czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sevs poszedłbym dalej i Ter Stegena postawiłbym razem z Albą, Lengletem i Busim jako najgorszych zawodników podstawowej 11.
0
@catalanian09 wiele osób ma krótką pamięć. Leo/Perdi/Griezmann/Cou o 2 za dużo z tej grupy. Zawodnicy obstawiają ten sam boiska i mamy ich 4... Myślę, że 2 byłoby ok. Nie chce mówić kto powienien zostać, ale ja postawiłbym na Antka i Pedriego - Leo pewnie odejdzie i musimy to zaakceptować.
0
@MarioVeB! na papierze Antek wygląda lepiej niż Suarez. 20 goli i 12 asyst Luis 21 + 3. A wcale nie przełożyło się to na sukcesy, chociaż właściwie na puchar króla się przełożyło. Suarez w LM wyłożył się kolejny sezon z rzędu. Był pewnie najlepszą 9 świata przez jakiś czas, ale umówmy się, że jego cykl dobiegł końca, a my cieszmy się, że mistrzostwo powędrowało do "lepszej części Madrytu". Dzięki za wszystko co zrobił w koszulce Barcelony i życzę drugiego miejsca w przyszłym roku:)
0
@Kondziubarca jeden z najlepszych na 100%. Chciałbym go zobaczyć w klubie pokroju Ajax/Roma - jestem pewien, że by się sprawdził i wyprowadził na szczyt.
0
@El dominatore Strzałów mamy mnóstwo, ale często są oddawane na siłę, bez szans na powodzenie. Statystyki nie oddają wszystkiego. Bo w połowie sezonu przejechaliśmy się gładko po średniakach, a teraz nawet Eibar gra lepiej niż my...
0
Na tym podpisie nie stracimy! Brawo!
0
@kamapl85 @MarioVeB! sprzedany został bo brakowało siana, był po ciężkiej kontuzji, z niewiadomym stanem zdrowia i olbrzymia pensja. Grał w ostatnich sezonach jak tak jak Barca Koemana - dobrze tylko z ogórkami. W LM grał tyle co Martin... legenda klubu, która się wypaliła. Zmiana otoczenia wyszła mu na dobre
0
@antymadrista1 ta jasne, w Barcelonie to ostatnie 1,5 sezonu w trudnych meczach to umiał jedynie symulować faule. Drużyna grała lepiej i na niego, a on bardzo dużo marnował. W LM był bezproduktywny. Jest legenda Barcy, ale końcówka w jego wykonaniu była marna
1
@don'T.R.I.P.e wszystko poważne spartaczył. Jest po prostu średnim trenerem, który nie powinien tu trafić.
0
@antymadrista1 w Barcelonie połowy tych sytuacji co w AM by nie strzelił. Chyba brakowało mu motywacji.
0
No i pyk, TS nie ma i ile strzałów w światło bramki zostało obronione. Ostatni mecz sezonu taki jak cały sezon - wynik lepszy niż gra
0
@wroclawskifan to niech uczciwie odpowie, gdzie ma grę w defensywie, bo mam wrażenie, że w nosie... w podobnym miejscu trzyma stałe fragmenty oraz Pjanicia, Neto i Puiga...
0
@Tridente2015 przyszłość ZZ tez jest omawiana przez media od ponad roku i nie biega z żalem do pismaków...
2
@krzysiekgier serio? Nie mamy składu na Granade lub Levante?
6
@SeWo77 przypomnij sobie Bayern 2019/2020. Chelsea w tym sezonie.
Nowy trener z pomysłami przy tych samych zawodnikach i dzieją się cuda. Trener z wizja to najwazniejsze
0
@LucasW123 da się być niżej niż TS w obecnym sezonie? Od lata 2020 czyli 1,5 sezonu totalnie bez formy
1
@XXYYZ też tak uważam, TS nie prezentuje formy, która zapewniłaby mu miejsce w składzie i trapią go problemy zdrowotne. Ta opcja nie jest głupia
0
@bady48 na obecny Real, Juve, Granadę, Eibar, Levante czy Celtę to akurat skład mamy... Złej baletnicy...
