czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Edii7777 gruby agent był problemem... Ale fakt wtedy kozacki pakiet byśmy mieli. Oby FDJ chociaż odpalił, bo ta jego forma miga jak stroboskop.
0
@NiktWazny uważam, że Kun może nas zaskoczyć jak Paulinho. Przynajmniej z tego artykułu wygląda to jako spoko opcja. La ligę możemy wygrać, ale na LM się nie napalam - szczerze mówiąc wolałbym oglądać Barcelonę w LE może chociaż tam by coś pokazała.
2
A PiS tylko obniża podatki...
0
@NiktWazny Paulinho pewnie tez skreśliłeś (ja tez) :) za free to niezła łata tego sita. Lepsze to niż kolejny Martin. Płaczesz za Suarezem ,a w LM strzelal kapiszonami wiele lat. Brak sukcesów jest oczywisty, ale połączony z brakiem stylu to dramat...
0
@NiktWazny Obecnie nie mamy nikogo poza Martinem na 9. Jeśli z jego zdrowiem jest wszystko ok to będzie wzmocnieniem. Dla rozwoju Pedriego ważne jest pozbycie się kogoś z grupy Leo, Cou, Antek. Bo to oni będą blokowali mu minuty.
0
@NiktWazny Pedri to nie 9... Ale u Ciebie w fifa pewnie pełni taką rolę... Nie stać nas na prawdziwą 9, więc to dobry ruch - jeśli będzie w stanie rozegrać sporo meczy - Suarez w 2019/2020 też prawie nie grał... Może z Depay-em wypełnią luki w ataku. Akurat w tym seznonie Buffon pewnie byłby dużo lepszy od TS... Ramos może tchnąłby cokolwiek w obronę i stałe fragmenty - nieźle kombinujesz:) Nasza drużyna Old Stars - byłaby lepsza niż obecna...
1
Sugeruję, że nie miał przez ponad 50 spotkań pomysłu jak ułożyć grę defensywną zespołu. Ogólnie gra defensywna to dramat. Rzucenie się cała drużyna na polowe przeciwnika nie zdało egzaminu. Podobnie problem wygląda z brakiem wizji na stałe fragmenty. Oczywiście możesz mieć inne zdanie, ale:
-ważne mecze np. z Realem (pełnym braków) przegraliśmy na poziomie taktycznym; podobnie Juve i PSG na CN...
-jedyne stałe fragmenty jakie nam wychodzą do wolne Leo. W defensywie i ofensywie padaka. Karnych nie komentuję, bo jestem pewien, że znaleźlibyśmy kogoś kto ma "chłodną głowę". Po wrzutce z rożnego strzeliliśmy chyba tylko 1 bramkę przez cały sezon...
-od Busiego (włącznie) w tył wszyscy grają strasznie - bez ładu... Każdy jest nas w stanie ograć.
-nikt poza Leo nie potrafi utrzymać formy przez miesiąc...
Ja nie widzę tej jakości Koemana. Lenglet jest jednym z tych, którzy zaliczyli zjazd formy pod okiem Holendra. Podobnie Gerard, Alba (w grze defensywnej), Pjanić, Roberto, FDJ, Busi i zwłaszcza Ter Stegen.
0
@Edii7777 Clement potrafił dobrze grać u Valverde i Setiena - nie skreślajmy go.
11
@NiktWazny prędzej on poprowadzi drużynę do sukcesów niż Lautaro:) Kun jest Messim ManCity, bardzo dużo osiągnął i może po prostu chce coś wygrać w Hiszpanii. Kontrakt z głową, ryzyko mniejsze niż przy Antku, Cou i Dembele. Cieszmy się, że to prawie darmowy zawodnik wysokiej klasy. Zarobki 5mln to marketingowo zwrócą się w chwilę, ja uważam to za bardzo bezpieczny ruch.
3
Ja uważam, że podobnie jak Paulinho czy Larsson może być "tymczasową łatą" w oczekiwaniu na powrót Fatiego i zakup 9. Paulinho dobrze wypełnił braki w pomocy i w odpowiednim momencie odszedł! Trzymam kciuki, żeby Kun miał równie udany epizod jak wspomniana dwójka:)
0
@Deco 20 w tym sezonie to tylko z Leo był pożytek (po pierwszych 2 miesiącach sezonu), oprócz niego nikt stałej formy nie złapał:(
0
jeśli Koeman zostanie to on, Neto, Umititi, Junior i Puig powinni się pakować, jeśli zmieni się trener niech sam podejmie decyzje.
0
@Pawlak1992 szkoda, byłaby okazja rozruszać się w presezonie
1
@Pawlak1992 Koeman nigdzie nic jako trener nie osiągnął i tutaj to potwierdza. Nie potrafił przez 50 spotkań nadać charakteru drużynie. Rzuca wszystkie siły do ataku zapominając o obronie. Zespół nie jest zgrany ani trochę. Chaos panuje...
0
@Pawlak1992 4 miejsce w la liga to eliminacje, utrzymując rytm możemy spaść na czwarte miejsce..,
1
@ngif jeśli Koeman zostanie to 2022/2023 może być nawet bez gry w europejskich pucharach... W tym sezonie może jeszcze "awansować": do eliminacji LM.
