czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Plmyszynski fakt Antek w końcówce sezonu był solidnym zawodnikiem, a ogólnie jego potencjał jest olbrzymi, ale w zeszłym roku miał nie tygodnie, a miesiące, gdzie gra do przodu po prostu mu nie szła. Ogólnie mamy problem z ustabilizowaniem dyspozycji zawodników. Co do wkładu Antka w grę defensywną i "staranie się" to zawsze 110%, ale jednak jego sinusoida dyspozycji jest straszna. Ale trzymam za niego kciuki bo ma końskie zdrowie, wolę walki oraz olbrzymi potencjał - to z nim wiąże nadzieję, że zacznie się wszystko stabilizować.
0
@ToJa79 może kiedyś umowa wypłynie i się dowiemy ile:) bo to gdybanie:)
0
@Midast patrz TS, Busi i Griez grali za nazwisko nawet po serii fatalnych występów - tak Koeman kontynuuje kult świętych krów.
0
@kacperowski20 Pjanic, Griez, FDJ nigdy grając u nas nie wspieli się na szczyt swoich możliwości. Najgorszy regres zaliczył TS, który z Top3 na świecie stał się zwykłym cieniasem. Alba i CL w obronie stwarzają większe zagrożenie niż przeciwnicy. Sztab od przygotowania fizycznego i medycy wyglądają od 5-6 lat jak nasza obrona w pamiętnym meczu z Bayernem. Trenerzy głowni od LE coraz gorsi. W zeszłym sezonie wszystkie trudne spotkania przegraliśmy na płaszczyźnie taktycznej. Mam nadzieje, ze finanse się ustabilizują i wszystko cegła po cegle zostanie odbudowane.
23
Griez to obecnie kręgosłup zespołu. Dyrdymały wyssane z palca
0
@PlsNotAtletico stanowczo nie. Nie powinnismy go kupić, ale to, ze zawodnicy po przejściu zapominają jak się kopie piłkę to stanowczo wina trenerów.
0
@kacperowski20 to nie wina zawodników, a naszych nieudaczników na ławce
0
@against_modern_football gra się dla pucharów i kasy, a obie te rzeczy może mieć w PSG. Wiele osób ma kompleks PSG, ale to my ich wkurzaliśmy pierwsi. Sandro i Bartek nabijali im kontrakty przez ciągłe podchody pod T. Silvę, Verrattiego, Marquinhosa, Rabiota a nawet Neymara... Oni po prostu przyszli wpłacili kasę za Neya i koniec. Wiem, że liga francuska to nie PL, ale spójrzmy kto w PSG mógł sobie pozwolić na taki wydatek i zapewnić poziom sportowy: Live, City i Chelsea. Ale pewnie uważali, że Leo młodszy nie będzie i po prostu nie topili kasy, bo oni i tak mają nakręcony rynek. We Francji PSG nie boi się inwestować w starych podobnie jak Juve. Bayern na 100% nie rozbiłby drabinki finansowej, więc logicznymi były oferty z Juve i PSG, ale Juve ma już superstar i dużym kontraktem. Kierunek Leo, na którego nie mieliśmy pieniążków jest w moim przekonaniu jedynym, który mógł wybrać. Wolałbym inny klub ale trudno, a w całym tym z zamieszaniu z PSG nie możemy zapominać, że my im do wybuchu wkurzaliśmy strasznie
0
@JarekS pieniądze się znajda jak wygasną kontrakty i wrócą kibice na trybuny. Masz racje końcówka sezonu w wykonaniu naszego trenera to był żart… bardzo kiepski. Setien nie zrobiłby tego gorzej. Valverde był gwarantem jakiegoś poziomu. Koeman był legenda jako piłkarz, a jego 20 letnia kariera trenerska jest cienka jak nasz klub pod jego wodza. Poczekamy i wszystko wróci do normy.
0
@daniel32778 początek ubiegłego sezonu. Niemiec nie miał 5 dobrych spotkań w ubiegłym sezonie. A końcówki sezonu chyba nie pamiętasz nawet na okładki trafiła jego „skuteczność”. Ci drugi strzał lecący w światło bramki to był gol. TS po pandemii nie był nawet średniakiem i grał za nazwisko. Neto popełnił 1 błąd chyba z Alaves i poza tym czyścił super. Gdyby nie on w pierwszym klasyku byłaby manita…
0
@bysiu82 nie stać nas na zwolnienie kogokolwiek, wiec niestety musimy oglądać tego nieudacznika dalej. ZZ i Pirlo potrafili odejść, a sezony mieli na zbliżonym poziomie. RK nie zrozumiał, że się nie nadaje.
