czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od kilku lat to samo, pewnie w rym sezonie jeszcze nie raz to usłyszymy. Ataku cała drużyna próbował tez Korman i z trudniejszymi rywalami wychodziło tak samo. Valverde chociaż próbował czasem grać z kontry jak np. z Live na CN. Jesteśmy jednowymiarowi i ktoś kto dobrze uszczelni bramkę ma duże szanse na sukces, a szybkimi atakami zawsze uda się nam coś wsadzić. Mamy jakość, aby pokonywać rywali w lidze, ale gdy naprzeciw stanie zmotywowany twardo grający na pograniczu faulu zespół to tracimy głowę. Moim zdaniem powinnismy się cofać i szukać kontr oraz dopracować stałe fragmenty bo różnych mamy mnóstwo, a wiemy, że nic po nich nie wpada… Xavi jak dla mnie się nie broni jako trener. Do rewanżu z interem wierzyłem w niego, ale to ważne spotkania weryfikują trenera i tutaj jest niewiele lepiej niż Koeman. Pique, Alba, Busi i Xavi powinni przysłużyć się klubowi i odejść zima.
5
Nie sądziłem, że to powiem, ale ostatnich 3 tygodni nie da się „odzobaczyc”. Jak dla mnie głowa Xaviego powinna poleciec. Rozumiem, ze to był mecz o pietruszkę, ale nie powinno to tak wyglądać - wymówek brak. Jeśli nie potrafi zmotywować piłkarzy to jego miejsce dalej powinno być w mniejszych klubach. Skład jest, kibice są ,ale trener nie dojechał. Powtórka Juve i Pirlo, trzeba szybko się rozstać, ale kto może to poukładać?
0
@Pawlak1992 w lidze zawsze się liczyliśmy, a jemu Bartek do składu robił masę niepotrzebnych wrzutek. Ja oceniam go na 7/10. Z tym brakiem charyzmy to nadal problem bo często na druga polowe nie potrafimy dojechać po pierwszej spektakularnej…
5
@Bobo25 taktycznie jednak Valverde potrafił coś ugrać - gdyby nie psycha naszych zawodników zapelnilby gablotę
0
@ACRAB95 100% racji - przez te 4 sezony zawsze był nieregularny
0
1:1 strzelimy niewiele, ale trafi nam się błąd
2
@preemo aż dziw, że nie da czasem odpocząć Busiemu.
0
@vincentPL dajmy mu czas do końca sezonu
0
@Magicc89PL No tutaj nie masz racji w 100% - dostał przecież 2 holenderskich napastników, o których prosił. Także obaj dostali po 2 karty do gry. To okienko to już inna bajka, ale powiedzmy sobie szczerze nawet z Leo o mało nie spadł na 4 miejsce… nie dziwie się, że Laporta w niego nie wierzył. Myśle, że jak Xavi nie ogarnie zespołu do końca sezonu to tez poleci. Kontuzje prześladowały Koemana i Xaviego tez prześladują.
3
@vincentPL robił cuda? w LM oni nawet strzałów nie oddawali… dokąd był Keo i Antek wózek Koemana jechał - bez Leo sprawa się rypla. Gdyby go nie zwolnili to pewnie w tym roku Pedri i Gavi byliby gdzie indziej, a reszta drużyny oglądalaby europejskie puchary w tv. Nie uważam, że mecze z Interem czy Bayernem były złe - szczęście nam nie dopisało, ale w każdym z tych meczy graliśmy jak równy z równym.
0
@rafa324 to, że Bartek rozpierniczył pieniążki to inna sprawa. W PsG Ney w kluczowch momentach sezonu łapie kontuzje i ogólnie kiepski całokształt jego kariery tam - ja uważam, że dobrze się stało. Z jego transferem smród trwa 10 lat.
0
@Firestone przynajmniej dobrze na nim zarobiliśmy
3
Siódmy rok z rzędu to samo…
1
@caminero Real w LM tez nic nie pokazywał a wygrał… oni cierpią skuteczniej w defensywie i mając nawet mało sytuacji potrafią coś wsadzić. My chcielibyśmy być cały mecz na połowie przeciwnika i wejść z piłka do bramki. A nie mamy szybkich defensorów i z lepszymi drużynami to nie wypala.
