czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley ja nie widzę perspektyw. Wyniki podobne jak Pirlo w Juve
0
@Sewren122 No właśnie szacunkiem jest to, że dowie się jako pierwszy. Szczytem byłby zwolnienie przez media, jak w przypadku Setiena.
0
@bartekvisca jakoś do Segunda nam nie po drodze.
0
@MARCIN73 Setien zrobiłby to lepiej:)
1
Niech się cieszy, że w końcówce sezonu nie musiał grać z Bayernem z ubiegłego sezonu. Zdziwienie to ja mam jak patrzę na tą chaotyczną taktykę, a chyba jej brak... Dziwi mnie też brak regularności naszych zawodników. Dziwi mnie też, że nadal nie pożegnano go. Pewnie nie chcą stresować zawodników na turniejach.
0
@Hadim rozumiem ich ruch...
0
@Greenalley chyba nie aż tak... nie pamietam takich czasów, aby z silniejszymi drużynami nawet nie podejmować walki. Nastawienie w połączeniu z brakiem taktyki w tym sezonie dało oczywiste rezultaty. Mam nadzieje, ze oglądałeś wczoraj finał LE. Maja słabszych zawodników od nas, ale widać w tym jakiś pomysł, bo Emery go ma. Koeman niestety nie.
0
@bielnikk brak trenera na odpowiednim poziomie i inni zawodnicy na jego pozycje
0
@Barcelonista94 Donnarumma najlepszy bramkarz Serie A vs Mats, który nie jest nawet w top La Liga. Mam wrażenie, że przez urazy to zostanie nam z wybitnie wysokim kontraktem jak Umtiti - wiecznie na kontuzji i bez formy. Donnarumma to młody kozak za free.
0
@Greenalley mam wrażenie, że mam pamięć niemal absolutną, ale takiej bezradności jak w końcówce sezonu nie pamiętam od schyłku
Rjkaarda.
3
Zwykły średniak jak 2 poprzedników. Dal ciała w kluczowych meczach sezonu. Możemy go zostawić i mieć kolejne sezony przejściowe, ale naszym „kiepskim składem” ogórków ogrywałaby Setien... tu jest potrzebny ktoś co zrobi to co Tuchel w Chelsea lub Flick w Bayerne - zmotywuje zawodników i da im jakieś założenia taktyczne. Za Koemana nasi byli jeszcze bardziej rozleniwieni niż za poprzedników - tyle w temacie.
0
@slayer Antek strzelił ich sporo i statystyki w tym sezonie ma lepsze od Suareza. Dużo więcej asyst i mniej bramek aż o 1.
0
@kaamil1910 nie bez żalu, ale młodziak ostatnio gra lepiej i jest za darmo. Mats chyba najlepsze ma za sobą
1
@yoli gorszy od Ter Stegena z ostatniego 1,5 sezonu pewnie nie będzie:) dawać go na próbę. Jeśli nie to Donnarumma i pozbyć się Matsa bez żalu - bez formy od dawna.
0
@Lucassito pierwsze mecze sezonu również, a teraz sobie przypomnij to 7 miesięcy pomiędzy jego dobrymi występami...
2
@Lucassito W miejsce Busiego biorę. Za darmo i z mniejszą pensją, a poziom naszej drużyny się nie obniży.
0
@Barcaa12 przy innym trenerze może odżyć
0
@Alberto1031 to zależy czy Leo odejdzie
0
@Sortello fakt mieli wzloty to teraz spójrz, kto miał regularność, żeby grać w pierwszym składzie przez miesiąc z rzędu - Messi i nikt więcej.
2
@klopx stawiając uczciwie sprawę - przez wiele lat pokazywał, że potrafi być dobry jako piłkarz. Koeman przez jeszcze więcej lat pokazuje, że jest średnim trenerem. Przy Koemanie wiele gwiazd gaśnie, więc może gdzieś się odbuduje. Nie mam pojęcia czy u nas, ale życzę mu powodzenia.
1
@forest skoro żaden, to znaczy, że na nią nie zasługuje. Messi/Lewy/Ronaldo mimo lat dają wiele swoim drużynom i potrafią utrzymać formę, Busi musi pójść w ślady Ronaldo (brazylijskiego) i w wieku 33 lat przenieść się do mniej wymagającego klubu. Teraz każdy próbuje grać do 40...
