czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kulakula piłkarze mają lukratywne kontrakty i ich pensje odstraszają
0
@DIPENNN tylko liczby słabe…
0
@Murazor być może masz rację, ale marketingowo Lewy jednak na pewno coś wniesie do zespołu, a bramki zaczną wpadać.
0
@MaciekkDT ale nie przyszedł nikt pokroju Lewego
2
@Gaz Lewy z koszulek to 50 mln przyniesie, podniesie a właściwie wniesie do zespołu skuteczność i profesjonalizm. Każdy krytykował Juve i transfer CR7, a Lewy to najlepszy piłkarz świata 2020 i 2021 i przez pryzmat jego marketingu i profesjonalizmu to 50 mln moim zdaniem jest wart. Jednak to nie brazol z sodówka w głowie, a pełny profesjonalista i pod względem dyspozycji nie martwiłbym się - patrząc na CR czy Zlatana - da się grać po 35, a Lewy to piłkarz tej rangi
0
@dallas123 i seria niechlubnych rekordów na Camp nou
0
@JarekS już Jovic, Asensio, FDJ czy Dembele już mieli być murowanymi gwiazdami, a wyszło jak wyszło. Osobiście uważam, że sprzedaż FDJ to dobre rozwiązanie, ale mówienie o kimś, że będzie top może się skończyć jak z Goetze, Krikiciem czy Ballotelim. Oprócz umiejętności ważne jest zdrowie i psychika, a często (np. Pato, Fati) inne czynniki rujnują kariere
3
@Ramek czekanie ze odpali i placenie ogromnego wynagrodzenie tez jest średnim pomysłem. Jego poziom gry to straszna sinusoida. Wiem, że nie kosztował 100+, ale gra jak zawodnik za 20 /30 baniek, a nie jak sensacja LM sprzed 4 lat. Moim zdaniem odciążenie budżetu płac i zwrot zainwestowanych środków to bezpieczne rozwiązanie, ja wątpię, że odpali w naszym systemie gry. Patrząc na potrzeby finansowe klubu - warto sprzedać. Może Kessie sprawdzi się lepiej, a Nico, Pedri, Gavi, Busi, Roberto wraz z nim to raczej solidna obstawa 3 pozycji w pomocy. Trzeba tez zerkać na rezerwy, gdzie czasem warto dać trochę minut, aby nie było masowych odejść
0
@mielniczas ale Lewy to nie ten poziom marketingowy
0
@slayer był Iniesta było dobrze, był Leo było przyzwoicie, a teraz jest średnio, choć chyba już odbiliśmy sie od dna. Ter Stegen, FDJ, Pique powinni być liderami, a rzadko rozegrają 2 dobre mecze pod rząd, dlatego powinnismy od nich rozpocząć wietrzenie, żeby pokazać, że klub jest większy od nazwisk
1
@ArcziArtt przyjdzie Kessie, FDJ gra sinusoida i nie umie ustabilizować formy przez 3 lata, moim zdaniem spieniężyć póki jest szansa, bo wartość będzie spadala
1
@Kismeth może jak sztab półgłówków się oddalił to kontuzje tez nas opuszcza
1
@BarcaKings965212 przy jego obecnej dyspozycji? Niech go biorą za 85 i płakać nie powinnismy, poprawimy finanse, a mam nadzieje, ze Gavi wskoczy w jego buty - to nie jest wysoko postawiona poprzeczka. Nie sprawdził się - spieniężyć póki jest chętny
0
@slayer u nas przez ostatnie 5 lat gra każdego to niewypał - przypadek?
3
Zakontraktowanie go na odpowiednich warunkach to dobry ruch - zawodnik za darmo w trudnym finansowo okresie plus potencjalna możliwość zarobienia na transferze w przyszłości.
0
@rk ja sobie przypominam grę u Valverde, gdzie byl skuteczny, wiec nie zgodzę się w pełni
0
@4Fabregas4 tutaj się nie zgodzę Valverde chociaż umiał ułożyć zespół w porównaniu do Setiena, któremu gwiazdy pokazały miejsce w szeregu i Koemana, który trafił tu wyłącznie za zasługi jako piłkarz i u którego wszystkie nasze gwiazdy spadły
0
@ILovethisGame zatrudnienie Koemana to była najgorsza decyzja…
1
@FC_BARCA_Fan za to trzymam kciuki
0
@MrCental U nas za Koemana to każdy poza Messim to był dramat. @fmX Pena powinien dostać szansę - od początku pandemii Mats to zwykły średniak, nie oszukujmy się, ale powinien po prostu ustąpić miejsca, skoro nie wnosi wartości dodanej, patrząc na kolejne spotkania to nie przytrafiają mu się interwencje WOW, a gra nogami to wspominana bez sensu choćby ostatni mecz ligowy i jego rozegranie z okolic 20 minuty. To nie jest ten zawodnik co kiedyś i skrupulatnie to udowadnia...
0
@MrCental Moim zdaniem zasługuje na szansę - to był jednak solidny grajek, a przynajmniej mielibyśmy jakiś plus w rzutach wolnych, bo obecnie wszystkie w powietrze... FdJ jak dla mnie razem z Matsem powinni być dobrze sprzedani, ale Gaviego bym zostawił, jednak to solidny młodziak.