0
jakie źródło? Jeśli coś takiego powiedział to mam nadzieję, że ktoś pokazał mu już palcem na drzwi...
2
@wuwunio92 różne fochy w życiu miał...
1
@PatrychoO oczywiście, masz życzenie to się zaszczep... Każdy kto chce niech to zrobi (ja również niebawem), ale ta propaganda to przegięcie. I tak mimo braku szczepień pewnie z 50% społeczeństwa ma przeciwciała... Czy szczepionki u tych osób coś zmienia tego się nie dowiemy, bo nawet, gdyby ktoś chciał to zbadać to by tego nie opublikowali. Taka kasa poszła w propagandę szczepień, że walka z tym to jak zawracanie kijem rzeki. Chcesz żyć jak dawniej - jesteś zmuszony się zaszczepić.
2
@MarioVeB! Siejesz propagandę:P Ja uważam, że najważniejszy jest wybór. Ataki na szczepionki i mówienie, że szkodzą to kłamstwo, ale mówienie, że w perspektywie długookresowej są bezpieczne też jest kłamstwem. Szczepionki po prostu nie są przetestowane długookresowo, każdy szczepiący się podejmuje ryzyko i to powinna być "wolna decyzja" Ja wolę się zaszczepić, ale jeśli ktoś nie chce to znaczy, że ma obawy, które nie są bezpodstawne.
0
@NiktWazny to była dziwna operacja księgowa... przyszedł Vidal, który IMO grał słabiej, ostrzej i bardziej bezmyślnie
30
Ivan MŚ i brak zmiennika Cię zajechały, ale byłeś wspaniałym uzupełnieniem Leo. Brudna prace w defensywie wykonywałeś bardzo długo na bardzo wysokim poziomie.
0
@NiktWazny robił więcej w środku pola niż Busi w 3 ostatnich sezonach do kupy... Rakitic tez mial skromne statystyki, a jego brak widać cały sezon...
0
@NiktWazny chyba nie pamiętasz jego występów.
0
@Edii7777 Neymar gdyby przyszedł jakiś poważny trener pewnie zostałby, ale ten projekt był już wtedy skazany na porażkę. Ale brazole to zawsze maja dolary zamiast rozsądku np. prawdziwy Ronaldo, R10. Jedynym lojalnym był Alaves
0
@Edii7777 Alba i Dest w ofensywie spoko, ale defensywę olewaja niczym Leo - z całym szacunkiem, ale on zwykle był łatany przez Alavesa, Busiego i Rakiticia. Teraz nie ma kto łatać dziury po Leo, bo Busi zwykle bez formy, a Dest zapomina o defensywie. Alba to nawet jak się wraca to stracił umiejetność krycia...
0
@Edii7777 Ronald jest tu tylko za zasługi piłkarskie. Kunszt trenerski niczym Najman pięściarski... Podobnie jak dwóch jego poprzedników powinien oglądać mecze Barcelony w TV. Nasz klub zasługuje na poważny sztab szkoleniowy. A mówienie o zaletach sztabu szkoleniowego, gdzie 95% składu nie potrafi utrzymać formy przez miesiąc to strzelanie kapiszonami. Koeman to ostatnia zła decyzja Bartka... Taki gwóźdź do trumny jego projektu. My potrzebujemy wymiany całego sztabu, bo sprzedaż wszystkich i kupno wszystkich bez wizji i zaplecza nie rozwiąże problemu. Mamy zawodników z potencjałem, ale notorycznie bez formy. Bo Clement, FDJ, TS niewątpliwie mogliby rozegrać sezon na dobrym poziomie, a każdy z nich po prostu był cieniem samego siebie z poprzednich sezonów.
0
@bbartekfcb Alba i Dest w defensywie to samo. TS, Dest, Lenglet, Pique, Alba i Busi i Trincao to najgorsi piłkarze tego sezonu. Ale nie możemy wymienić wszystkich. Ale jak to jest, ze wszyscy jednocześnie są bez formy?