0

Brak ZP dla Lewego będzie kolejną decyzją umacniającą to wyróżnienie w kategorii "nagrody popularności".... Benzema nic nie wygrał - nic... Leo od lipca jest cieniem samego siebie. Ktoś z Chelsea powinien znaleźć się w top3...

1

piekło zamarzło xD

0

@michal26 6 pkt straty do odrobienia, 10 pkt do lidera - też. Mamy jeszcze 24 kolejki - ten sezon jeszcze będzie długi. Ze swojej strony chciałbym, aby Barcelona grała w LE. Tam mielibyśmy realną szansę na sukces, a w LM mogą wrócić "demony z przeszłości". RK zadbał o 2 blamaże w sezonie i wydaję mi się, że wystarczy. Swoją drogą gość jest niezły - pojedyncze blamaże LM zamienił w dublety i jeszcze nie miał jaj przyznać, że to on zawalił taktycznie mecze z Benficą, Bayernem, PSG i Juve... Całe szczęście, że nie ma szansy bić kolejnych rekordów:)

0

no i skończył się efekt Koeman-a. W końcu wygraliśmy coś u siebie w LM i na wyjeździe w LaLiga - oby inne "rekordy" RK równie szybko były niwelowane :D VeB

0

@AbelKabel patrząc na szacunek z jakim narzucasz swoje zdanie - nie dziwię się.

0

@AbelKabel to powiedz wprost czemu?

0

@s0nar ja znałem osoby, które zmarły po szczepionce jak i po COVID. Choroba straszna, ale przekaz z mediów co do szczepionek przekolorowany jak kondycja naszej gospodarki. Każdy powinen mieć wolna wole jak postąpić w tej sytuacji - zgodnie z konstytucja nie mamy prawa nic nikomu kazać, a podział społeczeństwa jest niemal idealny dla naszych sąsiadów. Eskalacja konfliktu na granicy może pięknie bez Wojny urzeczywistnić IV rozbiór skłóconych „Policzków, którzy sami się napuszczają jeden na drugiego”. W momencie, gdy potrzeba jedności jesteśmy podzieleni, a historia nas niczego nie nauczyła… smutne

1

@Ojciec5tkidzieci ciekawe ile płaca @AbelKabel za ta waleczność w szerzeniu propagandy, skoro już z trzeciego konta leci…

1

@AbelKabel płaci składki i ma prawa obywatelskie jak każdy. Ma tez pozorna wolność, która takie osoby jak Ty próbują mu odebrać. Zaszczepieni są przeciez bezpieczni, a niezaszczepieni umrą przez selekcje. Moim zdaniem obaj z @John_Doe macie racje - róbcie to co sprawia wam poczucie bezpieczeństwa. TV mówi wiele bredni o obniżaniu podatków, prężnej gospodarce itd. - trzeba samemu podejmować decyzje bo o niezależnym dziennikarstwie w tematach związanych z polityką można zapomnieć. Szanujcie się i nie dajcie się bardziej poróżnić! VeB!

2

@my__sp4ce przecież mieliśmy w kalendarzu wyjazdy na same niewygodne tereny xD dla Koemana wszystko było przeszkodą, cieszmy się, że nie musimy tego oglądać - w końcu nie żałuję $$$ wydanych na canal+ i eleven:D

0

@Hugo76 fakt nie jest idealnie, ale za Koemana nie było ładu i składu ani trochę. Uważam, że nasza gra defensywna zaczęła jakkolwiek wyglądać, bo za Koemana tej formacji nie było. Rozegranie wygląda o wiele lepiej, ale fakt mieliśmy sporo szczęścia w tych 3 spotkaniach, bo każde mogło zakończyć się inaczej i nikt nie mówiłby o niesprawiedliwym wyniku. Podsumowując - na plus morale, chęci na boisku i składne rozegranie akcji oraz promyki w defensywie. Bardzo dużo pracy przed Xavim, ale chyba każdy to wiedział. Koeman zaniedbał stałe fragmenty i defensywę, że nie wyglądała nawet na poziom La Liga. Zarządzanie zawodnikami i porządek w służbach medycznych też nie ułatwia sprawy. Patrząc na ponad rok pracy Koemana - zawodnicy około 60-70 minuty dostają zadyszki. Okazuję się, że jedni z najlepiej opłacanych zawodników świata nie mają po treningach z Holendrem formy na grę po 90 minut, więc nie oczekuj cudów w 3 tygodnie... Jedno co Ci mogę powiedzieć - będzie lepiej, bo gorzej już się nie da.