0
@Kris95FCB uważam, że się mylisz - obecnie Real trochę na farcie ugrał 86 pkt (podobnie jak AM rok temu). Xavi przy swojej (nie)skuteczności ma średnią 2.15 na mecz czyli statystycznie od początku sezonu ugrałby 82 pkt. Wydaję mi się, że gdy wzmocnimy obronę oraz piłkarze przepracują solidnie presezon, zostaną opracowane schematy gry od podstaw spokojnie możemy celować w okolice tych 86-87 pkt, które dałyby nam mistrzostwo w ostatnich latach - uważam, że nie jesteśmy daleko. Żółw ich trochę rozczarował i to duży cios, który nie doda im punktów w kolejnym sezonie, stąd moje pozytywne opinie, ale każdy może mieć własną. Ja uważam, że Fati, Depay, Auba oraz nasza młodzież spokojnie może dać radę temu zadaniu, niech tylko wypracują odpowiednie schematy. Dembele robił dużo wiatru, ale Griez miał od niego wiele lepsze liczby - więc wbrew pozorom nie ucieknie nam aż tak wiele jak go nie będzie, a kasa jakiej chce ma się nijak do dyspozycyjności i liczb jakie wnosi do zespołu. Moim zdaniem grajek ma potencjał, ale przy jego całokształcie to gość wart 20 mln. Myślę, że może uda się ściągnąć kogoś kto wejdzie w jego buty i godnie go zastąpi. Alemany działaj!
2
Mbappe wykorzystał Real jako kartę by bardziej móc pociągnąć więcej $$$ od szejków. Cieszę się, bo jednak to zawodnik gwarantujący bramki, co równa się punkty. Bez niego w Realu łatwiej będzie o ligę, oby więcej takich decyzji.
0
@Maysterme moim zdaniem nie ma pojęcia o przygotowaniu fizycznym zespołu patrząc na to jak wyglądało to pod względem wydolności piłkarzy i kontuzji - teraz jest o wiele lepiej. W reprezentacji nie musisz zarządzać zdrowiem zawodników, więc może na tym polu miał braki.
0
@IronSanHybrid PSG ma realne szanse na triumf w LM, a ManUtd na awans w przyszłym sezonie, wątpię, że czerwone diabły to atrakcyjny kierunek poza $$$. PL trafia do Live lub City. W LM nie grają zero szans, że FdJ będzie chciał z nimi cokolwiek podpisać, nawet mimo trenera nie ma szans na nic.
0
@Maysterme z Griezmannem i Messim też grał piach, więc nie uważam, żeby potrafił z kimkolwiek coś osiągnąć.
0
@Maysterme 100% zgody, jednak wszystkie transfery znaczą mniej niż 1 Messi. Za Xaviego chociaż piłka jakoś chodzi między zawodnikami i jako tako defensywa działa. Koeman to porażka na całej linii, a liczba punktów w LaLiga to w miarę wiarygodna statystyka. Koeman pobił wszystkie niechlubne rekordy w meczach na CN oraz w LM... No niżej upaść się nie da i faktycznie przynajmniej ja widzę postęp. Po zmarnowanym sezonie, presezonie i 13 kolejkach to i tak udało się sporo zrobić z tym składem.
1
@gaucho104 słuchaj za Koemana żaden zawodnik nie potrafił kopać piłki, braki przygotowania fizycznego ciągną się niesamowicie, widać progres - Koeman w LaLiga średnio 1,5 pkt / mecz, a Xavi 2,24, więc wzrost średniej ilości punktów o niemal 50% - prawda jest taka, że wczorajszy mecz był o pietruszkę, a dla Villareal o europejskie puchary, a trzeba przyznać, że nie są to ogórki - zobaczcie jakie drużyny w LM ogrywali, więc potencjał mają. Ja trzymam kciuki, żeby "luźne 2 miesiące" były dobrze przepracowane, a w nowym sezonie powinniśmy wejść w sezon z lepszym przygotowaniem i przygotowanymi schematami gry. Koeman swoimi wypowiedziami tworzył zamęt w biurach i wewnątrz zespołu, więc jego mówienie prosto z mostu i obwinianie wszystkich dookoła, było bezpodstawne - po prostu okazał się za cienki i odwracał od tego uwagę.
2
@swer2251 trzeci sezon marnej gry, którą rzadko przeplata solidnym występem to nie obniżka formy - po kontuzji nigdy nie wrócił do swojej dyspozycji. Tylko za nazwisko nadal jest numerem 1 na bramce. Dlatego dobrze będzie się z nim rozstać. FdJ jest dobry i perspektywiczny, ale gra w kratkę, moim zdaniem wystarczająco czasu dostał, aby udowodnić swoją wartość - nie udowodnił, nawet w 50% nie pokazuje tego co w Ajaxie.
1
@kiper09 100% zgody, niestety to trzeci sezon upadku Ter Stegena. FdJ też gra w kratkę, gdyby tylko na nich dobrze zarobić...