0

@Unf pierwsze 3 mecze i ostatnie 10 w międzyczasie 30 bez formy...

1

@FCBparasiempre Xavi jest w Petrolandii - kontrakt nie do zerwania przed MŚ. Zapomnieć jak o kupnie Neya

0

@Unf jestem przekonany, że nie. Takiego sita w obronie to nigdy nie mieliśmy. Setien nie dostał sezonu na pokazanie, na co go stać. Koeman dostał i zapuścił nas jeszcze bardziej. Busi i wszyscy za jego plecami mają najgorszy sezon życia. Wzrost formy Leo przykrył błędy trenerów nie po raz pierwszy zamazując gruzy...

1

@koksik2700 ja uważam, że pogłębił kryzys. Z tą defensywą ubiegłoroczny Bayern wsadziłby 16 zamiast 8 bramek...

0

@Unf Tylko zmieniamy na coraz gorszych Enrique > EV > Setien > Koeman -> to teraz może Brzęczek??

1

@Adi123456789 Guardiola prowadził rezerwy, ale jego rezerwy grały dobrze... nasze rezerwy biją się o awans do drugiej ligi, trochę marnie to wyglada. Allegri jedynym mocnym kandydatem w oczekiwaniu na trenera Ajaxu lub Xaviego, który na bank za kilka lat dostanie szansę. Do MŚ w Katarze to gadanie o Xavim to gdybanie jak o Neymarze. U Petrolowcow nie ma ceny. Mi marzy się Allegri, który zapewni jakiś poziom.

0

@MarcelNJ11 zgodzę się, ale jest równie dobry co Leo i Cr7. Ponad 20 lat ma tak wysoką formę. TS nie potrafi przez 1 sezon formy utrzymać. To jak porównywanie Hazarda do CR7 i Leo. Niby czasem potrafi, ale takim kozakiem jak oni nie będzie. Czas zweryfikował Buffona, jak dla mnie numer 1 w historii. Pamiętam jego przejście z Parmy. Od początku do końca kozak. Nigdy nie zostawił klubu nawet w bagnie, w które wpadli. Szacun dla gościa.

0

@FerNiKloVe nie widziałem przez cały sezon wow. Zwykły średniak. Gdyby nie nazwisko i gdyby trener miał cohones to pewnie grzałby ławę. Powinien znaleźć się w takiej sytuacji jak De Gea w ManUtd, jeśli wiesz o czym mówię:) gdzie był z Juve, Realem, PSG i finalnej części sezonu (ostatnie 10 spotkań). Nie robił absolutnie nic co powinien zrobić bramkarz z Topu. Sezon go zweryfikował.

0

@DonFerdinando "bardzo przeciętnie" to łagodny eufenizm?

0

@damian777 no i jesteś pozamiatany na tej stronie:D może nie 3 sezony, ale 1,5 sezonu TS jest do zapomnienia... wcześniej był wielkiem bramkarzem z kiepską psychiką w ważnych spotkaniach. Teraz jest karykaturą samego siebie. Do Buffona nie ma i nie miał podjazdu nigdy.

0

@MarcelNJ11 Bo nasz GK nie wykazuje się niczym szczególnym przez cały sezon?

0

@fcbarcafan19 za TS lepsza:)

1

@Adi123456789 najgorsze jest to, że jest duża część ludzi, którzy uważają TS w tym sezonie za bramkarza z TOP-u... Widzą sens zatrzymania Koeamana. Zachwycają się Albą, Busim, Destem w tym sezonie. Myślisz, że to Ci, którzy oglądają tylko te udane mecze? Czy to mój TV i statystyki pokazują brak błysku TS, brak udziału w defensywie bocznych obrońców oraz 8 na 10 spotkań, gdzie Busi jest sabotażystą. Albo mój sony przekłamuje rzeczywistość, albo ktoś ogląda mecze na kanale, gdzie Holecka (moja bohaterka zakłamywania rzeczywistości, ta to ma talent) komentuje wydarzenia na boisku. O taktyce mówić nie wypada, bo punkty zdobywamy z leszczami po przebłyskach indywidualnych, ja planu na drużynę nie widzę. Widziałem coś u Valverde, nawet u Setiena było lepiej... Tutaj dziura jeszcze większa a zabrało nam "podobno bezużytecznego Ivana", "porywczego Vidala", "Suareza, który na leszczy się nadawał, a w LM się nie sprawdzał", "Semedo bez statysyk". Arthura nie liczę, on w wieku 20 lat nie miał kondycji na 60 minut.

