0

@LatajacyHolender teraz przemyślmy kto go zatrudnił i wiemy, że była to osoba, która zwykle chybiala. Myśle, że właśnie on tez dostał kierownice za zasługi jako piłkarz

0

@JarekS odszedł Leo i Koeman nie potrafił meczu wygrać :p tak to można uprościć

0

@JarekS nikt nie wie jak odnalazłby się u Xaviego. U Koemana to każdy miał zjazd życia, ale on staty miał dobre

0

@LatajacyHolender No i właśnie o to chodzi, że przez ćwierć wieku żadna z grających w LM drużyna na niego nie spojrzała - jak widać to nie przypadek. Ten Haag jednak Ajaxem walczył w LM

2

@FioletoweOczy u nas niewypał? Zobacz jakie liczby wykręcił w swoim drugim sezonie, a nie powtarzaj opinie tłumu. W pressingu walczył jako jedyny za Koemana i tak na tle drużyny był gwiazda, a odszedł pewnie ze wzgledu na braki w kasie

0

@LatajacyHolender Pocchetinho finał LM i zbudowanie potęgi Totkow, ten Haag miał jeden wybitny sezon z Ajaxem, ale gigant po niego sięgnął - po Koemana sięgnął tylko Bartek. Xavi prowadzi swoją pierwsza poważna drużynę i trenuje w Europie od toku Koeman od ćwierć wieku… a o jego dorobku w LM nie wspomnę, bo w ubiegłym sezonie nasz taktyk doprowadził do braku celnych strzałów pod jego ręka…

0

@LatajacyHolender nic znaczącego nie wygrał jako trener, u nas dał ciała jako trener w 100%, wiec po co drążyć. Ćwierć wieku jako trener i nic mu w najlepszych ligach nie wpadło. Zapowiada się jak „riki puć”, aż dziwne, że przez tyle czasu żaden prezydent top klubu mu nie zaufał (poza Bartkiem, którego wybory były nielogiczne)

0

@LatajacyHolender próbuj go wybielić - u nas jak w wielu miejscach po prostu się nie sprawdził, a to nie jest młody obiecujący trener tylko zwykły przeciętniak. Patrząc na pokolenie ajaxu z lat prowadzenia kadry to masz racje - same leszcze, o których biły się top kluby. Poważne turnieje reprezentacyjne są 2 (dla zespołów europejskich), a liga narodów to tylko kolejny głupi wymysł UEFA.
Podsumowując u niego każdy z naszych zawodników osiągnął dno swoich możliwości, taktyka polegała na rzuceniu wszystkich do ataku, piłkarze byli fizycznie przygotowani na 60 minut (pokłosiem tego są ciągnące się w nieskończoność urazy), swoje niekompetencje przerzucał na konferencjach na piłkarzy i zarząd. Po przepracowanym z nim presezonie każdy zaliczył jeszcze większy zjazd. Zerwanie z nim kontraktu to było jedyne możliwe wyjście

0

@LatajacyHolender tylko w evertonie tez wypływało szabo na koniec… LE to bardzo poważne rozgrywki jak puchar króla, ale z Holandia będzie miał okazje pokazać co potrafi. W Holandii trafił na wybitne pokolenie i to trochę samograj - obecny selekcjoner tez daje radę, a w piłce klubowej nie dawał rady.

0

@LatajacyHolender z Holandia jakby nic wielkiego nie ugrał, a jego pobyt u nietoperzy tez totalnym fiaskiem się zakończył - za duże buty. Ligi holenderskiej nie śledzę jak pewnie większość osób wiec się nie wypowiem

0

@LatajacyHolender Xavi tez się z nim męczył, Koeman pozostawiał kluby w Anglii i Hiszpanii w ruinie jak Mou u nas była powtórka, wiec to nie uprzedzenie, a potwierdzenie jego przeciętności jako trenera - za cienki i tyle

1

@scotti chociażby wykorzystywać karne i lepiej grać w odbiorze.

