czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba powiedzieć sobie jasno - nie wniósł tego, co prezentował w Ajaxie. Uważam, że to dobra decyzja pod kątem finansowym, mam wrażenie, że młodziki i Kessie wypełnią lukę (chociaż on gra dobrze tylko w 50% spotkań, więc czy luka powstanie??) i nie będziemy długo tęsknili.
2
@daniel32778 Ter Stegen od 2 lat też nie, a gra w pierwszej 11… Roberto w formie to uniwersalny zmiennik, przy rozsądnej pensji powinien zostać, ale to już trener powinien zdecydować. Jeszcze 3 miesiące temu cały zespół wyglądał jak biegające bez celu szroty, dajmy Xaviemu pokazać co Roberto może nam dać.
0
@Firestone No nie do końca, bo Vidala, Rakiticia, Suareza, Antka i Leo już z nami nie ma, a Roberto ma etat na rehabilitacji, także znaczna część świętych krów wypadła ze składu... Koeman faktycznie dostał fotel za nazwisko, a gdyby kochał klub sam podałby się do dymisji patrząc do jakiego stanu doprowadził dyspozycję całego składu. Nie rozumiem jego pretensji po zwolnieniu.
1
@Desperados21 tutaj się zgodzę, że nie dostał dostatecznie dużo czasu, jednak mizernie się u nas zapisał w trudnym okresie, a zatrudnienie RK tylko pogłębiło kryzys. Osobiście myślę, że gdyby Setien dostał 2 lata, to pewnie po czystkach w kadrze sytuacja wyglądała by dużo lepiej niż za naburmuszonego holendra... @Firestone fakt nasza plejada zardzewiałych gwiazd bardzo utrudniała mu pracę i pewnie to doprowadziło do 8:2, ale wtedy chociaż mieliśmy sytuacje bramkowe. Przypomnij sobie występy w LM pod wodzą RK, gorzej już się nie da. Co innego być bezradnym w każdym kolejnym meczu, a co innego dostać łomot od Bayernu pewnie w najlepszej dyspozycji w historii Bayernu ( jeśli nie najlepszej to jednej z najlepszych - to był walec). Uważam 8:2 za wypadek, ale serię niepowodzeń za kompromitację na arenie międzynarodowej.
1
@masa11 RK nigdzie nie udowodnił swojej wielkości jako trener, a u nas tylko potwierdził jak średnim trenerem był. Wyniki punktowe gorsze niż Setien, seria niechlubnych rekordów trwała, zawodnicy bez formy, mieszanie sytuacji w klubie i zawodnikow z błotem na konferencjach. Po pół roku wiedziałem, że to niewypał. Żaden zawodnik poza Leo nie potrafił przy nim utrzymać formy przez miesiąc. Po prostu założył za duże buty i głośno krzyczał jak mu niewygodnie.
3
Szanuję gościa! RK zwaliłby winę na "piłkarzy jakich ma". Całe szczęście żaden nasz piłkarz już nie przypomina swojej karykatury z kadencji Rudego. Idziemy we właściwym kierunku co cieszy:)
1
Cieszę się, że jesteśmy w tym miejscu. Możemy wygrać ten puchar, a to powinno podnieść morale zespołu, bo morale to jest to co niszczył skutecznie RK, gdy usprawiedliwiał swoją nieudolność.