0

@Przystankers no i dorobiłem się trolla:) dzięki! Przynajmniej piszę dla stałego czytelnika. Gdyby TS zrobił wczoraj cokolwiek jak bramkarz z TOPu to pewnie dziś nadal byśmy się liczyli w walce o mistrzostwo. W ostatnich kilku spotkaniach tylko z AM mu jakoś poszło... Trochę marnie.

0

@FerNiKloVe mecze z Deprotivo Alaves, Superpuchar z RSSS, 2x Sevila i pewnie jeden mecz bardzo dobry w tym sezonie... Do tego ponad 40 średnich i słabych. Do Top10 w Pirmiera to może się łapie, ale do światowej czołówki to mu tak daleko jak Legii do LM... Ten sezon w jego wykonaniu to po prostu poziom Lengleta. Kilka dobry meczy, kilka spartaczonych i wiele średnich. Ale ma nazwisko i nikt się go nie czepia. W poprzednich sezonach do był bramkarz klasy światowej, ale nie w tym.

0

@TridenteMSN Bartka już nie ma. Może w końcu zagoszczą u nas jakieś standardy. Piłkarzem był wybitnym, ale trenerem marnym po prostu trzeba go uczciwie pożegnać. Nie pokazał nic w wymagających spotkaniach. Kunsztu trenerskiego nie nabył przez 20 lat, więc kolejny rok nic nie zmieni. Nasz samograj z przodu uratował mu wiele spotkań, on taktycznie nie rozgryzł żadnego rywala, a szkoda. Chciałem, żeby mu się powiodło, ale to gość 1 taktyki. Ruszamy do przodu i zapominamy o obronie... Piłkarze nie zbudowali u niego równej formy, każdy miał jakieś zjazdy i wahania...

0

@TridenteMSN Allegri chociaż byłby gwarantem stabilizacji i naszą ligę wygrywałby co roku. Koeman nie osiągnął jako trener nic przez 20 lat i tak pozostanie. Nie widzę lepszego trenera do wzięcia niż Allegri. Co do stylu Koemana - styl przegrywania w frajerski sposób n-razy w sezonie. Puszcza wszystkich do ataku i może się uda. Stałe fragmenty i gra na własnej połowie na poziomie segunda...

2

@Kismeth oraz uznawanie Ter Stegena za najlepszego bramkarza na świecieXD

1

@karieraFCB2 Setien nie bylby gorszy..

0

@Filipfcb2000 zamienił jedno wyjazdowe upokorzenie w LM w sezonie na podwójne domowe? Z twierdzy CN zrobił plac punktobrania. Mówię Ci, ze to nadal zemsta Bartka i dalej robi partyzantkę.

0

@johny11 pierwsze 3 i ostatnie 10 spotkań sezonu. Forma na 2 z 10 miesięcy w sezonu.

0

@FerNiKloVe w topie na świecie to jest, ale popularności. W każdym meczu bramkarze rywali maja większa skuteczność. On nawet w top ligi hiszpańskiej nie jest. Nawet w Barcelonie lepiej w tym sezonie bronił Neto.

0

@TridenteMSN pewnie zjadłby taktycznie naszego wczorajszego rywala. Koeman kluczowe mecze w LM. Real i Juve 2 upokorzenia. Finisz ligi i walka o mistrzostwo 2/9 pkt. No i ten żałosny styl. Gość Lengleta, który przez kilka kat prezentował u nas i w Sevilli poziom zgasił na amen... szkoda gadac

0

@Przystankers to w takim razie Ty jesteś moim trollem. Bez spełniania warunków z innych stron to wychodzi. Ale skoro nie masz innych rzeczy do roboty. Dalej będę Cię prowokował. A co do liźnięcia piłki nożnej to patrząc na twoja spaczona ocenę bramkarzy to nie wróżę sukcesów.

1

@Adi123456789 nad bramkarzem i defensywa również.

0

@Filipfcb2000 czym zasłużył na kredyt zaufania?

0

@Laer_Tyrdam Koeman powie, ze jak wygramy wszystko to...

0

@FerNiKloVe delikatnie to ujął. Ter Stegen nie osiągnął poziomu Neto. Gra za nazwisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?