czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Przystankers kibicuje i będę kibicował Barcelonie, ale mając w składzie Antka i Leo obowiązkiem powinno być zwyciężanie z drużynami jak Athletic czy RSSS. Problem to trudne mecze. Koeman to jeden z wielu ludzi, których Bartek zatrudnił przez pomyłkę.
0
@Przystankers wygrane z trudnymi przeciwnikami:p Pozwólmy skończyć sezon. Ja najchętniej podziękowałbym temu Panu, bo pozwolił nas ośmieszyć w LM 2 razy na naszym stadionie, a Real też nas sprowadził do parteru w 45 minut. Barcelona potrzebuje innego trenera i zmian kadrowych - moje zdanie. Zobacz Chelsea po odejściu Hazarda - gra lepiej niż z nim. Wcześniej też podawali piłkę do Edena, a teraz grają lepiej. P Grają lepiej bo mają trenera - tyle w temacie. Tuchel jak dostanie trochę czasu to pokaże wiele. W Koemana, który ma mocny skład (tak mamy mocny skład, czy to się komuś podoba, czy nie) i dał się rozjechać PSG, czy słabemu Juve po prostu już nie wierzę.
0
@Przystankers tydzień temu blamaż po całości (chyba, że nie oglądałeś pierwszej połowy, jak ja wczoraj drugiej), wczoraj wynik wskazuje, że dał radę - ja po pierwszej połowie zasnąłem i mogę tego żałować. W pierwszej części było - bezproduktywne klepanie jak przez przysłowiowe "ostatnie 8 lat"... Umówmy się, że Bilbao to nie wielki przeciwnik, ale wynik daje nadzieję. Gratulację. Chociaż wolałbym wygraną z Realem:) to przynajmniej gablota nie będzie pusta.
0
@Przystankers Neuera, Oblaka, Allisona i Llorisa też podziwiam. Ale uważam, ze Navas jest najlepszym bramkarzem LM jakiego widziałem. Chciałbym chwalić Ter Stegena, ale po prostu nie ma za co. Co sezon wtopa...
0
@El dominatore lubię gościa jako osobę. Postawa i profesjonalizm na plus, ale w ważnych meczach gra średnio... Problemem jest to, że jak nie zacznie grać w takich meczach jak z PSG, Juve czy Realem meczy życia, to ta cała saga z serii "najlepszy bramkarz świata" skończy się jak potencjał wielu naszych wychowanków w ostatnich latach. Spójrzmy na takiego Navasa w rewanżu z nami lub w meczu z Bayernem - zjadł Ter Stegena. Nawet jeśli nie ma takich umiejętności jak Marc (moim skromnym zdaniem ma) to "wyjątkowe mecze" trafiają mu się we właściwych momentach sezonu. Ter Stegenowi sytuacja w reprezentacji też nie pomaga.
0
@ef jak wyszło z Sevillą to teraz gramy cały czas to samo.
0
@Przystankers chyba nie oglądałeś 2 ostatnich spotkań... niezdrowy optymizm... Real nas zmiażdżył w 45 minut. Druga połowa była rozgrywana w błocie, wiec to żaden wyznacznik. Zostały nam 2 trudne mecze finał PK i mecz ligowy z AM - niech się wzniesie na szczyt
0
@Przystankers o czym gadać? Spranie Leganes czy Eibaru to obowiązek. W ważnych meczach Koeman nie pokazuje nic, wiec nie ma pozytywów. Stara gwardia do wymiany. Ter Stegen powinien oddać rękawice w LM bo jest tam tak przydatny jak Suarez. Alba, Pique, Busi musza zrobić miejsce w drabince płacowej. Leo podobnie. Jestem ostro niezadowolony, bo zatrudnienie Koemana tutaj miało taki sens jak zatrudnienie naszej 9. Niby się starają, ale umiejętności nie na poziom Barcelony. Alba, Ter Stegen, Busi są wychwalani za granie z ogórkami, a w ważnych meczach co rok to samo. Nie rozumieliśmy odejścia Ronaldinho, Deco, Guardioli; ostatecznie odważne decyzje się opłaciły. Teraz Laporta musi posprzątać po Bartku. Co do Ter Stegena - razem z De Geą, Szczęsnym są przereklamowani. A to przereklamowanie pokazują w LM wszyscy trzej. Są sławni bo grają w wielkich klubach, ale np. Navas, Lloris w meczach pucharowych maja to coś, czego ta przereklamowana trójka nie ma. U nas za dużo marketingu, za mało osiągnięć. Obejrzyj raz jeszcze pierwsza polowe. Gdzie był wybitny trener i najlepszy bramkarz świata? Pewnie tam, gdzie podczas pierwszego spotkania z PSG i drugiego z Juve.