0
@Pedritodejong Busi pewnie ma pensję powyżej 10 mln netto. Nie opłaca się trzymać gościa z taką pensją dla 20% meczy w sezonie. Podobnie Dembele, Pique, Alba.
3
@Lukkkas Busi miał 5 dobrych meczy na koniec sezonu i 2 na samym początku (miałem wrażenie, że się odbudował). A 80% sezonu był kulą o nogi zespołu. Pique to już dziadek, ten sezon pokazał, że co najlepsze to już za nim. Mam nadzieję, że Araujo i Mingeza szybko dorosną, zanim kupią kogoś kto zabierze im minuty.
1
@Pedritodejong gość miał 6-7 meczy na poziomie, myślę, że Pjanić zagrałby to samo, gdyby miał tyle okazji... Gość po prostu jest zajechany, od bardzo młodego wieku 60 meczy w sezonie go po prostu zajechało. To samo było z Rakietą, jest z Pique. Ktoś ma słabszą genetykę i po 30 siada. Chociaż Rakitić to i tak był fenomen
16
@Explode najważniejsze jest pozbycie się Pique i Busiego - zmieni to trochę hierarchię w zespole.
0
@El dominatore nie zgodzę się - Roberto to bardzo uniwersalny gracz jakich mało, bardzo solidny na wielu pozycjach, dobry, ale nie spektakularny. Lenglet w 2019/2020 został regularnym obrońca repry mistrzów świata i grał u nas fantastycznie. Obaj sezon nawet bez wzlotu formy - przykre.
0
@catalanian09 zawsze mieli nosa jeszcze do bramkarzy i stoperów, bądź co bądź trafiają z transferami.
2
@MesQueUnClub96 jednak wolałbym choć jeden sezon bez kompromitacji w LM i La Liga... Koeman zamienił coroczną pojedynczą kompromitację na podwójną w LM i poprawił rajdem na koniec sezonu La Liga... W moich oczach nie wygląda to dobrze. Z drugiej strony kibicuje reprezentacji bez wyników i ładu, więc i kolejny sezon Koemana przeżyję..
0
@kiper09 podać do Leo, a resztę założeń taktycznych dobrze oddaje filmik:
0
@El dominatore gdyby Ter Stegen uratował nam punkty w 3 meczach też.,Gdyby poprawić stałe fragmenty też, gdyby Alba pamiętał, ze jest obrońcą, a nie skrzydłowym, gdyby Lenglet nie zapomniał jak się gra w piłkę itd... Nie zasługujemy na mistrzostwo kraju, podobnie jak na przestrzeni 2 ostatnich sezonów gramy słabo. Po meczu z Live drużyna upadła na kolana i się nie podniosła. Ja uważam, że drużyna i Koeman dostali czas i nic "stabilnego się nie uformowało". Sezon to dużo czasu, a oni ciągle zawodzą (wczorajszy mecz z najgorszą drużyna sezonu - czy tylko ja widziałem tą pierwszą połowę??). Trzeba uczciwie powiedzieć - Koeman to zwykły średniak jak Setien i Valverde. Nie zrobił tego, co Tuchel w Chelsea, czy Flick w Bayernie. Gadanie głupot na nasz skład jest bez sensu, z jakiegoś powodu jednocześnie cała kadra nie może utrzymać formy. TS,FDJ, Busi, Alba, Pique, Lenglet, Umtiti, Roberto, Dembele, Griezmann czy Cou to serio zawodnicy z najwyższej półki i żaden z nich nie miał na koncie "miesiąca w formie", owszem przebłyski były, ale ogólnie nasza kadra ma jakiś problem z ustabilizowaniem formy i mentalnością. Taktycznie to dno, bo rzucamy się do ataku zapominając o obronie, ale nie to jest istotne... Chodzi mi o dyspozycję zawodników, to chyba specjaliści nawalili? Tylko Leo grał kilka miesięcy (po tragicznym wejściu w sezon) na wysokim pozimie, reszta to miała przebłyski i gasła...