0

@halfnolife strzelał sporo, miał lepsze staty niż Suarez w ubiegłym sezonie. Chyba o 1 mniej bramkę i wiele więcej asyst

0

@koksik2700 akurat z tym trenerem jest jak z Umtitim i Pjaniciem - klubu nie stać, aby rozwiązać z nim kontrakt. Jest za słaby na prowadzenie tego klubu, a końcówka sezonu to potwierdziła. Jest kolejnym elementem do posprzątania po Bartku.

0

@Dalhi wyłącz FM. Ktoś musi zabezpieczać tyły jak Dest zapominał o zadaniach defensywnych.

0

@koksik2700 drugi najlepszy zawodnik ubiegłego sezonu odszedł, a w jego miejsce rozszerzamy kolonie holenderska. Ciekawe kto za to odpowiada… Abidal zrobił u nas już kolonie francuska i nic dobrego z tego nie wyszło.

0

@Murazor inna drużynę oglądałem. Busi dramat, Alba w obronie nawet nie wygladal. Bardziej wyglądał jak posróbka Neymara. FDJ w kratkę. Pjanic był podobnie jak Puig pomijany za nazwisko, wiec ciężko ich ocenić.

0

@Donio przy odrobinie szczęścia gdyby sezon dalej trwał to gralibyśmy w LE, a nie LM… końcówki sezonu nie panietasz

0

@Murazor Moriba i Dest jeszcze nie odpalili. FDJ miał sezon w kratkę, a wszyscy inni z formacji defensywnych np. TS, Alba, CL, Busi, Pjanic mieli najgorszy sezon w życiu.

0

@Murazor Moriba był ważny? Kiedy i gdzie?

0

@Murazor legenda był jako piłkarz, a trenerem jest bo to kolejny kontrakt po Bartku, którego nie da się w obecnej sytuacji finansowej klubu rozwiązać. Co do młodych odpalił Pedri. Fati i Mingeza chyba już za poprzednich trenerów odpalili.

6

@Przemas8411 to kolejny klub w którym udowodni, że wybitny piłkarz nie musi być dobrym trenerem…

0

@Donio Barcelona Rudego ma jakiś styl, do którego coś może pasować lub nie? Jak dla mnie to drużyna bez charakteru, która gra bez pomysłu i zdobywa punkty wyłącznie dzięki indywidualnością. Styl skończył się na LE, a jakiekolwiek wyniki na Valverde… Niestety potem wyłącznie w dół:(

0

@LatajacyHolender Fati wystrzelił przed RK. De Jong ma wybitne mecze, ale słabych tez wiele czyli nic po przyjściu RK się nie zmieniło. Moriba i Araujo to jeszcze nic poza marketingiem. Pedri no spoko, ale nie mógł wystrzelić przy nikim innym. Clement, Alba i Roberto zapomnieli prze Koemanie jak się broni, a TS nawet jak gra się nogami. Efekty pracy Koemana widzisz przy każdym mocniejszym przeciwniku - tylko indywidualności ratują nam punkty. Na poziomie taktycznym Valverde go zjadał. Umówmy się, że Pedri miałby eksplozje formy u każdego.

0

@LatajacyHolender teraz pomyśl co myśli trener Sevilli lub Athleticu. Idąc twoim tokiem rozumowania to powinni oddawać mecze walkowerem. Mamy bardzo dobry skład, ale jednocześnie niemal cały bez formy. Problemem Koemana jest to, że przy nim to gasną lampki na choince. Pique, Clement, Roberto, Umtiti, Alba, Pjanic a nawet Ter Stegen czy wspomniany Busi pod jego wodza zapomnieli kompletnie jak gra się w piłkę. W zeszłym sezonie ratował nas Leo, w sobotę Depay, ale sam przyznasz, że nie wyglądało to obiecująco. Koeman przez rok pogrążył cały zespół. Ja uważam, ze on jest największym i jedynym problemem tego klubu - nie uwzględniając finansów.

0

@barca87f w ubiegłym sezonie TS to byla porażka jak DeGea na MŚ

0

@LatajacyHolender niech cokolwiek u nas pokaże, bo wbrew opinii w mediach mamy zarąbistych zawodników. W zeszłym sezonie trudne spotkania przegralismy taktycznie. Z Holandia nic wielkiego nie osiągnął, żeby wznosić go na laury. W Anglii odchodził w kiepskich relacjach… chciałbym, żeby pokazał coś pozytywnego, ale obecnie jest dla mnie najsłabszym ogniwem drużyny

0

@LatajacyHolender nie przypominam sobie jego sukcesów w Valencii i Anglii… chyba inna PL oglądałem. Ostatni sezon to dopiero zrobił bagno z zespołu. W takim razie czemu przez 20 lat trenerki tylko Bartek zakontraktował go w silnym klubie?