0
@Alan_fcbfan zaraz przyjdzie @Przystankers i powie Ci, ze siejesz defetyzm. Prawda jest taka, ze trener to powinna być pierwsza zmiana.
0
@MichuPlayPL pokazuje tylko to, ze to nie jest trener na miarę naszego klubu. Wszystkie trudne mecze poza sevilla bez zwycięstw. Wczorajsza pierwsza połowa była gorsza niż pierwszy mecz z PSG. Ja bym temu Panu podziękował po sezonie.
0
@Przystankers jestem kibicem, ale obiektywnym. Po prostu trzeba wyrwać chwasty, które co rok zawodzą. A nasz trener oblewa kolejny ważny mecz, ale wygramy z eibar 4:0 i będziecie podjani. Przyjdzie finał PK i mecz z AM. Pewnie je tez przegramy w marnym stylu. Felgi od łady tak pasują do Mercedesa jak Koeman do Barcy. Najlorszy trener Barcy w xxi wieku.
0
@arasz1819 chciałbyś być na moim miejscu. Zazdroszczę optymizmu w ocenie tego nieudacznika, ale pewnie to szukanie jakiś pozytywów. Powtarzanie jutro będzie lepiej nic nie wnosi. W życiu trzeba zmian. Ktoś po Bartku i jego eksperymentach musi posprzątać.
0
@arasz1819 jest jeszcze mecz z AM i Puchar Króla do przegrania...
0
@krzysiuw w lidze mistrzów co roku pokazuje - nic. Może na Eibar i Levante. Przychodzi ważny mecz i jest zwykłym średniakiem. Gdyby w LM zagrał w 50% tak jak Navas to pewnie mielibyśmy jakąś więcej. Ale potrafi tylko wyjść i powiedzieć - "cierpieliśmy". W meczu z Bayernem na 8:2 pokazał co potrafi. Podobnie jak w dwumeczach z Juve, PSG w tym sezonie. Neto wchodzi i nie ma spadku jakości - myślę, że w LM byłby wzrost. Tęsknie za Bravo i Valdesem.
0
@zajek101010 oby.
0
@Archer bo mają trenera. U nas głównym wymaganiem jest kopanie piłki jako piłkarz Barcelony w przeszłości. Koeman trenuję ponad 20 lat, zero znaczących osiągnięć - trenerem jest mizernym, więc niech szuka miejsca poza tak dużym klubem. Tyle w temacie.
0
@arasz1819 Pierwsza połowa nie pokazała Ci, że ten gość to kolejny eksperyment Bartka? To on odpowiada za naszą mizerną postawę w każdym ważnym meczu. Koeaman out.
PS. Setien zrobiłby to lepiej.
0
Dobrze, że nie dostaliśmy wątpliwych karnych, bo pewnie byłby wstyd, że nawet nie potrafimy ich strzelać... Dzięki Koeman - nawet za Setiena z większą ochotą oglądałem mój ukochany klub.
0
@El Plutoninho wielokrotnie obrywałem, ale po prostu - nie znoszę oglądać Koeamana. Mądrzy się, a w ważnych meczach nie gramy nic.... Gaszą nas jak peta. Barca to dla tego Pana za wysokie progi.
0
@damian16161212 podobnie jak z Juve i PSG na Camp Nou. Koeaman nie ma pomysłu na ten zespół- macie jeszcze wątpliwości?
PS. Na poprzednie też nie miał. Trafił tu za zasługi jako piłkarz - to jakaś parodia, że każdy nasz trener musi być chociaż trampkarzem tego klubu....