0
@AxelF potrzebujemy killera i gwiazdy marketingowej na lata - Hallanda. Jedynym problemem jest jego agent, który podnosi cenę każdej umowy... Chyba Leo, Suarez i Ney wygrali potrójną koronę? Chce krótki kontrakt bo się boi, że guzik wygra. Nie dziwię się ani trochę. Sorry, ale zaraz będą Dybale, Lautaro itd. - nie my potrzebujemy bomby, aby mieć $$$. Fati mnie martwi, bo pewnie jego kariera będzie pogrzebana przez kontuzje. Ronald Araújo i Halland powinni być priorytetami, aby mieć porządnych liderów w formacji defensywnej oraz ataku. Pomoc już mamy - nie martwię się. Następna decyzja to powinno być rozstanie z Ter Stegenem - od 2 lat nie reprezentuje odpowiedniego poziomu - temu Panu trzeba podziękować. Pamiętajmy, że mamy do zagospodarowania Antka i Cou, bo nic jeszcze nie jest przesądzone - może być z nich pożytek lub $$$. Jak dla mnie mamy i mieliśmy niezłą kadrę i przy odbudowaniu Clementa oraz Roberto (tak on dawał wystarczający poziom na bokach obrony jako zmiennik) możemy walczyć o wiele. Depay, Dest wciąż mogą nam wiele udowodnić, więc LO potrzebny, ale nie na już (przy pozostawieniu Roberto - ogony i jako zmiennik może grać jako LO i PO co udowodnił i proszę mu nie umniejszać, bo na słabszych rywali jest dobry). Najważniejsze jak dla mnie powinno być odważne cięcie na pozycji GK - tego nie da się dłużej tolerować.
1
@Gall zgadzam się z @AxelF sytuacja się poprawia, ale musimy powiedzieć sobie jasno - Pique, Alba i Alaves młodsi nie będą. Mam nadzieję, że Clement się ogarnie, a Umtiti nie złapał kontuzji od dawna podobnie jak Dembele. Może uda się coś tego złożyć. Co do Norwega nie możemy przespać go po raz drugi, bo jak trafi razem z Mbappe do RM, to o jakichkolwiek trofeach możemy zapomnieć przez kilka lat... To tak jakby włożyć CR7 i Leo do 1 drużyny. To co Pep może zrobić dla Barcelony, to nie pozwolić, żeby trafił do Realu jeśli go nie kupimy my...
0
@Tumek to jest chodząca maszynka do goli. Wrzutki z powietrza tez będzie zgarniał, a jest tylko 2 piłkarzy młodego pokolenia tak marketingowych i oby obaj trafili do Ła Ligi. Wtedy znów nasza liga będzie mocna marketingowo i to 200-300 mln się znajdzie. Biznes musi się kręcić
0
Jeszcze wiele spotkań do końca sezonu, mamy szklanki w składzie, wiec niech czas pokaże
3
Gościu z Tobą na ławce Barca pobilaby wszystkie niechlubne rekordy, wiec cieszmy się, że teraz zamiast tonąc płyniemy
0
@theOneAndOnlyKing może RL ? Lubię to xD
0
@Tumek wielu miało pasować, a nie wypaliło inni przyszli w zastępstwie i odpalili… to trener powinien decydować:) co mówiłeś jak przychodził Paulinho? Pewnie zupełnie odwrotnie niż Cou? A życie zweryfikowało to w niespodziewany sposób. Xavi po dwóch wpadkach zasiadających na ławce jest trenerem, który ma jakiś pomysł, a my widzimy, że zespół obrał kierunek, piłkarze przypominają sobie jak się kopie, wiec niech dobiera skład, bo to on musi zestawić 11. Bomba transferowa jest nam potrzebna marketingowo, bo Auba czy Depay nie są tak medialni - szow musi być.
0
@liberoFCB czyżby przygotowanie fizyczne? Tak to była wina sztabu szkoleniowego, że szpital był non stop. Kilka tygodni i każdy wyglada lepiej
0
@kaamil1910 pomoc i obrona tez zaczęły funkcjonować, a zawodnicy odzyskują formę. Koeman do zapomnienia bo to dla każdego był zjazd w dół. Co do Antka ponad 20 bramek i ciężka praca w defensywie, teraz odnalazłby się idealnie. Koeman nie miał pomysłu, dlatego każdy był cieniem samego siebie. Lewy, CR, Salah tez by mieli zjazd u RK.
Po prostu był to najgorszy trener w tym stuleciu - zero pozytywów.