0
@Lucassito i w druga stronę - pracodawca wyciska z Ciebie jak największy zysk...
12
@Moov ciekawe jak Ty byś się zachował... Ja nie zredukowałbym swojej pensji o 80-90%. Dużo zarabia bo dużo przynosi.
0
@Przemas8411 zesk jest zaoszczędzona częścią przychodu. Zaciskając pasa ten kredyt możemy udźwignąć
2
@Tomaszek13 taktyka Koemana - oksymoron.
4
@Gonzo349 przeciętny gość w Warszawie ma rocznie mniej niż 100tys na rodzine i musi zadłużyć się na 600tys aby kupić 50 metrów kwadratowych. Barca ma przychody w okolicach miliarda, a będzie miała około 1,5 mld długu. Nadal jest w 4 razy lepszej sytuacji niż przeciętny Kowalski. Przy tych dochodach to nie koniec świata.
1
@tom9001 jakby nie patrzeć na CN dał im oklep, a Koeman nawet u siebie dał się oklepać. Autobus byłby pewniejszy niż ta karykatura tiki taki. Zawodników do kontry mamy, a do tiki taki i wysokiego pressingu nie.
0
@kejdzi nie powiedziałem, ze jest jedynym winnym. Ale po tych jego występach powinien zacząć bronić Neto lub ktoś z młodzików
0
@Hadim a Allegri?
0
@norbi77 tak, jeśli mamy słabą defensywę powinniśmy ją wzmocnić i wycofać ( np. zagrać 4:2:3:1 i dać FDJ i Busiego/Pjanicia na DM) i nastawić się na kontry. Z klepania bez sensu na połowie rywala nic nie wychodzi, a wysokim pressingiem z naszymi obrońcami przegrywamy kolejne mecze - tak to wina Koemana. Jesteśmy słabi w ataku pozycyjnym oraz w obronie, więc powinniśmy się cofnąć i zagrać coś innego. Nie mamy składu na tiki-takę, a Koeman serwuję nam jej karykaturę. Mamy Dembele, Albę, Leo, Desta i Antka, którzy są szybcy z piłką i by to pociągnęli - pewnie wyszłaby podobna ilość sytuacji bramowych niż tych sensownych strzałów na bramkę. Valverde taktycznie by to udźwignął, ale on nie miał szans na powodzenie, ze względu na brak posłuchu.
0
@norbi77 serio uważasz, że Granada i Levante ma kadrę porównywalną z Barceloną? Ja rozumiem wszystko, ale leszczy powinniśmy klepać... Moim zdaniem Koeman dobił trupa.
0
@JarekS 3 powody:
- jest legendą klubu i słabo go tak po prostu zwolnić
-nie chcą się przyznać do błędu
-nie mają potwierdzonej alternatywy
Co do szkolenia młodzieży - może dostali minuty, ale nikt nie grał składnie i zespołowo. Graliśmy bez stylu - jak chcesz dać minuty to wyślij młodych na wypożyczenie. Inna sprawa to poza Mingezą nikt nie udowodnił, że ma papiery na pierwszy zespół. Najwyżej przebłyski. Fati czy Pedri to diamenty, których wprowadziłby każdy trener. Ale ja nie widzę drugiego Bojana czy Pedro, którzy decydowali o losach meczów, nawet pomimo braków. Więc to całe gadanie o wprowadzeniu młodych to trochę gadanie, żeby gadać.
0
@arasz1819 generalnie trudne mecze zawaliliśmy na przestrzeni całego sezonu... Ja Cię oszołomem nie nazywam, ale mam zupełnie inne zdanie, a twoje szanuje. IMO Koeman nie potrafił u żadnego zawodnika utrzymać formy przez kilka meczy z rzędu doskonale to prezentuję regularność jaką prezentuje np. Alba, Busi, TS, Dembele, Griezmann, FDJ - to nie są leszcze, a mają wyłącznie przebłyski. Wszyscy pod jego skrzydłami grają słabo - poza Leo, ale on żyje swoim rytmem. Patrząc na zawodników ustawionych na naszej połowie to szkoda gadać, cały sezon w plecy. Każdy potrafi wbić nam kilka bramek - obrona i bramkarz rodem z Ekstraklasy. Na połowie przeciwnika też szału nie robimy, mało zrywów i klepanie wszerz oraz strzały, aby nabić statystyki. Ja nie widzę tego impulsu. Stałe fragmenty w ofensywie (problem znalezienia egzekutora rzutów karnych oraz rożne) jak i ofensywie to mamy na poziomie klubów naszej rodzimej ligi - trochę mało patrząc, że pewnie nasz najgorzej opłacany piłkarz ma pensję większą niż budżet wielu klubów w Ekstraklasie.
1
@arasz1819 mam inne zdanie, końcówka sezonu pokazała "kunszt Koemana". Nawet jeśli mamy za słaby skład na Juve, PSG, Real to na Granadę i Levante powinno wystarczyć... Dał ciała na przestrzeni całego sezonu. Zostawienie go to zbrodnia przeciw klubowi.
0
@SeWo77 ja mam nadzieję, że w końcu wróci do formy!
W obecnym sezonie bardzo starał się o miejsce na ławce...