0

@LatajacyHolender skończ i wstydu oszczędź bo jednak Koeman dostał 2 atakujących Holendrów i tez nic z nimi nie pokazał… każdy zawodnik Barcelony za jego sterów osiągnął dno swoich umiejętności defensywnych włączając w to Busiego, Pique, Ckementa, Albę (zupełnie o zabezpieczaniu tyłów zapomniał) jak i ter Stegen. Człowiek, który miał ponad rok i sztab fizjoterapeutów powinien to ogarnąć, a on tylko narzekał na zawodników. Wiedział w jakiej sytuacji klub przejmuje, a nawet jako legenda klubu ciągnie wraz z Setienem kontrakt do ostatniego Euro. Przypomina się „był legenda, a stał się mendą”. A Antek akurat w pressingu i naciskaniu na rywala wiele robił, uważam, że teraz by się nam przydał bo Dembele to jakiś nieskuteczny balonik medialny, a Fati wieczna nadzieja i brazylijski cud nie dają nic. Umówmy się, że Lewy to jedyny klasowy gracz 3 z przodu, a Koeman miał jednak Leo i Antka, którzy dawali więcej ognia niż cała nasza beznadziejna linia ataku. Mam nadzieje, że Ferran odpali bo to jedyny gość, który może tu zaistnieć na dłużej i chciałbym powrotu Abde jak się ogra.

1

Pisanie a genialnym Memphisie po wczorajszym występie to chyba żart. Oglądający mecz w stanie 2:1 wiedza o co chodzi…

1

@LatajacyHolender Antka ostatni sezon w Barcelonie był bardzo dobry, miał liczby o wiele lepsze niż ktokolwiek w zeszłym sezonie. Rakitic tez nie grał pięknie, ale skutecznie (chodzi o lata w Barcelonie), a jednak napastników rozlicza się z goli i asyst i w tym aspekcie wielki Dembele w żadnym sezonie nie miał podjazdu do Antka. Koeman właśnie nie miał żadnego pomysłu na grę defensywna, a jednak po przyjściu Xaviego ten element się poprawił pomimo braku zmienników i w lidze tez nas pociągnął za uszy. Z Antkiem i Xavim dałby radę wyklepać Ła ligę. Uważam, że Xavi to takie 7/10, a Koeman 2/10 i to tylko ze wzgledu na dawanie szansy młodym bo nic innego nie działało. Jego zespół grał bo Antek ( nic nie grające wg. Ciebie 20 bramek i 13 asyst) i Messi (38 bramek i 14 asyst) punktowali rywali, gdy odeszli wiemy, że wszystko przestało działać i moim zdaniem mielibyśmy problem, żeby grać w pucharach europejskich. Xavi w pucharach tez jest cienki, ale ligę ogarnia, defensywę ułożył (już w zeszłym sezonie bez zmiany składu był postęp w tym aspekcie) oraz nie rujnuje morali zespołu na konferencjach za co do Rudego mam żal, bo robił to niczym Mou.

0

@LatajacyHolender rok wcześniej miał Leo i Antka i mało co nie spadł na 4 miejsce w lidze. A jednak Antek i Leo to więcej niż Adama i Auba… najgorszy football Barcelony za Koemana, a jego konferencje i obrażanie zawodników były niczym końcówka Mou w Realu…

1

@martin3131 była Barca po 14 z Holandii, Boskim Diego, Romario, Koemanie, Figo, Rivaldo, Ronaldinho, a więc i po Leo będzie. Musimy zacząć szukać rozwiązań bez konkretnego zawodnika, na którego spada ciężar. Nasze ostatnie kompromitacje w Europie to brak pomysłu na grę jak odetną nam Leo, a w tym sezonie Roberta. Brak killera zmusza wszystkich do kombinowania i warto sobie przypomnieć co się stało po czerwie dla Roberta, gdy 10 nie patrzyło co zrobi RL9 tylko musieli wziąć sprawy w swoje ręce. Jeśli Leo chciałby przyjść na Alavesową pensję to ok, ale inaczej to po prostu za drogo i cofnie to naturalna wymianę pokoleniowa w zespole.

1

Brawo! Najważniejsze, że do przodu! Grecja i Portugalia nic nie grając wygrywały EURO. Liczy się rezultat, a ja lepszego za swojego życia nie pamietam.

0

@korn234 tez uważam, że ma skład, którym wstydem będzie brak pucharu LE. Niech osiągnie cokolwiek bo na razie nie wypada o wiele lepiej od poprzednika i dalej w Europie najedliśmy się wstydu.