0

@equwesta była w kontrakcie to się należy. Wylecieli bo pogłębiali kryzys w klubie - nic pożytecznego nie wnieśli do szatni, dlatego cieszę się, że Koeman nie może bić kolejnych rekordów - bo mógłby ich pobić więcej niż Leo, ale niechlubnych…

1

miał w umowie, powinien dostać $$ i całe szczęście już nie musimy go oglądać dalej w roli trenera. A tym bardziej cieszę się, że nie będzie już "motywował" zawodników na konferencjach prasowych :D

0

@bsluszniak no Koeman to potrafił zdeptać umiejętności niemal każdego…

0

@robimen12345 ter Stegen tez gra piach nogami, długie podania od miesięcy do bani, a wczoraj tez niewiele w tym zakresie mogło się podobać. Szukanie zalet na sile jak u Alby. Nawet jeśli daje coś ekstra w ataku to jako LO to po prostu cienias od odejścia EV. Rozliczajmy napastników z goli, a piłkarzy defensywnych z tych aspektów i w nich Alba i TS to dno. Nie ma co szukać pozytywów, jadą na opinii. Valdes nawet jak miał super sezon to miał przyklejona łatkę, podobnie TS, tylko ze zupełnie nieadekwatnie do zasług. TS tak serio nie pomogl nam tak bardzo, bo w prawdziwych sprawdzianach znikał tak jak Suarez w LM.

1

@tbas @Tatazolwinia ja daję Wam kciuka w górę, ale szykujcie się na obelgi, poniżenia itd. Gość od lutego 2019 jest bez formy. Jest to taki Robert na bramce, uważam, że w obecnej sytuacji należałoby go spieniężyć - młodszy nie będzie, podatny na urazy ,po których nie umie dojść do siebie. Nie taką karierę mu wróżyliśmy, ale trzeba po prostu pozbyć się go, aby odciążyć budżet. Neto pewnie prezentowałby podobny (lub wyższy) poziom do Niemca z ostatnich 20 miesięcy...

0

@catalanian09 skoro Pedri grał bardzo dobrze (chyba jako jedyny obok Leo) u Koemana to patrząc na progres innych zawodników - u Xaviego może nas jeszcze bardziej zaskoczyć. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że energia drużyny się utrzyma, bo od meczy w Liverpool moje oczy krwawiły - teraz jest "nowa nadzieja".

0

@equwesta
nie musi - szanuję. Ale chciałbym poznać argumenty za Koeman-em? Jak dla mnie to wszystko było na nie.

0

@equwesta Koeman był ostatnim gwoździem Bartka. On powinen objąć zespół w ekstraklasie, a nie Barcelonę. Jego zmysł taktyczny nie istniał. Super, że był legenda, ale tylko popsuł obraz i atmosferę w Barcelonie. Ja nie wymagam trofeów, ale walki i zaangażowania. Koeman zrobił z bas drużynę do bicia. Setien chociaż OL potrafił ograć, a Koeman dostawał same pstryczki w nos. Konflikty w drużynie i strukturach to jego zasługa.

0

@equwesta Koeman nie robił nic - dzięki niemu drużyny jak Eibar czy Granada przyjeżdżała na CN po 3 pkt-y... Wcześniej ustawiały autobus, bo inaczej to Leo potrafił zrobić miazgę z każdego... Koeman spalił do reszty TS, Albę i Roberto (w defensywie) oraz CL. Uwziął się na Umtitiego, Pjanicia i Puiga. Generalnie nie próbował budować, a nawet deptał morale drużyny - za całokształt powinien dostać czerwoną kartkę z końcem poprzedniego sezonu. Jego brak pomysłu na ułożenie gry był przerażający - potykał się o każdą większą przeszkodę. Miał gorsze statystyki i styl od Setiena, nie wspominając o konferncjach prasowych. Uważam, że był potrzebny Barcelonie jak nasza nowa 9 na jego życzenie... Griezmann, Pique, Cou, Dembele, Pjanić, Alba, TS, Umtiti, Lenglet, Busi, Depay, FDJ to zawodnicy, którzy graliby w każdej drużynie do jakiej by trafili - u nas przez 14 miesięcy z Koemanem nikt z nich nie błyszczał przez "cały miesiąc" - nie potrafił z nich wykrzesać tego co najlepsze, nie wspominając o ustabilizowaniu formy...
Nie wymagałem, żeby wygrał LM, ale chciałem odpaść bez wstydu - u niego były 4 upokorzenia z rzędu na CN... Nie wymagałem wygrania La Liga, ale sposób w jaki zakończony został poprzedni sezon to jakiś niesmaczny żart - mając najlepszego grajka świata i prawie spadliśmy z pudła w ostatnich kolejkach - gdybyśmy nie sfrajerzyli dało się stosunkowo łatwo wygrać ligę, bo konkurenci mieli wiele potknięć po drodze (szkoda, że z nami tych potknięć nie mieli).

