0

@amanter nie wiem ile zarabia MATS ,ale to jak w przypadku Dembele o dużo za duzo

0

@Mr8lack no i pyk chodzi o przeciętniaka na ławce. W Juve zrozumieli, ze Pirlo za nazwisko nie powinien prowadzić klubu, ale u nas ktoś tej lekcji nie odrobił.

3

@Tatazolwinia bo pili Yerbe z Leo

1

@MichuPlayPL uratował wiele piłek, ale niech nie marnuje kariery na grę pod marnym trenerem…

0

@Mr8lack bo nikt mu tego nie wytłumaczył. ZZ potrafił CR a oszczędzać na koniec sezonu, ale u nas jak Leo nas nie uratuje to Huesca czy Eibar biorą punkty… bez Leo bylibyśmy poza pucharami

0

@Mr8lack moim zdaniem Leo powinien ograniczać minuty, a Antek daje bardzo dużo w defensywie z przodu, nie musza grać zawsze po 90 minut, a Leo musi się oszczędzać bo metryki nie oszuka.

0

@Mr8lack może ktoś z jakimkolwiek kunsztem trenerskim potrafiłby dzielić im minuty i odpowiedzialności. Koeman jest tyle wart ile zawodnicy swoją jakością są w stanie przepchnąć. Taktycznie nie rozjeżdżały nikogo. Najsłabsze ogniwo zespołu siedzi za sterami

0

@Mr8lack żeby nie było dla kogoś miejsca trzeba mieć pomysł na grę. Drużyna pod wodza Koemana przegrywa taktycznie ważne mecze, a punkty zbiera tylko podczas zbiorów z ogórkami, ale tutaj dopatrywałbym różnicy klas zawodników niż kunsztu trenera. Jak dla mnie Koeman nie powinien mieć miejsca w Barcelonie, a o przydatności zawodników powinien decydować trener i nikt więcej.

0

@cyron1 to co powiesz o naszym TS? Ten to dopiero bez osiągnięć jest pompowany. Ney to może CR najwyżej buty wiązać pomimo różnicy wieku

0

@cyron1 możesz wrzucać milion stronniczych artykułów, ale jego bramki dały kilka LM w 2 zespołach… umniejszanie mu to szczyt głupoty jest jednym z największych w historii i chciałbym go mieć w Barcelonie bardziej niż Lewego, Neymara czy jakiegokolwiek innego ofensywnego gracza.

9

@cyron1 Mbappe nie osiągnie nigdy poziomu Leo i CR7, ale będzie równie dobry co Ibra czy Trezeguet - czyli bardzo dobry. Na 100% na tyle dobry, żeby sprawdzić formę Barcy Koemana i TS. Wrzucanie na niego po tym jak nas ośmieszył to jakiś żart - śmiej się z naszego dziurawego bramkarza i tragicznych obrońców… krytykowanie CR-a to szczyt głupoty. Atleta totalny, jeden z najlepszych skrzydłowych w historii mając przy tym skuteczność lepsza niż jakakolwiek 9, gra w powietrzu i „zapał” bez wątpliwości najlepsze w ostatnich latach - tak to on jako jedyny zbliża się do Leo i próbuje mu nieustannie dorównać przez około 15 lat. Ich wyścig trwa tak długo, ze R10, ZZ czy Ronaldo już wieszali buty na kołku (po tylu latach od momentu wejścia do tego poziomu) lub lądowali w ogorkowych ligach. Patrz i doceniaj bo taki wyścig się już nie powtórzy.

0

@Gargamel01 a nasza gwiazda sparingów z ogórkami będzie chowała głowę w piasek podczas ważnych spotkań - smutne

0

@Stijan w tym sezonie jego długie podania były jak skuteczność Alby w obronie… w tym sezonie miał 5-6 spotkań na poziomie bardzo dobrego bramkarza, wiec średniak. Wszystkie ważne mecze na bardzo niskim poziomie. Trzeba się go pozbyć bo jeśli przez 70-80 gra ciagle piach to jego wartość tylko spada…

0

@Peszko07 ja stawiałem na Francuzów

0

@Gargamel01 dokładne przecież mamy przereklamowanego TS, który w ważnych meczach daje ciała jak De Gra i Wojtek Sz. - będzie hejt, ale TS nie spełnił pokładanych w nim nadziei i od 2 lat gra tak regularnie jak Clement czy Alba…dałoby się go sprzedać, a Gianluigi udowodnił, ze ma to czego nie ma TS - psychikę oraz prawie 10 lat młodszy. Strzał w kolano. TS po kolejnym blamażu w LM, gdy puści wszystko co leci w światło bramki znów wyjdzie i rozpocznie wypowiedz od „cierpieliśmy”.