2

Jedynym zawodnikiem, który potrafił utrzymać pod wodza Koemana formę był Messi. Także inni zawodnicy będą mieli sinusoidę jak w poprzednim sezonie.

0

@Coutinho007 podobna politykę mamy z trenerami…

0

@Eto'o9 R10 był 2 lata temu. Przez półtorej sezonu grał to co Neto dziś. Musimy przyzwyczaić się, ze do momentu zmiany trenera trudne spotkania to punkty stracone - dokładne jak w ubiegłym sezonie….

0

@Firestone czy Busi grał na jakimkolwiek poziomie? W co 5 meczu grał dobrze, Puig lub Pjanic graliby to samo. TS i jego końcówka sezonów 2019/20 oraz 2020/21 powinna zakończyć się jak przygoda Kepy w Chelsea lub Kariusa w Live. Śmiem twierdzić, że Neto byłby lepszy. TS, Alba i Busi mieli pewne miejsce w 11 wyłącznie za nazwisko.

0

Koeman traktuje w ten sposób Puiga, Pjanicia, Netoi innych, wiec standard w tym klubie

0

@arasz1819 Pjanic był efektem wymiany za 20-latka, który kondycyjnie nie był w stanie wytrzymać 60 minut. Ale w Juve miał wybitne sezony. Dembele - jakoś we Francji i Niemczech kręcił super sezony. U nas podobnie jak 30% składu nie potrafią gościa doleczyc - winny sztab.

0

@arasz1819 każdy był wart kasy, tylko trenerzy nie mieli na nich pomysłu.

0

@arasz1819 ta i w tej bajce były smoki. Tylko Messi potrafił utrzymać formę dłużej niż 5 spotkań z rzedu. Skład miał na mistrza zwłaszcza z tak słabym Realem i Am

0

@arasz1819 chyba inna końcówkę sezonu oglądałeś:p Messi tuszował ten cyrk. Gdyby sezon trwał dalej na bank spadlibyśmy z pudła. Setien i Valverde to był poziom wyżej od obecnego dzbana. Chciałbym, abyś przypomniał sobie nasze stałe fragmenty poza wolnymi Leo - dramat. Obrona stałych fragmentów - dramat. Kluczowe spotkania przerżnięte, defensywa i bramkarz bez formy cały sezon. I to pewnie wszystko wina Bartka? W klubie jest syf i jednym z problemów jakie nam Bartek zgotował to zatrudnianie nieudaczników na stanowisku trenera. Koeman nie odpalił jako trener przez 20 lat, wiec nie odpali i teraz. W Anglii guzik pokazał, wiec u nas tez guzik mu wyjdzie. Patrząc na końcówkę sezonu nie miałem w głowie poza sytuacja finansowa klubu ani jednego argumentu za pozostaniem. Mam nadzieje na grę w LM w kolejnym sezonie.

0

@arasz1819 przeczytałem, ale cały ubiegły sezon tez było to gadanie pod publikę, a dobrze wiemy, ze każdy mógł nas rozstrzelać.

5

Niech w tym planie uwzględni defensywę, bo w zeszłym sezonie trochę zapomniał o tej formacji. Jest z nim trochę jak z Clementem, pewnie byśmy go wymienili, ale nas na to nie stać.

0

@ToJa79 źródło?

0

@nohemi Mbappe to nie Leo i CR7, bardziej bałbym się transferu z BVB. Francuz przejdzie do białych, ale nie wróżę mu złotej kariery. Mam nadzieje, ze po wszystkim uda się do nas ściągnąć Norwega, który będzie kilerem.

0

@Plmyszynski fakt Antek w końcówce sezonu był solidnym zawodnikiem, a ogólnie jego potencjał jest olbrzymi, ale w zeszłym roku miał nie tygodnie, a miesiące, gdzie gra do przodu po prostu mu nie szła. Ogólnie mamy problem z ustabilizowaniem dyspozycji zawodników. Co do wkładu Antka w grę defensywną i "staranie się" to zawsze 110%, ale jednak jego sinusoida dyspozycji jest straszna. Ale trzymam za niego kciuki bo ma końskie zdrowie, wolę walki oraz olbrzymi potencjał - to z nim wiąże nadzieję, że zacznie się wszystko stabilizować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?