0
@korn234 Neto nas trochę poratuje jak w ubiegłym sezonie. Potem wróci TS szukający formy do końca sezonu i puszczający wszystko co leci w światło bramki… smutne, ale prawdziwe.
0
@Mike1023 no bo maja pieniążki. My utopiliśmy ponad pół miliarda na szukanie zastępcy Neymara. Dawaliśmy do podpisania bardzo wygórowane kontrakty i to rozpasanie świętych krów musiało się tak skończyć. Real utopił kilka transferów, ale miał bardzo wiele dobrych sprzedaży. My mamy pół składu do wymiany, a oni Bale i Hazarda. My zatrudniany kolejnego ex piłkarza na stanowisku trenera, a oni ściagają gościa z totalnego topu. Chyba tam ktoś od lat zarządza głowa. na CR potrafili zrobić interes stulecia - ściągnęli za dużo kasy, wycisnęli jego najlepsze lata kariery i sprzedali za jeszcze więcej kasy.
0
@JarekS Koeman dużo szczekał w zeszłym sezonie, a nie potrafił utrzymać stabilnej formy u żadnego zawodnika oprócz Leo. Taktycznie nie potrafił rozgryźć ogórków na koniec sezonu, wiec całe to gadanie o spajaniu drużyny można między bajki wsadzić. Czeka nas to co miało miejsce w Milanie, ManU. Na sukcesy przyjdzie nam poczekać i mam nadzieje, ze poprawi się sytuacja klubu, aby można było kontraktować swobodnie sztab i zawodników. Tak to jest okres przejściowy i po prostu tak musi być. Obyśmy nie byli znów pośmiewiskiem LM to moje życzenie na ten sezon. PK może wpadnie, a na nic innego nie liczę. Oby młodzi się ograli i trzeba pożegnać Busiego, Albę, TS, Umtitiego, Cou i Dembele w najbliższych okienkach transferowych. Młodsi i bardziej odporni na kontuzje nie będą.
0
@against_modern_football gdyby nie Messi to pewnie nie bylibyśmy w tym roku w LM. Przypomnij sobie tabele, gdy Leo kopał się po czole. Potem uciułał nam punktów na LM i bądźmy za to wdzięczni. Poszedł do zespołu, który ma projekt i olbrzymie szanse na LM. U nas z tym dzbanem, (którego nie wymieniliśmy dokładnie z tego powodu, który uniemożliwił rejestracje Leo) będziemy się bili nie o LM a o awans do niej. Takie są fakty. Pirlo tez na ostatnie lata kariery poszedł coś do gabloty sobie wrzucić. Ja rozumiem Leo i szanuje kierunek, który wybrał. U nas trener zgasił wszystkie gwiazdy i boje się o ten sezon. Mając w pamięci końcówkę poprzedniego i 2 blamaże na CN w LM.
1
Pewnie teraz zarabia mniej niż Umtiti… niech Bartek wylewa co chce, ale te kontrakty to gwóźdź do trumny…
0
@debu1989 w ubieglym sezonie TS i Busi również w 80% spotkań byli równie wydajni co w meczu z Bayernem. Taktycznie nowy trener niestety tez dobił do poziomu tego spotkania. Szczęściem Koemana było to, ze w LM nie trafił na równie rozpędzona maszynę co Bayern sprzed roku. Sytuacja jest tragiczna, ale kibicem się jest, a nie bywa. Trzymajmy kciuki, żeby odbudowa trwała jak najkrócej. Z obecnym trenerem będę zadowolony jak nie spadniemy z podium laliga
0
@ToJa79 ja czytałem o 30mln netto w Psg. U nas miał grubo ponad 100 brutto
3
on przynajmniej na CR7 potrafił zarobić.