1
@kaamil1910 serio? Rok temu był tu Messi i Antek. Przez cały sezon nie potrafił tego ułożyć. Krótka ta twoja pamięć
2
Koeman miał inne zdanie:D
Widać, że ilość urazów, kondycja fizyczna i taktyka były do wypracowania - dało się :D cieszę się jak dziecko od czwartkowego zwycięstwa - oby tak dalej!
0
@Pstryk pewnie, że trzeba go wpuścić - na 100% się połamie i nici z wielkiego bonusu za podpis:D
1
Niestety w ostatnich sezonach jest po prostu bardzo słaby w defensywie. Albo powinien występować jako LS, albo przypomnieć sobie jakie obowiązki ma LO.
0
Śmiałbym się, gdyby zaliczył kontuzje i nie byłoby chętnego do zakontraktowania. Wątpię, że ktoś będzie chciał mu zapłacić gwiazdorski kontrakt patrząc na historie kontuzji i lojalność. Mógłby być jednym z najlepszych, ale głowa nie ta.
0
@draxidox ta dokładnie, szczepieni nie zarażają, zakazy wchodzenia na cmentarze i do lasu, ale nikt nikomu wolności nie odbiera xD
1
@Azacca uważam, że udział w turniejach nie powinien zależeć od szczepień. Jakby na to nie patrzeć zaszczepieni zarażają i chorują, a niezaszczepieni też. Jak dla mnie jak ma wynik testu negatywny powinien grać.
0
@Azacca przynajmniej wierzy w swoje przekonania i nie łatwi sobie fałszywych dokumentów. Osobiście szanuje gościa - jeden z niewielu, który otwarcie wyraża swoje zdanie przez co jest prześladowany przez wolne media, sady i organizacje sportowe. Nie mówię, że szczepienia są złe, ale stopniowe odbieranie nam wolności i to szczucie medialne mnie już drażni.
0
@Lucassito Benzema, Kross, Modrić, a zwłaszcza Carlo są doświadczeniem w tej drużynie, ale pamiętajmy, że oni też mieli ostatnie 3 sezony marne, odpadali chyba w 2018 ze wszystkich aspiracji do zwycięstwa czegokolwiek w lutym (nam to się jeszcze nie przytrafiło). Cierpliwości, Koeman by się w środę wyłożył (jak na każdej większej przeszkodzie), a przynajmniej teraz oglądaliśmy walkę, staranie i zaangażowanie - oby dalej tak to wyglądało
0
@KaammiilM1206 niestety ale MATS już nawet w grze nogami nie bryluje. Po pandemii nasi zawodnicy prezentują tak słaba dyspozycje jak sekcja budżetowa. Mam nadzieję, że tym razem trener trafi z metodami i odzyska zawodników. Osobiście uważam, że MATS i CL zaliczyli największy spadek ze wszystkich, a mimo słabych występów dostawali za dużo minut.
0
@KaammiilM1206 sprzedaż MaTS i skończyć ze świętymi krowami. Już niewielu przyspawanych do wyjściowego składu zostało
0
Dembele, Cou i jeszcze Umtiti... Same super-hity kontraktowe... Po Bartku nawet posprzątać się nie da:)
1
@Yoshi94 Koeman miał do dyspozycji lepszych piłkarzy np. Leo, Antka. Zespół z piłkarzami z prawdziwego topu grał piach, wiec twoje argumenty są słabe. Xavi ma do dyspozycji tych samych piłkarzy poza Danim. Ma tez ten sam zmarnowany przez Koemana presezon i jego kilkanaście miesięcy zaniedbań. Oceńmy go po pół roku, bo objęcie drużyny po takim taktycznym partaczu to wyzwanie. Ja widzę trochę więcej składnych akcji oraz lepiej zorganizowana grę w defensywie. Ale nie chce oceniać za wcześnie
0
@Yoshi94 Koeman nawet jak miał Messiego to nie miał pomysłu na grę. Końcówka ubiegłego sezonu go zweryfikowała i nie rozumiem czemu presezon zmarnowaliśmy na niego