0

@CuleLbn chyba w pieluchach biegałeś jak grał… TS dużo musi nadrobić. Valdes potrafił robić w ważnych meczach cuda.

0

@Barcelonista94 jedna jaskółka wiosny nie czyni.

0

@ef bez przesady, ale Valdes, Bravo mimo mniejszego talentu dawali większą stabilność. MaTS jest po prostu bardzo nierówny - gra od skrajności w skrajność. Wielkie mecze zwykle negatywnie...

1

@Luccas tak jak nie podbija - u nas poprawi to sytuacje finansową, a u nich nic nie zepsuje...

0

@Magicc89PL generalnie od ostatniego dnia Valverde to TS ma więcej wtop niż solidnych występów. Gość jest bez formy jak cała nasza formacja defensywna od lutego 2019... Przy obecnej dyspozycji pchnąłbym go razem z Cou i Dembele. Żaden z nich nie potrafi dać regularnej jakości, a pensje za duże jak na to co prezentują.

1

@MysticCat wiedza wiedza, ale pewnie swoją moralnością w wyprowadzaniu pieniędzy pasowały do Bartka i jego zarządu :D normalnie jak ulał, pewnie otworzyłby sekcje narciarstwa;) kto wie może nawet strzelectwa :)

0

@KibicBarcy84 ja mam dobre przeczucia - po Setienie i Koemanie musi być lepiej. Nie da się spadać ciagle w dół… Na pewno taktycznie do przodu, bo po 1,5 roku taktycznej pustki ktoś musi to ułożyć - dajmy mu 3 miesiące i zobaczymy w jakim kierunku to idzie. Mam nadzieje na awans do LM.

0

@deiw99 no ale przyznasz, ze poprzedni trener to była porażka - pierwsze zwyciestwo wyjazdowe po zmianie trenera :D obrażanie trenera nie jest dobre, ale Koeman nie jest trenerem jak Marcin N. nie jest bokserem - tyle w temacie. Nikt nas tak nie utopił jak Koeman z Bartkiem. A skład połamany i zajechany już w październiku...

0

@equwesta może uda mi się znaleźć artykuł o tym, że narracja w przekazie medialnym dotycząca papierosów zmieniła się dopiero w latach 90’. Poszukam i jak tylko znajdę to chętnie podeśle. Generalnie wielkie korpo maja media w kieszeni i to one kreują przekaz medialny , a jak dobrze wiemy „kłamstwo powtórzone sto razy staje się prawda”. Nic nie zastąpi regularnego ruchu i racjonalnego odżywiania, a patrząc na produkty na półkach sklepowych wszystko jest wysoko przetworzone, a możliwości ruchu są nam ograniczane przez pandemie. Maski niczemu nie służą i każdy nosi je na alibi (ja nie wymieniam co 15 minut). Bojkot medialny jest straszny i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Liczby Covidowe pewnie są losowane w nocy na Żoliborzu, a ich wymiar należy od nastroju prezesa. Jak pokazują liczby szczepienia nie zdały egzaminu, a przez nadmierna pewność zaszczepionych transmisja wirusa przybiera na sile (bo zaszczepieni tak samo zarażają), wiec zwalanie winy na niezaszczepionych jest zwykłym bełkotem wpajanym przez media - zupełnie jak pozytywny wpływ na zdrowi Coli Zero:)

0

@equwesta znalezienie starych reklam np. Na YouTube rozpocznij od „more doctors smoke camels”

0

@equwesta reklamy tv

0

@equwesta ewidentne jest to wynik paraliżu służby zdrowia, której zreformować się nie da. Trzeba to ułożyć od nowa. Szczepienia w UK czy Izraelu nie pomogły, po prostu trzeba nauczyć się żyć z tym ustrojstwem. Lockdowny nie maja sensu, bo taka Szwecja ma statystyki na mln mieszkańców lepsze. Sytuacja jest trudna, ale eksperymentalne działania nie przynoszą skutku. Koło musi się toczyć, a społeczeństwo powinno uważać i jak ma się objawy odciąć od innych. Zamknięcie lasów, siłowni i basenów z pewnością tego nie powstrzyma, ale pomoże stworzyć PZU sport - taki multisport oparty na upadających obiektach :) trzeba otworzyć oczy, a nie powielać głupoty z TV i onetu.

0

@equwesta nagonka medialna była inna

0

@goldenboy akurat w latach 80 i 90 były reklamy w stylu „twój lekarz paliłby Marlboro”. Kampanie medialne z udziałem lekarzy maja mała wiarygodność jak państwowe media. Wirus jest, ale szczepionki nie wiadomo jak działają, bo miały zapewniać dożywotnia ochronę, a kilka tygodni później ogłaszają kolejne dawki - tak to jest eksperyment. Do zakończenia eksperymentu powinny być dla chętnych - tyle w temacie.

1

@Comentateiro kto chce być chroniony już jest zaszczepiony, wiec nie rozumiem skąd obawa o „głupsza cześć społeczeństwa”. Nakręcają was te durne media jednych na drugich. Szczepić każdy powinien się każdy według uznania. Jednak ilość chorych nie wskazuje na działanie tych szczepionek w zadeklarowanej skuteczności, a ja w dawki powtarzające wkręcić się nie dam. W latach 80 amerykańscy lekarze zalecali Malboro i Camele, a dziś szczepionki jak się okazuje…

0

@Comentateiro zaszczepieni są bezpieczni i koniec tematu. Niezaszczepieni umrą i IQ społeczeństwa wzrośnie, a płaca składki to niech chociaż szpital dostaną bo przecież na inne choroby każdy i tak leczy się prywatnie.

0

@Barca1992 tez nie wiem… przecież zaszczepieni są bezpieczni, wiec idąc tym tokiem rozumowania niezaszczepieni umrą na COVID i społeczeństwo będzie mądrzejsze i bardziej odpowiedzialne xD

0

Styl, wyniki, zachowanie na ławce i konferencjach - nic go nie broniło. Spóźniona decyzja.

1

@fotohobby dokładnie bo znarnuja się jak TS, FDJ czy Roberto

0

@Nihas nie wziąłby $$$$. Ma tyle miłości do klubu ci Umtiti

0

@fotohobby tylko za Koemana każdy miał regres życia… Brak Vidala lub Suareza to nie był problem niewiele wnosili i tak

1

@Kris1616 nawet statystyki gorsze od Setiena… Setien byłby równie słaby, a ekonomicznie lepszy od RK. Zwolnienie ich kosztowało zbyt wiele

0

Czekałem na to jak na przedłużenie umowy przez Leo. Koeman nic pozytywnego nie wniósł i był najgorszym trenerem od ponad 20 lat. Zmarnował potencjał wielu zawodników

1

Jeśli chce być legenda klubu to powinien podać się do dymisji zanim pobije wszelkie niechlubne rekordy…

3

Z Koemanem jest jak z LDJ - za słaby na Barce i nie powinien brać tej roborty. Jeśli darzy klub szacunkiem powinien podać się do dymisji, ale czeka na odprawę cwaniaczek - niby legenda, a gnida straszna.

0

@Kuba0605 nie rozumiem nawiązania, ale masz racje.

0

@pax a widziałeś paczkę Granady? Bayern i City się ich boja xD

0

@pax zero celnych strzałów xD

6

Na razie to wymagam oddania celnego strzału… o wygraniu LM nawet nie marzę, bo prędzej wygram w lotto niż Rudy wygra LM w roli trenera.

1

@MrCental serio? Wynik był lepszy od gry. Kunsztu taktycznego nie widać w grze. Całe szczęście, że mamy indywidualności. Liczę na dobre występy w LE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?