czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Erik0 u niego był jakiś ład taktyczny. Potrafił rozbić Real, czy Liverpool Kloppa… podobnie jak Guardiola nie miał szczęścia w LM za co wyleciał. Koeman nie ma podjazdu. Każdy bardziej wymagający egzamin oblewa… Uważam, ze EV był za słaby na prowadzenie naszego klubu, ale RK jest o wiele słabszy i broni go tylko nazwisko i kontrakt. Z pusta kasa nawet o zmianę trenera ciężko.
0
@Pedritodejong obyśmy w przyszłym sezonie mieli ponad 20 mistrzów :p
0
@socha ale wypowiedz z drewnem nie była moja
0
@Mroziu ja uważam, że Nawałka wykonywał najlepszą pracę od wielu lat. Wcześniej Engel miał jakiś pomysł. Sousy nie oceniam, bo za mało szans dostał.
0
@socha moim zdaniem są w gronie faworytów, ale ja obstawiam Francję. Belgia i Anglia dadzą ciała w niewyjaśnionych okolicznościach. Włosi, Portugalczycy i Hiszpanie powalczą, ale ostatecznie pewnie Francja zgarnie puchar. Oczywiście marzy mi się mistrzostwo dla Polski...
0
@swiergol2 kontrakty powinny być uzależnione od wyników - długie, ale z dużymi bonusami za wyniki niską podstawą. Przy zarządzaniu kadrą powinniśmy brać przykład z Bayernu. Aż dziw mnie bierze jak w prześcieradłach chcą podpisywać roczne kontrakty po 30. U nas każdy chce być na szczycie drabinki płacowej do 40... Nasz klub stał się taką ostoją dla emerytów. Poprzedni zarząd strasznie nabrudził i teraz bardzo ciężko będzie to posprzątać.
0
@normasubiektywna jest tez minus takiego podejścia, który wykorzystuje obecnie Umtiti, Bale. Mam długi duży kontrakt, wiec będę dobrze opłacanym rezerwowym. Nie ma sytuacji idealnych dla wszystkich stron.
2
@JarekS jedyne co zrobił zle to pozostawił średniaka w roli trenera. Kontraktowanie 30+ na długie i lukratywne kontrakty jest bez sensu - potem mamy bandę bezużytecznych emerytow.
0
@horang gdyby były jeszcze 2 kolejki to na 100% bylibyśmy na czwartym miejscu
2
Gość to niewypał ze słabym zdrowiem i jeszcze gorszą psychiką. Mówienie o jego dobrej formie w tym sezonie to trochę na wyrost. Gość za ponad 100 baniek, kontrakt na ponad 10 baniek rocznie, a on w trzecim sezonie miewa przebłyski. Daje nam tyle co Hazard w Realu. Może i potencjał ma, ale to duże ryzyko
0
@Stijan spoko, bo temat raczej ze mną nie związany
0
@Stijan nie rozumiem
3
@normasubiektywna Chyba nie pamiętasz Evertonu...
3
Nieprofesjonalnie to on podchodzi do kluczowych spotkań sezonu.
0
@Vempers tam też chcesz coś zepsuć?
0
Powinien zabrać Busiego i Albę. My powinniśmy im podziękować i życzyć udanej emerytury. Na kolejny sezon w tak wymagającym klubie sił nie mają. Powinni wiedzieć kiedy odejść.
1
@poskus Real, Juve, Bayern, Liverpool, Chelsea, PSG, a nawet Villareal stawiają na sprawdzonych szkoleniowców. A u nas musi siedzieć na ławce średni trener, który ma przeszłość w klubie... Juve miało podobny sezon i potrafiło wyciągnąć wnioski - u nas, żeby i pół składu wymienić to z tym gościem na ławce gra defensywna nie będzie istniała. Stałe fragmenty z tego sezonu lepiej zapomnieć, gdyby nie Leo Messi i jego wolne to statystyk by nie było... Z rożnego mieliśmy całą 1 bramkę? Natomiast bronić się przy stałych fragmentach nie potrafimy. Nie rozumiem - jak można dalej ciągnąć to przedstawienie. Chyba, że nikt nie chce przyjść. Trzeba było kontraktować Allegriego jak był dostępny.
0
@Magicc89PL przynajmniej miałoby to sens, a obecnie gramy „podaj do Leo i gramy w dziada wszerz”. Czasem trzeba przeciwnika wyciągnąć.
0
@Owen1994 w jego miejsce Griezmann strzela tyle samo i asystuje więcej. Brakuje nam 9, ale młodszej i z mniejszym kontraktem. Chyba nie pamiętasz ostatnich dwóch sezonów Suareza. Opłacany lepiej niż Benzema i Ramos, a miał problem setki kończyć.
0
@Lucassito padaka w PSG? Ciekawe. A finał w zeszłym roku?
1
@lukaszmatusiewicz to nie był błąd, a konieczność. W Barcelonie był wypalony. W AM też w LM nic nie pokazał. Przez wiele lat był najlepszy na świecie, ale my potrzebujemy armaty do LM.
4
@Lucassito gość od wielu lat trzyma poziom, jeśli chodzi o utrzymywanie zespołu na poziomie to robi to lepiej niż Carlo, Mou czy ZZ. Wybitnym trenerem jest, a w LM zawsze coś przekombinuje. Pokaz mi trenera, który na tak wysokim poziomie trzyma swoje zespoły przez ponad 10 lat.
Jest jak Cr I Leo. To jest jego fenomen
0
@R_da_Souza_Faria najchętniej zgarnalbym trenera:) u Franka grali szambo jak my u Koemana. My mamy skład do wymiany ze względu na wiek i kontakty, ale nie na umiejętności. U Koemana to i ubiegłoroczny Bayern dałby ciała w LM
0
@kejdzi tylko coraz częściej trafiają do finałów. Jak będzie finał city - Psg to trafi do nich
0
@krzyrzak69 chyba nie wiesz ile Roman włożył w ten projekt przez 20 lat...
0
@333tricampeones333 jak pierwszy raz zdobyli LM to policzyli, ze Abramowicza kosztowało to ponad 1mld euro, a minęło od tego czasu chyba 9 lat.
32
@krzyrzak69 Chelsea ma bardzo ograniczony budżet? W ostatnich20 latach pewnie wydała więcej niż City.
0
@robimen12345 połowa długich piłek do przeciwnika... TS obok Lengleta był naszym najsłabszym podstawowym zawodnikiem
0
@robimen12345 a czym jest styl Koemana? Bo ja przez ponad 50 spotkań nie dostrzegłem...
0
@Sortello w tym roku TS to nawet w grze nogami wyglądał słabo...