1

@dariooo euro 2012 bez napastnika (pamiętacie Torresa z tamtych czasów) a Iniesta i tak wszystkich zmiażdżył i rozjechał Włochów w finale. Tutaj możesz się przejechać. Ja obstawiam, że Hiszpanie tanio skory nie sprzedadzą

2

@Castro świat widział wielu dobrych, ale tak cwanego ani jednego. On otrzymał rekordowa ilość czerwonych kartek, grał na pograniczu ale kluczowych momentach zazwyczaj mu się upiekło. Bramki strzelał, przeciwników wyprowadzał z równowagi i bronił skutecznie. Może nie miał podejścia Puyola w kwestii fair play, ale nie odbierajmy mu, że osiągnął dużo i dlatego jest wysoko w rankingach. Powiedziałbym nowoczesny obrońca, osobiście wolałem Neste, Thurama czy Ferdinanda oraz oczywiście Puyola, ale oni grali w trochę inna piłkę. Obecny teatrzyk to coś z czego pewnie Batistuta, Del Piero, Totti maja niezła polewkę. Od czasów Mou symulki, gra mentalna z przeciwnikiem przybrały inny wymiar, kiedyś to było, ale nie w takiej skali i moim zdaniem Ramos jest obrońca, który najbardziej wziął to do siebie

0

@Dertinho kontuzja kontuzja, ale spojrzeć na 2 poprzednie sezony to liczby kręcił. Połowa 25 latków ma problem z ich wykręceniem. Czy 40 latek strzeli 60 bramek no nie, ale wciąż może dać to 10-25, a to dobre wyniki. Nie oszukujmy się oni o złota piłkę i złotego buta przestali się ścigać

2

@PepGuardiola1971 moim zdaniem jeszcze zbuduje formę w innym miejscu, jednak mentalność i pracowitość dorównuje Zlatanowi, który też pewnego trenera miesza z błotem, a jednak w wieku 40 lat robi robotę.

0

@Transu96 na pewno w defensywie daje więcej i ma mniej głupich strat. FDJ jest mega nierówny teraz ma lepszy okres, ale często gra dno a na DM jest wręcz ciężarem gorszym od Busiego. Gavi jednak zawsze walczy i zazwyczaj skutecznie.

0

@pomi11 W 100% zgadzam się z twoja opinia. A z niego taki Busi jak z Cou Iniesta…

0

@kosol11 wtedy nasza defensywa będzie miała więcej pracy, nie przypominam sobie dobrego meczu na DM…. Jako jeden z 2 ok, się jako jedyny to chyba kiepski pomysł

1

@Tridente2015 nie jestem rasista, ale co ludzie z Kataru mogą wiedzieć o piłce poza przekupywaniem skorumpowanych federacji piłkarskich? Kto pozwala im organizować im MŚ dezorganizując sezony na świecie i do tego dzban stoi na czele ECA, serio?

0

@Danielos8 i @Aragorn33 FDJ to jak dla mnie najbardziej przereklamowany piłkarz w kadrze - ma przebłyski, ale w defensywie sabotuje strasznie… nawet ostatni mecz pewnie gdyby nie asysta to poszedłby do zapomnienia. Dembele nie strzela prawie bramek, ale wrzutki ma ok, ale umówmy się, że od skrzydłowego w tym klubie oczekujemy liczb, asyst trochę nastukał, ale bramki to strzela okazjonalnie, a w ubiegłym sezonie prawie nie strzelał. Jednak balonik jest pompowany jakby kręcił liczby pokroju Neymara, a jednak LM go zjadła i zweryfikowała.
Uważam, że zespół wszedł w etap stabilizacji, ale za bardzo pompujemy ten balon, miesiąc temu pokazano nam miejsce w szeregu zwlasza przez nieporadność tych dwóch gości i babole w defensywie. Zanim zaczniemy się liczyć w Europie może minąć sezon lub 2. Najważniejsze, że zespół się jednoczy po ostatnich latach

3

@cyron1 Ty chyba MŚ w 2002 roku nie pamiętasz xD tam to robiono dopiero autostradę dla gospodarzy

1

@Arek10822 trzeci słaby mecz lewego, ale nawet Leo i CR mieli zadyszki. Ogólnie robi robotę tak jak powinien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?