0
@ToJa79 spójrz na ich projekt sportowy, a nasz… tam Leo będzie grał za wiele mniej niż w Barcelonie. My mamy gbura zamiast trenera, który publicznie pierze brudy i ma osobiste problemy z częścią składu, wiec ja już w momencie ogłoszenia pozostania tego gbura na stanowisku wiedziałem jak to się skończy i pisałem, ze powinnismy liczyć na Antka. Potrzebny jest trener, ale naszego klubu nie stać na zwolnienie Rudego to co mówić o przedłużeniu kontraktu z Leo. Lepiej było dać Leo odejść rok temu. Sezon do zapomnienia a klub nie poniósłby kosztów jego pensji. Nikt nie ratowałby Koemana, wiec wyleciałby i może trafiłby się nam jakiś trener z top. Zarządzanie tym klubem było tragiczne, wiec mamy zgniłe jaja w kontraktach. Nikt nie jest w stanie tego szamba wypompować w kilka miesięcy. Podobnie jak Milan, Inter, Liverpool potrzebujemy kilku lat na odbudowę.
0
Już wiosna mówiłem, że pozostanie Koemana na stanowisku to pewne odejście Leo. Po prostu końcówka sezonu i szambo wybijające co kilka dni nie rokują na sezony pełne sukcesów. To musiało się tak skończyć i tutaj tylko Morawiecki mógłby dopatrzeć się pasma sukcesów i optymistycznych prognoz. Trzeba podziękować Leo za wszystko i życzyć powodzenia
0
@Magicc89PL absolutnie się z Tobą nie zgadzam. W zeszłym sezonie nawet TS nie potrafił utrzymać dyspozycji. Trudne mecze przegrywaliśmy taktycznie. Koniec sezonu pokazał jak marnym trenerem jest. Tylko Leo regularnie tuszował jego braki. Prawda jest taka, że został z tego powodu co Leo odszedł - pusta kasa klubu. Koeman wybitnym piłkarzem był, ale trenerem jest marnym co udowadnia od 20 lat - trzyma go ciężka sytuacja klubu, którego nie stać na rozwiązanie kontraktu. Juve potrafiło podziękować Pirlo, a u nich sytuacja wyglądała trochę lepiej niż u nas. Nie każdy wybitny piłkarz będzie wybitnym trenerem. Z powodu zrozumienia sytuacji klubu akceptuje go jako trenera, ale wiem, ze to najgorsza możliwa opcja. Przebudowę powinnismy zacząć od zmiany trenera, bo przez sezon nie potrafił obudzić potencjału żadnego zawodnika, a wszyscy poza Leo mieli tragiczny lub sinusoidalny sezon.
0
Teraz potrzebny jest trener. Etap Leo zakończony. Ktoś musi teraz to poukładać. Skład jest dobry, conajmniej na ligę i pk
2
@constantine16 inna sprawa, ze Real w Europie po odejściu CR7 przestał się liczyć zupełnie, ale to taki efekt na marginesie. U nas upaść niżej w LM nie można, wiec całe to zamieszanie może wyjść nam na dobre. Ja duże nadzieje pokładam w Antku, bo on potrafił być liderem we Francji i AM. Ma końskie zdrowie, jest młodszy od Leo i brakuje mu ZP i LM, czyli wiele do udowodnienia.
PS. W reprezentacji znaczy więcej niż złoty chłopiec PSG.
1
@equwesta zjedzą Cię. Ale osobiście tez tak uwazam. Niemiec grał za nazwisko.
39
Rudy niezadowolony po bramce Puiga… w nagrodę dostanie ogon z ogórkami w 8 kolejce:)
1
Dzięki za każde 90 minut i setki uratowanych punktów. Odchodzi król, ale oby to był impuls dla młodszych, aby brali mecze w swoje ręce! Pora, żeby Cou i Antek odpalili.
1
Neto w meczu towarzyskim pokazuje więcej niż TS przez cały sezon… szkoda, ze ciagle grzeje ławę, zasługuje na wiecej
0
Nie jest powiedziane, ze Kun, Depay czy Fati wykręca takie liczby jak Antek. Gra w kratkę, ale to nadal jeden z 3 piłkarzy (FDJ, Leo i Antek), którzy maja więcej dobrych niż złych spotkań u Koemana. Reszta składu chyba nie łapie o co chodzi trenerowi, albo trener nie umie nimi dyrygować i tylko wspomniana jakość wymienionej trójki nie jest do zgaszenia przez tego partacza na ławce - obstawiam ten wariant.
0
@mr Barca chyba do marca 2020, bo teraz to jest naszym Kariusem i powinien skończyć jak ok.