0

No i pomyśleć, że nie wyciągnęliśmy Gianluigiego za free… pewnie kolejny sezon TS kopiącego się po czole w ważnych meczach. Jak mi szkoda tej okazji rynkowej…

0

@VenoM szkoda, ze w tym sezonie grał tak mało. Bo sytuacja jak w reprezentacji Polski - gra ten z nazwiskiem, a forma się nie liczy…

1

@pep10 pokaz mi zawodnika poza Leo, który przy Koemanie miał dobry okres trwający ponad miesiąc w ostatnim sezonie. W naszej kadrze są całkiem dobrzy zawodnicy, ale nie da się wyjaśnić tego, ze Roberto, Clement, FDJ, Griez, Busi, Mats czy Alba nie potrafią zagrać 6-7 meczy pod rząd na dobrym poziomie. Kolejna sprawa - ułożyć gry defensywnej po prostu nie potrafi. Powiedz mi coś o stałych fragmentach - co o nich sądzisz? Gdyby nie karne, których nawet strzelać nie potrafimy to bramki wpadalyby tylko po wolnych Leo. Ja sobie tylko 1 bramkę po wrzutce ze stałego fragmentu przypominam. Gry defensywnej przy stałych fragmentach nie będę komentował. Chętnie poznam twoje zdanie odnośnie tych aspektów. Moim zdaniem z różnych powinnismy strzelić kilka bramek…

0

@KibicBarcy84 no i tu jest kot pogrzebany - żyło się rozrzutnie i trzeba zacisnąć pasa. Powinnismy postępować jak Bayern. Tam zawodnicy nie zarabiają najlepiej, nie robią interesów z Mino oraz ojcem Neymara. Zawodnicy idą tam bo chcą tam grać, a u nas dom starości dla spadających gwiazd z grubymi kontraktami i budżet do wzięcia przez pazernych agentów.

0

@monsterrize UEFA i FIFA nałoży na nich kary, które PSG opłaci i dalej będzie bezprawie - podobnie City, Chelsea i PSG. Tak to jest mieć sponsorów bez limitu płacowego.

1

@pep10 trener jest słaby i to udowodnił, został bo nie ma kasy na jego zwolnienie. Licytować się z nikim nie możemy, bo FFP nas dotyczy w przeciwieństwie do PSG, Chelsea i City… kasa pusta, a ciężko naszych „drogich” rezerwowych sprzedać - siedzą bo maja kontrakty jakich nikt im nie da oraz tak jak Pjanic i Cou nie zostali zamortyzowani i ktoś musi za nich zapłacić kwoty, których nikt normalny nie zapłaci… Griez to jedyny gość, którego ktoś może pożądać i nieźle nam zapłacić.

1

@ferdas_rawa no PL jak widać sama chce spic śmietankę z nowo powstałego tworu. Tak jak UEFA na karaniu banami transferowymi szejków. Zespoły grające w finale LM nie są nawet blisko spełnienia FFP.

0

@krzyrzak69 masz tu kilka tysięcy specjalistów. Ja powiem, że marketingowo tak to wyglada. Na efekty poczekajmy kilka lat. Wtedy okaże się, która była najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza.

3

No i po superlidze.

0

@Deeespacito miał jeszcze w tym czasie dużo lepsze okresy niż Mats 1,5 sezonu…

0

@wonsz_w_pomidorach po Bartku jest taka sytuacja, ze nie stać nas na zwolnienie trenera i zawodników, którzy są bezużyteczni.

0

U Toemana nie pograsz, pakuj się i nie marnuj sobie kariery.

0

@weber10michal zaczęli od pozbycia się Suareza, który miał zdrowie w kratkę, a Antek ma podobne staty i konskie zdrowie.

0

@BKSChemik na bank nie wejdzie na poziom Antka, ale lepszy od Dembele pewnie będzie. Mamy tego francuskiego smarkacza i to jest straszny problem. Statystyki słabe, w rewanżu z Psg zrobił sobie antyreklamę, a teraz nie wiadomo co zrobić.

4

@weber10michal wszyscy tęsknią za Suarezem, który ma statystyki gorsze od Antka… dziwne. Dał nam jedyne trofeum w sezonie i przynajmniej po nim było widać zacięcie. Wychodziło różnie, ale na tle drużyny wypadał o wiele lepiej niż Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?