie, ale ligowy klasyk to niestety pokazał… nie czarujmy się o naszej pomocy - dobra na leszczy, a każdy trudniejszy mecz to nas uświadamiają jak wiele nam brakuje - patrz wszystkie spotkania w Europie… zero kreatywności i żałosny plan z wrzutkami na 1 Lewego… na ligę to wystarczy, ale tu jest Barcelona i tu poprzeczka wisi wysoko, a przechodzimy kryzys niczym Milan i ManUtd w ostatnich latach. Niestety mamy tez wiele trupów, które wypadają z szafy i psują tez nastroje poza boiskiem

0

UEFA odgryzie się za superlige

0

@Barca1922 Modric w formie niestety zjada nasza cała linie pomocy - jeśli bawicie się w pokemony.., A Benzema nasz duet „stoperów”… o formacji ofensywnej można powiedzieć, że sami się zjadają
@Krzysztof1987 zazdroszcze optymizmu i trzymam kciuki

0

@CuleLbn pół Europy dostawało w trakcie II wojnybswiatowej i spłacało 75 lat… idąc tym tokiem rozumowania kilka milionów dostaje mieszkania od banków… Ameryka ma taki model biznesowy - nakręcanie konfliktów, sprzedaż broni i udzielanie pożyczek na odbudowę - gdzie się pomyliłem? Twierdząc, że JP Morgan ma udzielać pożyczek na odbudowę i jest to zatwierdzone?
Według propagandy dostajemy pieniądze z UE - dokładnie nasze pieniądze pomniejszone o biurokracje. Według innej propagandy PiS rozdaje pieniądze - nasze pieniądze pomniejszone o podatki.
Nikt nikomu nie daje niczego za darmo - tzn ludzie tak, ale żadna instytucja tak nie działa. Teraz podobno nawet zrzutki itp na ratowanie chorych nasz kochany rząd chce ukręcić - oczywiście w imię większego uzależnienia od państwa i czystego sk…wa i wyrachowania

0

@adukla tam załatwienie jakichkolwiek dokumentów to łapówki (np. Wiza pracownicza), staż i składki do emerytury nie pracując całe życie można kupić. I nie odprowadzając nic mieć emeryturę. W normalnym demokratycznym kraju by to nie przeszło, a tam fikcyjna demokracja napędza korupcyjna machinę. Nie można mówić u nas, że jest idealnie, ale pod wieloma względami np. służba zdrowia (poziom ratowania życia, prewencja to dno), dostęp do edukacji, dostęp do usług obywatelskich i praw jest na dobrym poziomie i jestem z tego dumny. O ile jest wiele do poprawy i rząd nie jest najmocniejszym punktem to cieszę się, że żyje tu a nie w Ukrainie, Rosji czy USA

0

@adukla jak widać na przykładzie Iraku dyktatura „ludu bez edukacji” jakim są Irakijczycy była lepsza. Teraz po odpuszczeniu przez USA dopiero są zamieszki etniczne. Zarówno prezydent USA jadąc do Iraku (ropa), Afganistan (narkotyki, metale ziem rzadkich), Wietnam (metale ziem rzadkich) jak i Putin na Ukrainie (dostęp do morza czarnego w celu lepszej kontroli towarów z Chin i rozszerzenia eksportu surowców energetycznych kierują się tym samym $$$. Liczy się tylko to co daje zyski - USA na obecnej wojnie na bank zwiększy eksport związany z przemysłem militarnym. Nie tylko Polska i Ukraina się zbroja - zbroi się większość Europy w tym Niemcy (którzy po wojnie mieli komisje ograniczająca wydatki na armie) - co również mnie martwi w kontekście oddawania sprzętu Ukrainie. Uważam, że państwa sąsiadujące z konfliktem nie powinny się rozbrajać, a wręcz przeciwnie. Wsparcie powinno pochodzić od krajów, które nie są bezpośrednio narażane eskalacja konfliktu.
Znając wielu Ukraińców i słysząc o korupcji - nie Ukraina nie była demokratycznym krajem - No chyba, że masz na myśli demokracje na wzór Rosji xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?