2

@kamilo0066 uważam, że liczby i zaangażowanie miał.
W porównaniu do Dembele i Cou przynajmniej widać było chęci. Z lepszymi trenerami mógłby osiągnąć sukces

0

@equwesta za valverde już był problem z utrzymaniem koncentracji, gdy wygrywaliśmy, u Setiena sytuacja nie uległa zmianie, a Koeman zniszczył jakikolwiek ład w defensywie. Xavi ma jako pierwsze zadanie nauczyć naszych bronić, a na Benfike faktycznie może być za mało czasu, ale po tuch zaniedbaniach Koemana nikt tego w miesiąc nie ułoży - patrząc optymistycznie gorzej nie będzie xD

0

@liamgreyhate pewnie @equwesta tylko skrót oglądał xD szału nie było, ale przez 60 minut dawaliśmy radę potem wrócił brak koncentracji - demony z przeszłości.

1

@FioletoweOczy Real bez kontrowersji miałby jednego majstra w ostatnich 10 latach, a wczoraj karny był tak 50 na 50. Szczęścia mieliśmy bardzo wiele - to inna sprawa.

3

@Przemas8411 biorąc pod uwagę, że gość wpadł do drużyny podczas przerwy reprezentacyjnej i musi ułożyć drużynę po najgorszym z trenerów w ostatnich 20 latach Barcelony - nie oczekujmy się, że do końca roku się coś zmieni. Umówmy się, że w zeszłym sezonie tylko Leo nie zgasł jak lampki choinkowe w styczniu. Zawodnicy są bez formy widać, ale pierwsza połowa wyglądała na "przejęcie kontroli", ale potem rozluźnienie i brak koncentracji w defensywie robi swoje. Kilkanaście miesięcy Koeamana zamieść w 2 tygodnie - bez szans, nawet Pep, Mou czy ZZ by nie dali rady. Ja żałuję tylko, że nie udało się pozbyć Cou zamiast Antka - on przynajmniej dawał z siebie 110%. Depay moim zdaniem jest przereklamowany i niestety nie odniesie spektakularnego sukcesu, gra zespołowa średnio mu idzie, a jako wolny elektron to nie jest gość pokroju Leo czy Neymara... Pozbycie się RK jednak było najlepszą decyzją - gość psuł atmosferę, morale drużyny, a o defensywie i taktyce jako trener nie powinien się wypowiadać.

1

@LuQa_ brak koncentracji w defensywie

0

Na razie brak koncentracji w defensywie -ciąg dalszy… ale pierwsza połowa pozytywnie.

0

@equwesta nie miałbym nic przeciw sprzedaniu TS, ale FDJ może ciagle wiele dać. TS jest przereklamowany i zdrowie ma niepewne. Da się go zastąpić kimś młodszym o mniejszej podatności na kontuzje, a i Neto pewnie reprezentowalby poziom wyższy niż on od początku pandemi…

0

@equwesta Spójrz na bramkarza, FDJ czy każdego z formacji defensywnej. Alba, CL czy Roberto to w ogóle zapomnieli jak się broni. Każdy ma najgorszy okres w karierze. Oby Xavi to zmienił

2

Krótkie podsumowanie - u Koemana każdy zaliczył regres. Będzie lepiej - wierzmy, że powtórzy się sytuacja z Pepem! Potencjał jest, jak Xavi ułoży sztab medyczny i defensywę - będzie dobrze!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?