0

@equwesta Kante w ubiegłym sezonie był głównym architektem zwycięstwa w LM.

0

@equwesta Kante, Messi, Antek śmieją się z twoich słów.

3

@ArcziArtt próbuje to dużo powiedziane, trzyma się stołka ile się da, bo jak skończy tą szopkę to nikt go nie zatrudni. Umówmy się, że w zeszłym sezonie Messi i Antek zrobili jakieś liczby, ale zespół miał poziom taktyczny ekstraklasy, teraz mamy to samo bez 2 wybitnych zawodników. Czy mamy skład na wygranie LM - "nie". Czy mamy skład, żeby walczyć tak mamy spójrz na Brugge lub Ajax wczoraj - zawodników gorszych od tych reprezentujących barwy tych zespołów nie mamy. Mamy skład, żeby grać godnie, a gramy totalnie bez pomysłu - Koeman najgorszy.

1

@equwesta chyba nie oglądałeś meczu z Bayernem... A zawodnicy nie są zmęczeniu bo wiecznie ktoś wraca po kontuzjach... A fizycznie wyglądają słabo jak wyglądali. Taktycznie za to wyglądają jakby wyciągnął ich ktoś z ekstraklasy...

1

@bolplast Koeman przez cały ubiegły sezon miał problem z Antkiem i Pjaniciem - więc to żadna różnica, że ich nie ma. Nie umiał ich wykorzystać

2

Czytałem gdzieś fajne stwierdzenie, które pozwolę sobie parafrazować - "Koeman w Barcelonie potyka się o niemal każdą wyższą przeszkodę". Rozbudowałbym to stwierdzenie o moje obserwacje - w końcówce sezonu potykał się nawet o trawę. Gość jest największym syfem jaki wsadził nam Bartek na odchodne. Nie ma żadnego pomysłu na grę defensywną. Pamiętam trenerów od Van Gaala i jest z tego grona stanowczo najgorszym trenerem.

2

Mecze tego Pana z trudnymi przeciwnikami do zapomnienia... za końcówkę sezonu z ogórkami powinien poleciec, ale nie stać nas, aby go zwolnić. Żałuję, że zastapił Setiena. Leo krył go cały sezon - nie ma Leo i wyszło szydło z worka. Żaden zawodnik u niego nie może złapać formy na kilka meczy z rzędu. O zestawieniu gry defensywnej nie wspominam - uprzejmość Bayernu, że im się nie chciało nas rozstrzelać...

0

@slayer wynik wynikiem, czy Ty widziałeś ten „styl” - Celta czy Eibar zagrałyby to lepiej

0

Niech to powtórzy po dzisiejszym meczu... z nim ten klub wyglada coraz gorzej. Setien dałby to samo temu klubowi.

3

No i kto jeszcze broni Koemana? Kolejny blamaż na Camp Nou i to trzeci z rzędu... pozbycie Grieza i zostawienie tego trenera to 2 największe pomyłki okienka transferowego.

0

@Zielony55 w poprzednich sezonach było lepiej, ale obstawiam, że na mecz z Bayernem zapełniłby miejsca to samo Łazienkowska

0

@Vold94 odszedł dla kasy. No do nas do laliga już coraz mniej zawodników z topu trafia. Niegdyś kazdy chciał trafić do nas lub Realu

2

Niech dziś Koemam udowodni, że Barcelona ma z nim przyszłość. Po zawaleniu kluczowych meczy ubiegłego sezonu niech pokaże, że kolonia Holenderska w Barcelonie to dobry prognostyk. Pozbyliśmy się części francuskiej paczki Abidala, oraz amigosów południowoamerykańskich, więc pora zacząć grać.

0

@robimen12345 określenie jakiegokolwiek naszego defensywnego piłkarzem jako top świadczy, ze chyba Ty meczy nie oglądałeś. W ofensywie mozna doszukiwać się pozytywów, ale defensywa była na poziomie ekstraklasy

0

@Vold94 Ney poszedł tam dla poziomu sportowego??xD

0

@robimen12345 Alba jako obrońca grał gorzej od Clementa. Gerard dno, a Busi 3 dobre mecze na początku sezonu a potem 1 dobry i 5 tragicznych. Ter Stegen to powinien sam siebie na ławce posadzić bo to był wstyd co wyprawiał.