1
@katalonczyk112 żałuje, że jestem skazany na polski komentarz w c+. Może schrzanić a oni są wobec niego jak Holecka wobec Kaczyńskiego… komentarze powinny być po prostu obiektywne
0
@FCBurnley po Koemanie nazwanie kogoś kiepskim trenerem to już przesada. Jest lepiej, ale nadal nie wystarczająco Liga jeszcze nie uciekła bo to tylko 3 pkt. Real ma więcej frontów, a sadze, że zacznie się potykać tak jak my teraz… dostaliśmy KO podczas przerwy reprezentacyjnej i się jeszcze nie podnieśliśmy. Po MŚCIWI każdy będzie miał zajechany skład i zespoły bez reprezentantów będą rwaly punkty - to będzie kluczowy moment w ligach
0
@mateusz395 Fati ma skuteczność gorsza niż Ferran. Jest niesłusznie wielbiony, ale w istnych meczach nie wnosił nic wielkiego… to kolejny kiedyś odpali w naszym składzie :( po kontuzjach nie wrócił ten przebojowy nastolatek i tyle.
0
@krzysiekgier a w defensywie zawsze na DM jest zagubiony jak Gerard w środę… my jesteśmy zespołem, który próbuje dobrych zawodników upchnąć w wyjściowej 11 - Antek, Cou, Song nie mieli swojego miejsca w naszym 433 i dlatego nigdy nie zaskoczyli i FDJ w naszym systemie tez nie zaskoczy na swój poziom. Dobry piłkarz będzie miał przebłyski, ale nie na swojej pozycji to tylko Masche dawał radę
1
@Alan_fcbfan nigdy nie wiadomo, jednak po urazach piłkarze nie zawsze dochodzą do takiej dyspozycji jak przed, ale był to kawał dobrego obrońcy podobnie jak Clement w pierwszym swoim sezonie… żałuje, że zaliczyli zjazd
3
@caminero eric w tym sezonie jednak ma 90% dobrych spotkań, FDJ w defensywie nie daje rady - taki Gavi walczy o wszystko - zawsze.
0
@Kondziubarca to tez miałem na myśli
0
@AlexDark00 parodia z jego przyjściem do nas gdy kasa pusta… po wczorajszej wpadce sytuacja się tylko pogorszyła, wiec nie ma co liczyć na wielkie transfery. Skład mamy, gra się układa, ale z jakiegoś powodu psycha siada, a każda stracona bramka za bardzo podcina nam skrzydła…
1
@AlexDark00 pewnie parodia transferowa musi trwać
0
@macek No mógł coś jeszcze wybronić…
1
@LudoGiuly Fati nawet z leszczami pokazuje tyle co Torres… przerwa reprezentacyjna zniszczyła nam drużynę, ale w jaki sposób? No nic, trzeba będzie oglądać LE…
0
no i za bardzo się po pierwzej połowie cieszyli....
0
@krzysiekgier za Koemana to my nawet strzałów w LM nie oddawaliśmy, wiec szkoda komentować ten okres…
0
Słaby mecz i nie ma czego komentować. Obrona słabo, TS w LM skuteczny jak Luis Suarez swego czasu… Dobrze, że spalone nas uratowały… słaba gra w defensywie i skrzydła dobre na leszczy w LaLiga - poważniejszy przeciwnik i Dembele nie ma… Do zapomnienia
0
@Firestone niewiele więcej mu się udało - raczej całe szczęście, że nic więcej nie zdarzył zepsuć jako trener. Osobiście żałuje ze Bartek zwolnił Setiena - jak to było tym i poprzednimi razami - to tylko pogorszyło sytuacje finansowa klubu, a żadnego problemu nie rozwiązało. RK to nie był wyższy poziom, a tez atmosferę psuł
0
@fryc_86 sam Leo to 30+ bramek i 10+ asyst, Antek 20+ bramek i 10+ asyst. Tak wyglądał sezon 20/21 pod wodza nieudacznika… pewnie gdyby został na ławce to sprowadziłby 5 Holendrów i cała drużyna oglądaliby europejskie puchary wyłącznie w tv, cieszmy się, że jest jak jest