0

@Przystankers TS był topem światowym 2 lata temu, z tymi dzbanami na ławce nie jest nawet top w LaLiga. Za Koemana nadajemy się do ekstraklasy. Wina trenera.

0

@Veg85 Alba w obronie jak cała drużyna nie daje nic

0

Przystamkers to mój prywatny spamer, który twierdzi, że jest wybitnym trenerem bramkarzy

0

@Veg85 no skoro nawet FDJ i TS są u niego zwykłymi średniakami... To cZego wymagasz od reszty. Nie widzi tego ten, kto nie chce

0

@Yoshi94 zawodników bez formy, której pod wodza Koemana nikt nie potrafi zbudować.

0

@Yoshi94 serio?? jednak FDJ, Dembele, Alba, Busi, TS, Roberto, Pique, Depay są na poziomie Betisu - nie nie są - to jest top światowy. Winną trenera jest, że nie potrafi kadrą zarządzać.

0

@Magicc89PL opowiedz lepiej jak w tym meczu wyglądali zawodnicy poza Araujo i Pique. Ponad rok treningów z naszym trenerem żadnemu z zawodników nie pomogło się odbudować. Busi, Alba, TS, CL, Roberto zapomnieli się jak gra w piłkę. Umtiti, RP, Pjanić, Collado, Antek mieli "prywatne" problemy z komunikacją w ciągu ostatniego roku, co przekładało się na decyzje w składzie. Niestety nasz szkoleniowec nie ma pomysłu na naszą drużynę i jej członków. Do stycznia wierzyłem w ten projekt, ale końcówka sezonu pokazała, że po prostu Koeman to taki Najman trenerki - sława jest, krzyczy na konferencjach, a jak przychodzi co do czego to lipa....

11

Jeszcze nie tak dawno mówił, że "Barca ma z nim przyszłość", ale nie wspomniał, że będzie to utrzymanie w LaLiga. Dostał Erica, Depaya i 9 (którą sam wybrał). Transfery były robione pod niego, a mogliśmy się przekonać, że pomysłem na grę dla niego są wrzutki. Prawda jest taka, że mamy pakę co najmniej na zawalczenie o La Ligę. Inną sprawą jest to, że on po prostu wysysa umiejętności z zawodników - nie umie im przekazać czego od nich oczekuję i od TS po FDJ nikt z nikim nie umie się dogadać w sprawie defensywy. Ofensywa w zeszłym sezonie wyglądała nieźle, ale każdy trener ma +50 bramek jak ma w drużynie Antka i Leo. Potyka się na każdej trudniejszej przeszkodzie, puchar króla mieliśmy jedynie dzięki indywidualnym przebłyskom, bo taktycznie to chyba przez ponad rok nie rozpracował żadnego rywala.

0

@andrzejeczek ale wpuszcza młodych na alibi, Setien też to robił, ale nie miał takiego nazwiska.

4

@andrzejeczek oczywiście u RK wszyscy wiecznie bez formy. nawet Setien byłby pewnie lepszy...

0

@Patry10 Conte byłby spoko.

0

@arek82 sugerujesz, ze nie mamy potencjału na spadkowicza?

0

@Cwaniak4 nawet z Setienem byłoby lepiej...

1

@Patry10 dwaj ostatni triumfatorzy LM zmieniali trenera na szybko:) u nas nie ma:
-przygotowania taktycznego
-przygotowania fizycznego
-przygotowania mentalnego
Dzban obrażający swoich piłkarzy musi polecieć - jako piłkarz wybitny jako trener marny...

2

@sylweste.r nie stać było nas na zwolnienie tego nieudacznika, ale żartem cyrk w mediach musi poleciec

0

@martin86 no Laporta go nie zatrudnił, wiec jest szansa, ze przyjdzie ktoś spoza

0

@martin86 uważam, że powinien być to ktoś spoza Barcelony. Osoba, która nie była pilarzem, trampkarzem czy kimkolwiek związanym z klubem. Ktoś kto przyjdzie i posprząta

0

@dafik85 pamiętasz Chelsea poprzedniego lub Bayern w październiku 2019?