1

Nic nie osiągnął jako trener, a ego pozostało z czasów piłkarskich. Niech przestanie gadać tylko niech pokaże coś z czego będziemy dumni.

0

@Vold94 jest dużym. Real ma dobra sytuacje finansowa i dobrze sprzedają, a są w podobnej sytuacji. Szejkowie nakręcają pensje itd, a u nas dodatkowo dzięki bandzie rozpasanych amigosów i trenerom z łapanki drużyna rozjechała się sportowo, a klub finansowo.

0

@Firestone Koeman zmarnował cały zespół. Gerard, Busi, Alba, CL, Antek a zwłaszcza ter Stegen też zapomnieli pod jego wodzą jak się gra w piłkę. Zeszły sezon był o wiele gorszy od każdego za Valverde. Więc Pjanić nie był wyjątkiem.

3

@normasubiektywna ja dalej twierdzę, że mógłby dać więcej klubowi niż człowiek, który mu utrudniał życie.

0

@Zielony55 Widzew grający w 2 lidzie polskiej ma zawsze pełen stadion i to o sporej pojemności,a Barcelona z Bayernem i problem wypełnienia 40 tys miejsc to kpina...

0

@johny11 a to chyba Barcelona nie przedłużyła z Messim, a nie odwrotnie. Jakby nie patrzeć obciach straszny.

1

To niech teraz wyjaśni czemu Neymar, CR7 i Leo grają poza Ła liga, a w ich miejsce nie przyszły gwiazdy światowej piłki. La liga traci na atrakcyjności w Europie liczy się tylko w kontekście LE... to nie przypadek, ze to wszystko ma miejsce rownolegle. Moim zdaniem to wpływ petrodolarow na UEFA, a superliga to pomysł na skoncZenie dyktatury pod dyktando cynamonowych ludzi z grobami portfelami.

0

@Litman jeśli chce być najlepszy to musi zmienić klub. Tutaj po odejściu LE dzieje się to co po odejściu Fergusona w ManUtd. Kolejni trenerzy nie potrafią ułożyć zespołu. Obawiam się, że jak wyładujemy poza pudłem w lidze to może go ktoś skusić…

0

@SeWo77 akurat uczciwie patrząc to MATS powinien patrzeć i się uczyć, bo troszkę zapomniał jak się broni…

0

@Bogan Bale jest przyklejony do Realu jak Umtiti do nas, ale Pjanic to gość którego można było sprzedać.
@El dominatore co z tego, że zawodnicy dostają minuty, jak pod wodza tego nieudacznika nawet TS i Pique wyłączyli tryb gwiazdy. Cały ubiegły sezon nasi zawodnicy mieli sinusoidę formy, nikt poza Leo jej nie ustabilizował

1

@El dominatore w Realu jak chce się kogoś sprzedać daje mu się minuty u siebie lub na wypożyczeniu. Powinnismy zacząć brać przykład jak się sprzedaje

3

@David00 był lepszym trenerem niż Rudy. Jestem ciekaw jak zgwałciliby nas Rozpędzony Bayern w końcówce ubiegłego sezonu. Trafienie na PSG było dużo łatwiejsze od Walca z Monachium. A PSG tez nas po prostu wypunktowało.

3

@LRey wyników i tak nie będzie z tym nieudacznikiem na ławce, więc niech chociaż wypuści na wybieg to co mamy do sprzedania w kolejnych okienkach. Pewnie łatwiej byłoby ich sprzedać z jakimiś minutami koncie niż z trybun.

1

@equwesta jego kariera tam była taka pełna sukcesów - nie przypominam sobie. Obiął reprezentację, która nie dała rady awansować na MŚ w momencie wybuchu formy szajki z Ajaxu. Czy ta jego Holandia rozjeżdżała kolejnych przeciwników jak walec - też nie. Po prostu legenda klubu kreowany na gwiazdę trenerki. Juve potrafiło podziękować Pirlo bez sentymentów, u nas powinno wydarzyć się to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?