0
@oskar_wojak kluczowe to powinno być zwolnienie tego gościa, który nie potrafi wygrywać ważnych spotkań oraz gwardii świętych krów. Koeaman i Ter Stegen są wielcy tylko z drużynami pokroju Levante czy Eibar. Barca powinna rywalizować, a Ci Panowie nie nadają się do niczego. Każdy ma podnietę naszym GK, a mam wrażenie, że gdyby grał Neto to nie mielibyśmy mniej pkt. U nas grają nazwiska pora z tym skończyć.
0
@Wilczeq bez przesady, nie pokazaliśmy takiego poziomu, aby domagać się wygranej, Martin za symulkę powinien dostać żółtą - Pepe by się nie powstydził symulki.
1
No i gdzie Koeaman? Mecz w wodzie, ale kolejny oblany ważny mecz. Powinien razem z Pique, Busim, Albą oraz Ter Stegenem opóścić nasz klub, aby można było budować to bez wspomnień Bartka.
0
@Przystankers defetyzm to ja widzę oglądając mecz. Byłem kibicem Barcy zanim istniało gimnazjum i jestem nadal, ale boli mnie ubóstwianie cienkiego bramkarza i jeszcze gorszego trenera - a trudne mecze to jest to co nam pokazuję, gdzie jesteśmy. Niestety jesteśmy w d... @Mroziu pewnie jesteś zwolennikiem 500+ i w życiu o nic nie walczysz. Navas coś osiągnął i chociaż w reprezentacji gra, a nasz ter Stegen nawet z Macedonią ma problem. Mam nadzieję, że Laporta będzie miał duże ja*a i posprząta to szambo po Bartku. Pogoni Busiego, Pique, Albę i moim zdaniem Ter Stegena. Koniec z pomnikami - potrzebujemy rywalizacji i gruntownej przemiany bez tych świętych krów. Leo pewnie po dzisiejszym meczu podejmie decyzję...
0
@nitey szkoda, że dziś znów nie pokazuje swojej wielkości... Jest tak samo cienki w wielkich meczach jak nasz trener.
0
@zwyklykibic93 Messi zostając pokażę miłość do klubu niczym Del Piero, Nedved i Buffon po degradacji Juve. Leo potrzebuję tytułów, aby przypieczętować miejsce w historii na najwyższym stopniu, a bez gabloty ciężko.
0
@Hubert1010 Pamiętasz pierwszy mecz w tym sezonie. Tylko Neto przed manitą nas ochronił...
1
@izabella niestety co do Ligi Mistrzów to moglibyśmy chociaż odpadać w jakimś stylu... Co mówić o wygrywaniu. Wątpię w triumf Realu, ale Łysy nie raz zaskakiwał.
0
"Drużyna będzie chciała pokazać, że potrafi wygrać z silnym rywalem, co w tym sezonie nie zdarzało jej się zbyt często." - kluczowe w kontekście oceny Koemana zdanie. Trzymam kciuki, niech udowodni, że zasługuję na wygodny fotel na Camp Nou w przyszłym sezonie.
0
@Mroziu oczywiście bo nie ma czego porównywać. Navas to jest kot Ligi Mistrzów, a w tych rozgrywkach Ter Stegen to zwykły średniak. Dwumecz z PSG, poprzednie rozgrywki LM jak i obecne to potwierdzają. Podobnie jak zaczarowany bronił w Realu - tak Ter Stegen w LM może mu buty wiązać. Jestem tu poważny w 100%. Ter Stegen w LM jest tak skuteczny jak Luis Suarez... Navas natomiast co sezon pokazuje coś wow. Nas też zgasił w drugim meczu, a mógł coś puścić. Ter Stegen natomiast w pierwszym meczu nie pokazał niemal nic. Ooo czyżby postawa bramkarza przyczyniła się do blamażu?? Tak, dokładnie tak. Tytułowanie Ter Stegena najlepszym bramkarzem świata to tak jak nazwanie Gołoty najlepszym pięściarzem w historii. Brak tytułów i psychiki w najważniejszych pojedynkach. Ter Stegen grając w jakiejś Romie pewnie nie byłby brany do TOP10 na świecie.
PS: Mecz z Macedonią też chyba nie był jego asem w rękawie, aby wskoczyć do pierwszego składu reprezentacji.