2

Z naszym wodzem na ławce już nie istnieje coś takiego jak wygodny rywal. Bo to my jesteśmy osiągalni dla każdego.

1

Weszli na alibi dla Koemana. Przegra wszystkie trudne mecze bo stawia na młodych XD

1

@JarekS fakt, ale FDJ tez znacznie obniżył loty i nie potrafi ustabilizować formy. Juve ma już trenera z prawdziwego zdarzenia, wiec może u nich się wszystko ułoży. Mnie martwi to, że u nas dalej jest ciągnięty cyrk z błaznami na ławce trenerskiej - nawet TS obniżył loty do poziomu ekstraklasy... A nasz trener zamiast dziękować za druga szanse po końcówce sezonu znów publicznie pierze brudy... Mam wrażenie, że to jego pierwsze i ostatnie top wyzwanie na ławce trenerskiej...

1

@KacperVEB to Koeman powinien zwracać kasę z odsetkami:p

0

@mikokarla obawiam się, że bez Messiego Koeman może taktycznie przegrać te spotkania z zespołami na naszym poziomie... A tak serio TS, CL, Pique, Busi, Alba, FDJ, Depay Umtiti, Alba i Pedri, a nawet Roberto to poziom światowy i żaden z wymienionych klubów nie jest w stanie takiego zawodnika zakontraktować. Obowiązkiem naszego nieudacznika jest taktyczne wypunktowanie takich rywali, a nie żalenie się w mediach - w końcówce sezonu nawet takie spotkania urywały mu seryjnie punkty, więc publicznie powinien podziękować za danie szansy w kolejnym sezonie.

1

@equwesta od zmiany trenera można chociaż zacząć. Zawodnicy powinni walczyć, a oni potrafią tylko odprowadzać piłkę wzrokiem, gdy ma ją przeciwnik.

0

@agaFCB Pedri miał wybitny sezon ale gablota pusta. EG przesiedział dużo na ławie, a u nas tez nie pokazuje wiele ponad CL. Dostał za koszulkę w której gra!

0

@equwesta Antek, FDJ, Semedo, Pijanic, Junior, Clement, Paco to były bardzo dobre transfery na pozycjach, które wymagały uzupełnień. Niestety 3 ostatnich trenerów nigdy nie powinno usiąść na fotelu trenera naszego klubu, a tak zmarnowali bardzo dobrych grajków. Grali żelazna 11 lub mieli (maja) uprzedzenia personalne. To co się wyprawia od gabinetów medycznych po taktykę jest na poziomie ekstraklasy, a zarządzanie jest na poziomie parlamentu RP... w dłuższej perspektywie każdy pociąg da się wykoleić. Bez zmiany trenera nic się nie poprawi.

0

@krzywy oraz 1,5 sezonu poniżej średniej laliga...

4

@Kwiatek67 po rewanżu powie klasyczne w jego wykonaniu - cierpieliśmy. U tego Pana jest taki zjazd dyspozycji, że mam nadzieje szybko pójdzie „szukać wyzwań” i da szanse komuś kto potrafi komunikować się z obrona. 2 sezony temu był wybitny, ale jeśli chodzi o porozumienie z obrońcami nigdy mu nie szło. Może w dziadka gra niezle, ale każdy jego długi wykop to dramat. Stracił swoje atuty i powinien być objęty czystkami

0

@Vaven dobrze grał z Puigiem, ciekawe czy to dalej będzie testowane....

0

@Greenalley tylko sensownie zbudowany sztab szkoleniowy i zaplecze fizjoterapeutów oraz medyków mogą pomoc. EV zajeżdżał Pique i Rakiticia. RK zajeżdża Pediego i FDJ. Ciagle mamy zawodników na rywalizację w LaLiga, ale z takim sztabem trzecie miejsce stoi pod znakiem zapytania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?