0

@Yoshi94 Koeman nawet jak miał Messiego to nie miał pomysłu na grę. Końcówka ubiegłego sezonu go zweryfikowała i nie rozumiem czemu presezon zmarnowaliśmy na niego

0

@Dankhog zgadzam się z pierwszą częścią wypowiedzi. Druga część dotycząca ligi - gdyby trwała dłużej to spadlibyśmy na czwarte miejsce...

0

@dziku77 no niby tak, ale w LM szło mu jak Koemanowi na ławce trenerskiej. Klasowym napastnikiem był, ale w LM grać nie potrafił, nie mam pojęcia ci było tego przyczyna

0

Powrotu na właściwe tory! Oby znów widać było zacięcie na boisku!

0

@el_tanque MaTS jak nie trafią w niego to nie obroni. No mamy kilku zawodników za słabych na ten klub.

0

@FCBurnley dobrze, że nie było drugiego, bo MaTS tak skutecznie broni jak Luuk gra głową (PS. podobno lepiej od Neymara).

1

Po raz pierwszy od kilkudziesięciu spotkań widać w grze, że nasi zawodnicy mają "cojones" xD brawo! oby tak dalej, a zwłaszcza z tak trudnymi przeciwnikami!

2

@krzywy za pierwsza? Leciała w niego…

2

@DeAGie jeśli piłka nie leci w niego to gol. 80% spotkań od odejścia Valverde

4

Ter Stegen - bramkarz, który broni piłki, które się od niego odbija…

0

@Naker tu się zgodzę, ale potencjał ma największy ze swojego pokolenia.

0

@Naker szkoda, że Zieliński w kadrze nie potrafi tego pokazać. Gość jest dobry, ale FDJ lub Dembele to materiał na złota piłkę. Zielu to po prostu solidny grajek. Taki Pedro.

0

@Naker podobnie jak twoja.

0

@Naker FDJ, Depay, Lenglet, TS, Busi, Alba, Pique, Fati, Dembele. Po prostu 2 ostatnich trenerów to było 2 lata zaniedbań i obecnie dziwnym trafem jednocześnie są poniżej potencjału. Ale czuje w kościach, że jeszcze nam coś pokażą

1

@Naker mamy grajków na ich poziomie, ale po ponad sezonie z Rudym nie reprezentują żadnego poziomu. Potencjalnie mamy Lambo ale zepsute xD no i trochę nie stać nas na naprawę…

0

@normasubiektywna @El dominatore za Valverde to jeszcze pod względem fizycznym i taktycznym wyglądało - potrafiliśmy objechać wielki Live czy PSG. Tam był ewidentne problem z psychika i tym, ze do spotkania przegrywałyśmy w niezrozumiały sposób. Odejście Valverde to punkt w którym wszystko się posypało, a bez dobrze ułożonej defensywy to TS jest zwykłym średniakiem. Pandemia i zwolnienie trenera, który wie coś o taktyce i zatrudnienie S. oraz R. to kiepski żart. Mam nadzieje, że Xavi będzie potrafił to ułożyć. Co do służb medycznych od wielu lat jest problem Cou, Suarez, Verma, Dembele, Roberto mieli u nas tasiemca kontuzji. IMO kadra nie jest słaba, ale jest źle przygotowywana, a 2 poprzedni trenerzy to już jakaś totalna pomyłka - Koeman po finiszu zeszłego sezonu powinien wyjechać na taczce, nie jestem za zmiana trenera w trakcie sezonu, ale w tym przypadku była to konieczność. Szkoda, że Xavi nie mógł przepracować okresu przygotowawczego, ale trzymam kciuki, że nadrobi zaległości.

1

@Mike1023 wiele miesięcy zaniedbań wychodzi… miejmy nadzieje, Xavi nas jakoś z tego bagna wyciągnie. Nie będzie to czarodziejska różdżka, ale za kilka miesięcy może coś się poprawi

1

@Geble brawo Ty. Nasz bramkarz i boczni obrońcy powinni zacząć prezentować atuty w defensywie, bo to kuleje od dawna…

0

@BARCA1899Messi chyba 2 sezony tej padaki wystarcza. U nas w klubie ma za duży kredyt zaufania… no i kasowy w sumie tez za duży

0

@ogor4000 zmiana trenera w sezonie jest bez sensu, chyba, że jest nim Koeaman, który powinen odejść w czerwcu. Ale sądze, że zobaczymy w jakim idzie to kierunku za jakieś 2 miesiące - powiedziałbym, że teraz jest to okres przygotowawczy. Nowy sztab szkoleniowy, nowi fizjoterapeuci i lekarze - niech to się ułoży. Sądzę, że LE to bardzo dobry punkt dla nas. Rozgrywki zweryfikują nasz poziom - AM, Chelsea, Sevilla, ManU spadały i wygrywały. Może tego potrzebujemy do odbudowania mentalności.

1

@equwesta chciałbym zobaczyć te setki w LM bo nawet strzałów w LM nie oddawali... Albo inne mecze oglądałem.

0

@Yoshi94 z mojej perspektywy pierwszy mecz był słabszy niż 8:2... Bo Bayern nas znokałtował i na spokojnie dał nam żyć. 8:2 chciaż wyglądało jak "próba walki" i tragiczna defensywa.

1

Wyglądało to lepiej niż na Camp Nou, były jakieś próby strzałów - ale różnica w przygotowaniu straszna. Xavi w przeciwieństwie do Koemana nie szukał winnych i nie wystawił nikogo pod ostrzał, widzę delikatną poprawę, ale dajmy jeszcze ze 2 miesiące. Nasz blok defensywny wygląda po prostu lepiej. Ale masa pracy przed Xavim, należy trzymać kciuki.

19

@equwesta mówienie o Koemanie czegoś pozytywnego w kontekście LM to już absurd. Sytuacja jest beznadziejna, ale po tym taktycznym zerze jest dużo lepiej

0

@Peciak może Xavi odbuduje więcej takich. U Setiena mu jakoś szło, u EV był super - jego dni jeszcze nie minęły

1

Nikt nie zbuduje zespołu w miesiąc. Koeman to ponad rok zeniedban taktycznych, fizycznych i psychologicznych. Nie da się rozwiązać tego od ręki, a Setien o wiele lepszy nie był. Valverde taktykę chociaż ogarniał

2

Komentarz usunięty

0

@chosenone UK chyba jest dowodem, ze bredzisz

1

@Boromir4 z naszymi dwoma ostatnimi trenerami to od TS po Suarez-a - każdy równie pochyłą zaliczył:P

0

@Magicc89PL Roberto miał solidne sezony. Nigdy nie był Xavim, Puyolem ani Alavesem - fakt. Przy odpowiednim trenerze dawał nam stabilność na wielu pozycjach. Nie da się mieć plejady 22 gwiazd - każdy ambitny chce grać w pierwszym składzie. Roberto był pokorny, godził się ze swoją rolą i był łatą na wiele problemów. Mam nadzieję, że Xavi go odbuduje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?